Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CZy w promocji expektu moge wyslać skan paszportu czy koniecznie tylko dowodu osobistego?

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Dlatego tak światu zależy na elektronicznym podpisie...

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hejka
Wlasnie 20 zeta wplynelo na moje konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Thx i lece cos zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ej jest na swiecie jakis bukamcher oczywiscie w winternecie ktory nie sprawdza czy sie ma 18 lat ??
Aha czy jest jakis gdzie nie trzeba miec 18 hehe
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
a ja czekam od piatku na te 20 PLN . Nie wiem czy sie doczekam. Wiec czekam ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Pozdr.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
Oryginalnie wysłał modano:
[qb]CZy w promocji expektu moge wyslać skan paszportu czy koniecznie tylko dowodu osobistego?[/qb]
ja wyslalem scan paszportu, bo akurat nie mialem pod reka dowodu osobistego i w odpowiedzi uslyszalem, ze "moj mail to chyba jakas pomylka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Kapitan:
[qb]a ja czekam od piatku na te 20 PLN . Nie wiem czy sie doczekam. Wiec czekam ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Pozdr.[/qb]
No ja czekam od wczoraj rana. Dziś wysłałem maila z zapytaniem, czy będę miał dziś kaskę. Miła Pani odpowiedziała, że Expekt ma 24 godziny na zasilenie konta w ramach promocji. SZzkoda tylko że i moje 24h już minęły...
No nic, czekam dalej, co bym tylko zdążył obstawić dzisiejsze puchary

Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
ja wyslalem im skan wczoraj o 14.00 i o 17.24 umiescili mi 20zl, na koncie.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Ten caly Expekt juz mnie powoli w****ia.24 godziny juz minely skan dawno wyslany a oni maja to w dupie.Widac specjalnie nie chca dac bo promocja sie konczy.

Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
jak wszystko jest oky i jaj sie nie robi to pieniadze dochodza - potwierdzam - doszly chyba przez noc i tak poczekaja jeszcze zanim zagraja

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
hmm ja wyslalem kolo 9 rano teraz 17:50 i jak na razie nic... no coz mam nadzieje ze jakos sie uda bo minie polnoc i juz po promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał v3n0m:
[qb]hmm ja wyslalem kolo 9 rano teraz 17:50 i jak na razie nic... no coz mam nadzieje ze jakos sie uda bo minie polnoc i juz po promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
e-maile przeslane po polnocy w nocy z czwartku na piatek 12 Grudnia, nie beda uprawnione do uzyskania promocji.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał v3n0m:
[qb]hmm ja wyslalem kolo 9 rano teraz 17:50 i jak na razie nic... no coz mam nadzieje ze jakos sie uda bo minie polnoc i juz po promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
e-maile przeslane po polnocy w nocy z czwartku na piatek 12 Grudnia, nie beda uprawnione do uzyskania promocji.[/qb]
wiem wlasnie dla tego dobrze by bylo zeby ten mail mi uwzglednili. W temacie napisalem Mecz.pl i po spacji moj nr w expekcie mam nadzieje ze zrobilem to ok?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Powinieneś w mailu napisać mecz.pl + nr z Expektu i dołączyć skan dowodu osobistego. Jeżeli tak zrobiłeś to pozostaje Tobie tylko czekać.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]Powinieneś w mailu napisać mecz.pl + nr z Expektu i dołączyć skan dowodu osobistego. Jeżeli tak zrobiłeś to pozostaje Tobie tylko czekać.[/qb]
Dokladnie tak zrobilem teraz sprawdzalem stan konta i dupa. Pewnie w promocji wzielo udzial wiecej osob niz mysleli i dali sobie spokoj. 24 h juz minely. Sprawdze jeszcze jutro a jak nie to wysle maila na support@expekt.com o tresci "Suck my fucking cock lame bitches". Moze sie lepiej poczuje :>

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Dokladnie tak zrobilem teraz sprawdzalem stan konta i dupa. Pewnie w promocji wzielo udzial wiecej osob niz mysleli i dali sobie spokoj. 24 h juz minely. Sprawdze jeszcze jutro a jak nie to wysle maila na support@expekt.com o tresci "Suck my fucking cock lame bitches". Moze sie lepiej poczuje
Stary, proponuje spokojniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja też miałem problemy z przyznaniem kasy. Ale mail do miłej Pani w informacji (pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i wszystko wyjaśnione. Dlatego też Ci porponuje zapytać się co tam nei gra. pzdr

Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
G
member
member
G Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
Witam
Pare slow o promocji-wyslalem 2(slownie DWA) RAZY skan dowodu,napisalem 4 maile i oczywiscie nic.Najpierw pisza ze maja 24 godziny na przyznanie bonusu,potem ze moze mnie przeoczyli ale da sie to nadrobic.Skoro oni maja mnie w dupie to ja ich serdecznie P.I.E.R.D.O.L.E!!!

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
mail od [email][email protected]<br[/email] />
Dziekujemy za e-mail,

...
Panie xxx , jeszcze jedno. Teraz juz chyba nie wysle Nam Pan maila o
tersci : "Suck my fucking cock lame bitches" prawda?

Pozdrawiamy !

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Dostalem wyjasnienie z Ekspektu. Zmieniam swoj wpis. Otworzylem konto w euro a powinno byc zlotowkowe.

Wojtek

Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, burbon, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,617
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1