|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Oryginalnie wysłał oli: [qb]pewnie picuje juz 30 kont zalozyl[/qb] A Rafter jest pewnie co drugim klientem Expekt... zartowalem Rafter tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306 |
Oryginalnie wysłał mrosc: [qb]mam pytanko:) załozyłem to konto w piątek, czy musze in też przesłać dowód??? aha i jescze jedno te pieniądze mi wcale na konto nie doszłY!!!!![/qb] ponawiam pytanie!!!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A ja mam pytanko w jakim najlepiej banku złożyć wpłatę (oprócz Kredyt Banku, bo tego nie zaznam w moim mieście) Jeśli ktoś sie orientuje, to proszę o radę. Zaznaczę, że mam zamiar wpłacić 100 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I co skasujecie mi wszystkie konta ? A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] K u r w a co za kretyn, cholera do takich promocji to rzeczywiście powinni żądać okazywania dowodu bo później takie ćwoki blokują możliwość zarejestrowania się dla ludzi którzy chcą pobawić się na sucho. SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I co skasujecie mi wszystkie konta ? A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Cześć kretynie, mam pytanko, mama Cię nie kocha?? Tata molestuje? Musisz odreagować? Pomysl troche co robisz skocz przez okno jednego debila mniej będzie na swiecie!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I co skasujecie mi wszystkie konta ? A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Trzeba miec mocno nasrane zeby sie tym jeszcze pochwalic na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 306 |
dlaczego pieniądze nie doszły na konto?? w piatek je założyłem!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2002
Posty: 277 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I co skasujecie mi wszystkie konta ? A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Trzeba być niezłym czubkiem żeby się tym chwalić na forum. Takich jak ty powinno się zamykać w wariatkowie,a nie dawać grać u bukmacherów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Oryginalnie wysłał mrosc: [qb]dlaczego pieniądze nie doszły na konto?? w piatek je założyłem!!![/qb] Może musisz im przłać skan dowodu. Najlepiej napisz do nich i zapytaj sie o to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I co skasujecie mi wszystkie konta ? A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Tak sobie myśle jak można tak łatwo w*******ić tyle kasy. Przecietnie inteligentna osoba nawet nie majaca pojecia o bukmacherstwie nie zchrzanila by tego tak, a jeśli nawet to nie oglaszała by tego na forum. Z twojego posta wnioskuje że jeestes z siebie jeszcze zadowolony. Naprawde prawdziwy zjeb z ciebie. Pozdrawiam wszystkich normalnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I co skasujecie mi wszystkie konta ? A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Tak sobie myśle jak można tak łatwo w*******ić tyle kasy. Przecietnie inteligentna osoba nawet nie majaca pojecia o bukmacherstwie nie zchrzanila by tego tak, a jeśli nawet to nie oglaszała by tego na forum. Z twojego posta wnioskuje że jeestes z siebie jeszcze zadowolony. Naprawde prawdziwy zjeb z ciebie. Pozdrawiam wszystkich normalnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176 |
-------------------------------------------------------------------------------- Oryginalnie wysłał mrosc: dlaczego pieniądze nie doszły na konto?? w piatek je założyłem!!! -------------------------------------------------------------------------------- Podziękuj butheadowi to on sie do tego dołożył
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
heh fajnie aż tyle ciekawych opinii przyszło ze względu na mój post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A tak naprawdę to była czysta prowokacja,wynikająca trochę z racji tego że trochę ostatnio mi się nie wiedzie.A co do tych 30 kont , to jedna wielka bzdura.Tak naprawdę to założyłem jedno i przegrałem całe 20 zł(pie...ne Rosjanki).Aha i pozdrowienia dla wszystkich których ten post leko wku...ł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: , gdyż widać że zależy wam na ograniu buków tak samo jak mnie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 497 |
Hehe Ladnie buthead z wami pojechal Powiem wam ze sam sie prawie dalem nabrac ale pomyslalem ze jak to mozliwe zalozyc 30 kont to zrozumialem ze to jest nierealne bo expekt szybko by sie skumal np. z jakiego iop jest wysylane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2002
Posty: 164 |
butthead to raczej smieszne nie bylo tylko wkurzające...Olech mozna sie logowac pod innym ip,z innego kompa albo oprostu se zmienic je. Ale ja też sie bardzo wkurzylem przez te oszukanstwa ludzi w expekt.Poprostu dojdzie do tego ze dla polaków nikt nie bedzie ufal:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641 |
Butthead powiedz mi w jaki celu zrobiłeś tą prowokację. Nie idzie ci to pomyślałeś pow****iam innych?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 935 |
Hmm skąd ta prowokacja? Właściwie to nie o to mi chodziło by normalnych ludzi(czyli tych co próbują zrobić buka na szaro) wkurzyć. Można to tłumaczyć trochę rodzajem mojej frustracji na to że nie umię znależć sposobu na nich.Nie spodziewałem się takiego odezwu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> na ten post ale to nie o to mi chodziło, to było bardziej w kierunku buka który przeważnie nas robi na szaro.A szczerze mówiąc to tak samo jak wy uważam tych co ileś tam razy się rejestrują za nieodpowiedzialnych gdyż przez to dzieją się potem takie chamskie rzeczy jak zamykanie dla nas bonusów itd.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla uczciwych graczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,040 |
Oryginalnie wysłał butthead: [qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I co skasujecie mi wszystkie konta ? A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] debil ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 173 |
No i zmienili reguly promocji-nie ma sie czemu dziwic,taka natura polaka:jak daja to bierz jak bija to uciekaj:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 595 |
Ja założyłem konto w sobotę ale do dziś nie mogę się na nie zalogować.Jeżeli to z powodu niewysłania skanu to Expekt powinien mnie zawiadomić o tym mailem.Gdybym nie zajrzał do tego tematu nie wiedziałbym co jest grane.Rozumiem ich decyzję w sprawie skanu ale informacja o tym powinna dotrzeć przede wszystkim do zainteresowanych.No nic,trzeba wyruszyć na poszukiwanie skanera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka