|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
!zari
1,2 to troszke mało w BF masz 1,28
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Kuboty to 3 runda dopiero?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
panowie handi na gabe 2,5 seta chyba 99% co po 1,4 w unibet ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
ja dziś pierwszy raz zagrałem na Betfair combosa  Verdasco, Gaba, Henin i Fedex - zobaczymy co wyjdzie z grania więcej niż jednego zdarzenia. Do tego oczywiście Gaba solo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Witam  Wie ktos moze kiedy jest planowany powrot na korty Del Potro? A w ogole czego on ma kontuzje  ? Plecy? chyba nadgarstek a nie wiem kiedy wróci, ale coś słyszałem, że może nawet na US Open nie zdążyć, ale głowy nie dam za to info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
!zari
1,2 to troszke mało w BF masz 1,28 1.25 jest w betway  to mi pasuje  to wyjdzie prawie to samo co w bf po prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
wie ktos jak sie nazywa laska, ktora wystepuje w teledyskach Putbull'a?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
do du.py te dzisiejsze mecze, w sensie obstawiania  raczej do trzepania Hajsiku  gra ktos Hantuchova oprocz mnie  na razie Gaba, potem pomyślimy o Hanti 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Witam  Wie ktos moze kiedy jest planowany powrot na korty Del Potro? A w ogole czego on ma kontuzje  ? Plecy? chyba nadgarstek a nie wiem kiedy wróci, ale coś słyszałem, że może nawet na US Open nie zdążyć, ale głowy nie dam za to info  ajjj szkoda chlopaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Nie czuje dziś tych dogów, jakoś jedynki mi się widzą, Serena x Verdasco i Jankovic chyba zagram, ale bez szaleństw. Jutro grubo na Schiavone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
do du.py te dzisiejsze mecze, w sensie obstawiania  raczej do trzepania Hajsiku  gra ktos Hantuchova oprocz mnie  na razie Gaba, potem pomyślimy o Hanti  gaba dostanie w..ol az milo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Nie czuje dziś tych dogów, jakoś jedynki mi się widzą, Serena x Verdasco i Jankovic chyba zagram, ale bez szaleństw. Jutro grubo na Schiavone. jutro będzie lało 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
panowie a jak widzicie ginepriego z djoko over siadzie w koncu korolev i hanescu urwali seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Peer bez szans ze swinia. Gaba to chimeryk. Zaraz cos mu nie bedzie wychodzilo, to pokloci sie ze wszystkimi i odda szybko mecz. Djoko pewnie 3-0/1 , Ginepri cos tam ostatnio pogrywa, ale bez szalenstwa, a Nole to cwaniak i raczej wypunktuje spokojnie.
Przed RG chcialem grac Stosur na win @50, ale zdecydowanie ostatnio troszke obnizyla loty. Jednak ja mam w pamieci finalowy meczyk ze Zvonka 6-0 6-3 w Charleston tam zagrala bezblednie. Jednak Henin to za wysokie progi. Wczoraj ze Szparka przeczekala na spokojnie mimo duzego wiatru i slabego poczatku w 3cim secie 0-2 0*-40, ale Maria z minuty na minute wywalala pilki coraz dalej w aut i spokojnie JuJu swoje wziela. Dzisiaj pewnie podobny mecz i @1.35 mozna grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087
BKS Sparta
|
|
BKS Sparta
Dołączył: Jan 2008
Posty: 16,087 |
No Schiavone po tym co prezentuje powinna pojechac ją spokojnie  ale dzis trzeba trzepac hajsik na wyzszych kursach:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Po odpadnięciu Bryanów nasze deble jak dziś przejdą obydwa to mogą zamieszać , szczególnie Fyr/Mat
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
do du.py te dzisiejsze mecze, w sensie obstawiania  raczej do trzepania Hajsiku  gra ktos Hantuchova oprocz mnie  ja gram Daniele RG dzisiaj dla Danieli sie konczy  2-0 dla Jankovic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Panowie, w Superofercie Fortuny jest Radek i Rui, w czeku z Prostejova. Obydwa zapewne nie wejdą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Syrena+Melzer+Henin @2.05 NA OSTREJ ZABRZANSKIEJ KUR...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|