Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Quote
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa 2:1 (strzały 3:3)

Ajax Amasterdam:

Strzał 4 - sobota 03.09.2005

Prof

Irlandia Pld. - Azerbidzan...1...1.61...2:0... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
AKO...1.61:

Pozdrawiam Farta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Goool ku radosci kibiców Ajax strzela trzecią upragnioną bramke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Fart? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Quote
[color:"brown"] [b] [i] FC Porto - Betis Sevilla 1:1 [strzały 2:2]

Betis

profek

strzal 3) sobota

21:00 Francja - Wyspy Owcze (+1.5) .. 1 .. 1.08
20:45 Slowenia - Norwegia .. under 2,5 .. 1.70
ako 1.84

ehh oczywiście kursy z Sts a nie profka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Quote
[color:"brown"] grupa F
FC Porto - Betis Sevilla 1:1
FC Porto
PROF
strzal 3) sobota
16:00 Walia-Anglia 2 1,39
19:00 Armenia-Holandia 2 1,1
ako 1,52

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />gol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Quote
[color:"brown"] Olympique Lyon - FC Liverpool 2:1
strzały 2-2 [/color]

strzał 3 - sobota
STS

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [/b] 20:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Turcja - Dania X2 1.50 [color:"blue"] 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/color]


AKO 1.50


[i] [color:"brown"] Gooool !! 3 bramka dla gospodarzy ! Kibice szaleją na trybunach,wiedza juz , ze w tym spotkaniu ich ulubieńcy zdobeda trzy punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wynik : 3:1 , strzały 3-3[/color]

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Ajax Amsterdam -Maccabi Haifa 3-2 ft

gratulacje dla Marcina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
p.s. w rewanzu powalcze o wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Grupa E

90` Olympiakos Pireus vs FC Basel --> 3:1




Olympiakos Pireus

[Linked Image]


Strzał nr 4 - niedziela 04.09.2005 - (StS)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"blue"]Lechia Gdańsk [/color]vs Śląsk Wrocław --> [color:"red"]( 1X )[/color] --> 1.23
Polska 2. liga, 13:00
[*] [color:"blue"]Juan Pablo Montoya [/color] --> [color:"red"]( sklasyfikowany )[/color] --> 1.30
Formuła 1 , 14:00


[color:"purple"]AKO: 1.60[/color]


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> strzały: 4:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />

- Emilio : przykro mi ale Twoj trzeci strał zostaje nie uznany ze wzgledow regulaminowych.. napisalem ze musisz go poprawic.. jednak jak dotad nie widzialem powtorzonego strzalu nr 3, szkoda bo liczylem na walke do konca, Pozdrawiam i dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
Quote
WISŁA - -TRABZONSPOR

TRABZONSPOR
STS
STRZAŁ 3
Szkocja - Wlochy 2 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Albania - Kazachstan 1 1,22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
AKO 1,95
lekko chybiony strzał

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
[color:"red"]WISŁA - -TRABZONSPOR

Trabzon
sts
strzał 4
Kolding - Olstykke 1 1,8
ako 1,8 [/color]

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Quote
[color:"blue"]Debrecin-AS MONACO

AS MONACo 4 strzal
sobota

3.09 17.00 KP.Torun-C.Kartuzy 1 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
3.09 18.00 Grecja-Hiszpania 1 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Prof Ako 1.95[/color]

PUDLO

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
[color:"brown"] [i] [b] FC Porto - Betis Sevilla 2:1

Betis

sts

strzal 4) niedziela

21:30 Algieria - Nigeria 2 1.90
ako 1.90


Goście zaliczyli bardzo pechową drugą połowę, w której podejmowali za dużo złych, nieprzemyślanych decyzji. Może ten strzał Joaquina z rzutu wolnego zapewni im remis?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
[color:"brown"] Olympique Lyon - FC Liverpool 3:1
strzały 3-3 [/color]

Olympique Lyon :

strzał 4 - niedziela
PROF

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [/b] 20:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Rosja - Polska 1 1.55


[b] AKO 1.55

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Quote
[color:"red"]
Wisła Kraków - Trabzon

Wisła Kraków
Strzał 3) sobota
sts

20:30 Polska - Austria 1 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3:2
Ako 1.50

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Paweł Brozek i 3 bramka dla Wisły


Wisła - Trabzon
Bramki: 3:2 (ale niejestem pewien czy trabzon 2 czy 1 )
Strzały: 3:3

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
[color:"red"]
Wisła Kraków - Trabzon

Wisła Kraków
strzał 4) niedziela
sts

15:30 Zagłebie Sosnowiec - Heko 1 1.60
Ako 1.60

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
[i] [color:"red"]
Rangers - Barca

Barca
strzał 4) niedziela
prof

15:30 Portugalia - Chorwacja (dokladny wynik) 3-0 2.10
Ako 2.10

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
Quote
[color:"red"]WISŁA - -TRABZONSPOR

Trabzon
sts
strzał 4
Kolding - Olstykke 1 1,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ako 1,8 [/color]
WISŁA - TRABZONSPOR 3:3

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
[color:"brown"] grupa F
FC Porto - Betis Sevilla 2:1
FC Porto
PROF
strzal 4) niedziela
21:40 Nalband.-F.Gonzal. 1
ako 1,52


nie bylo mnie w domu wrocilem przed chwila wiec pozostala mi moja "koronna" dyscyplina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
[color:"brown"] Olympique Lyon - FC Liverpool 3:1 [/color]

FC Liverpool
strzały 3-3

sts niedziela

21:00 Albacete - Valladolid 1 2.00

Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Quote
[b][color:"blue"]Debreceni - Monaco [0:1]

strzał 4 - Debreceni - Prof
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 19:30 Turcja - Rosja [2] 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 17:15 Polska - Czechy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />[1 /1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> połowa] 1.20
ako:1.52



niewiem czy to zostanie uznane ale chodziło mi o Czeszki...kurs mówi wszystko..na pewno chodziło mi o CZESZKI....po prostu spieszylem sie i stad te przeoczenie....
gdybym napisał kurs na Polki wtedy niemiałbym pretensji ..dlatego prosze o decyzje...

uznajemy gola czy tez nie
[color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> goooooooooool 90 minuta spotkania...i gospodarze wyrównuja.....jednak boczny macha choragiewka.....niewiadomo co sie stało.....kibice nerwowo patrza na sedziego głownego...

czy uzna bramke?

Debreceni - Monaco 1:1

[/color]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Wyniki 2. kolejki, niektóre mecze jeszcze trwają..

[b]
Code
  grupa E
FT' Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa     3:2
90' Olympiakos Pireus - FC Basel           3:1   

[color:"brown"] grupa F 
90' Olympique Lyon - FC Liverpool         3:1  
90' FC Porto - Betis Sevilla                      2:1 

[color:"red"] grupa G
FT' Wisła Kraków - Trabzonspor              3:3  
FT' Glasgow Rangers - FC Barcelona      2:2  

[color:"blue"] grupa H
FT' VSC Debreceni - AS Monaco              0:1   
90' Real Madryt - PSV Eindhoven            0:3   


jak są błędy to poprawcie mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
bramka dla gospodarzy w meczu Debreceni - Monaco zostanie przekazana do komisji która zdecyduje co z tym zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, forty, aker), 1,588 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,831
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1