Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W zwiazku z odnotowaniem faktu wielokrotnych rejestracji w "Gwiazdkowej Promocji Expekt.com" przez te same osoby, a tym samym niezastosowanie sie do regulaminu promocji, co skutkuje odbieraniem przywileju uzykania bonusu osobom zaczynajacym swoja przygode w Expekt.com, promocja zostaje skrocona do Czwartku, 12 Grudnia, do godziny 24:00.

Osoby chcace wziac udzial w Gwiazdkowej Promocji Expekt.com, aby uzyskac promocyjna kwote musza przeslac identyfikator gracza otrzymany podczas rejestracji, oraz dolaczony do e-maila w formie zalacznika czytelny scan dowodu osobistego, zawierajacy dane osobowe odpowiadajace danym jakie zostaly umieszczone podczas rejestracji w Expekt.com

E-maile ktore nie beda zawierac scanu dowodu osobistego, oraz e-maile przeslane po polnocy w nocy z czwartku na piatek 12 Grudnia, nie beda uprawnione do uzyskania promocji.

Przepraszamy wszystkie osoby ktorym dolaczenie scanu moze sprawic klopot, oraz osoby ktore zarejestrowaly sie po raz pierwszy w naszym serwisie, ale niestety zaistniala sytuacja i postepowanie niektorych osob, zmusilo nas do zastosowania tego dodatkowego srodka.

Z Zyczeniami Powodzenia w Promocji
Expekt.com Ltd
www.expekt.com [expekt.com]

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
wielka ****a szkoda.
Mialem sie zarejestrowac tam, a teraz musze sie zastanowic i gdzie zeskanowac dowodzik? hmmmmm...

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał wOJOK:
[qb]wielka ****a szkoda.
Mialem sie zarejestrowac tam, a teraz musze sie zastanowic i gdzie zeskanowac dowodzik? hmmmmm...[/qb]
w kazdym porządnym punkcie ksero, w większości sklepów komputerowych jeśli ładnie poprosisz, u każdego kumpla mojącego skaner :rolleyes:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I co skasujecie mi wszystkie konta ?
A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Przez takich pojebów wlasnie na swiecie juz nie akceptuja Polakow w darmowych promocjach. A 2 lata temu bylo ich multum i bezproblemu sie wyplacalo kase (betgcs, betmega, royalscore, diamondpci, casablanca -cbs i klika innych ) A pozniej buki zmadzraly i zablokowaly Polakom dostep do promocji.

Jebinjcie sie w te puste glowy i zastanowcie sie co robicie! stop

Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał butthead:
[qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I co skasujecie mi wszystkie konta ?
A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
to niezly z ciebie cwaniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ale chyba musisz zajac sie czyms innym, bo przegrac 600zl w pare dni, to naprawde kleska.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
heja,skanik wyslalem, kaske dostalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzieki Conrad i pozdrawiam, szybko mecze obstawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Czy mail ze skanem dowodu musi byc wyslany z tego samego adresu ktory podalem w Expekcie? Po zalozeniu stalego lacza nie moge z domu wysylac maili ze swojego podstawowego adresu. Moglbym wyslac z konta w managerzone.com ale chyba lepiej poczekac i wyslac z pracy?

Wojtek

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
Oryginalnie wysłał butthead:
[qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I co skasujecie mi wszystkie konta ?
A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Mądry to ty nie jesteś.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
butthead ty żebraku ale przekręt zrobiłeś teraz goń pod kościół może tam coś wyżebrzesz.Czy jak założyłeś 30 kont to czułeś się jak Rumun?Nie jest ci głupio,że chłopakom z forum narobiłeś problemów.Teraz przez takich śmierdzieli jak ty trzeba jakieś skany wysłać. stop wszystkim rumunom

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
takie przekrety(nie koniecznie tylko z promocjami) skonczal sie tym, ze internetowe buki zamknal dostep dla polskich graczy

Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
troche siejesz propagande, buki to nie firmy firmy charytatywne, jeszcze ktos sobie pomysli, ze robia nam laske ze mozna u nich grac - a jest odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
poprostu expekt zrobil nie dostosowana do polskich warunkow promocje, a wystarczylo zrobic wplac 20 dostaniesz 20 (przeciez na ich konto mozna wplacac nawet na poczcie - chyba??)

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
super przez takich rumunów zablokowali mi b&w
ale cwaniak z niego co

Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
no dobrze a jesli zarejestrowalem sie wczesniej i dostalem juz te 20 zlotych to teraz musze doslac skan dowodu bo mi zabiora? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 148
Quote
Oryginalnie wysłał kylo85:
[qb]super przez takich rumunów zablokowali mi b&w
ale cwaniak z niego co[/qb]
mi sie nie zdazylo zeby jakis bukmacher zablowolam mi konto (w b&w tez nie), i niezle bym sie zdziwil gdybym dostal maila, ze np. butthead zalozyl u nas 30 lewych kont, wiec tobie blokujemy konto...troche to bez sensu.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
mam pytanko:)
załozyłem to konto w piątek, czy musze in też przesłać dowód???
aha i jescze jedno te pieniądze mi wcale na konto nie doszłY!!!!!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał konkurent:
[qb]no dobrze a jesli zarejestrowalem sie wczesniej i dostalem juz te 20 zlotych to teraz musze doslac skan dowodu bo mi zabiora? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
nie nie zabiorą ci tej kasy juz

Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Quote
Oryginalnie wysłał butthead:
[qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I co skasujecie mi wszystkie konta ?
A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
jak niby chcialeś wyplacic ta kase w przypadku wygranych? Przeciez nazwisko na rachunku w Expekt musi sie zgadzac z rachunkiem w banku a tam sobie kont na fikcyjne nazwisko nie zalozysz. Może chciales wszystko sobie poprzesylac voucherem na konto z prawdziwymi danymi w Expekt ale to tez raczej nie przejdzie bo oni sa co najmniej tak inteligentni jak ty. Miales jakis plan czy tak po prostu sobie konta zalozyles? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
pewnie picuje juz 30 kont zalozyl

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał butthead:
[qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I co skasujecie mi wszystkie konta ?
A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
To co tu robisz HIENO???
Przegladasz to forum iczekasz az ktos wynajdzie promocje a pozniej bezczelnie sie rejstrujesz po iles tam razy???Przez takich smieci jak TY Polakom
blokuja konta.

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1