Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
na dzisiaj dubelek chyba Niemcy (1.75) i Finlandia (1.20)

Polacy niestety ale wrócą do domu mając na koncie 2porażki. Może powalczą, lecz w ich WIN nie wierze.
Finowie po wczorajszej wtopie z Egiptem, dzisiaj na to sobie nie pozwolą. Zlekceważyli wczoraj rywala co dobiło sie na wyniku. Tego błedu nie popełnia dziś. typuje 3-1 dla Suomi smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Piobieram i boks po win

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
ale mniw milenium wkurza tam nie mozna grac kuponow fajna oferte czesto maja ale to jedyny plus tego buka

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,115
Działa wam unibet ..

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
działa smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
panowie dzis Polska po win....

Kuba ma juz 5 pkt, Polacy jezeli chca (a chca) jechac na final to musza wreszcie cos zapunktowac... nie wyobrazam sobie bysmy po 2 spotkaniach mieli 0 pkt wiec 1.6 na +1,5 biore z pocalowaniem... wczoraj mecz byl niesamowicie wyrownany, przypominal mi pierwszy mecz Polska-Francja sprzed tygodnia... znow porazka gosci, ktorzy w nocy wyciagna wnioski i dzis beda zespolem lepszym...

Polska boks

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja mysle ze nie mamy czym wygrac tego meczu

gdyby bylo u nas to owszem moze publicznosc by poniosla

mysle ze przywieziemy max 1 punkt


Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by kardynal20
ja mysle ze nie mamy czym wygrac tego meczu

gdyby bylo u nas to owszem moze publicznosc by poniosla

mysle ze przywieziemy max 1 punkt

a Lozano to nie chce leciec do Argentyny tongue

Niemcy dzis rowniez wygrają wink

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
grin

mialo byc zacytowany ten post wyzej smile

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
post Boubsona wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Lozano moze sobie chciec, ale umowmy sie --> dostalismy raz, dla Niemcow to jedno z wiekszych zwyciestw w ostatnich latach wiec cala noc nie mogli zasnac... a nasze mlode wilki zdaja sobie sprawe ze w tym roku mundial i jezeli chca jechac to czas cos pokazac.. wiec dzis wyjda i Niemcom pokaza kto jest wyzej notowany w siatkoweczce...

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
No oczywiscie ze my jestesmy wyzej ale nie jestesmy w najlepszym swoim skladzie i najwyzszej formie smile Czy to Gruszka czy Jarosz nie sa w takim gazie jak nowy z Resovi wink Przyjecie rowniez jakiejs przewagi nie mamy nawet jesli dzis bedzie Winiarski w rotacji. Zreszta w play off w lidze nie blyszczal a to że 'musial' wrocic juz na play off po czesci wybilo Kurka z uderzenia wink A jak wielkim oslabieniem jest brak wlazłego i zagumnego ( łomaczowi jeszcze daleko do gumy .... zreszta takiego poziomu najprawdopodobniej nigdy nie osiagnie ) nie trzeba mówić. Do tego Niemcy u siebie to zawsze Niemcy czy to w p.nozną , ręke obojetnie ... taki cięzki naród wink

A obie ekipy chcą nie tylko Nasi wink

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
moze jeszcz dodam ze oczywiscie jakims wielkim bankierem Niemcy dzis nie są żeby nie było ze jest grane 'all in' smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,370
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,370
Brak Wlazlego?
Wydaje mi sie, ze bez tego pana zdobylismy ME. I rowniez bez pana Winiarskiego. Najbardziej brakuje Gumy i Plinskiego. Nie wiem co w kadrze robi Mika i Klos? Mika byl tylko rezerwowym w przecietnej w tym sezonie Resovi, a Klos spuscil z kolegami Polibude. Jak dla mnie Klos i Mika sa obecnie za slabi na kadre. Grozer rozegral swietny mecz, ale czy dzis bedzie podobnie. Wydaje mi sie, ze nie powtorzy juz takiego meczu i dostanie kilka czap od polskiego bloku. Dlatego sklanialbym sie dzisiaj do zagrania na Polske po niezlym kursie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
a tez myślę ze przeceniamy naszych mlodych rzemieslniczych stylem graczy

dla mnie ruciak jarosz czy lomacz to goscie ktorzy nigdy nie przekrocza pewnego poziomu ktory by ich wyroznial, nigdy nie bed to ludzie ktorzy pociagna gre repry

niemcy V dzisiaj jak byk smile

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Nie ma co zyc przeszłością wink

Jesli teraz do tej kadry na dalsze mecze w LS by nie dołaczył Guma i Wlazły to awans do Final Six raczej papa wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Lomacz bardzo ladnie sie rozwija i mowic, ze nie przeskoczy pewnego poziomu to jest poprostu... niefair. Co innego Jarosz. Jak ma dzien to konczy duzo, a jak nie ma dnia to bije mocno przed siebie, jak nie idzie to jeszcze mocniej i tym sposobem pilka wraca szybciej niz sam Jarosz wyladuje.

iti #3913521 06/06/2010 20:24
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
nie przeskoczy poziomu Zagumnego bo ten poziom niski nie jest tongue


Lomacza przeciez calkowicie nie skreslam . Jest lepszy od Woickiego tongue smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
dobra na dzisiaj :

Portugalia + 1,5 seta boks

Polska na przełamanie smile boks

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
a slowacji nie graacie ?

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1