Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 25 1 2 3 4 5 24 25
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Ja rowniez przylaczam sie do gratow za Stjernen.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Dzieki Panowie... Byloby znakomicie gdyby jeszcze 2 sprawy... Storhamar na ktorym stracilem prawie wszystko to co zarobilem na Stjernen i ze nie zagralem Comet.... Tak jak pisalem Trondheim-Comet byl dla mnie nie do gry i nic tylko zalowac, bo czulem niespodzianke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Granie na wtopy Valerengi tez przynosi profity jak na razie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiec jest niezle

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
a ja bym sie dzis poplakal gdyby nie frisk, comet i stjernen

zajebiscie bylem pewien tego storhamar i lillehammer
ogladalem skroty w TV i to jest komedia jak lillehammer tracilo bramki
a stavangerowi mecz wygral bramkarz Hoglund, takie interwencje w koncowce mial ze masakra

ogolnie kolejka w norwegii niezla
powchodzily kursy
7; 4; 3,70; 4 i 1,85
niezla kase za AKO mozna bylo zbic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i cholera ktos mi net pod domem odlaczyl i teraz musze lapac od kogos innego 200 metrow od domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
Ja sie chyba popłacze , jak siada cała LM to zas Stavanger daje ciała kolejna wtopa

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Valerenga Oslo - Trondheim 22 1.58 5.13 3.64 29.09.2005 - 17:30
Comet Halden - Stjernen 22 2.33 4.71 2.14 29.09.2005 - 18:30
Manglerud - Frisk/Asker 22 4.03 5.33 1.50 29.09.2005 - 18:30
Sarpsborg Sparta - Storhamar 20 3.35 5.05 1.65 29.09.2005 - 18:30
Stavanger - Lillehammer 22 1.50 5.34 4.06 29.09.2005 - 18:30

Kolejka czwartkowa... Srednie kursy... Mimo tego co sobie zalozylem zagram tym razem na Valerenge... TIK zupelnie mnie nie przekonuje na razie...

Comet jak juz napisalem moja ulubiona druzyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2,7 w CB jak najbardziej do gry... Jantovsky i Lorentzen wspomagani centrem moga zrobic miazge z kazdej druzyny teraz.. poziom w Norwegii sie wyrownal... Stkernen jednak rozpilo Sparte wiec stawka niewysoka...

Manglerud - Frisk no bet....

Zdecydowanie gram na Storhamar... niewazne ze graja na lodowisku Sparty kurs 1,55 i wiecej to promocja dla mnie...

I na koniec zdecydowanie Stavanger... Lillehamer z Michalem Pincem nie przekounja... remis z Manglerud...

Starczy jak na wstepne propozycje... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Stjernen rozpilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przepraszam.. ja sie chyba rozpilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... Ale predykcje jak najbardziej podtrzymuje mimo tak ciekawych literowek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Ja tez wstepnie mysle o postawieniu na Valerenge pierwszy raz w tym sezonie, ale jeszcze bede sie zastanawial
pewnie wieczorem bede rowniez na meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ponadto chyba frisk i storhamar
moze stjernen
ale na razie to wstepne propozycje

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Postanowilem zagrac 2 dubelki jednak nie z plaska stawka.. Jednego jestem bardziej pewny, a mianowicie

Storhamar+Frisk 6/10 @2,40 Expekt

Drugi dubel to

Stavanger+Valerenga 3/10 @2,33 Ladbrokes

Mecz Comet - Stjernen tez ruszylem... X 0,5/10 @5,40 Unibet

Comet ruszyl w nowym sezonie wspaniale, ale Stjernen jeszcze lepiej i ogranie Sparty 10-1 w ostatniej kolejce przynosi im chwale i Comet musi miec respekt. Spodziewam sie jednak ze formacja Jantovsky-Wagstrom-Lorentzen znow ukluje... kazdy zespol Eliteserien powinien sie ich bac...

Ogolem 9,5 jednostki w grze...

