Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15
#393746 18/12/2005 11:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
Jednak nie wszyscy bo ja dostałem tylko bonusa COMEBACK w BAW. Betoto mnie do promocji nie zaprosiło. Ale może dlatego że zaprosili brata (mieszkamy razem)

Bonus: Unibet
#393747 18/12/2005 11:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Po zalogowaniu widnieje tekst z bonusem.

Wynika wiec z tego. ze wszyscy uzytkownicy byli, obecni (posiadajacy srodki na koncie) i przyszli maja prawo do bonusa.

Czy sie myle?
NIE
trzeba dostac maila gdzie jest napisane "exclusive for ID..."
to co widzisz to signup bonus dla nowych, tam również jest do 50 euro

#393748 18/12/2005 13:53
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
Pytanie w sprwawie bonusa 100% w betoto czy ktoś wie ile razy trzeba obrócic przed wypłatą, i drugie pytanie dostałem na maila od nich jakąś promo i nie wiem o co w niej chodzi od czego zależy ile mi dadzą tego bonusa?

#393749 18/12/2005 14:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
ja wlasnie wplacilem 50euro przez mb i automatycznie drugie tyle zostalo dopisane do stanu konta. bonusem tym musisz obrocic 5 razy i depozytem raz. dla przykladu wplacasz 50 euro to musisz lacznie wniesc zakladow na kwote 300euro, moze byc na live

#393750 18/12/2005 17:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
Quote
ja wlasnie wplacilem 50euro przez mb i automatycznie drugie tyle zostalo dopisane do stanu konta. bonusem tym musisz obrocic 5 razy i depozytem raz. dla przykladu wplacasz 50 euro to musisz lacznie wniesc zakladow na kwote 300euro, moze byc na live

a dostales od nich jakiegos maila?

#393751 18/12/2005 18:44
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
W
enthusiast
enthusiast
W Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
dostalem

#393752 18/12/2005 21:17
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Moglby mi ktos przetlumaczyc o co dokladnie chodzi w tym mailu:

"Wager at least EUR 100 at betoto by latest 31/12/2005 and you will automatically enter the betoto Trophy - your chance to win extra cash for your betting account"


i jeszcze to:

"Exclusive for your user ID "blablabla":
We will double your first deposit of at least EUR 10 made by 31/12/2005. Go ahead and earn yourself up to EUR 50"

dostalem to od betoto

#393753 19/12/2005 20:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
wiec jak z tym przetlumaczeniem?

#393754 19/12/2005 21:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Jak postawisz do końca roku zakłady za conajmniej 100 Euro to bierzesz udział w jakiejś ich promocji, może wylosują Cię i dostaniesz trochę kasy.
A w tym drugim kawałku informują Cię, że wpłacając do nich min. 10 Euro podwoją Ci depozyt ( max do 50)

arvid

#393755 19/12/2005 21:07
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Arvid wielkie dzieki--browarek Ci sie nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#393756 20/12/2005 11:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Chce zgarnac bonus z kasyna betoto i w zwiazku z tym mam pytanko: warunek wyplaty to: " An amount totalling 40-times the bonus value must be wagered on one or more games"

czy oznacza to ze mam obrocic 40*bonus czy 40*bonus+depozyt czy moze 40*bonus i 1*depozyt ???

#393757 20/12/2005 16:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
betoto daje nowego bonusa do 50 euro ale chyba tylko to jest bonus na freebetsa , moze to ktos potwierdzic i podac zasady bo nie moge nigdzie tego znalezc

#393758 21/12/2005 09:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
rozliczają mi juz kupon od 12 godzin, czy to normalne?, wynik już dawno znalazłem (portugalska piłka ręczna), zalezy mi na szybkim rozliczeniu bo chce wypłacic przed świętami, ile to może jeszcze trwać?

#393759 21/12/2005 09:12
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Bonus 50 E to jest normalny bonus, obrót chyba 5x i raz depozytem - ale tego nie jestem pewien, wykonasz obrot jak mozesz wyplacic cale konto - tak zawsze sprawdzam

#393760 21/12/2005 20:58
Dołączył: May 2005
Posty: 49
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 49
Ten buk jakis lewy jest , gralem juz u wielu, ale to co wyprawia ten bukmacher to jest zgroza, co zlece wyplate to oni anuluja, juz tak sie bawie znimi dobre 10 dni chcieli skan dowodu doslalem, jedna opcja wyplaty jest przez konto bankowe gdyz na inne mi nie pozwalaja to zlecilem w ten sposob i oni jak to robie to mi cofaja za kazdym razem kase na konto i sla mejla ze jakies ich wewnetrzne zasady nie pozwalaja na wyplate, takich problemow to u innych nie mialem zawsze kasa po zleceniu wyplaty byla a tutaj to sie bede bawil z nimi w hocki klocki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie polecam tego buk'a, jak mi sie uda wyplacic to link do strony laduje w kibelku na firewall'u <lol>

#393761 22/12/2005 08:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Ja narazie nie narzekam, wpłaciłem 50 Euro a wyplacam 200. I w zwiazku z ta wyplata mam takie pytanie, czy dalej mozna na MB bezprowizyjnie wyplacic raz na miesiac ?? Bo nic nie pisze na ten temat w zakladce "wypłaty", a wiem ze dawniej tak bylo

#393762 22/12/2005 09:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Ja narazie nie narzekam, wpłaciłem 50 Euro a wyplacam 200. I w zwiazku z ta wyplata mam takie pytanie, czy dalej mozna na MB bezprowizyjnie wyplacic raz na miesiac ?? Bo nic nie pisze na ten temat w zakladce "wypłaty", a wiem ze dawniej tak bylo
Tak jak w baw, jedna wyplata w miesiacu za free

#393763 22/12/2005 10:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
a druga wyplata w miesiacu ile kosztuje? ja do nich kiedys napisalem to mi odpisali: We inform that outpayment with anything else but bank transfer is free. However the 2nd. outpayment via banktransfer in a month, if the amount is less than 1000 EUR, will be deducted a fee from the bank, but normally max 30 EUR.

sam nie wiem jak to rozumiec...

#393764 22/12/2005 10:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
dajcie sobie spokoj z tym bukiem 36 godzin czekam na rozliczenie pojedynczego zakładu, oczywiscie blokuje mi to wypłate którą chcialem dostac przed świętami, maile do nich nic nie pomagają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#393765 22/12/2005 11:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
a druga wyplata w miesiacu ile kosztuje? ja do nich kiedys napisalem to mi odpisali: We inform that outpayment with anything else but bank transfer is free. However the 2nd. outpayment via banktransfer in a month, if the amount is less than 1000 EUR, will be deducted a fee from the bank, but normally max 30 EUR.

sam nie wiem jak to rozumiec...
Z tego wynika, ze oplate pobieraja tylko gdy wyplacasz przelewem i jest to 2 wyplata w miesiacu.
Ja wlasnie zlecilem wyplate na MB (2 w miesiacu) i nic nie pisalo tam o jakiejkolwiek oplacie, wiec mam nadzieje ze cale 200 ojro dotrze mi na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 15 1 2 3 4 5 6 7 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,842 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,523
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1