Glasgow Rangers strzał 2 Środa STS..."> Glasgow Rangers strzał 2 Środa STS...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
[color:"red"] Trabzonspor - Glasgow Rangers 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Glasgow Rangers

strzał 2 Środa
STS

20:45 Rangers - Anorthosis R. (1) 1.20 win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

20:45 Brema - Basel (il.g) (2 - over 2.50) 1.65 over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />



AKO 1,98

Pozdrawiam i życzę powodzenia [/color]

Po udanym wczorajszym dniu Drużyna nie osiadła na laurach Poranny trenning, taktyka jak i pobyt u masażysty dobrze zmotywował drużynę przed meczem Pierwsza połowa pokazała kto tu rządzi 39' [1 - 0] T. Buffel W drugiej części Rangers kontrolowali mecz 58' [2 - 0] D. Prso Dobra forma pozwoliła zaaplikować kolejną brameczką i objąć 2 bramkową przewagę nad zespołem Tureckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Trabzonspor - Glasgow Rangers 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
[b][color:"blue"]
PSV - Debreceni [2:1]

strzał 3 - Debreceni

San Diego - Houston [MLB]
[1] 1.80 Profesjonal


strzał 2 Debreceni...niecelny...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Quote
[color:"brown"] FC Liverpool 1-0 FC Porto [/color]

strzały 2-1

FC Liverppol: (2 single wykorzystane to teraz czas na double)

strzał 3) środa
sts
24.08.2005 20:30 Ajax - Broendby 1 1.45
24.08.2005 20:45 Rangers - Anorthossis 1 1.20
ako: 1.74

Ajax - Broendby 1 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Rangers - Anorthossis 1 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

FC Liverpool GOLLLLL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Quote
[b][color:"blue"]AS Monaco - Real Madryt

[Linked Image]
Strzał 2 Sroda
Sts

24.08 20:30 FC Brugge - Valerenga 1 1.60[/color] 1-0[color:"blue"]
24.08 20:45 Chelsea - West Bromwich 1 1.22[/color] 4-0[color:"blue"]

Ako: 1.95

[code]
AS Monaco - Real Madryt 1-2 live
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 19' Robinho
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 33' Adebayor
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 37' Baptista

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
.

Last edited by Ronni; 25/08/2005 09:59.
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
.

Last edited by Ronni; 25/08/2005 09:59.
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
.

Last edited by Ronni; 25/08/2005 10:00.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
.

Last edited by Ronni; 25/08/2005 10:00.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Poprawka, AnJay uważa, że nie mogę tak zagrać, więc zostaje mi zmienić kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[b][color:"blue"]
PSV Eindhoven - VSC Debreczyn 2-1

PSV Eindhoven

Strzał 3
ŚRODA 24.08.05

STS

20:45 Inverness - Alloa 1 1.20 [color:"green"] 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]
20:45 Rangers - Anorthossis 1 1.20 [color:"green"] 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]
20:45 Chelsea - West Bromwich 1 1.22 [color:"green"] 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]

AKO: 1.76
[/color]

P.S na moim kalendarzu też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[b]
[color:"green"] KUPON TRAFIONY !!![/color]
[color:"blue"]

Po raz kolejny Jefferson Farfan urwał się obrońcom, efektownym zwodem minął bramkarza, strzela do pustej bramki ... iii ... GOOOOOL !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Ależ piękna bramka !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

PSV Eindhoven - VSC Debreczyn 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
[color:"blue"]
PSV Eindhoven - VSC Debreczyn 2-1

PSV Eindhoven

Strzał 4
ŚRODA 24.08.05

STS

20:30 Manch.Utd (strz./nie strz.) 1 1.05 [color:"green"] 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]
20:30 Ajax - Broendby 1 1.45 [color:"green"] 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]

AKO: 1.52

[color:"blue"]Zespół PSV po raz kolejny atakuje, Cocu mija obrońcę i dośrodkowuje na 5-ty metr, tam na piłka czeka już Forfan, uderza z woleja iii ... GOOOOL !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ... ale bramka nie zostaje uznana, sędzia odgwizduje spalonego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Piłkarze z Holandii uzyskują optyczną przewagę w środkowej części boiska, jednak wynik bez zmian :


[b]PSV Eindhoven - VSC Debreczyn 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Quote
[color:"brown"] Betis Sevilla - Olympique Lyon

Betis

strzał 2 - środa
prof

17:00 Szczakowianka - Polonia Bytom 1x 1.17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 2:1
20:45 Rangers - Anorthosis 1 1.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 2:0
20:45 Chelsea - W.B.A. 1 1.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 4:0
Ako 1.62 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

45' Betis Sevilla - Olympique Lyon 1:0

Drugi strzal Betisu i nareszcie! Bramka do szatni!
Goście opadli z sił, 4 strzały i ani jeden z nich nie znalazł drogi do bramki! Tymczasem Hiszpanie po przerwie zapowiadają kolejne ataki..

[i] pozdro freddy - walcz o gola, bramki mogą okazać się bardzo ważne w końcowym rozrachunku

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
[b][color:"blue"]AS Monaco - Real Madryt

[Linked Image]
Strzał 3 Czwartek
Sts

25.08 20:00 FC Zurich - Legia 1 1.80

Ako: 1.80

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
Quote
[color:"red"]TRABZONSPOR - -GLASGOW RANGERS

TRABZONSPOR
STS
STRZAŁ 3
AJAX - BRENDBY 1 1,45
DEBRECZYN - -MAN.UTD X2 1,1
AKO 1,59 [/color]
JEDNAK TRABZON SIE NIE PODDAJE I WALCZY DO KONCA O DOBRY WYNIK WSPANIALE STRZALEM PO ZIEMI FATIH TEKKE ZMIENIA WYNIKNA 1:2 I WALKA TRWA DALEJ

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
[color:"red"] TRABZONSPOR - -GLASGOW RANGERS

STRZAŁ 4
TRABZONSPOR
STS
DOMZALE - ASHDAD 1 1,75
AKO 1,75

POZDRAWIAM [/color]

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
[color:"blue"]AS MONACO-REAL MADRYT

AS MONACO strzal 3

Hanescu V. - Massu N. 1 1.75
Chela J.I. - Santoro F.1 1.5
Dniepro - Banants 1 1.2

STS

Ako 3.15

[/color]

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
TRABZONSPOR - -GLASGOW RANGERS

STRZAŁ 4

Rangers
STS

Teplice - MTZ-RIPO Minsk 1 1.25
Lewski S. - Publikum 1 1.45

AKO 1,81

POZDRAWIAM

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
[color:"blue"]AS MONACO-REAL MADRYT

AS MONACO strzal 4

B36 Tor.-Midtjyl. aw 2 1.06
W.Plock-Grasshopp. aw 2 1.23
FC Zurich-Legia W. aw 1 1.16

PROF

AKO 1.51[/color]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[color:"red"]
Fc Bracelona - Wisła Kraków

Barca
Strzał 4)
Prof

25.08 20:45 Besiktas-Vaduz over2.5 1.50
Ako 1.50


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Last edited by Ronni; 25/08/2005 10:35.
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
.

Last edited by Ronni; 26/08/2005 10:30.
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
.

Last edited by Ronni; 26/08/2005 10:31.
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1