Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by javapl
14/15 MŚ, ale dzisiejsza wtopa na brak bramki Koreańców to szczyt chamstwa, 89 minuta i bramka. Kupon na 900zł w pizduuuuu, oby nie wyszli z grupy burasy z Brazylii

Za tyle pograłeś czy tyle było do wyjęcia ?

kupon pograny za 15e przed mistrzostwami, AKO 7 zdarzeń i Korea nie strzeli kończyło, miałem Brazylia-Tanzania za 11 tysiaków under 4.5 to przy 4-0 w 88 Tanzania wbiła gola na 1-4 blush blush blush blush nigdy więcej tych paprykarzy na kuponie mad

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
a jak dla mnie w tym meczu jak padną bramki to w 2 połowie, do przerwy 0-0, ja gram brak bramek w pierwszych 30 minutach oraz under 2.5 to samo w meczu Hiszpanów. Liczę na to,że bez zbędnego stresu wejdą te 4 picki. Jak dla mnie te mistrzostwa to nie swiata ale mistrzostwa underow i tak mysle,ze pozostanie w 2 kolejce, jesli ma byc jakas wieksza ilosc overow to tylko i wylacznie w 3 kolejce, gdzie walka będzie o bramki/punkty potrzebne do awansu w bezpośrednich pojedynkach.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
a ja mysle zupełnie odwrotnie, ze po polowie chile bedzie wygrywało juz 2:0

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by javapl
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by javapl
14/15 MŚ, ale dzisiejsza wtopa na brak bramki Koreańców to szczyt chamstwa, 89 minuta i bramka. Kupon na 900zł w pizduuuuu, oby nie wyszli z grupy burasy z Brazylii

Za tyle pograłeś czy tyle było do wyjęcia ?

kupon pograny za 15e przed mistrzostwami, AKO 7 zdarzeń i Korea nie strzeli kończyło, miałem Brazylia-Tanzania za 11 tysiaków under 4.5 to przy 4-0 w 88 Tanzania wbiła gola na 1-4 blush blush blush blush nigdy więcej tych paprykarzy na kuponie mad

To faktycznie niefart ale dziś odbijesz . Tak myślę że brak gola w pierwszych minutach dzisiejszych meczów to dobry pomysł - to jeszcze czas na na podobne scenariusze do już rozegranych spotkań . Tak jak to napisałeś w sąsiednim poście . boks Walka defens i bramkarze . U nich nie ma u nas jest cool

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1