|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8  ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć  Sesje czas zaczac?  ja już kończe  jeszcze 2 egzaminy w przyszły weekend i obrona częstochowy  i w końcy wolne weekendy i browarek na plaży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8  ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć  Sesje czas zaczac?  ja już kończe  jeszcze 2 egzaminy w przyszły weekend i obrona częstochowy  i w końcy wolne weekendy i browarek na plaży  bezrobocie czeka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
mały OT wpłaciłem sobie te 350zł do bet-at-home(bonus z ok MS) przejrzałem sobie ofertę i stwierdzam że to najgorszy shit jaki może być w necie a kto madry najpierw wplaca a potem dopiero sprawdza to co oferuje buk ?  przecież żeby nie bonus to bym tam nie wpłacił
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227 |
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8  ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć  Sesje czas zaczac?  ja już kończe  jeszcze 2 egzaminy w przyszły weekend i obrona częstochowy  i w końcy wolne weekendy i browarek na plaży  bezrobocie czeka  Hehe  Ja tez jeszcze dwa, w ten wtorek, w przyszły i jestem na trzecim roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
widać że na bwin czytają QC bo kurs na Riske spada 6,45 na 5,8  ale ja już mam pograne, i po egzaminie na 2 seta powinienem zdążyć  Sesje czas zaczac?  ja już kończe  jeszcze 2 egzaminy w przyszły weekend i obrona częstochowy  i w końcy wolne weekendy i browarek na plaży  bezrobocie czeka   33 lata na karku, pracuję od 12, od 8 własny interes  olewam bezrobocie, kryzys i innych nieudaczników 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@Azazel myslalem ze jestes swiezy student z wybujanymi pomyslami na zycie po studiach hehe  wlasny interes to podstawa ale z tym olewaniem to spokojnie bo moze sie kiedys odwrocic przeciwko Tobie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227 |
Noo dobra to co z tego tenisa? Hewitt? Querrey? a moze Lopez?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam I kupon i idzie dosyć mocno: J. Benneteau/M. Llodra - N. Djokovic/J. Erlich hadni (1,5-0,0) 1 1,23 + Rubens Barrichello - Nico Hulkenberg 1 1.50 (kwalifikacje) jeśli chodzi o debel, to Novak i tak za dużo pograł w debla na tym turnieju, tak więc najwyższy czas się pożegnać  dodatkowo w moim odczuciu i pewnie nie tylko w moim FRA są zdecydowanie lepszą parą! Jeśli chodzi o F1 to Rubens bardzo lubi się ścigać w Kanadzie, w końcu rekord toru należy do niego (1:13.622, Rubens Barichello (Ferrari) - 2004) a w ostatnim wyścigu który miał miejsce w 2008r na tym torze, w kwalifikacjach zajął 9 miejsce (a jeździł dla przypomnienia Hondą, która delikatnie mówiąc nie była zbyt rewelacyjna, podobnie jak jego obecny bolid!) tak więc doświadczenie tego toru będzie w moim odczuciu decydujące w dniu dzisiejszym  a teraz śniadanie i czas wyjść pozałatwiać parę spraw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Noo dobra to co z tego tenisa? Hewitt? Querrey? a moze Lopez? Hewitt,Querrey,Fish
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227 |
Noo dobra to co z tego tenisa? Hewitt? Querrey? a moze Lopez? Hewitt,Querrey,Fish A to ze odprawil Lopez Nadala? Fakt Faktem zmeczonego Nadala i nie na jego ulubionej nawierzchni
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,498 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
idzze idzze z Nadalem , nie baw sie w AmirKhana , Nadal gowno tu gral wiec przegral Fish odprawil Murraya i Llodre (ktory trawke uwielbia) i to wieksze wrazenie na mnie robi , dla mnie Lopeza wyrzuci w dwoch setach najwieksze obawy mam do Hewitta , ale jak @coolbet napisale,ze wygra to pewnie wygra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Pany jak się nazywa ten gostek co walczy w MMA ? taki przyszywany Polak.
Ostatnio w Polsce zremisował z Japońcem !
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Pany jak się nazywa ten gostek co walczy w MMA ? taki przyszywany Polak.
Ostatnio w Polsce zremisował z Japońcem ! Khalidow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Pany jak się nazywa ten gostek co walczy w MMA ? taki przyszywany Polak.
Ostatnio w Polsce zremisował z Japońcem ! Mamed Khalidow
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
@Azazel myslalem ze jestes swiezy student z wybujanymi pomyslami na zycie po studiach hehe  wlasny interes to podstawa ale z tym olewaniem to spokojnie bo moze sie kiedys odwrocic przeciwko Tobie  dywersyfikacja, dwa źródełka to podstawa  a myślę nad następnym ale na etacie i dlatego musiałem studia dokończyć, bo bez papiera ani rusz, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2010
Posty: 1,227 |
idzze idzze z Nadalem , nie baw sie w AmirKhana , Nadal gowno tu gral wiec przegral Fish odprawil Murraya i Llodre (ktory trawke uwielbia) i to wieksze wrazenie na mnie robi , dla mnie Lopeza wyrzuci w dwoch setach najwieksze obawy mam do Hewitta , ale jak @coolbet napisale,ze wygra to pewnie wygra  Ok dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Dziękuje bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Riske w bet565 kurs 7, handi +5,5 kurs 2,2 chyba się skusze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
czytaliście o kontuzji K.Bieleckiego,  ale ma chłop pecha 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|