Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
[color:"blue"] [i]
to ja może przybliżę troszkę najważniejsze rzeczy:

- drużyna może zdobyć 4 gole w meczu, trafiony kupon to GOL
- gospodarze podają 4 kupony z ako minimum 1.50 (uwaga! - co najmniej 2 kupony z tych czterech muszą być singlami!!)
- goście podają 4 kupony z ako minimum 1.80 (uwaga! - co najmniej 2 kupony z tych czterech muszą być singlami!!)
- nie ma 5 strzału

- można wysłać tylko jeden kupon (singiel) na dany dzień, czyli musicie wysłać 4 kupony na 4 różne dni

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Quote
Quote
[b][color:"blue"]Debreceni - AS Monaco

strzał 1 - Debreceni
Poniedziałek

20:00 Atromitos - AEK Ateny [2] 1.71
ako 1.71



strzał 2 - Debreceni
Poniedziałek

17:05 Saulnier - Tipsarevic [2] 2.06
19:00 Nakamura - Irvin [1] 1.50
ako: 3.09

zapomniałem dodac ze kursy pochodza z Profesjonala
strzał 2 jest nieważny bo można podać tylko 1 kupon na 1 dzień

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
[color:"brown"]FC Porto - Betis Sevilla 0:0

FC Porto

strzał 1) poniedzialek
sts

20:00 Top Oss - Excelsior 2 2.30
ako 2.30
[/color]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Quote
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa
Ajax Amsterdam :

Witam i pozdrawiam swego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ajax po powrocie ze Szwaicarii w bardzo dobrym nastroju.I z chęcią pokonania mocnych Izraelczyków ... co będzie bardzo cięzkim doswiadczeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

STS
Strzał 1) poniedziałek :
Crewe - Shefield Utd...X2...1.28...1:3... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Mariehamn - MyPa...X2...1.20...0:1... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

AKO...1.53

Stan mecz 1:1
strzały 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Quote
[color:"brown"]FC Porto - Betis Sevilla 0:0

FC Porto

strzał 1) poniedzialek
sts

20:00 Top Oss - Excelsior 2 2.30
ako 2.30
[/color]


powinno być:!!!!!!!!!!



Olympique Lyon - FC Liverpool

FC Liverpool

strzał 1) poniedzialek
sts

20:00 Top Oss - Excelsior 2 2.30
ako 2.30

...sorki ale mam dzisiaj tak zakręcony dzien że szkoda mówic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
]b][color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> do organizatorów...

jesli juz wprowadzacie jakies zmiany to powiadomcie o nich w widoczny sposób....a po drugie to niepowinno sie zmieniac regulaminu w trakcie..tym bardziej na poczatku....

Nieczytałem drugi raz bo uwazałem ze jest to zbedne raz mi wystarczy....jesli jeszcze beda jakies zmiany w miare powiadomcie ..o tymna pierwszej stronie lub w trakcie ...miedzy typami innych....wtedy niebedzie nieporozumien

pozdrawiam

kewin

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Przepraszam że robię bałagan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale ostatnio było 3 zdarzenia max a teraz 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Muszę zrobić korektę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To rozstrzepanie po powrocie z Turcji z wyjazdu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Rangers

strzał 1 - Poniedziałek
PROF


19:00 Hammarby - Elfsborg (1) 1.75 0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Glasgow Rangers - FC Barcelona 0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Początek meczu, kilka zwodów.....Wydawało się bramka będzie ale dobry bramkarz z Barcelony pewnie broni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lekka przewaga Barcy ale na gorącym Szkockim terenie wiele drużyn straciło pkt Liczymy na min X Dalej panowie hip hip hip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Quote
[color:"brown"]FC Porto - Betis Sevilla 0:0

Betis

strzał 1) poniedzialek
sts

16.00 Crewe - Sheffield Utd x2 1.28 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1:3
20.00 Volendam - Apeldoorn 1 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3:1 '80 minuta
ako 1.85
[i]
9 minuta meczu, rzut rożny dla gości. Piłkę w narożniku ustawia Joaqiun.. dośrodkowanie.. piłka w zamieszaniu podbramkowym trafia przed 16 metr, gdzie stoi Juanito... strzał! Piłka leci pod poprzeczke! Już nic nie powstrzyma tego strzału! Będzie bramka dla Betisu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
[code]
FC Porto - Betis Sevilla 0:1
Juanito 9'

