|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
CZy w promocji expektu moge wyslać skan paszportu czy koniecznie tylko dowodu osobistego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Dlatego tak światu zależy na elektronicznym podpisie...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hejka Wlasnie 20 zeta wplynelo na moje konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Thx i lece cos zagrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Ej jest na swiecie jakis bukamcher oczywiscie w winternecie ktory nie sprawdza czy sie ma 18 lat ?? Aha czy jest jakis gdzie nie trzeba miec 18 hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2002
Posty: 57 |
a ja czekam od piatku na te 20 PLN . Nie wiem czy sie doczekam. Wiec czekam ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Oryginalnie wysłał modano: [qb]CZy w promocji expektu moge wyslać skan paszportu czy koniecznie tylko dowodu osobistego?[/qb] ja wyslalem scan paszportu, bo akurat nie mialem pod reka dowodu osobistego i w odpowiedzi uslyszalem, ze "moj mail to chyba jakas pomylka" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Kapitan: [qb]a ja czekam od piatku na te 20 PLN . Nie wiem czy sie doczekam. Wiec czekam ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: Pozdr.[/qb] No ja czekam od wczoraj rana. Dziś wysłałem maila z zapytaniem, czy będę miał dziś kaskę. Miła Pani odpowiedziała, że Expekt ma 24 godziny na zasilenie konta w ramach promocji. SZzkoda tylko że i moje 24h już minęły... No nic, czekam dalej, co bym tylko zdążył obstawić dzisiejsze puchary
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694 |
ja wyslalem im skan wczoraj o 14.00 i o 17.24 umiescili mi 20zl, na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
Ten caly Expekt juz mnie powoli w****ia.24 godziny juz minely skan dawno wyslany a oni maja to w dupie.Widac specjalnie nie chca dac bo promocja sie konczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282 |
jak wszystko jest oky i jaj sie nie robi to pieniadze dochodza - potwierdzam - doszly chyba przez noc i tak poczekaja jeszcze zanim zagraja
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
hmm ja wyslalem kolo 9 rano teraz 17:50 i jak na razie nic... no coz mam nadzieje ze jakos sie uda bo minie polnoc i juz po promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał v3n0m: [qb]hmm ja wyslalem kolo 9 rano teraz 17:50 i jak na razie nic... no coz mam nadzieje ze jakos sie uda bo minie polnoc i juz po promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] e-maile przeslane po polnocy w nocy z czwartku na piatek 12 Grudnia, nie beda uprawnione do uzyskania promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb] Oryginalnie wysłał v3n0m: [qb]hmm ja wyslalem kolo 9 rano teraz 17:50 i jak na razie nic... no coz mam nadzieje ze jakos sie uda bo minie polnoc i juz po promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] e-maile przeslane po polnocy w nocy z czwartku na piatek 12 Grudnia, nie beda uprawnione do uzyskania promocji.[/qb] wiem wlasnie dla tego dobrze by bylo zeby ten mail mi uwzglednili. W temacie napisalem Mecz.pl i po spacji moj nr w expekcie mam nadzieje ze zrobilem to ok?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Powinieneś w mailu napisać mecz.pl + nr z Expektu i dołączyć skan dowodu osobistego. Jeżeli tak zrobiłeś to pozostaje Tobie tylko czekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb]Powinieneś w mailu napisać mecz.pl + nr z Expektu i dołączyć skan dowodu osobistego. Jeżeli tak zrobiłeś to pozostaje Tobie tylko czekać.[/qb] Dokladnie tak zrobilem teraz sprawdzalem stan konta i dupa. Pewnie w promocji wzielo udzial wiecej osob niz mysleli i dali sobie spokoj. 24 h juz minely. Sprawdze jeszcze jutro a jak nie to wysle maila na support@expekt.com o tresci "Suck my fucking cock lame bitches". Moze sie lepiej poczuje :>
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dokladnie tak zrobilem teraz sprawdzalem stan konta i dupa. Pewnie w promocji wzielo udzial wiecej osob niz mysleli i dali sobie spokoj. 24 h juz minely. Sprawdze jeszcze jutro a jak nie to wysle maila na support@expekt.com o tresci "Suck my fucking cock lame bitches". Moze sie lepiej poczuje Stary, proponuje spokojniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja też miałem problemy z przyznaniem kasy. Ale mail do miłej Pani w informacji (pzdr <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i wszystko wyjaśnione. Dlatego też Ci porponuje zapytać się co tam nei gra. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
Witam Pare slow o promocji-wyslalem 2(slownie DWA) RAZY skan dowodu,napisalem 4 maile i oczywiscie nic.Najpierw pisza ze maja 24 godziny na przyznanie bonusu,potem ze moze mnie przeoczyli ale da sie to nadrobic.Skoro oni maja mnie w dupie to ja ich serdecznie P.I.E.R.D.O.L.E!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
mail od [email] [email protected]<br[/email] /> Dziekujemy za e-mail, ... Panie xxx , jeszcze jedno. Teraz juz chyba nie wysle Nam Pan maila o tersci : "Suck my fucking cock lame bitches" prawda? Pozdrawiamy ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732 |
Dostalem wyjasnienie z Ekspektu. Zmieniam swoj wpis. Otworzylem konto w euro a powinno byc zlotowkowe.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 220 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka