|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
[color:"blue"] [i] to ja może przybliżę troszkę najważniejsze rzeczy:
- drużyna może zdobyć 4 gole w meczu, trafiony kupon to GOL - gospodarze podają 4 kupony z ako minimum 1.50 (uwaga! - co najmniej 2 kupony z tych czterech muszą być singlami!!) - goście podają 4 kupony z ako minimum 1.80 (uwaga! - co najmniej 2 kupony z tych czterech muszą być singlami!!) - nie ma 5 strzału
- można wysłać tylko jeden kupon (singiel) na dany dzień, czyli musicie wysłać 4 kupony na 4 różne dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
[b][color:"blue"]Debreceni - AS Monaco
strzał 1 - Debreceni Poniedziałek
20:00 Atromitos - AEK Ateny [2] 1.71 ako 1.71
strzał 2 - Debreceni Poniedziałek
17:05 Saulnier - Tipsarevic [2] 2.06 19:00 Nakamura - Irvin [1] 1.50 ako: 3.09 zapomniałem dodac ze kursy pochodza z Profesjonala strzał 2 jest nieważny bo można podać tylko 1 kupon na 1 dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
[color:"brown"]FC Porto - Betis Sevilla 0:0
FC Porto
strzał 1) poniedzialek sts
20:00 Top Oss - Excelsior 2 2.30 ako 2.30 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa Ajax Amsterdam :
Witam i pozdrawiam swego przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ajax po powrocie ze Szwaicarii w bardzo dobrym nastroju.I z chęcią pokonania mocnych Izraelczyków ... co będzie bardzo cięzkim doswiadczeniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
STS Strzał 1) poniedziałek : Crewe - Shefield Utd...X2...1.28...1:3... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Mariehamn - MyPa...X2...1.20...0:1... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
AKO...1.53 Stan mecz 1:1 strzały 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
[color:"brown"]FC Porto - Betis Sevilla 0:0
FC Porto
strzał 1) poniedzialek sts
20:00 Top Oss - Excelsior 2 2.30 ako 2.30 [/color] powinno być:!!!!!!!!!! Olympique Lyon - FC Liverpool FC Liverpool strzał 1) poniedzialek sts 20:00 Top Oss - Excelsior 2 2.30 ako 2.30 ...sorki ale mam dzisiaj tak zakręcony dzien że szkoda mówic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
]b][color:"blue"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> do organizatorów...
jesli juz wprowadzacie jakies zmiany to powiadomcie o nich w widoczny sposób....a po drugie to niepowinno sie zmieniac regulaminu w trakcie..tym bardziej na poczatku....
Nieczytałem drugi raz bo uwazałem ze jest to zbedne raz mi wystarczy....jesli jeszcze beda jakies zmiany w miare powiadomcie ..o tymna pierwszej stronie lub w trakcie ...miedzy typami innych....wtedy niebedzie nieporozumien
pozdrawiam
kewin
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Przepraszam że robię bałagan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale ostatnio było 3 zdarzenia max a teraz 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Muszę zrobić korektę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To rozstrzepanie po powrocie z Turcji z wyjazdu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Rangers
strzał 1 - Poniedziałek PROF
19:00 Hammarby - Elfsborg (1) 1.75 0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Glasgow Rangers - FC Barcelona 0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Początek meczu, kilka zwodów.....Wydawało się bramka będzie ale dobry bramkarz z Barcelony pewnie broni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lekka przewaga Barcy ale na gorącym Szkockim terenie wiele drużyn straciło pkt Liczymy na min X Dalej panowie hip hip hip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
[color:"brown"]FC Porto - Betis Sevilla 0:0
Betis
strzał 1) poniedzialek sts
16.00 Crewe - Sheffield Utd x2 1.28 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1:3 20.00 Volendam - Apeldoorn 1 1.45 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3:1 '80 minuta ako 1.85 [i] 9 minuta meczu, rzut rożny dla gości. Piłkę w narożniku ustawia Joaqiun.. dośrodkowanie.. piłka w zamieszaniu podbramkowym trafia przed 16 metr, gdzie stoi Juanito... strzał! Piłka leci pod poprzeczke! Już nic nie powstrzyma tego strzału! Będzie bramka dla Betisu! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> [code] FC Porto - Betis Sevilla 0:1 Juanito 9'
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
Olympique Lyon - FC Liverpool
