Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Aug 2003
Posty: 60
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 60
Ja chce zwrócić uwagę na inny punkt regulaminu.

Jestem nowym klientem Expekta i niepokoi mnie fakt że często regulamin ulega zmianom. W owej "promocji świątecznej" był punkt że wypłaty bonusu można dokonać po uprzednim zainwestowaniu tej kwoty 3 razy w zakłady. Następnego dnia pojawiło się rozszerzenie tego punktu że te 3 zakłady muszą mieć kurs 2 lub więcej!!!
Pytam: Czy mnie obowiązuje nowy regulamin???!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał ZORRO:
[qb]Pytam: Czy mnie obowiązuje nowy regulamin???!!![/qb]
Starkkk, proszę... starczy wyciągania starych tematów. Ja sam wiem, że Expekt to kibel, ale starczy już tych tematów...

Co do regulaminu to i tak jest to mało ważne ponieważ Expekt leje z góry na polski regulamin, tak samo jak ma gdzieś regulaminy w innych jeżykach oprócz angielskiego. Koledze ukradli pieniądze twierdząc, że niemiecki regulamin się nie liczy i tylko ten angielski jest brany pod uwagę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał butthead:
[qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I co skasujecie mi wszystkie konta ?
A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Dzizes jaki ty glupi jestes. Az wstyd mi bo jestes z mojego rodzinnego miasta.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 1,178
Quote
Oryginalnie wysłał butthead:
[qb]Hehe i co z tego .Ja sobie założyłem jakieś 30 darmowych kont i wyzyskałem was na kwotę 600 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I co skasujecie mi wszystkie konta ?
A kasujcie bo właśnie wczoraj wszystko przegrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Mi się podoba polak potrafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . I co że nas blokują ale śmiesznie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Skad wy wytrzasneliscie ta zmiane promocji w expekt?! Jak skladalem depozyt na 250 zl w poniedzialek 15 (!!) grudnia to nadal obowiazywala mnie promocja i teraz jak postawie na ten weekend cale 250 zl na kupon min 2,00 to nadal mam 250 zl gratis tak? To wiec o co chodzi z ta zmiana regulaminu? Wczoraj swietobiliwy expekt raczyl zadzialac doslownie 10 min i sprawdzalem, a bylo to 17 (!!) grudnia i nadal obowiazuje ta promocja do 24.12.2003r. wiec...?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Polak potrafi.... zrobić zamieszanie tam gdzie nie trzeba. Promocja w expekcie nadal obowiązuje, a byłoby w dobrym tonie przedłużyć ją o co najmniej tydzień.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał ph9:
[qb]Skad wy wytrzasneliscie ta zmiane promocji w expekt?! Jak skladalem depozyt na 250 zl w poniedzialek 15 (!!) grudnia to nadal obowiazywala mnie promocja i teraz jak postawie na ten weekend cale 250 zl na kupon min 2,00 to nadal mam 250 zl gratis tak? To wiec o co chodzi z ta zmiana regulaminu? Wczoraj swietobiliwy expekt raczyl zadzialac doslownie 10 min i sprawdzalem, a bylo to 17 (!!) grudnia i nadal obowiazuje ta promocja do 24.12.2003r. wiec...?[/qb]
ph9 przeczytaj uwaznie jeszcze raz ten temat ...

w tym temacie jest mowa o promocji gwiazdkowej. natomiast ty piszesz o promocji swiatecznej ktora nadal trwa i obowiazuje do 24 grudnia.

pozdrawiam
Stein

Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
ech ludzie popatrzcie uwaznie na date tego tematu... 2002!!!!!!!!!!!!!!!! czy teraz jest 2002!? wiec prosze skonczcieeeeeeeeeeeeeeeee

Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
P
ph9 Offline
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 434
Quote
Oryginalnie wysłał bkaytek:
[qb]ech ludzie popatrzcie uwaznie na date tego tematu... 2002!!!!!!!!!!!!!!!! czy teraz jest 2002!? wiec prosze skonczcieeeeeeeeeeeeeeeee[/qb]
hehehe... faktycznie, kto wyciagal temat sprzed roku?! eh... nazwy promocji podobne i tylko mylace!

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1