Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 44 1 2 3 43 44
#3925604 12/06/2010 06:34
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
cool

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Mr. Federer
Starace Gaba Hewit Kuba -1.5 Bulgaria -1.5

@4.20 unishit

weszlo prosto latwo i przyjemnie , I o to chodzi smile

dzis tylko relaks pogodnie

powodzonka łobuzy piwo grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Siema, inwestorzy tenis
A.Riske-M.Sharapova @6,45
Ten mecz po prostu trzeba zagrać, kurs mooocno przeszacowany, Maria gra solidnie ale nie rewelacyjnie o czym mógl przekonać wczorajszy mecz z Karatathaewą, w drugim secie już tak łatwo nie było. Alison za to rewelacja, dobry serwis, wie jak zachować się pod siatką, wczoraj "chyba" bardzo dokładnie nie śledziłem ;)" ani razu nie dała się przełamać Wicki, i sądze że mecz będzie b.wyrównany, a jeśli dojdzie do 3 seta to Maria powinna być na tyle zmęczona że będzie dużo łatwiejsza do pokonania. Wiem że korty trawiaste to ulubiona nawerzchnia Sharapowej ale forma nie ta co 5 lat temu, pora na młodzież gwizdek

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Fedzio a jakieś podpowiedzi z tenisa na dzisiaj dostanę od Ciebie ?

Osobiście myślę o Schutlerku że zdobędzie jednego seta @1,85...

Azazel #3925749 12/06/2010 16:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Azazel77
Siema, inwestorzy tenis
A.Riske-M.Sharapova @6,45
Ten mecz po prostu trzeba zagrać, kurs mooocno przeszacowany, Maria gra solidnie ale nie rewelacyjnie o czym mógl przekonać wczorajszy mecz z Karatathaewą, w drugim secie już tak łatwo nie było. Alison za to rewelacja, dobry serwis, wie jak zachować się pod siatką, wczoraj "chyba" bardzo dokładnie nie śledziłem ;)" ani razu nie dała się przełamać Wicki, i sądze że mecz będzie b.wyrównany, a jeśli dojdzie do 3 seta to Maria powinna być na tyle zmęczona że będzie dużo łatwiejsza do pokonania. Wiem że korty trawiaste to ulubiona nawerzchnia Sharapowej ale forma nie ta co 5 lat temu, pora na młodzież gwizdek
Maria zrobila na mnie wrazenie , ale grala pierwsza , potem Riske zrobila jeszcze wieksze grin Z Wickmayr ladnie sie udalo zarobic , teraz bedzie trudniej ale czemu by nie sprobowac. Maria bardzo solidna ale zdarzaja sie jej glupie bledy czy troche sloniowate poruszania, strasznie dobrze sie broni w ciezkich sytuacjach serwisem i to moze byc troszke problem ale nie az taki zeby zrezygnowac z tego betu smile

Jose #3925750 12/06/2010 16:06
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Na Li 1.67 mozna smailo walic

Jose #3925751 12/06/2010 16:06
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
hmmm jednak chyba Sam wygra smile Widzialem mecz z Belgiem. US Boy jest tu jednak niesamowity.... ale seta moze stracic smile

Bym gral dzis mimo wszystko Hewita i malo mnie by obchodzilo ze wczoraj to niby Beck nie wytrzymal niz Hewit dobrze gral. Hewit to ciagle Hewit tymbardziej na trawie. Jutro powinien byc final Fed - Hewit smile

ale dzis nic nie gram smile

tasma pilkarska MS sama gra grin wink

pzdr Kobi

Boston mistrzem w tym roku hura wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie bylbym taki pewny Li , Rezai seta jeszcze nie stracila nawet tyle , ze rywalki raczej slabsze miala niz Li

craax #3925754 12/06/2010 16:10
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
A Li grała wczoraj dwa mecze.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Mr. Federer
hmmm jednak chyba Sam wygra smile Widzialem mecz z Belgiem. US Boy jest tu jednak niesamowity.... ale seta moze stracic smile

Bym gral dzis mimo wszystko Hewita i malo mnie by obchodzilo ze wczoraj to niby Beck nie wytrzymal niz Hewit dobrze gral. Hewit to ciagle Hewit tymbardziej na trawie. Jutro powinien byc final Fed - Hewit smile

ale dzis nic nie gram smile

tasma pilkarska MS sama gra grin wink

pzdr Kobi

Boston mistrzem w tym roku hura wink

Widzę że piwko rano było wink

craax #3925758 12/06/2010 16:13
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by craax
nie bylbym taki pewny Li , Rezai seta jeszcze nie stracila nawet tyle , ze rywalki raczej slabsze miala niz Li
LiNa mnie nie przekonuje, podstawowa broń to return i backhand ale przy swoim serwisie b.słabo , z Kanepi na początku dwa przełamania i 0;3 z Rezai już by tego nie odrobiła, no bet jak dla mnie tenis

Azazel #3925761 12/06/2010 16:17
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
u panów można spróbować Potito 2;0 @ 1,7 , powinien gładko A.Martina pojechać, wszyscy wiemy jakim serwisem hiszpan dysponuje smile

Azazel #3925763 12/06/2010 16:19
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8 smile ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć smile

Azazel #3925764 12/06/2010 16:20
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
Originally Posted by Azazel77
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8 smile ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć smile

Sesje czas zaczac? smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
witam!
ktos moze mi polecic jakis fajny bosnu 100% dla zarejestrowanych i nowych klientow ? smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
mały OT wpłaciłem sobie te 350zł do bet-at-home(bonus z ok MS) przejrzałem sobie ofertę i stwierdzam że to najgorszy shit jaki może być w necie

!zari #3925769 12/06/2010 16:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by !zari
witam!
ktos moze mi polecic jakis fajny bosnu 100% dla zarejestrowanych i nowych klientow ? smile

bet at home wiem ze ma cos takiego teraz

Shanti #3925771 12/06/2010 16:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Shanti
mały OT wpłaciłem sobie te 350zł do bet-at-home(bonus z ok MS) przejrzałem sobie ofertę i stwierdzam że to najgorszy shit jaki może być w necie

a kto madry najpierw wplaca a potem dopiero sprawdza to co oferuje buk ? wink

Shanti #3925772 12/06/2010 16:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Shanti
mały OT wpłaciłem sobie te 350zł do bet-at-home(bonus z ok MS) przejrzałem sobie ofertę i stwierdzam że to najgorszy shit jaki może być w necie

Mi pozostaje tylko potwierdzić Twoje słowa. smile

craax #3925773 12/06/2010 16:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by craax
Originally Posted by !zari
witam!
ktos moze mi polecic jakis fajny bosnu 100% dla zarejestrowanych i nowych klientow ? smile

bet at home wiem ze ma cos takiego teraz

do bah juz wplacone i postawione...szukam jeszcze czegos smile

ale dzieki

Strona 1 z 44 1 2 3 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1