|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Rangers - Barca
Rangers
strzał 3 - Czwartek STS
1.09.2005 18:15 Medina - Sun (1) 1.23 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> 1.09.2005 19:50 Arthurs/Hanley-Nieminen/Wassen (1) 1.25 2:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
ako: 1,54
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rangers - Barca 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Początki drugiej połowy meczu Kilka podań i nic Przechwyt piłki na przedpolu pola karnego Piękna wrzutka i..............Publiczność bije brawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Dlaczego? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Przepiękny strzał z 20 metrów w okienko zespołu z Barcelony Co za strzaaaaaaaał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Rangers - Barca 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Faworytem dalej jest zespół FC Barcelony ale tanio skóry nie sprzedamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Grupa E
60` Olympiakos Pireus vs FC Basel --> 2:0Olympiakos Pireus [ Linked Image] Strzał nr 3 - czwartek 01.09.2005 - (StS) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> [color:"blue"]Tatiana Golovin [/color]vs Anna Smashnova --> [color:"red"]( 1 )[/color] --> 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />Tenis, US Open - okolo 19:00[color:"purple"] AKO: 1.50[/color]<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> strzały: 3:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> GoooooooooooooL 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />strzaly 3-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Rangers - Barca
Rangers
strzał 4 - Piątek STS
02.09.2005 23:55 Sacramento - LA Sparks (2m.) 1x 1.30
02.09.2005 20:45 Huddersfield - Scunthorpe (1x) 1.16
ako: 1,50
Pozdrawiam
Rangers - Barca 2:2
Piłka w polowie boiska Po udanym dośrodkowaniu piłka wędruję w okolice rzutu rożnego Piękne podanie w pole karne i......... O cholercia ale faul Rzut karny Czy będzie 3:2 Jest duże prawdopodbieństwo Rangers Rangers Rangers gola słychać doping z trybun <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Strzał..........i......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
[color:"blue"]Debrecin-As Monaco
As Monaco strzal 3 piatek
17:00 Francja - Polska 1 2.00
sts[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Ajax Amsterdam-Maccabi Haifa 2-1 Maccabi Haifa strzal 3 piatek sts 19:30F.Duesseldorf - Brema (am.) 1-2.00 ako 2.0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 743 |
Olympiakos Pireus vs FC Basel Fc Basel
Strzal 3, piatek STS
20.30 Niemcy (U21) - Azerbejdzan(U21) 1 1.05 19.00 Wegry (U21) - Malta (U21) 1 1.15 21.00 Walia (U21) - Anglia (U21) 2 1.55
Ako: 1.87
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa
Ajax Amsterdam :
Strzał 3, piątek STS
19:00 Augusburg - Trier...1...1.60
pozdrawiam Farta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
[color:"red"]WISŁA - -TRABZONSPOR
TRABZONSPOR prof STRZAŁ 2 WIDZEW - FINISHPARKIET 1 1,45 NIEMINEN - PHAU 1 1,26 AKO 1,82 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b][color:"blue"]Debreceni - Monaco [0:1 HT]
strzał 3 - Piatek Profesjonal
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 17:15 Hiszpania - Litwa [1] @1.37 19:00 Węgry - Malta [1] @1.12
ako:1.53
Gospodarze w natarciu...dośrodkowanie w pole karne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
[color:"brown"]Olympique Lyon - FC Liverpool [/color]
[color:"brown"] Olympique Lyon : [/color]
strzał 2 - piątek PROF [/b] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 19:40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Ferrer-Kucera 1 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 17:05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Hrbaty-Lammer 1.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 19:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Sharapova-Schruff 1.04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 21:20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> K.Clijst.-Sugiyama 1.04
[b] AKO 1.52
[i] godzina podana z oferty PROFA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
POPRAWKA [color:"brown"]Olympique Lyon - FC Liverpool [/color]
[color:"brown"] Olympique Lyon : [/color]
strzał 2 - piątek PROF [/b] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 19:40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Ferrer-Kucera 1 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 19:40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Hrbaty-Lammer 1.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 19:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Sharapova-Schruff 1.04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 21:20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> K.Clijst.-Sugiyama 1.04
[b] AKO 1.52
[i] godzina podana z oferty PROFA
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
[*] Odsyłam wszystkich uczestnikow do zapoznania sie z regulaminem :KLIK <-- tutaj [ mecz.org] * * * [color:"red"] N O W Y *** R E G U L A M I N [/color] * * *
