Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 44 1 2 3 4 43 44
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by pawel89
Originally Posted by Azazel77
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8 smile ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć smile

Sesje czas zaczac? smile
ja już kończe grin jeszcze 2 egzaminy w przyszły weekend i obrona częstochowy wink i w końcy wolne weekendy i browarek na plaży piwo

Bonus: Unibet
Azazel #3925776 12/06/2010 16:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by pawel89
Originally Posted by Azazel77
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8 smile ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć smile

Sesje czas zaczac? smile
ja już kończe grin jeszcze 2 egzaminy w przyszły weekend i obrona częstochowy wink i w końcy wolne weekendy i browarek na plaży piwo

bezrobocie czeka boks

craax #3925777 12/06/2010 16:27
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Originally Posted by craax
Originally Posted by Shanti
mały OT wpłaciłem sobie te 350zł do bet-at-home(bonus z ok MS) przejrzałem sobie ofertę i stwierdzam że to najgorszy shit jaki może być w necie

a kto madry najpierw wplaca a potem dopiero sprawdza to co oferuje buk ? wink


przecież żeby nie bonus to bym tam nie wpłacił

craax #3925779 12/06/2010 16:27
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
Originally Posted by craax
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by pawel89
Originally Posted by Azazel77
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8 smile ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć smile

Sesje czas zaczac? smile
ja już kończe grin jeszcze 2 egzaminy w przyszły weekend i obrona częstochowy wink i w końcy wolne weekendy i browarek na plaży piwo

bezrobocie czeka boks

Hehe smile Ja tez jeszcze dwa, w ten wtorek, w przyszły i jestem na trzecim roku smile boks

craax #3925783 12/06/2010 16:29
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by craax
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by pawel89
Originally Posted by Azazel77
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8 smile ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć smile

Sesje czas zaczac? smile
ja już kończe grin jeszcze 2 egzaminy w przyszły weekend i obrona częstochowy wink i w końcy wolne weekendy i browarek na plaży piwo

bezrobocie czeka boks
laugh 33 lata na karku, pracuję od 12, od 8 własny interes kasa olewam bezrobocie, kryzys i innych nieudaczników grin

Azazel #3925786 12/06/2010 16:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@Azazel myslalem ze jestes swiezy student z wybujanymi pomyslami na zycie po studiach hehe piwo wlasny interes to podstawa smile

ale z tym olewaniem to spokojnie bo moze sie kiedys odwrocic przeciwko Tobie wink

Azazel #3925788 12/06/2010 16:32
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
Noo dobra to co z tego tenisa? Hewitt? Querrey? a moze Lopez?

craax #3925790 12/06/2010 16:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
witam piwo

I kupon i idzie dosyć mocno:

J. Benneteau/M. Llodra - N. Djokovic/J. Erlich hadni (1,5-0,0) 1 1,23 + Rubens Barrichello - Nico Hulkenberg 1 1.50 (kwalifikacje)

jeśli chodzi o debel, to Novak i tak za dużo pograł w debla na tym turnieju, tak więc najwyższy czas się pożegnać smile dodatkowo w moim odczuciu i pewnie nie tylko w moim FRA są zdecydowanie lepszą parą!
Jeśli chodzi o F1 to Rubens bardzo lubi się ścigać w Kanadzie, w końcu rekord toru należy do niego (1:13.622, Rubens Barichello (Ferrari) - 2004) a w ostatnim wyścigu który miał miejsce w 2008r na tym torze, w kwalifikacjach zajął 9 miejsce (a jeździł dla przypomnienia Hondą, która delikatnie mówiąc nie była zbyt rewelacyjna, podobnie jak jego obecny bolid!) tak więc doświadczenie tego toru będzie w moim odczuciu decydujące w dniu dzisiejszym smile

a teraz śniadanie i czas wyjść pozałatwiać parę spraw wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by pawel89
Noo dobra to co z tego tenisa? Hewitt? Querrey? a moze Lopez?
Hewitt,Querrey,Fish

craax #3925793 12/06/2010 16:35
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
Originally Posted by craax
Originally Posted by pawel89
Noo dobra to co z tego tenisa? Hewitt? Querrey? a moze Lopez?
Hewitt,Querrey,Fish

A to ze odprawil Lopez Nadala? Fakt Faktem zmeczonego Nadala i nie na jego ulubionej nawierzchni

craax #3925794 12/06/2010 16:35
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
BECKER + KRAJINOVIC

qanu1 #3925797 12/06/2010 16:37
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
idzze idzze z Nadalem , nie baw sie w AmirKhana , Nadal gowno tu gral wiec przegral
Fish odprawil Murraya i Llodre (ktory trawke uwielbia) i to wieksze wrazenie na mnie robi , dla mnie Lopeza wyrzuci w dwoch setach
najwieksze obawy mam do Hewitta , ale jak @coolbet napisale,ze wygra to pewnie wygra wink

craax #3925798 12/06/2010 16:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Pany jak się nazywa ten gostek co walczy w MMA ? taki przyszywany Polak.

Ostatnio w Polsce zremisował z Japońcem !

Jose #3925800 12/06/2010 16:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Kobe
Pany jak się nazywa ten gostek co walczy w MMA ? taki przyszywany Polak.

Ostatnio w Polsce zremisował z Japońcem !
Khalidow

Jose #3925801 12/06/2010 16:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by Kobe
Pany jak się nazywa ten gostek co walczy w MMA ? taki przyszywany Polak.

Ostatnio w Polsce zremisował z Japońcem !
Mamed Khalidow

craax #3925802 12/06/2010 16:39
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by craax
@Azazel myslalem ze jestes swiezy student z wybujanymi pomyslami na zycie po studiach hehe piwo wlasny interes to podstawa smile

ale z tym olewaniem to spokojnie bo moze sie kiedys odwrocic przeciwko Tobie wink
dywersyfikacja, dwa źródełka to podstawa grin a myślę nad następnym ale na etacie i dlatego musiałem studia dokończyć, bo bez papiera ani rusz, cool

craax #3925803 12/06/2010 16:40
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
Originally Posted by craax
idzze idzze z Nadalem , nie baw sie w AmirKhana , Nadal gowno tu gral wiec przegral
Fish odprawil Murraya i Llodre (ktory trawke uwielbia) i to wieksze wrazenie na mnie robi , dla mnie Lopeza wyrzuci w dwoch setach
najwieksze obawy mam do Hewitta , ale jak @coolbet napisale,ze wygra to pewnie wygra wink

Ok dzieki smile

Azazel #3925804 12/06/2010 16:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Dziękuje bardzo piwo

Jose #3925807 12/06/2010 16:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Riske w bet565 kurs 7, handi +5,5 kurs 2,2 chyba się skusze

Jose #3925808 12/06/2010 16:44
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego, shocked ale ma chłop pecha blush

Strona 2 z 44 1 2 3 4 43 44

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1