|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
[color:"red"] Trabzonspor - Glasgow Rangers 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Glasgow Rangers
strzał 2 Środa STS
20:45 Rangers - Anorthosis R. (1) 1.20 win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
20:45 Brema - Basel (il.g) (2 - over 2.50) 1.65 over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
AKO 1,98
Pozdrawiam i życzę powodzenia [/color] Po udanym wczorajszym dniu Drużyna nie osiadła na laurach Poranny trenning, taktyka jak i pobyt u masażysty dobrze zmotywował drużynę przed meczem Pierwsza połowa pokazała kto tu rządzi 39' [1 - 0] T. Buffel W drugiej części Rangers kontrolowali mecz 58' [2 - 0] D. Prso Dobra forma pozwoliła zaaplikować kolejną brameczką i objąć 2 bramkową przewagę nad zespołem Tureckim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Trabzonspor - Glasgow Rangers 0:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b][color:"blue"] PSV - Debreceni [2:1]
strzał 3 - Debreceni
San Diego - Houston [MLB] [1] 1.80 Profesjonal
strzał 2 Debreceni...niecelny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
[color:"brown"] FC Liverpool 1-0 FC Porto [/color]
strzały 2-1
FC Liverppol: (2 single wykorzystane to teraz czas na double)
strzał 3) środa sts 24.08.2005 20:30 Ajax - Broendby 1 1.45 24.08.2005 20:45 Rangers - Anorthossis 1 1.20 ako: 1.74 Ajax - Broendby 1 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Rangers - Anorthossis 1 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> FC Liverpool GOLLLLL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
[b][color:"blue"]AS Monaco - Real Madryt [ Linked Image] Strzał 2 Sroda Sts 24.08 20:30 FC Brugge - Valerenga 1 1.60[/color] 1-0[color:"blue"] 24.08 20:45 Chelsea - West Bromwich 1 1.22[/color] 4-0[color:"blue"] Ako: 1.95 [code] AS Monaco - Real Madryt 1-2 live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 19' Robinho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 33' Adebayor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> 37' Baptista
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
.
Last edited by Ronni; 25/08/2005 09:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
.
Last edited by Ronni; 25/08/2005 09:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
.
Last edited by Ronni; 25/08/2005 10:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
.
Last edited by Ronni; 25/08/2005 10:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Poprawka, AnJay uważa, że nie mogę tak zagrać, więc zostaje mi zmienić kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [b][color:"blue"] PSV Eindhoven - VSC Debreczyn 2-1
PSV Eindhoven
Strzał 3 ŚRODA 24.08.05
STS
20:45 Inverness - Alloa 1 1.20 [color:"green"] 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color] 20:45 Rangers - Anorthossis 1 1.20 [color:"green"] 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color] 20:45 Chelsea - West Bromwich 1 1.22 [color:"green"] 4-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]
AKO: 1.76 [/color]
P.S na moim kalendarzu też <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [b] [color:"green"] KUPON TRAFIONY !!![/color] [color:"blue"] Po raz kolejny Jefferson Farfan urwał się obrońcom, efektownym zwodem minął bramkarza, strzela do pustej bramki ... iii ... GOOOOOL !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Ależ piękna bramka !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> PSV Eindhoven - VSC Debreczyn 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
[color:"blue"] PSV Eindhoven - VSC Debreczyn 2-1
PSV Eindhoven
Strzał 4 ŚRODA 24.08.05
STS
20:30 Manch.Utd (strz./nie strz.) 1 1.05 [color:"green"] 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color] 20:30 Ajax - Broendby 1 1.45 [color:"green"] 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [/color]
AKO: 1.52 [color:"blue"]Zespół PSV po raz kolejny atakuje, Cocu mija obrońcę i dośrodkowuje na 5-ty metr, tam na piłka czeka już Forfan, uderza z woleja iii ... GOOOOL !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ... ale bramka nie zostaje uznana, sędzia odgwizduje spalonego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Piłkarze z Holandii uzyskują optyczną przewagę w środkowej części boiska, jednak wynik bez zmian : [b]PSV Eindhoven - VSC Debreczyn 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
[color:"brown"] Betis Sevilla - Olympique Lyon
Betis
strzał 2 - środa prof
17:00 Szczakowianka - Polonia Bytom 1x 1.17 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 2:1 20:45 Rangers - Anorthosis 1 1.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 2:0 20:45 Chelsea - W.B.A. 1 1.18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 4:0 Ako 1.62 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 45' Betis Sevilla - Olympique Lyon 1:0 Drugi strzal Betisu i nareszcie! Bramka do szatni! Goście opadli z sił, 4 strzały i ani jeden z nich nie znalazł drogi do bramki! Tymczasem Hiszpanie po przerwie zapowiadają kolejne ataki.. [i] pozdro freddy - walcz o gola, bramki mogą okazać się bardzo ważne w końcowym rozrachunku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
[b][color:"blue"]AS Monaco - Real Madryt [ Linked Image] Strzał 3 Czwartek Sts 25.08 20:00 FC Zurich - Legia 1 1.80 Ako: 1.80
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
[color:"red"]TRABZONSPOR - -GLASGOW RANGERS
TRABZONSPOR STS STRZAŁ 3 AJAX - BRENDBY 1 1,45 DEBRECZYN - -MAN.UTD X2 1,1 AKO 1,59 [/color] JEDNAK TRABZON SIE NIE PODDAJE I WALCZY DO KONCA O DOBRY WYNIK WSPANIALE STRZALEM PO ZIEMI FATIH TEKKE ZMIENIA WYNIKNA 1:2 I WALKA TRWA DALEJ
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
[color:"red"] TRABZONSPOR - -GLASGOW RANGERS
STRZAŁ 4 TRABZONSPOR STS DOMZALE - ASHDAD 1 1,75 AKO 1,75
POZDRAWIAM [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
[color:"blue"]AS MONACO-REAL MADRYT
AS MONACO strzal 3
Hanescu V. - Massu N. 1 1.75 Chela J.I. - Santoro F.1 1.5 Dniepro - Banants 1 1.2
STS
Ako 3.15
[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
TRABZONSPOR - -GLASGOW RANGERS
STRZAŁ 4
Rangers STS
Teplice - MTZ-RIPO Minsk 1 1.25 Lewski S. - Publikum 1 1.45
AKO 1,81
POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
[color:"blue"]AS MONACO-REAL MADRYT
AS MONACO strzal 4
B36 Tor.-Midtjyl. aw 2 1.06 W.Plock-Grasshopp. aw 2 1.23 FC Zurich-Legia W. aw 1 1.16
PROF
AKO 1.51[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[color:"red"] Fc Bracelona - Wisła Kraków
Barca Strzał 4) Prof
25.08 20:45 Besiktas-Vaduz over2.5 1.50 Ako 1.50
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Last edited by Ronni; 25/08/2005 10:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
.
Last edited by Ronni; 26/08/2005 10:30.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
.
Last edited by Ronni; 26/08/2005 10:31.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|