Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
witam, mam 2 pytania

1)


10.10.2010 15:00
Antalyaspor - Shakhtar Donezk : Azjatycki handicap ( 0 : 0 )
TYP 2
kurs 1.90

Jak powinien byc rozliczony ten typ przy wyniku 2:2?



2)

Czy dozwolone jest podanie typu w ramach I rundy na mecz rozpoczynajacy sie jutro (poniedziałek) o 6 rano?

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Originally Posted by Krystian
witam, mam 2 pytania

1)


10.10.2010 15:00
Antalyaspor - Shakhtar Donezk : Azjatycki handicap ( 0 : 0 )
TYP 2
kurs 1.90

Jak powinien byc rozliczony ten typ przy wyniku 2:2?

Quote
Z regulaminu 5. Zwroty: jeśli z jakiegokolwiek powodu nastąpi zwrot stawki u bukmachera (np. przy remisie jeśli typ był na handicap "0"/DNB) to należy w miejsce tego zakładu wysłać inny typ (nie podanie typu zastępczego będzie się liczyło jako nie wysłanie typu - patrz punkt 1). Zastępczy typ można dopiero wysłać kiedy jest już pewne, że poprzedni typ został/zostanie anulowany lub potraktowany jako zwrot (stawka zwrócona).


2)

Czy dozwolone jest podanie typu w ramach I rundy na mecz rozpoczynajacy sie jutro (poniedziałek) o 6 rano?

Quote
Z regulaminu 1. Co tydzień do 19:59 w niedzielę każdy z uczestników musi wysłać 5 typów/kuponów (w półfinale i finale 7), wszystkie po 100zł. Każdy niewysłany typ lub typ, dla którego nie będzie znany wynik do południa (12:00) w poniedziałek będzie liczony jako -100zł.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
pytanie santa

Podałem tylko 1 typ (przegrany) - pozostałych nie podałem w ogóle, z przyczyn "technicznych".
Mój rywal nie podał ani jednego typu.

Awansowałem dalej? crazy

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Tak, na podst. tego pktu:

1.2. W razie remisu osoba, która jako pierwsza wysłała swój piąty (od półfinału/finału siódmy) typ awansuje/wygrywa.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
powiem szczerze ze nie wiem jak ostatecznie podlicza sie typy wygrane/przegrane.

1. trafiam typ z kursem np 1.5 to do ogolnego bilansu mam +150 czy +50??

2. nie trafiam typu to mam -100?? (w regulaminie jest ze za nie wyslany typ lub nieznany wynik)...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Liczymy tylko zysk/stratę z każdego typu. Nic więcej.

Jeśli trafisz 1.50 to jesteś do przodu +50zł.

Jeśli nie trafisz to masz -100zł.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
zakaz typowania zakładów specjalnych
tyczy się ogólnie jako dyscyplina w ofercie czy gdy mam zakład WIsła-Górnik ilość rogów jako zakład sektor specjalny tego zdarzenia to jest on dozwolony?
są tam min. zakłady kto strzeli pierwszy gola, over 4,5 itp

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tego typu zakłady specjalne na mecz są ok.

Chodzi tu o zakłady specjalne dostępne z głównego menu u buka typu: "Special Markets" czy "TV Events". Czyli rzeczy typu "Kto wygra Big Brothera w Norwegii" czy "zakłady polityczne na mera Helsinek".

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Conrad a kiedy bedzie drabinka kto z kim gral bo nie wiem czy awansowalem czy nie

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Generalnie robimy tylko pierwszą drabinkę a później każdy sam sprawdza z kim gra w kolejnych fazach turnieju.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
czyli teraz gralem z uzytkownikiem kamtek tak?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Originally Posted by bajbus
czyli teraz gralem z uzytkownikiem kamtek tak?


Originally Posted by Conrad
Generalnie robimy tylko pierwszą drabinkę a później każdy sam sprawdza z kim gra w kolejnych fazach turnieju.


Poza tym typowałeś nie znając wyników przeciwnika?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by herrena
Originally Posted by bajbus
czyli teraz gralem z uzytkownikiem kamtek tak?


Originally Posted by Conrad
Generalnie robimy tylko pierwszą drabinkę a później każdy sam sprawdza z kim gra w kolejnych fazach turnieju.


Poza tym typowałeś nie znając wyników przeciwnika?
Domyślałem się ale wolałbym miec pewnosc zawsze

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Luc:
1. -100
2. -100
3. +25
4. +35
5. +120
razem: -20

ryba:
1. +68
2. +28
3. -100
4. +30
5. -100 (typ nie podany)
razem: -74

moze jakis mod policzyc, bo cos nam z kolega ryba sie nie zgadza i nie wiem czy ja czy On zle liczy ???
dzieki

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
juz Jego -200 na start przemilcze bo nic to nie zmienia wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Originally Posted by Luc Nilis
Luc:
1. -100
2. -100
3. +25
4. +35
5. +120
razem: -20

ryba:
1. +68
2. +28
3. -100
4. +30
5. -100 (typ nie podany)
razem: -74

moze jakis mod policzyc, bo cos nam z kolega ryba sie nie zgadza i nie wiem czy ja czy On zle liczy ???
dzieki

Sprawdziłem, jest dokladnie tak jak napisales wyzej.

awans: Luc Nilis

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
dzieki za pomoc.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Konkurs o tenisie jeden temat nizej.

Prowadzi Platini, nie dosc, ze sam podlicza, chwala mu za to, to jeszcze podaje wyniki i kto z kim gra.

Tutaj sami sobie podliczamy i podajemy kto awansowal.

To prowadzacy moglby sie chociaz pofatygowac i napisac na rozpoczecie kolejnej rundy, kto z kim gra, a nie za przeproszeniem musimy sie pierd.. ze sciaganiem drabinek i szukac z kim to gramy dalej..

Taki tam wniosek wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
do kiedy trzeba podac kto awansowal dalej ?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Przed wysłaniem swojego pierwszego typu w kolejnej rundzie.

Strona 5 z 17 1 2 3 4 5 6 7 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 610 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,595
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1