Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15
#393686 17/09/2005 11:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
chce wplacic kase karta zeby zdazyc na ta proocje 50+30 euro ale wyskakuje mi takie cos:
Your deposit was unfortunately unable to be processed due to our security settings. Please select another payment method!
ktos wie czego to moze byc wina?? wplacalem juz do paru bukow przez karte mam vise electron w inteligo i nie bylo klopotow a tutaj jest ona odrzucona

Bonus: Unibet
#393687 17/09/2005 15:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
pewnie cos w BAW przegioles, w kazdym razie znaczy to tyle ze karta nie wplacisz do nich...pozostaja ci tylko inne dostepne formy wplaty : Bank Transfer MB itp

#393688 18/09/2005 05:59
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Zlecilem wyplate wiec zobaczymy czy wyplacaja ;] powinna do srody byc ?

#393689 18/09/2005 07:13
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
witam, mam pytanie, czy mozna obracac kase na zakladach live?

#393690 18/09/2005 07:59
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
witam, mam pytanie, czy mozna obracac kase na zakladach live?
Tak mozna

#393691 20/09/2005 09:22
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
Witam,

Wypłacał ktos ostatnio kase z betoto na moneybookers ?
Bo ja zleciłem wyplate w niedziele po południu i jak narazie nic do mnie nie doszlo (ok 400 Euro).

Wiem z doswiadczenia ze BAW wyplaca kase nastepnego dnia po zleceniu wyplaty, a w betoto to juz moja druga wyplata bedzie wiec nie wiem czemu to tak dlugo trwa.

Jakies opinie ?

Dzieki i pozdrawiam

#393692 20/09/2005 09:27
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Dzis mi wtplacili niecale 50 euro.

Wyplate zlecilem chyba w piatek albo sobote, wczoraj dostalem maila zebym wyslal dokument na adres: financials.el@betoto.com a dzis zrealizowano wyplate.

Wiec powysylajcie maile ze skanami dowodu na financials.el@betoto.com podajac oczywiscie swoj login ;]

Powinno problemu nie byc - tego wam zycze ;]

#393693 20/09/2005 16:43
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
vebnaster dzieki za odpowiedz, ale jak napisalem wyzej jest to moja druga wyplata wiec skanu dowodu nie musze juz wysylac.

Napisalem do nich 2 maile dzisiaj i odziwo odpisali;) Jeden napisalem do supprotu a drugi do dzialu finansowego.

Support odpisal ze wyplaty na moneybookers trwaja od 1 do 3 dni i jutro popoludniu moja wyplata powinna dojsc na konto.

Dzial finansowy napisal ze moja wyplata jest w trakcie realizacji i powinna dotrzec do mojego konta w najblizszych dniach.

Dziwi mnie to bardzo gdyz wyplaty na moneybookers powinny byc realizowane od razu i tak zazwyczaj jest. Wydaje mi sie ze kwota 400 Euro jest juz dla nich znaczna i wtedy robia problemy i opozniaja wyplate. Jedynie mam nadzieje ze w koncu dotrze na moje konto, bo nie dosc ze czlowiek sie stresuje przy zakladach to jeszcze potem przy wyplacie.
Z reszta nie zagram w betoto wiecej bo juz pewnie mam limit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i 3majcie kciuki zeby kasa do mnie dotarla

#393694 23/09/2005 20:15
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Z tego co widze klon BAW (www.betoto.com [betoto.com]) przedluzylo promocje ;]
22/08/2005 09.00 (GMT+2) and 31/10/2005 23.59 (GMT+2) wplacasz 50 euro dostajesz 30 free ;]


Inne klony daja bonusa z zaproszenia - kto skorzysta z mojego ma 50% - pytania na PW poprosze.

#393695 29/09/2005 14:58
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
ile wam szla pierwsza wyplata z betoto? ja zlecilem wyplate 20. skan wyslalem 22(tego samego dnia przyslali e-maila ze zweryfikowali dane) a kasy jak nie bylo tak nie ma.

#393696 29/09/2005 15:12
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
a da rady wpłacać z polskiego banku- mBank- w PLN-ach?!

#393697 29/09/2005 15:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
da radę ja wplacałem. wpląciłem 50 euro, kosztawało to 205zł a wyplacilem 90 euro a na złotówki mi przeliczyli i wyszło 348zł. Tylko wyplata trwała około 10 dni

#393698 29/09/2005 15:39
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
typer 1986 - heh mi szla 3-5 dni nie pamietam

Wyslij im jeszcze raz te skany na ten adres: financials.el@betoto.com i podaj swoj login ;] powinni wyplacic ;]

rumia na karte chyba da rade ale przelewem to nie wiem - jak nie przyjmuja wplat w ten sposob o wyplat tez raczej nie.

;]

#393699 29/09/2005 18:30
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
No własnie nie widzę opcji przelew- a jedynie karta oraz podobne do MB.

#393700 30/09/2005 13:28
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
R
a.k.a. "typer 1986"
a.k.a. "typer 1986"
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
oki juz doszla cala i zdrowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cala transakcja trwala 9 dni ale byla to moja pierwsza wyplata(oby nie ostatnie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#393701 30/09/2005 14:56
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Czy na beteto przysyłają podobnie jak w baw bony comeback??

#393702 30/09/2005 17:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
ja tam juz dawno temu gralem (kilka lat) i nic nie przyszlo

#393703 28/11/2005 16:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ile czasu trwa dopisanie tego bonusa 30 euro, rano zlozylem depozyt netellerkiem, a do teraz bonusa na koncie nie ma

#393704 28/11/2005 19:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
Quote
ile czasu trwa dopisanie tego bonusa 30 euro, rano zlozylem depozyt netellerkiem, a do teraz bonusa na koncie nie ma
Ja wplacalem nettelerem i bonus odrazu dodali.Napisz do do nich!!

#393705 29/11/2005 14:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
minelo juz ponad 24 godziny, bonusu dalej nie ma, wyslalem juz ze 3 maile:/

Strona 2 z 15 1 2 3 4 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel, latajaca_holenderka), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1