|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
14/15 MŚ, ale dzisiejsza wtopa na brak bramki Koreańców to szczyt chamstwa, 89 minuta i bramka. Kupon na 900zł w pizduuuuu, oby nie wyszli z grupy burasy z Brazylii Za tyle pograłeś czy tyle było do wyjęcia ? kupon pograny za 15e przed mistrzostwami, AKO 7 zdarzeń i Korea nie strzeli kończyło, miałem Brazylia-Tanzania za 11 tysiaków under 4.5 to przy 4-0 w 88 Tanzania wbiła gola na 1-4  nigdy więcej tych paprykarzy na kuponie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
a jak dla mnie w tym meczu jak padną bramki to w 2 połowie, do przerwy 0-0, ja gram brak bramek w pierwszych 30 minutach oraz under 2.5 to samo w meczu Hiszpanów. Liczę na to,że bez zbędnego stresu wejdą te 4 picki. Jak dla mnie te mistrzostwa to nie swiata ale mistrzostwa underow i tak mysle,ze pozostanie w 2 kolejce, jesli ma byc jakas wieksza ilosc overow to tylko i wylacznie w 3 kolejce, gdzie walka będzie o bramki/punkty potrzebne do awansu w bezpośrednich pojedynkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
a ja mysle zupełnie odwrotnie, ze po polowie chile bedzie wygrywało juz 2:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
14/15 MŚ, ale dzisiejsza wtopa na brak bramki Koreańców to szczyt chamstwa, 89 minuta i bramka. Kupon na 900zł w pizduuuuu, oby nie wyszli z grupy burasy z Brazylii Za tyle pograłeś czy tyle było do wyjęcia ? kupon pograny za 15e przed mistrzostwami, AKO 7 zdarzeń i Korea nie strzeli kończyło, miałem Brazylia-Tanzania za 11 tysiaków under 4.5 to przy 4-0 w 88 Tanzania wbiła gola na 1-4  nigdy więcej tych paprykarzy na kuponie  To faktycznie niefart ale dziś odbijesz . Tak myślę że brak gola w pierwszych minutach dzisiejszych meczów to dobry pomysł - to jeszcze czas na na podobne scenariusze do już rozegranych spotkań . Tak jak to napisałeś w sąsiednim poście .  Walka defens i bramkarze . U nich nie ma u nas jest 
|
|
|
Link skopiowany do schowka