|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284 |
chce wplacic kase karta zeby zdazyc na ta proocje 50+30 euro ale wyskakuje mi takie cos: Your deposit was unfortunately unable to be processed due to our security settings. Please select another payment method! ktos wie czego to moze byc wina?? wplacalem juz do paru bukow przez karte mam vise electron w inteligo i nie bylo klopotow a tutaj jest ona odrzucona
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
pewnie cos w BAW przegioles, w kazdym razie znaczy to tyle ze karta nie wplacisz do nich...pozostaja ci tylko inne dostepne formy wplaty : Bank Transfer MB itp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Zlecilem wyplate wiec zobaczymy czy wyplacaja ;] powinna do srody byc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
witam, mam pytanie, czy mozna obracac kase na zakladach live?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
witam, mam pytanie, czy mozna obracac kase na zakladach live? Tak mozna
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40 |
Witam,
Wypłacał ktos ostatnio kase z betoto na moneybookers ? Bo ja zleciłem wyplate w niedziele po południu i jak narazie nic do mnie nie doszlo (ok 400 Euro).
Wiem z doswiadczenia ze BAW wyplaca kase nastepnego dnia po zleceniu wyplaty, a w betoto to juz moja druga wyplata bedzie wiec nie wiem czemu to tak dlugo trwa.
Jakies opinie ?
Dzieki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Dzis mi wtplacili niecale 50 euro. Wyplate zlecilem chyba w piatek albo sobote, wczoraj dostalem maila zebym wyslal dokument na adres: financials.el@betoto.com a dzis zrealizowano wyplate. Wiec powysylajcie maile ze skanami dowodu na financials.el@betoto.com podajac oczywiscie swoj login ;] Powinno problemu nie byc - tego wam zycze ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40 |
vebnaster dzieki za odpowiedz, ale jak napisalem wyzej jest to moja druga wyplata wiec skanu dowodu nie musze juz wysylac.
Napisalem do nich 2 maile dzisiaj i odziwo odpisali;) Jeden napisalem do supprotu a drugi do dzialu finansowego.
Support odpisal ze wyplaty na moneybookers trwaja od 1 do 3 dni i jutro popoludniu moja wyplata powinna dojsc na konto.
Dzial finansowy napisal ze moja wyplata jest w trakcie realizacji i powinna dotrzec do mojego konta w najblizszych dniach.
Dziwi mnie to bardzo gdyz wyplaty na moneybookers powinny byc realizowane od razu i tak zazwyczaj jest. Wydaje mi sie ze kwota 400 Euro jest juz dla nich znaczna i wtedy robia problemy i opozniaja wyplate. Jedynie mam nadzieje ze w koncu dotrze na moje konto, bo nie dosc ze czlowiek sie stresuje przy zakladach to jeszcze potem przy wyplacie. Z reszta nie zagram w betoto wiecej bo juz pewnie mam limit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam i 3majcie kciuki zeby kasa do mnie dotarla
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Z tego co widze klon BAW ( www.betoto.com [ betoto.com]) przedluzylo promocje ;] 22/08/2005 09.00 (GMT+2) and 31/10/2005 23.59 (GMT+2) wplacasz 50 euro dostajesz 30 free ;] Inne klony daja bonusa z zaproszenia - kto skorzysta z mojego ma 50% - pytania na PW poprosze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
ile wam szla pierwsza wyplata z betoto? ja zlecilem wyplate 20. skan wyslalem 22(tego samego dnia przyslali e-maila ze zweryfikowali dane) a kasy jak nie bylo tak nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
a da rady wpłacać z polskiego banku- mBank- w PLN-ach?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
da radę ja wplacałem. wpląciłem 50 euro, kosztawało to 205zł a wyplacilem 90 euro a na złotówki mi przeliczyli i wyszło 348zł. Tylko wyplata trwała około 10 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
typer 1986 - heh mi szla 3-5 dni nie pamietam Wyslij im jeszcze raz te skany na ten adres: financials.el@betoto.com i podaj swoj login ;] powinni wyplacic ;] rumia na karte chyba da rade ale przelewem to nie wiem - jak nie przyjmuja wplat w ten sposob o wyplat tez raczej nie. ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 614 |
No własnie nie widzę opcji przelew- a jedynie karta oraz podobne do MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612
a.k.a. "typer 1986"
|
|
a.k.a. "typer 1986"
Dołączył: May 2004
Posty: 1,612 |
oki juz doszla cala i zdrowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cala transakcja trwala 9 dni ale byla to moja pierwsza wyplata(oby nie ostatnie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Czy na beteto przysyłają podobnie jak w baw bony comeback??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
ja tam juz dawno temu gralem (kilka lat) i nic nie przyszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ile czasu trwa dopisanie tego bonusa 30 euro, rano zlozylem depozyt netellerkiem, a do teraz bonusa na koncie nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 679 |
ile czasu trwa dopisanie tego bonusa 30 euro, rano zlozylem depozyt netellerkiem, a do teraz bonusa na koncie nie ma Ja wplacalem nettelerem i bonus odrazu dodali.Napisz do do nich!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
minelo juz ponad 24 godziny, bonusu dalej nie ma, wyslalem juz ze 3 maile:/
|
|
|
Link skopiowany do schowka