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
U mnie Storhamar, Frisk i Valerenga, ale bez rewalacji stawkowych
gdzies puscilem tez Stjernen 2 na DNB

mocniej gralem under over dzis

Szwecja
HV under 5.5 1,90 CB 3/10 CB powyzej sredniej rynkowej dosc wysoko
Linkoping under 5.5 1,80 CB 3/10 CB powyzej sredniej rynkowej dosc wysoko
Frolunda under 5.5 1,90 CB 3/10 CB powyzej sredniej rynkowej dosc wysoko
Brynaes under 5.5 1,72 CB 3/10
Djurgardens under 5.5 1,65 ex 4/10
farjestad over 5.5 2,10 uni 3/10

frolunda under+ hv under + linkoping under trixie 4/10 CB
brynaes under + djurg under + farje over trixie 4/10 uni

Norwegia
sapsborg - storhamar under 6.5 1,65 3/10 unibet ----> baw 1,75, po kursie 1,75 do zagrania 4/10
Stavanger - LIllehamer over 6.5 2,00 3/10 unibet
valerenga - Trondehim over 6,5 2,20 unibet 2,5/10
Comet - Stjernen under 6.5 1,65 unibet 3/10 -----> baw 1,70
Manglerud - Frisk over 6,5 1,60 unibet 3/10

+ Calosc 4z5 2,5/10 unibet


ale zdedowanie najomcniej gralem Hth Szwecje w Centrebet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
-
member
member
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 199
STORHAMAR-COMET 1 1,50
Ma ktos jakies informacje na temat tego meczu analizy itp?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Po ostatniej niezbyt udanej kolejce wczoraj odkulismy sie na Storhamarze ktory zawiodl w poprzednich 2 meczach...

Dzisiaj widze 2 ladne kursy.. Mianowicie Stjernen w pojedynku z Valerenga 2,55 w Expekt i Trondheim w meczu z Frisk/Asker 2,7 takze w Expekt... Oba uwazam za zby wysokie i gram je odpowiednio za 2 i 3 jednostki... Czyli Trondheim troche mocniej...

Manglerud - Stavanger i Lillehamer - Sparta no bety...

Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Manglerud - Stavanger 2

Kursy na ten mecz bardzo spadają. w Nordicbecie tylko 1.3. Prof jeszcze trzyma 1.56, ale pwenie jak przyjde i wyslekupon to mi 1.4 wydrukuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale mniejsza o to. Stavanger udowadnia z meczu na mecz ze zasluguje na miejsce wyzsze niz 7 po sezonie zasadniczym jak w poprzednim roku. Wiem ze to dopiero poczatek sezonu, ale jezeli juz tak zaczeli to dlaczego nie mieli by tego kontynuowac, szczegolnie ze dzis zagraja z zajslabsza ekipa ligi. Pomimo tego, ze w norweskiej nie takie rzeczy sie zdarzaly to ja nie upatruje dzis innego wyniku jak zwyciestwo gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam
cuba

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
Manglerud - Stavanger 2 1 tercja

Typ na zwyciestwo w pierwszej tercji spotkania.Stavanger ma szanse na zdobycie 1szego miejsca w tabeli. Grają w tym sezonie bardzo solidny hokej, zwłaszcza dobrą obrone. Manglerud to outsider i warto grac przeciwko niemu prawie w kazdym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie mają żadnych atutów i ze zmotywoanym Stavanger takze daje im znikome szanse. Licze na szybkie prowadzenie Stavanger od poczatku i pewne zwycięstwo.

Kurs w betandwin 1.55 8/10

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Quote
Po ostatniej niezbyt udanej kolejce wczoraj odkulismy sie na Storhamarze ktory zawiodl w poprzednich 2 meczach...

Dzisiaj widze 2 ladne kursy.. Mianowicie Stjernen w pojedynku z Valerenga 2,55 w Expekt i Trondheim w meczu z Frisk/Asker 2,7 takze w Expekt... Oba uwazam za zby wysokie i gram je odpowiednio za 2 i 3 jednostki... Czyli Trondheim troche mocniej...

Manglerud - Stavanger i Lillehamer - Sparta no bety...


Manglerud - stavanger wg Ciebie no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />, to ja juz nie wiem co Ty chcesz stawiac? Czasem nie trzeba sie dopatrywac drugiego dna.
Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Wszystko co tu pisze to moje przemyslenia... Nikogo nie zmuszam zeby sie tym sugerowal.. Pisze to bo wierze to co pisze i gram to za realne stawki.. jakby tak nie bylo to zabralbym swoje zabawki i poszedl do innej piaskownicy...

Byly to no bety bo kursy mi sie nie podobaly.. Po tym co pokazywal Manglerud moglem sie bac ze moze urwac cos Stavangerowi.. Tak sie nie stalo.. ale ja i tak zarobilem dzisiaj niezle pieniadze na Trondheim, nawet mimo remisu Stjernen wystarczy sobie pomnozyc i odjac.. +3,1 jednostki... A drugie dno... Kolego liga norweska sie wyrownala zdecydowanie i po ostatnich wyczynach "pewniak" Storhamar i innych "quasipewniakow" (nie mylic z kwasiczatem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) po prostu nie mialem dzis ochoty grac Vikinga Stavanger...

