Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 75 1 2 3 4 5 6 7 74 75
craax #3903840 31/05/2010 17:08
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by craax
Originally Posted by Broda345
odnosnie typow -ta powinna bo ją widziałem-ta powinna przegrac bo ją widziałem.....mecz meczowi nierówny...to nie główny argument....przyklad z brzegu- Madryt-widziałem Petrova-S.Villiams poezjaNadia,nast.mecz baty od Safarovej...gdzie dzis Safarova....mecz meczowi nierowny......
no to czekamy na Twoje madrosci z zaciekawieniem , mecz meczowi nierowny , to chyba w kazdej dyscyplinie dziala , takie przyslowie typujacego , ktos napisal ze glowny ? ja wole zagrac jak widzialem obie zawodniczki i moge porownac mniej wiecej co w danym turnieju prezentuja , no ale czekam z zaciekawieniem Twoje propozycje i krotkie jednozdaniowe analki Z GLOWNYMI ARGUMENTAMI do tego

no masz chyba racje Boubson i Henin jak ma wygrac turniej to dzis tez musi heh

musialem grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Henin, S.Villiams, Vill./Vill., Frytki, Srebotnik/Zimonjic boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a zagram chyba Sode na win turnieju poki kurs cieply smile

oli #3903843 31/05/2010 17:13
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by oli
Jeśli chodzi o Szparkę grała z Henin bardzo dobrze nie daje Stosur tu wielkich szans.

zgadzam sie w 99%

Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Originally Posted by AlexDelPiero
Originally Posted by akagi
Originally Posted by AlexDelPiero
Machado z Hrbatym peffa? laugh

Peffa mówisz,
w czelkach po takim kursie ?
Marcel, to ekspert od czelków.
On będzie wiedział lepiej.
Dominik w tym sezonie przegral z takim tuzem jak Alessandro Giannessi laugh

Rui też nie zachwyca ale jednak prędzej na niego bym postawił

craax #3903845 31/05/2010 17:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by craax
a zagram chyba Sode na win turnieju poki kurs cieply smile

kasa umoczona --> Soda moze grac rewelacyjnie, moze grac cudownie, ale glowa mu nie wytrzymuje jak nikomu innemu w decydujacych meczach... obserwowalem go przez cale Indian Wells czy tam Houston, gral swietnie, a gdy w finale czekal Ljuba to sie spalil w meczu z Roddem ze hej... to samo rok temu tutaj w Paryzu - ogral Rafe po rewelacyjnym meczu ale w finale nawet nie podjal rekawicy... owszem Rogera moze przejsc ale w finale dostanie baty chocby byl tam nawet Djoko a nie Rafa

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
pogoda dziś na RG zapowiada się poprawna, ale jutro heavy rain zapowiadają

Azazel #3903851 31/05/2010 17:17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
do du.py te dzisiejsze mecze, w sensie obstawiania grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Witam piwo

Wie ktos moze kiedy jest planowany powrot na korty Del Potro?
A w ogole czego on ma kontuzje tongue ? Plecy?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Boubson
Originally Posted by craax
a zagram chyba Sode na win turnieju poki kurs cieply smile

kasa umoczona --> Soda moze grac rewelacyjnie, moze grac cudownie, ale glowa mu nie wytrzymuje jak nikomu innemu w decydujacych meczach... obserwowalem go przez cale Indian Wells czy tam Houston, gral swietnie, a gdy w finale czekal Ljuba to sie spalil w meczu z Roddem ze hej... to samo rok temu tutaj w Paryzu - ogral Rafe po rewelacyjnym meczu ale w finale nawet nie podjal rekawicy... owszem Rogera moze przejsc ale w finale dostanie baty chocby byl tam nawet Djoko a nie Rafa

Rogera to on przejdzie na bank grin moze masz racje bo to taka jego bolaczka , u niektorych glowy przez cale zycie sie nie naprawa , kusi mnie to kusi , moze po prostu stawke zmniejsze heh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
ale obrot do bonusa trzeba zrobic, wiec dzisiejsze peffy to:
[Linked Image]

ale jakos tak bez przekonania frown

craax #3903858 31/05/2010 17:21
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli
Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Soda przejdzie Feda?

Dobry żart laugh


Tyle w temacie - http://www.tennis.matchstat.com/Compare/19/652/7231

oli #3903859 31/05/2010 17:22
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by oli
Soda przejdzie Feda?

Dobry żart laugh


Tyle w temacie - http://www.tennis.matchstat.com/Compare/19/652/7231

przejdzie

craax #3903860 31/05/2010 17:23
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
....analka to brzydki wyraz....zamiast analizy wolę przeczucie....a te mi podpowiada,że np. Kuboty dzis umoczą z Huss/Sa....juz w ostatnim meczu strasznie meczyli...ale -mecz meczowi nierowny....widzieliscie Klejbanovą z Ivanovic ??? i potem ze Shvedovą ????......

oli #3903863 31/05/2010 17:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by oli
Soda przejdzie Feda?

Dobry żart laugh


Tyle w temacie - http://www.tennis.matchstat.com/Compare/19/652/7231

12 spotkan, dwa sety wygrane przez sode.

kurs 1.2 na federera ja biore. no bez jaj. soda w tym roku przegral na clayu z wawrinka i rochusem laugh

Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
Originally Posted by AlexDelPiero
do du.py te dzisiejsze mecze, w sensie obstawiania grin

raczej do trzepania Hajsiku tongue

gra ktos Hantuchova oprocz mnie tongue

craax #3903865 31/05/2010 17:25
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Widzę - craax - jesteś z poniedziałku nastawiony,
na totalną konfrontację,
głosząc takie poglądy. wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Huss/Sa +1.5 seta po 1.9 crazy i starczy tongue

akagi #3903867 31/05/2010 17:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Widzę - craax - jesteś z poniedziałku nastawiony,
na totalną konfrontację,
głosząc takie poglądy. wink

taa, agresywnie pod prad przez caly tydzien boks

Kieras #3903868 31/05/2010 17:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by QLUZOr20
Originally Posted by AlexDelPiero
do du.py te dzisiejsze mecze, w sensie obstawiania grin

raczej do trzepania Hajsiku tongue

gra ktos Hantuchova oprocz mnie tongue
ja gram Daniele

Strona 5 z 75 1 2 3 4 5 6 7 74 75

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,512 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1