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Olympique Lyon - FC Liverpool

FC Liverpool

strzał 1) poniedzialek
sts

20:00 Top Oss - Excelsior 2 2.30
ako 2.30

Top Oss 0 : 1 Excelsior



[color:"brown"] b]Olympique Lyon - FC Liverpool O:1[/b] [/color] [ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Quote
[i] [color:"red"] Rangers - Barca

Barca

strzał 1 - Poniedziałek
STS


21:30 Amadora - Boavista (il.g) (1) 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
17:00 Czechy - Estonia (1) 1.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ako 1,87

Glasgow Rangers - FC Barcelona 0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

[color:"blue"] szybka kontra Barcy Puyol do Xaviego przerzuca do Ronaldinho na lewa flanke ten wrzuca i Larssonnnnnnnnn gooooooooooooooooolllllllllllll

Glasgow Rangers - FC Barcelona 0:111111111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
10min 0-1 Larrson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> [/color]

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Quote
[color:"brown"] grupa F
FC Porto - Betis Sevilla 0:0
FC Porto
PROF
strzal 1) poniedzialek
20.00 Sparta-Brno handicap 0:1 1
ako 1,57

pudlo


FC Porto - Betis Sevilla 0:1

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
[b][color:"blue"]Debreceni - AS Monaco

strzał 1 - Debreceni
Poniedziałek

20:00 Atromitos - AEK Ateny [2] 1.71
ako 1.71

[color:"red"]0:0 - pudło [/color]





Profesjonal

strzał 2 jest nieważny bo można podać tylko 1 kupon na 1 dzień [/quote]


pierwszy strzal na bramke Monaco mocno niecelny....

Debreceni - Monaco 0:0 [shot 1:0]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Quote
[b][color:"blue"]Real Madryt - PSV Eindhoven

[Linked Image]
Strzał 1 Poniedziałek
Sts

29.08 19:30 Chela J.I. - Soderling R. 1 1.60[/color] 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> color:blue]

Ako: 1.60
[/code]
Real Madryt - PSV Eindhoven 0-1 live
2' [0 - 1] P.Cocu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
[b][color:"blue"]Real Madryt - PSV Eindhoven

[Linked Image]
Strzał 2 Wtorek
Profesjonal

30.08 17:00 Ginepri-Garcia Lopez 1 1.14
30.08 17:00 Goldstein-Kuerten 1 1.40

Ako: 1.60

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Gospodarze się nie poddają Załamka to w ich stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Następuje zmiana taktyki........Masażysta i psycholog wrócili już Turcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Full motywacja i ambicje Jazda Panowie........ Faworytami tu nie jesteśmy ale........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Rangers - Barca

Rangers

strzał 1 - Wtorek
STS


30.08.2005 17:00 Trnava - Kosice (1) 1.5

ako 1,50


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Glasgow Rangers - FC Barcelona 0:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa

Ajax :

Strzał 2 Wtorek :
STS

30.08.2005 19:00 Kopfenberg - Kufstein...1...1.50

AKO...1.50

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Grupa E

10` Olympiakos Pireus vs FC Basel --> 0:0




Olympiakos Pireus

[Linked Image]


Strzał nr 1 - wtorek 30.08.2005 - (Prof)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Caersws vs [color:"blue"]Llanelli[/color] --> ( X2 ) --> 1.79
Pilka nozna, Walia - 20:30

[color:"purple"]AKO: 1.79[/color]



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> [i]strzały: 1:1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />

[color:"green"]Pozdrawiam Emilio i GL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa 1-1
Maccabi Haifa
strzal 2 wtorek
20:45 Wolverhampton-QPR 1-1.65
ako 1.65

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa 1-1
Maccabi Haifa
strzal 2 wtorek
sts
20:45 Wolverhampton-QPR 1-1.65
ako 1.65

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

zapomnialem buka wpisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

p.s. pozdro Marcin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
[b][color:"blue"]Real Madryt - PSV Eindhoven

PSV

Strzał 1

STS Poniedziałek 29.08.05
17:00 Sugiyama A. - Bondarenko A. 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
21:30 Peer S. - Domachowska M. 1 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

AKO: 1,94

[color:"blue"] Farfan faulowany na pograniczu pola karnego, do piłki podchodzi Philip Cocu, bierze długi rozbieg, uderza z całej siły iii .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
[b]
GOOOOOOOOOLL !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Real Madryt - PSV Eindhoven 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1