2. Przebieg meczu: (...)
e) na kuponie mogą być maksymalnie [color:"red"] 2 [/color] zdarzenia! (oczywiście w przypadku singli musi być tylko jedno zdarzenie jak ktoś nie wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )- takze wasze tasiemce 4-5 zdarzeniowe beda nieuznawane, chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
POPRAWKA [color:"brown"]Olympique Lyon - FC Liverpool [/color]
[color:"brown"] Olympique Lyon : [/color]
strzał 2 - piątek PROF [/b] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 19:40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Ferrer-Kucera 1 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 19:40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Hrbaty-Lammer 1.11 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 19:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Sharapova-Schruff 1.04 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 21:20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> K.Clijst.-Sugiyama 1.04
AKO 1.52
godzina podana z oferty PROFA [b] KUPON NIEWAŻNY [color:"brown"]Olympique Lyon - FC Liverpool [/color] 0:1 [color:"brown"]strzały 0-2 [/color]
[color:"brown"] Olympique Lyon : [/color]
strzał 1 - czwartek PROF [/b] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 17:05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> J.Blake-Andreev 1 1.38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 17:05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Nalband.-Wessels 1.13
AKO 1.56 [/quote] Wczoraj podałem ten kupon i uważam, ze wszytsko jest chyba zgodne z regulaminem ,ponieważ na stronie profa wczoraj mecz Nalbandiana był zamykany o 17:05 dnia wczorajszego, spotkanie bedzie rozgrywane dopiero za 2 godziny, a ja myślałem ze zostanie rozegrane wczoraj. [color:"green"] Przepraszam za kłopot, zapoznałem sie juz z nowym regulaminem i wszystko juz bedzie ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
[color:"brown"] Olympique Lyon - FC Liverpool 0:1
Olympique Lyon : [/color]
strzał 2- piątek sts [/b][/i] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> 21:00 Walia (U21) - Anglia (U21) 2 1.55
[b] AKO 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa
Ajax Amsterdam :
Strzał 3, piątek STS
19:00 Augusburg - Trier...1...1.60...2:3
pozdrawiam Farta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> pudło nadal 2:1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Ajax Amsterdam-Maccabi Haifa 2-1 Maccabi Haifa strzal 3 piatek sts 19:30F.Duesseldorf - Brema (am.) 1-2.00 ako 2.0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pudlo nadal 2-1 dla Ajaxu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> pozdro Marcin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b][color:"blue"]Debreceni - Monaco [0:1 HT]
strzał 3 - Piatek Profesjonal
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 17:15 Hiszpania - Litwa [1] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> @1.37 [69:74] 19:00 Węgry - Malta [1] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> @1.12 [2:0]
ako:1.53 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Gospodarze w natarciu...dośrodkowanie w pole karne... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> .....spalony....znowu nieudana akcja gospodarzy...wyraźnie u nich widać zmeczenie ostatnim meczem ligowym kiedy to pokonali Ferencvarosz 3:0... [coloe:blue]Debreceni - Monaco 0:1 [3-3 strzały]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
[color:"brown"] grupa F FC Porto - Betis Sevilla 1:1 FC Porto PROF strzal 3) sobota 16:00 Walia-Anglia 2 1,39 19:00 Armenia-Holandia 2 1,1 ako 1,52
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
[color:"brown"] Olympique Lyon - FC Liverpool 1:1 [/color] (w strzałach 2:2)
FC Liverpool:
strzał 3 - sobota sts
17:15 Szwecja - Bulgaria 1 1.45 18:15 Gruzja - Ukraina 2 1.60
ako:2.32
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa 2:1 (strzały 3:3)
Ajax Amasterdam:
Strzał 4 - sobota 03.09.2005
Prof
Irlandia Pld. - Azerbidzan...1...1.61 AKO...1.61
Pozdrawiam Farta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|