Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 75 1 2 3 4 74 75
Kieras #3903770 31/05/2010 16:30
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Boubson dzieki za rade tak wiec mozna sie zastanowic na overek w tym meczyku:)

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MTM0MjEwMDUyODEwNDQzOTqkn5ag1AvRzXb8Bo0%3D

http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MTM0MjEwMDUzMDEwMzkwNDovjv73xYUQ%2FQZHHWM%3D

http://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index$5335-controlTicket.html?ticket_id=1342100529145308&protection_code=4959

nick:Boubson haslo: Patrycja

deble nie wchodza gdy masz te cholerne tb... ale na wielkim szlemie jest latwiej... grin

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Boubson same wygrane pokazujesz? bo nie moge wejsc na stronke bo cos z kompem mam zrypane... smile czy meczyki na dzisiaj;p

Egon #3903774 31/05/2010 16:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
szczerze mowiac Dulki i Frytek jestem pewien... co do Chan/Zheng - kurcze lamia rywaslki na potege, ale swojego serwisu to za solidnego nie maja.. a ta Peer zawsze grozna, choc powinna byc zmeczona... wink

jeszcze sie wacham czy zagrac Chinki czy moze Srebotnik/Zimonjica... choc w mikscie sa te debilne tb zamiast 3 seta...

Kieras #3903775 31/05/2010 16:33
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ja sie debli tez boje , jedna z moich zasad to nie grac tego boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
*waham grin

craax #3903778 31/05/2010 16:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
a dla mnie ladnie wyglada Bellu+hc albo over smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Boubsona Jankovic ogladales w jakims meczu kurs na Daniele wg mnie spory:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Kolego trudny nick grin - nie sa to same wygrane, ale pokazuje ze na deblach mozna spokojnie zarobic.. ja nie widze dzis latwego meczu singlowego (moze procz Henin - ale kurs kaszana)

Kieras #3903781 31/05/2010 16:35
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
tam miala byc spacja:) Boubson

Kieras #3903782 31/05/2010 16:36
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Chcialem zmienic ten nick ale nie wiem jak ;p smile a byl robiony na fazie:)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
benneteau/llodra chyba? wczoraj norman/moodie strasznie się męczyli, rywale mieli wiele szans na przełamanie, latka lecą, dzisiaj zmęczenie może dać o sobie.

a jak dzisiaj z pogodą w Paryżu?

Kieras #3903784 31/05/2010 16:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
o na Tomka z Jużnym widze już promo jest smile

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dulko/Pennetta , tegoroczne statystyki 25/3,
na clayu 16/1.
O czym my mówimy ?
Grać i o zdrowie nie pytać.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Jankovic widzialem ostatnio w Rzymie w meczu z Ivanovic... w pierwszym secie na 10 gemow bylo 9 przelaman i postanowilem Serbek juz nie tykac.. laugh

ale set stracony z Kanepi to chyba jednak najlepiej o niej nie swiadczy... Danieli jednak tez nie widzialem wiec nie tykam...


ja juz sie zastanawiam nad jutrem - Petrova + set dla Francesci... ale zwlaszcza ta Nadia kusi a kurs zapewne bedzie mial tendencje spadkowe...

akagi #3903788 31/05/2010 16:41
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Boubson jak widzialem Daniele i tak jak mowie za drobne mozna zagrac bo na prawde bardzo dobrze zagrala przed ostatnio przeciwniczki nie miala za wymagajacej ale ostatnio juz tak i bardzo dobrze sobie radziła Jesli bedzie pierwszy serwis bedzie dobrze:)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
mam wazne pytanie i prosze o odpowiedz serio - czy jutro beda u kobiet rozgrywane wszystkie cwiercfinaly? bo raczej nie powinny grac co dwa dni do konca bo wyjdzie ze jedna zagra polfinal w czwartek druga w piatek a final w sobote... a to byloby nie fair...

qenius #3903791 31/05/2010 16:42
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Nadia jutro wyglada super i Francescha Karolinke niestety tez pyknie po tym co widzialem

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
czy widzial ktos moze mecz Melzera z Ferrerem? co sie stalo ze Hiszpan ugral tak malo? bo ja widzialem w tym RG jeden mecz Melzera - z Serrą i dla mnie nie gral absolutnie na poziomie Gaby...

Strona 2 z 75 1 2 3 4 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel, ElNinho[mmdea], Sensei), 2,604 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1