FC Liverpool
strzał 1) poniedzialek sts
20:00 Top Oss - Excelsior 2 2.30 ako 2.30
Top Oss 0 : 1 Excelsior
[color:"brown"] b]Olympique Lyon - FC Liverpool O:1[/b] [/color] [ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[i] [color:"red"] Rangers - Barca
Barca
strzał 1 - Poniedziałek STS
21:30 Amadora - Boavista (il.g) (1) 1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 17:00 Czechy - Estonia (1) 1.1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ako 1,87
Glasgow Rangers - FC Barcelona 0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [color:"blue"] szybka kontra Barcy Puyol do Xaviego przerzuca do Ronaldinho na lewa flanke ten wrzuca i Larssonnnnnnnnn gooooooooooooooooolllllllllllll Glasgow Rangers - FC Barcelona 0:111111111 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 10min 0-1 Larrson <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
[color:"brown"] grupa F FC Porto - Betis Sevilla 0:0 FC Porto PROF strzal 1) poniedzialek 20.00 Sparta-Brno handicap 0:1 1 ako 1,57
pudlo
FC Porto - Betis Sevilla 0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b][color:"blue"]Debreceni - AS Monaco
strzał 1 - Debreceni Poniedziałek
20:00 Atromitos - AEK Ateny [2] 1.71 ako 1.71
[color:"red"]0:0 - pudło [/color]
Profesjonal strzał 2 jest nieważny bo można podać tylko 1 kupon na 1 dzień [/quote] pierwszy strzal na bramke Monaco mocno niecelny.... Debreceni - Monaco 0:0 [shot 1:0]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
[b][color:"blue"]Real Madryt - PSV Eindhoven [ Linked Image] Strzał 1 Poniedziałek Sts 29.08 19:30 Chela J.I. - Soderling R. 1 1.60[/color] 1-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> color:blue] Ako: 1.60 [/code] Real Madryt - PSV Eindhoven 0-1 live 2' [0 - 1] P.Cocu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
[b][color:"blue"]Real Madryt - PSV Eindhoven [ Linked Image] Strzał 2 Wtorek Profesjonal 30.08 17:00 Ginepri-Garcia Lopez 1 1.14 30.08 17:00 Goldstein-Kuerten 1 1.40 Ako: 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Gospodarze się nie poddają Załamka to w ich stylu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Następuje zmiana taktyki........Masażysta i psycholog wrócili już Turcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Full motywacja i ambicje Jazda Panowie........ Faworytami tu nie jesteśmy ale........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Rangers - Barca
Rangers
strzał 1 - Wtorek STS
30.08.2005 17:00 Trnava - Kosice (1) 1.5
ako 1,50
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Glasgow Rangers - FC Barcelona 0:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa
Ajax :
Strzał 2 Wtorek : STS
30.08.2005 19:00 Kopfenberg - Kufstein...1...1.50
AKO...1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Grupa E
10` Olympiakos Pireus vs FC Basel --> 0:0Olympiakos Pireus [ Linked Image] Strzał nr 1 - wtorek 30.08.2005 - (Prof) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Caersws vs [color:"blue"]Llanelli[/color] --> ( X2 ) --> 1.79Pilka nozna, Walia - 20:30
[color:"purple"]AKO: 1.79[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> [i]strzały: 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> [color:"green"]Pozdrawiam Emilio i GL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa 1-1 Maccabi Haifa strzal 2 wtorek 20:45 Wolverhampton-QPR 1-1.65 ako 1.65
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa 1-1 Maccabi Haifa strzal 2 wtorek sts 20:45 Wolverhampton-QPR 1-1.65 ako 1.65
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> zapomnialem buka wpisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> p.s. pozdro Marcin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
[b][color:"blue"]Real Madryt - PSV Eindhoven
PSV
Strzał 1
STS Poniedziałek 29.08.05 17:00 Sugiyama A. - Bondarenko A. 1 1.25 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 21:30 Peer S. - Domachowska M. 1 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
AKO: 1,94 [color:"blue"] Farfan faulowany na pograniczu pola karnego, do piłki podchodzi Philip Cocu, bierze długi rozbieg, uderza z całej siły iii .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> [b] GOOOOOOOOOLL !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Real Madryt - PSV Eindhoven 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|