|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
slowacja  Brazylia -2  WKS 1x Tak to widze choc z WKSu chyba ostatecznie zrezygnuje ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
No ja u Słowaków stawiam coś lekko pod 3-1 .
turnieje odpuszczam bo wiadomo że znowu będą spierdzielać do Londynu , ale z kwali coś sobie puszczę no i w Bytomiu Garcię oraz Bonisa z Mediolanu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jakbys mial cos z kwali to wyslalbys na tel czy priv jak bedziesz jeszcze na forum , Meffert- de Voest ciekawy meczyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
szperam właśnie , wiec jak coś znajdę to napiszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
widzialem ta Nowa Zelandia i to jest zenada nad zenady , futbolowa patologia ale ciekawe jak mentalnie wyjda Slowacy nastawieni , remis wczorajszy jest idealny i zwyciestwo dzisiaj da im jakies tam szanse na wyjscie z grupy , moze z cale 10% na moje oko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
W unibecie dziś 7/7 również:) wreszcie trafione:) ale musiałem raz perfidnie strzelać,a dokładnie kto był mistrzem świata na żużlu w 1956  i trafiłem w Fundina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
W unibecie dziś 7/7 również:) wreszcie trafione:) ale musiałem raz perfidnie strzelać,a dokładnie kto był mistrzem świata na żużlu w 1956  i trafiłem w Fundina  6\7  Chyba nie trafiłem kto wygrał NHL w 97 roku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Słowacja - Nowa Zelandia under 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Słowacja 1 Brazylia (-1) Portugalia 1X (choc z tą Portugalia nigdy, nic nie wiadomo)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Słowacja 1 Brazylia (-1) Portugalia 1X (choc z tą Portugalia nigdy, nic nie wiadomo) PARAGWAJ ale dzisiaj sie zgadzamy co do meczy , tylko ta Slowacja mi chodzi po glowie caly czas tak dziwnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Słowacja 1 Brazylia (-1) Portugalia 1X (choc z tą Portugalia nigdy, nic nie wiadomo) PARAGWAJ ale dzisiaj sie zgadzamy co do meczy , tylko ta Slowacja mi chodzi po glowie caly czas tak dziwnie Nono wczoraj Ty trafiłes  Wg mnie Słowacy wygrac, wygraja. Zastanawiam się jeszcze nad postawieniem po wyższym kursie tego że Nowa Zelandia nie strzeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Boje sie, ze beda strasznie zdenerwowani i sparalizuje ich szansa objecia prowadzenia w grupie po wczorajszym remisie , ale przeciez NZ to calkowity outsider i Slowacja z kim ma kompletu pkt szukac jak nie z nimi (?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam wszystkich  ja krótko bo zaraz muszę wychodzić! z pierwszego meczu wygrałem takie coś: Nowa Zelandia - Słowacja (Shots on goal) over 9,5 @1,80 Nowa Zelandia jak chce komuś strzelić gola, to tylko Słowakom, bo są to dwie najsłabsze drużyny w tej grupie! Z kolei jeśli chodzi o Słowaków, to wygrać to powinni, ale zależeć też im powinno na jak najwyższym zwycięstwie, bo w ostatecznym rozrachunku mogą decydować bramki (aczkolwiek wczorajszy remis PAR-ITA troszkę skomplikował moją wizję, bo wątpię aby SŁO urwała punkty makaroniarzą! Tak więc strzelamy Panowie w światło bramki  a ja się żegnam i mam nadzieję do zobaczenia na meczu, tylko cholera nie wiem czy się wyrobię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
Korea w ustawieniu 5-4-1 haha, over zóltych jak nic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
grała NZ jakieś sparingi z europejskmi drużynami? Słowacja pokazała że strzelać bramy lubi i potrafi więc powinna być ofensywa w tym meczu. czysta 1 lub overy w strzałach lub rożnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
grała NZ jakieś sparingi z europejskmi drużynami? Słowacja pokazała że strzelać bramy lubi i potrafi więc powinna być ofensywa w tym meczu. czysta 1 lub overy w strzałach lub rożnych z Serbia 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
09.06.2010 FRL Friendly Chile New Zealand 2-0 04.06.2010 FRL Friendly Slovenia New Zealand 3-1 29.05.2010 FRL Friendly Serbia New Zealand 0-1 24.05.2010 FRL Friendly Australia New Zealand 2-1 04.03.2010 FRL Friendly Mexico New Zealand 2-0
wszystkie sparingi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,621 Likes: 10 |
x2 bez wiekszych nerwów na nowa zelandie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
x2 bez wiekszych nerwów na nowa zelandie a widziales jak oni graja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
czy koreańczycy wyjdą ze swojej połowy @1.20 NIE Wystawisz kurs na TAK ? Chętnie pobiorę.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|