|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
odnosnie typow -ta powinna bo ją widziałem-ta powinna przegrac bo ją widziałem.....mecz meczowi nierówny...to nie główny argument....przyklad z brzegu- Madryt-widziałem Petrova-S.Villiams poezjaNadia,nast.mecz baty od Safarovej...gdzie dzis Safarova....mecz meczowi nierowny...... no to czekamy na Twoje madrosci z zaciekawieniem , mecz meczowi nierowny , to chyba w kazdej dyscyplinie dziala , takie przyslowie typujacego , ktos napisal ze glowny ? ja wole zagrac jak widzialem obie zawodniczki i moge porownac mniej wiecej co w danym turnieju prezentuja , no ale czekam z zaciekawieniem Twoje propozycje i krotkie jednozdaniowe analki Z GLOWNYMI ARGUMENTAMI do tego no masz chyba racje Boubson i Henin jak ma wygrac turniej to dzis tez musi heh musialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Henin, S.Villiams, Vill./Vill., Frytki, Srebotnik/Zimonjic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a zagram chyba Sode na win turnieju poki kurs cieply 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
Jeśli chodzi o Szparkę grała z Henin bardzo dobrze nie daje Stosur tu wielkich szans. zgadzam sie w 99%
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Machado z Hrbatym peffa?  Peffa mówisz, w czelkach po takim kursie ? Marcel, to ekspert od czelków. On będzie wiedział lepiej. Dominik w tym sezonie przegral z takim tuzem jak Alessandro Giannessi  Rui też nie zachwyca ale jednak prędzej na niego bym postawił
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
a zagram chyba Sode na win turnieju poki kurs cieply  kasa umoczona --> Soda moze grac rewelacyjnie, moze grac cudownie, ale glowa mu nie wytrzymuje jak nikomu innemu w decydujacych meczach... obserwowalem go przez cale Indian Wells czy tam Houston, gral swietnie, a gdy w finale czekal Ljuba to sie spalil w meczu z Roddem ze hej... to samo rok temu tutaj w Paryzu - ogral Rafe po rewelacyjnym meczu ale w finale nawet nie podjal rekawicy... owszem Rogera moze przejsc ale w finale dostanie baty chocby byl tam nawet Djoko a nie Rafa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
pogoda dziś na RG zapowiada się poprawna, ale jutro heavy rain zapowiadają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
do du.py te dzisiejsze mecze, w sensie obstawiania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Witam  Wie ktos moze kiedy jest planowany powrot na korty Del Potro? A w ogole czego on ma kontuzje  ? Plecy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a zagram chyba Sode na win turnieju poki kurs cieply  kasa umoczona --> Soda moze grac rewelacyjnie, moze grac cudownie, ale glowa mu nie wytrzymuje jak nikomu innemu w decydujacych meczach... obserwowalem go przez cale Indian Wells czy tam Houston, gral swietnie, a gdy w finale czekal Ljuba to sie spalil w meczu z Roddem ze hej... to samo rok temu tutaj w Paryzu - ogral Rafe po rewelacyjnym meczu ale w finale nawet nie podjal rekawicy... owszem Rogera moze przejsc ale w finale dostanie baty chocby byl tam nawet Djoko a nie Rafa Rogera to on przejdzie na bank  moze masz racje bo to taka jego bolaczka , u niektorych glowy przez cale zycie sie nie naprawa , kusi mnie to kusi , moze po prostu stawke zmniejsze heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
ale obrot do bonusa trzeba zrobic, wiec dzisiejsze peffy to: [ Linked Image] ale jakos tak bez przekonania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
....analka to brzydki wyraz....zamiast analizy wolę przeczucie....a te mi podpowiada,że np. Kuboty dzis umoczą z Huss/Sa....juz w ostatnim meczu strasznie meczyli...ale -mecz meczowi nierowny....widzieliscie Klejbanovą z Ivanovic ??? i potem ze Shvedovą ????......
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
12 spotkan, dwa sety wygrane przez sode. kurs 1.2 na federera ja biore. no bez jaj. soda w tym roku przegral na clayu z wawrinka i rochusem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
do du.py te dzisiejsze mecze, w sensie obstawiania  raczej do trzepania Hajsiku  gra ktos Hantuchova oprocz mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Widzę - craax - jesteś z poniedziałku nastawiony, na totalną konfrontację, głosząc takie poglądy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Huss/Sa +1.5 seta po 1.9  i starczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Widzę - craax - jesteś z poniedziałku nastawiony, na totalną konfrontację, głosząc takie poglądy.  taa, agresywnie pod prad przez caly tydzien 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
do du.py te dzisiejsze mecze, w sensie obstawiania  raczej do trzepania Hajsiku  gra ktos Hantuchova oprocz mnie  ja gram Daniele
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|