|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
haha , ja pierd*le ruletka na Betsson [ record.affiliatelounge.com] wymiata 18 razy z rzędu czerwona przecież to śmiech na sali 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
na Betsson [ record.affiliatelounge.com] jak sie przeleje nadwyzke na konto glowne to bonus znika? Bo z freespinow wpadlo 28E a jest juz duzo wiecej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
obróć to 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
nie da sie juz przelewac nadwyzki w Betsson [ record.affiliatelounge.com] w ogole. Po obrocie zostalo tylko 76E.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
ssaczu na obrót w Betsson [ record.affiliatelounge.com] jest bardzo prostu sposób i praktycznie bez straty, jak ktoś ugra trochę E to niech wali na priv, wytłumaczę o co chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ssaczu na obrót w Betsson [ record.affiliatelounge.com] jest bardzo prostu sposób i praktycznie bez straty, jak ktoś ugra trochę E to niech wali na priv, wytłumaczę o co chodzi. jak mozesz napisz ktora gra sie wlicza do obrotu bo nie chodzi CI o video
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
apropo rozumiem ze slot padl bo neichce sie zalaczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
ssaczu na obrót w Betsson [ record.affiliatelounge.com] jest bardzo prostu sposób i praktycznie bez straty, jak ktoś ugra trochę E to niech wali na priv, wytłumaczę o co chodzi. jak mozesz napisz ktora gra sie wlicza do obrotu bo nie chodzi CI o video HI LO, bardzo łatwo obrócić. Ja obróciłem 1800e tam i wyszedłem 20e do przodu jeszcze na tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2009
Posty: 106 |
takie coś znalazłem: https://www.sphinxcasino.com/ [ ads.mrgreen.com] Premia bez wpłaty Jeżeli zarejestrujesz się w Sphinx Casino natychmiast otrzymasz €20.00 premii bez wpłaty na powitanie. W ten sposób możesz zapoznać się z naszym kasynem za darmo. Zagraj w swoje ulubione gry już teraz. Kasa po rejestracji, obrót x20
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,551 Likes: 11 |
strone wczesniej jest podane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2009
Posty: 106 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
moje konto, dostępne bonus i tam masz podane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
miał ktoś do czynienia / wypłacał z Prime Casino [ ads.mrgreen.com]? dostałem od nich list, że mam 100 spinów ale ważne do 30 maja  to wbiłem na live chat i zaproponowali mi 50 na inną gre. Zgodziłem się, obróciłem chciałem sobie wypłacić i wpłacić żeby skorzystać z bonusa za first deposit. Zapytałem co mam zrobić, napisali że depozytu nie musze, tylko skan dowodu i rachunek. Od tygodnia codziennie wysyłam im inny rachunek i non stop im coś nie pasuje, wkurzać mnie to już zaczyna, że ktoś robi ze mnie frajera. Kwota nie duża, ale tyle rachunków im wysłałem że już mnie wkurza to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
wpłaciłem kase wieczorem, w nocy pokręciłem, rano wypłaciłem i następnego dnia była na MB, także szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
miał ktoś do czynienia / wypłacał z Prime Casino [ ads.mrgreen.com]? dostałem od nich list, że mam 100 spinów ale ważne do 30 maja  to wbiłem na live chat i zaproponowali mi 50 na inną gre. Zgodziłem się, obróciłem chciałem sobie wypłacić i wpłacić żeby skorzystać z bonusa za first deposit. Zapytałem co mam zrobić, napisali że depozytu nie musze, tylko skan dowodu i rachunek. Od tygodnia codziennie wysyłam im inny rachunek i non stop im coś nie pasuje, wkurzać mnie to już zaczyna, że ktoś robi ze mnie frajera. Kwota nie duża, ale tyle rachunków im wysłałem że już mnie wkurza to  ja wypłacałem właśnie z tych spinów i zero problemów..aż dziwne że w micro robią takie problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
kurcze, no to dziwne, bo już myślałem że Polaków zablokowali, etc tyle im rachunków różnych wysłałem, że już nie mam co wysyłać  a rachunki na bank OK bo w międzyczasie zostały zaakceptowane w 3 innych firmach
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
raz na ćwierć miliona prób się musi przytrafić lecz co fakt, to fakt - ruletka w NetEntertainment, jak bardzo nie lubię teorii spiskowych, wygląda podejrzanie, takie serie zbyt wielu osobom się już przytrafiły. Cóż, pozostaje omijać z daleka, ruletka zresztą sama w sobie jest grą o bardzo dużej przewadze kasyna, bez względu na to gdzie byśmy nie grali. Nostalgia [ rewardsafftrack.eu] to grupa CasinoRewards [ rewardsafftrack.eu] - od kiedy znieśli bana na Polskę, to wypłacają elegancko, czasem zdarza im się przeciągać pierwszą wypłatę, ale wszystkie kolejne realizowane nawet w ciągu 6h, co jak na microgaming jest dobrym wynikiem. Prime Casino [ ads.mrgreen.com] to osobna firma, są na rynku już chwile, niczym się szczególnym nie wyróżniają, ale złego o nich nie można powiedzieć, pewnie wypłacą jeżeli warunki promocji zostały spełnione - wyślij im taki rachunek, żeby czarno na białym było widać, że Ty, to Ty (faktura za komórkę z Play albo Orange się świetnie sprawdza w takiej sytuacji)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
[Linked Image] [ img227.imageshack.us] 12E na tej nowej gierce (trafilem 30 free spinow), na devil w 4 spinie za 1E rowniez trafiam free spiny, podczas ktorych trafiam kolejne kilkanascie,+multiplet x4, szkoda ze pozniej chyba z 5 razy z rzedu mialem za pentagramy juz tylko +1Free spin, ale i tak zaczynam wierzyc w internetowe kasyna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|