|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Starace Gaba Hewit Kuba -1.5 Bulgaria -1.5
@4.20 unishit weszlo prosto latwo i przyjemnie , I o to chodzi  dzis tylko relaks  powodzonka łobuzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Siema, inwestorzy  A.Riske-M.Sharapova @6,45 Ten mecz po prostu trzeba zagrać, kurs mooocno przeszacowany, Maria gra solidnie ale nie rewelacyjnie o czym mógl przekonać wczorajszy mecz z Karatathaewą, w drugim secie już tak łatwo nie było. Alison za to rewelacja, dobry serwis, wie jak zachować się pod siatką, wczoraj "chyba" bardzo dokładnie nie śledziłem ;)" ani razu nie dała się przełamać Wicki, i sądze że mecz będzie b.wyrównany, a jeśli dojdzie do 3 seta to Maria powinna być na tyle zmęczona że będzie dużo łatwiejsza do pokonania. Wiem że korty trawiaste to ulubiona nawerzchnia Sharapowej ale forma nie ta co 5 lat temu, pora na młodzież 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Fedzio a jakieś podpowiedzi z tenisa na dzisiaj dostanę od Ciebie ?
Osobiście myślę o Schutlerku że zdobędzie jednego seta @1,85...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Siema, inwestorzy  A.Riske-M.Sharapova @6,45 Ten mecz po prostu trzeba zagrać, kurs mooocno przeszacowany, Maria gra solidnie ale nie rewelacyjnie o czym mógl przekonać wczorajszy mecz z Karatathaewą, w drugim secie już tak łatwo nie było. Alison za to rewelacja, dobry serwis, wie jak zachować się pod siatką, wczoraj "chyba" bardzo dokładnie nie śledziłem ;)" ani razu nie dała się przełamać Wicki, i sądze że mecz będzie b.wyrównany, a jeśli dojdzie do 3 seta to Maria powinna być na tyle zmęczona że będzie dużo łatwiejsza do pokonania. Wiem że korty trawiaste to ulubiona nawerzchnia Sharapowej ale forma nie ta co 5 lat temu, pora na młodzież  Maria zrobila na mnie wrazenie , ale grala pierwsza , potem Riske zrobila jeszcze wieksze  Z Wickmayr ladnie sie udalo zarobic , teraz bedzie trudniej ale czemu by nie sprobowac. Maria bardzo solidna ale zdarzaja sie jej glupie bledy czy troche sloniowate poruszania, strasznie dobrze sie broni w ciezkich sytuacjach serwisem i to moze byc troszke problem ale nie az taki zeby zrezygnowac z tego betu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Na Li 1.67 mozna smailo walic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
hmmm jednak chyba Sam wygra  Widzialem mecz z Belgiem. US Boy jest tu jednak niesamowity.... ale seta moze stracic  Bym gral dzis mimo wszystko Hewita i malo mnie by obchodzilo ze wczoraj to niby Beck nie wytrzymal niz Hewit dobrze gral. Hewit to ciagle Hewit tymbardziej na trawie. Jutro powinien byc final Fed - Hewit  ale dzis nic nie gram  tasma pilkarska MS sama gra  pzdr Kobi Boston mistrzem w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie bylbym taki pewny Li , Rezai seta jeszcze nie stracila nawet tyle , ze rywalki raczej slabsze miala niz Li
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227 |
A Li grała wczoraj dwa mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
hmmm jednak chyba Sam wygra  Widzialem mecz z Belgiem. US Boy jest tu jednak niesamowity.... ale seta moze stracic  Bym gral dzis mimo wszystko Hewita i malo mnie by obchodzilo ze wczoraj to niby Beck nie wytrzymal niz Hewit dobrze gral. Hewit to ciagle Hewit tymbardziej na trawie. Jutro powinien byc final Fed - Hewit  ale dzis nic nie gram  tasma pilkarska MS sama gra  pzdr Kobi Boston mistrzem w tym roku  Widzę że piwko rano było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
nie bylbym taki pewny Li , Rezai seta jeszcze nie stracila nawet tyle , ze rywalki raczej slabsze miala niz Li LiNa mnie nie przekonuje, podstawowa broń to return i backhand ale przy swoim serwisie b.słabo , z Kanepi na początku dwa przełamania i 0;3 z Rezai już by tego nie odrobiła, no bet jak dla mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
u panów można spróbować Potito 2;0 @ 1,7 , powinien gładko A.Martina pojechać, wszyscy wiemy jakim serwisem hiszpan dysponuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8  ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227 |
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8  ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć  Sesje czas zaczac? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
witam! ktos moze mi polecic jakis fajny bosnu 100% dla zarejestrowanych i nowych klientow ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
mały OT wpłaciłem sobie te 350zł do bet-at-home(bonus z ok MS) przejrzałem sobie ofertę i stwierdzam że to najgorszy shit jaki może być w necie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
witam! ktos moze mi polecic jakis fajny bosnu 100% dla zarejestrowanych i nowych klientow ?  bet at home wiem ze ma cos takiego teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mały OT wpłaciłem sobie te 350zł do bet-at-home(bonus z ok MS) przejrzałem sobie ofertę i stwierdzam że to najgorszy shit jaki może być w necie a kto madry najpierw wplaca a potem dopiero sprawdza to co oferuje buk ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
mały OT wpłaciłem sobie te 350zł do bet-at-home(bonus z ok MS) przejrzałem sobie ofertę i stwierdzam że to najgorszy shit jaki może być w necie Mi pozostaje tylko potwierdzić Twoje słowa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
witam! ktos moze mi polecic jakis fajny bosnu 100% dla zarejestrowanych i nowych klientow ?  bet at home wiem ze ma cos takiego teraz do bah juz wplacone i postawione...szukam jeszcze czegos  ale dzieki
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|