PS. Chyba musze tez peesowac jak Vonseb ze wszystkie pretensje prosze kierowac do siebie i nie biore odpowiedzialnosci za swoje przemyslenia... echhh

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do Manglerud to ja przeiciwko nim bede gral w kazdym spotkaniu, zdziwie sie jesli zdobeda 10 punktow z tym sezonie, tak slabej druzyny w lidze norweskiej nie bylo od czasow... Manglerud 2 sezony temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja dzis i wczoraj przespalem (praktycznie nie gralem) troche Szwecje i Norwegie bo mam strasnzy zapierdol z zalatwianiem spraw po urzedach, i zaluje bardzo niestety

Co do Trondheim to niespodziewalem sie dzis "2"

Swietne dodatki sportowe z hokejem dodawane sa do dziennika VG (www.vg.no [vg.no]), na prawde mozna sie sporo dowiedziec, jak bede mial troche wiecej czasu podziele sie zdobytymi informacjami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
Quote
Manglerud - Stavanger 2 1 tercja

Typ na zwyciestwo w pierwszej tercji spotkania.Stavanger ma szanse na zdobycie 1szego miejsca w tabeli. Grają w tym sezonie bardzo solidny hokej, zwłaszcza dobrą obrone. Manglerud to outsider i warto grac przeciwko niemu prawie w kazdym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie mają żadnych atutów i ze zmotywoanym Stavanger takze daje im znikome szanse. Licze na szybkie prowadzenie Stavanger od poczatku i pewne zwycięstwo.

Kurs w betandwin 1.55 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Wynik 1 tercji 0:2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,396
Quote
Wszystko co tu pisze to moje przemyslenia... Nikogo nie zmuszam zeby sie tym sugerowal.. Pisze to bo wierze to co pisze i gram to za realne stawki.. jakby tak nie bylo to zabralbym swoje zabawki i poszedl do innej piaskownicy...

Byly to no bety bo kursy mi sie nie podobaly.. Po tym co pokazywal Manglerud moglem sie bac ze moze urwac cos Stavangerowi.. Tak sie nie stalo.. ale ja i tak zarobilem dzisiaj niezle pieniadze na Trondheim, nawet mimo remisu Stjernen wystarczy sobie pomnozyc i odjac.. +3,1 jednostki... A drugie dno... Kolego liga norweska sie wyrownala zdecydowanie i po ostatnich wyczynach "pewniak" Storhamar i innych "quasipewniakow" (nie mylic z kwasiczatem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) po prostu nie mialem dzis ochoty grac Vikinga Stavanger...

PS. Chyba musze tez peesowac jak Vonseb ze wszystkie pretensje prosze kierowac do siebie i nie biore odpowiedzialnosci za swoje przemyslenia... echhh

Żle to odebrałeś ja nie ma zadnych pretensji czy zarzutów za Twoje typy. Po prostu w/g mnie ten mecz byl kompletnie bez ryzyka i ja go postawilem. Byc moze kilka osob po przeczytaniu Twojego post'a zrezygnowalo z tego typu, a on byl dzisiaj po prostu 100%. Ja wiem, ze ostroznosci nigdy za wiele ale Manglerud nie zmusza do ostroznosci.
Pozdrawiam i zycze wiecej odwagi.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
nigdy nie ma meczy bez ryzyka
bo dlaczego bukmacherzy mieliby placic 1,30 za mecz bez ryzyka?! to nie sa idioci tylko instytucje nastawione na zysk!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Dwazwierzatka: nie wiem czy mam az takie powazanie zeby przez mojego posta wiele osob nie zagralo tego meczu... Jesli tak sie stalo no coz... takie byly moje mysli i tyle... Moze nastepnym razem te osoby nie zasugeruja sie moimi typami... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I wiesz ja sie nie przejmuje pretensjami czy zalami juz dawno mam to za soba... Po prostu polemicznie odpowiedzialem na Twojego posta bez zadnej urazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

PS. I tak jak pisze terrorist nie ma meczy bez ryzyka...

Strona 3 z 25 1 2 3 4 5 24 25

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, betowiec), 2,938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1