|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 290 |
Jednak nie wszyscy bo ja dostałem tylko bonusa COMEBACK w BAW. Betoto mnie do promocji nie zaprosiło. Ale może dlatego że zaprosili brata (mieszkamy razem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Po zalogowaniu widnieje tekst z bonusem.
Wynika wiec z tego. ze wszyscy uzytkownicy byli, obecni (posiadajacy srodki na koncie) i przyszli maja prawo do bonusa.
Czy sie myle? NIE trzeba dostac maila gdzie jest napisane "exclusive for ID..." to co widzisz to signup bonus dla nowych, tam również jest do 50 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
Pytanie w sprwawie bonusa 100% w betoto czy ktoś wie ile razy trzeba obrócic przed wypłatą, i drugie pytanie dostałem na maila od nich jakąś promo i nie wiem o co w niej chodzi od czego zależy ile mi dadzą tego bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
ja wlasnie wplacilem 50euro przez mb i automatycznie drugie tyle zostalo dopisane do stanu konta. bonusem tym musisz obrocic 5 razy i depozytem raz. dla przykladu wplacasz 50 euro to musisz lacznie wniesc zakladow na kwote 300euro, moze byc na live
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 714 |
ja wlasnie wplacilem 50euro przez mb i automatycznie drugie tyle zostalo dopisane do stanu konta. bonusem tym musisz obrocic 5 razy i depozytem raz. dla przykladu wplacasz 50 euro to musisz lacznie wniesc zakladow na kwote 300euro, moze byc na live a dostales od nich jakiegos maila?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 241 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Moglby mi ktos przetlumaczyc o co dokladnie chodzi w tym mailu:
"Wager at least EUR 100 at betoto by latest 31/12/2005 and you will automatically enter the betoto Trophy - your chance to win extra cash for your betting account"
i jeszcze to:
"Exclusive for your user ID "blablabla": We will double your first deposit of at least EUR 10 made by 31/12/2005. Go ahead and earn yourself up to EUR 50"
dostalem to od betoto
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
wiec jak z tym przetlumaczeniem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Jak postawisz do końca roku zakłady za conajmniej 100 Euro to bierzesz udział w jakiejś ich promocji, może wylosują Cię i dostaniesz trochę kasy. A w tym drugim kawałku informują Cię, że wpłacając do nich min. 10 Euro podwoją Ci depozyt ( max do 50)
arvid
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105 |
Arvid wielkie dzieki--browarek Ci sie nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Chce zgarnac bonus z kasyna betoto i w zwiazku z tym mam pytanko: warunek wyplaty to: " An amount totalling 40-times the bonus value must be wagered on one or more games"
czy oznacza to ze mam obrocic 40*bonus czy 40*bonus+depozyt czy moze 40*bonus i 1*depozyt ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 37 |
betoto daje nowego bonusa do 50 euro ale chyba tylko to jest bonus na freebetsa , moze to ktos potwierdzic i podac zasady bo nie moge nigdzie tego znalezc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
rozliczają mi juz kupon od 12 godzin, czy to normalne?, wynik już dawno znalazłem (portugalska piłka ręczna), zalezy mi na szybkim rozliczeniu bo chce wypłacic przed świętami, ile to może jeszcze trwać?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Bonus 50 E to jest normalny bonus, obrót chyba 5x i raz depozytem - ale tego nie jestem pewien, wykonasz obrot jak mozesz wyplacic cale konto - tak zawsze sprawdzam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 49
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 49 |
Ten buk jakis lewy jest , gralem juz u wielu, ale to co wyprawia ten bukmacher to jest zgroza, co zlece wyplate to oni anuluja, juz tak sie bawie znimi dobre 10 dni chcieli skan dowodu doslalem, jedna opcja wyplaty jest przez konto bankowe gdyz na inne mi nie pozwalaja to zlecilem w ten sposob i oni jak to robie to mi cofaja za kazdym razem kase na konto i sla mejla ze jakies ich wewnetrzne zasady nie pozwalaja na wyplate, takich problemow to u innych nie mialem zawsze kasa po zleceniu wyplaty byla a tutaj to sie bede bawil z nimi w hocki klocki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie polecam tego buk'a, jak mi sie uda wyplacic to link do strony laduje w kibelku na firewall'u <lol>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Ja narazie nie narzekam, wpłaciłem 50 Euro a wyplacam 200. I w zwiazku z ta wyplata mam takie pytanie, czy dalej mozna na MB bezprowizyjnie wyplacic raz na miesiac ?? Bo nic nie pisze na ten temat w zakladce "wypłaty", a wiem ze dawniej tak bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Ja narazie nie narzekam, wpłaciłem 50 Euro a wyplacam 200. I w zwiazku z ta wyplata mam takie pytanie, czy dalej mozna na MB bezprowizyjnie wyplacic raz na miesiac ?? Bo nic nie pisze na ten temat w zakladce "wypłaty", a wiem ze dawniej tak bylo Tak jak w baw, jedna wyplata w miesiacu za free
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
a druga wyplata w miesiacu ile kosztuje? ja do nich kiedys napisalem to mi odpisali: We inform that outpayment with anything else but bank transfer is free. However the 2nd. outpayment via banktransfer in a month, if the amount is less than 1000 EUR, will be deducted a fee from the bank, but normally max 30 EUR.
sam nie wiem jak to rozumiec...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
dajcie sobie spokoj z tym bukiem 36 godzin czekam na rozliczenie pojedynczego zakładu, oczywiscie blokuje mi to wypłate którą chcialem dostac przed świętami, maile do nich nic nie pomagają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
a druga wyplata w miesiacu ile kosztuje? ja do nich kiedys napisalem to mi odpisali: We inform that outpayment with anything else but bank transfer is free. However the 2nd. outpayment via banktransfer in a month, if the amount is less than 1000 EUR, will be deducted a fee from the bank, but normally max 30 EUR.
sam nie wiem jak to rozumiec... Z tego wynika, ze oplate pobieraja tylko gdy wyplacasz przelewem i jest to 2 wyplata w miesiacu. Ja wlasnie zlecilem wyplate na MB (2 w miesiacu) i nic nie pisalo tam o jakiejkolwiek oplacie, wiec mam nadzieje ze cale 200 ojro dotrze mi na MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|