|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa 2:1 (strzały 3:3)
Ajax Amasterdam:
Strzał 4 - sobota 03.09.2005
Prof
Irlandia Pld. - Azerbidzan...1...1.61...2:0... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> AKO...1.61:
Pozdrawiam Farta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Goool ku radosci kibiców Ajax strzela trzecią upragnioną bramke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Fart? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
[color:"brown"] [b] [i] FC Porto - Betis Sevilla 1:1 [strzały 2:2]
Betis
profek
strzal 3) sobota
21:00 Francja - Wyspy Owcze (+1.5) .. 1 .. 1.08 20:45 Slowenia - Norwegia .. under 2,5 .. 1.70 ako 1.84 ehh oczywiście kursy z Sts a nie profka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
[color:"brown"] grupa F FC Porto - Betis Sevilla 1:1 FC Porto PROF strzal 3) sobota 16:00 Walia-Anglia 2 1,39 19:00 Armenia-Holandia 2 1,1 ako 1,52
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />gol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
[color:"brown"] Olympique Lyon - FC Liverpool 2:1 strzały 2-2 [/color]
strzał 3 - sobota STS
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [/b] 20:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Turcja - Dania X2 1.50 [color:"blue"] 2:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [/color]
AKO 1.50 [i] [color:"brown"] Gooool !! 3 bramka dla gospodarzy ! Kibice szaleją na trybunach,wiedza juz , ze w tym spotkaniu ich ulubieńcy zdobeda trzy punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> wynik : 3:1 , strzały 3-3[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Ajax Amsterdam -Maccabi Haifa 3-2 ft
gratulacje dla Marcina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> p.s. w rewanzu powalcze o wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Grupa E
90` Olympiakos Pireus vs FC Basel --> 3:1Olympiakos Pireus [ Linked Image] Strzał nr 4 - niedziela 04.09.2005 - (StS) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"blue"]Lechia Gdańsk [/color]vs Śląsk Wrocław --> [color:"red"]( 1X )[/color] --> 1.23Polska 2. liga, 13:00[*] [color:"blue"]Juan Pablo Montoya [/color] --> [color:"red"]( sklasyfikowany )[/color] --> 1.30Formuła 1 , 14:00[color:"purple"] AKO: 1.60[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> strzały: 4:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" /> - Emilio : przykro mi ale Twoj trzeci strał zostaje nie uznany ze wzgledow regulaminowych.. napisalem ze musisz go poprawic.. jednak jak dotad nie widzialem powtorzonego strzalu nr 3, szkoda bo liczylem na walke do konca, Pozdrawiam i dzieki za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
WISŁA - -TRABZONSPOR
TRABZONSPOR STS STRZAŁ 3 Szkocja - Wlochy 2 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Albania - Kazachstan 1 1,22 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> AKO 1,95 lekko chybiony strzał
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
[color:"red"]WISŁA - -TRABZONSPOR
Trabzon sts strzał 4 Kolding - Olstykke 1 1,8 ako 1,8 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
[color:"blue"]Debrecin-AS MONACO
AS MONACo 4 strzal sobota
3.09 17.00 KP.Torun-C.Kartuzy 1 1.3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 3.09 18.00 Grecja-Hiszpania 1 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Prof Ako 1.95[/color] PUDLO
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
[color:"brown"] [i] [b] FC Porto - Betis Sevilla 2:1
Betis
sts
strzal 4) niedziela
21:30 Algieria - Nigeria 2 1.90 ako 1.90
Goście zaliczyli bardzo pechową drugą połowę, w której podejmowali za dużo złych, nieprzemyślanych decyzji. Może ten strzał Joaquina z rzutu wolnego zapewni im remis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,383 |
[color:"brown"] Olympique Lyon - FC Liverpool 3:1 strzały 3-3 [/color]
Olympique Lyon :
strzał 4 - niedziela PROF
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [/b] 20:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Rosja - Polska 1 1.55
[b] AKO 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
[color:"red"] Wisła Kraków - Trabzon
Wisła Kraków Strzał 3) sobota sts
20:30 Polska - Austria 1 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 3:2 Ako 1.50
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Paweł Brozek i 3 bramka dla Wisły Wisła - Trabzon Bramki: 3:2 (ale niejestem pewien czy trabzon 2 czy 1 ) Strzały: 3:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,842 |
[color:"red"] Wisła Kraków - Trabzon
Wisła Kraków strzał 4) niedziela sts
15:30 Zagłebie Sosnowiec - Heko 1 1.60 Ako 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
[i] [color:"red"] Rangers - Barca
Barca strzał 4) niedziela prof
15:30 Portugalia - Chorwacja (dokladny wynik) 3-0 2.10 Ako 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
[color:"red"]WISŁA - -TRABZONSPOR
Trabzon sts strzał 4 Kolding - Olstykke 1 1,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ako 1,8 [/color] WISŁA - TRABZONSPOR 3:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
[color:"brown"] grupa F FC Porto - Betis Sevilla 2:1 FC Porto PROF strzal 4) niedziela 21:40 Nalband.-F.Gonzal. 1 ako 1,52
nie bylo mnie w domu wrocilem przed chwila wiec pozostala mi moja "koronna" dyscyplina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
[color:"brown"] Olympique Lyon - FC Liverpool 3:1 [/color]
FC Liverpool strzały 3-3
sts niedziela
21:00 Albacete - Valladolid 1 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
[b][color:"blue"]Debreceni - Monaco [0:1]
strzał 4 - Debreceni - Prof <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 19:30 Turcja - Rosja [2] 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 17:15 Polska - Czechy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />[1 /1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> połowa] 1.20 ako:1.52 niewiem czy to zostanie uznane ale chodziło mi o Czeszki...kurs mówi wszystko..na pewno chodziło mi o CZESZKI....po prostu spieszylem sie i stad te przeoczenie.... gdybym napisał kurs na Polki wtedy niemiałbym pretensji ..dlatego prosze o decyzje... uznajemy gola czy tez nie [color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> goooooooooool 90 minuta spotkania...i gospodarze wyrównuja.....jednak boczny macha choragiewka.....niewiadomo co sie stało.....kibice nerwowo patrza na sedziego głownego... czy uzna bramke? Debreceni - Monaco 1:1 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Wyniki 2. kolejki, niektóre mecze jeszcze trwają.. [b] grupa E
FT' Ajax Amsterdam - Maccabi Haifa 3:2
90' Olympiakos Pireus - FC Basel 3:1
[color:"brown"] grupa F
90' Olympique Lyon - FC Liverpool 3:1
90' FC Porto - Betis Sevilla 2:1
[color:"red"] grupa G
FT' Wisła Kraków - Trabzonspor 3:3
FT' Glasgow Rangers - FC Barcelona 2:2
[color:"blue"] grupa H
FT' VSC Debreceni - AS Monaco 0:1
90' Real Madryt - PSV Eindhoven 0:3 jak są błędy to poprawcie mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
bramka dla gospodarzy w meczu Debreceni - Monaco zostanie przekazana do komisji która zdecyduje co z tym zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|