|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Czas otworzyć temat na ME które potrwają od 02.09-11.09. 12 ekip podzielono na dwie grupy po 6, gra sie system każdy z każdym. Po 4 czołowe dryżyny awansują do ćwierćfinałów, pozostałe grają o miejsca 9-12. Stronka głowna turnieju z podziałem na grupy itd.: www.eurobasketwomen2005.com Czas na przemyślenia i oby żniwo było duże choć robotników coś mało... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
ZA cel jaki sobie postawiono to zajecie min 5 miejsca gwarantującego grę w MŚ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Koniu zaczyna mnie coraz bardziej zaskakiwać - "Nie boję się, że rywale rozpracowali nas taktycznie podczas turnieju barażowego w Bursie, bo nie graliśmy w nim wszystkich wyćwiczonych zagrywek, tak w ataku, jak i w obronie". Te jego bazgrołki na tabliczce to niby mają być te wyuczone zagrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - rada dla Polek - grać swoje nie słuchać go <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
ME-K-[Turcja] 02.09.2005 19.30 Info Nazwa 1 0 2 10 02 dzien/godz K21 Lotwa-Polska 2.96 16 1.39 2.5 1.28 02/15.00 K22 Rosja-Rumunia 1.01 22 12 - 7.7 02/15.00 K23 Niemcy-Grecja 2.28 16 1.62 1.99 1.47 02/17.15 K24 Hiszpania-Litwa 1.37 16 3.05 1.26 2.57 02/17.15 K25 Czechy-Francja 1.82 14 2 1.61 1.75 K26 Turcja-Serbia i Cz 1.91 14 1.9 1.68 1.67
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422 |
Lotyszki raczej nieslynna z babskiego kosza ....zagraja u nas dydek i biba????????? mysle ze jka zagraja to typ polska -7 w toto mixie powinien zostac latwo przeskoczony
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Lotyszki raczej nieslynna z babskiego kosza ....zagraja u nas dydek i biba????????? mysle ze jka zagraja to typ polska -7 w toto mixie powinien zostac latwo przeskoczony Dydek nie gra - Biba gra, ale ostatnio miała problemy ze zdrowiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422 |
dzieki borczi to jak przejda tego handikapa???????? co sadzisz o lotwie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
Polskie koszykarki meczem z Łotwą (15.00) zainaugurują udział w 30. Mistrzostwach Europy w Turcji. W Bursie zabraknie rozgrywającej Pauliny Pawlak, która z powodu kontuzji kręgosłupa musiała powrócić do Polski.
W pierwszej fazie mistrzostw nie wystąpi także Małgorzata Dydek, która razem z zespołem Connecticut Sun walczy w play off zawodowej amerykańskiej ligi WNBA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
dzieki borczi to jak przejda tego handikapa???????? co sadzisz o lotwie Wyniki Łotyszek w grupie eliminacyjnej muszą budzić podziw - trzy łatwe, wysokie wygrane u siebie i pokonanie Ukrainek na wyjezdzie wskazuje, że era dominacji Litwy w tym rejonie Europy raczej zbliża się do końca. Chciałbym, żeby Polki wogóle wygrały ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Niestety po naszej drużynie można się spodziewać wszystkiego - wysokiej wygranej, jak i sromotnej porażki. Na pewno ułatwić tę porażkę może kompletne zakręcenie sztabu trenerskiego, czego dowodem był choćby ostatni mecz z Ukrainą, kiedy to zamiast mając piłkę pozwolić, by mecz się skończył porażką dwoma punktami i naszym awansem, nasze zawodniczki (w czym wina trenerów głównie) rzucając dwa punkty, dały rywalkom jeszcze 5 minut na zdobycie odpowiednio wysokiej przewagi - na szczęście się udało... ale czy uda się teraz... nie wiem. Pierwsze mecze sprzyjają też rozprężeniu - zwłaszcza po osiągnięciu celu, czyli wygraniu barażu i awansie do ME. Dziś więc naprawdę może być różnie. Dobrze by było grać na faul i sprawić, by któraś z liderek Łotwy spadła szybko za faule - rywalki mają silną i wyrównaną pierwszą piątkę, ale niespecjalnie dobre rezerwy. U nas jednak skład bardziej wyrównany. Niestety w ostatniej chwili kontuzja kręgosłupa wyłączyła z gry naszą rozgrywjącą - Paulinę Pawlak. Co prawda w barażu już musieliśmy radzić sobie bez niej i tak Nowacka, jak i "Krupa" dały sobie niezłe radę. Odpowiadając na Twoje handicapowe dylematy... NIE MAM POJĘCIA czy WEJDZIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)) Pozdrowionka! DO BOJU POLSKA!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,422 |
no teraz tez pojrzalem na qualifikacje i jestem pod wrazeniem lotyszek slowacja +13 ukraina +20 chorwacja +19!!!! to budzi respekt nasze bez dydkowej moga sobie nieporadzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale badzmy dobrej mysli
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
A co sądzicie o meczu Czechy - Francja Czeszki to obronczynie 2 miejsca z ME 2003 francuzki 5.
Mecze francuzek w eliminacjach:
08.09.2004 VS HUN 62-54 (A) 11.09.2004 VS LTU 72-60 (H) 15.09.2004 VS ITA 82-47 (H) 18.09.2004 VS HUN 68-52 (H) 22.09.2004 VS LTU 53-73 (A) 25.09.2004 VS ITA 89-55 (A) Czeszki nie grały w El.ME.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Borczi Łotewkom jeszcze troche brakuje do ich w bogatszyc w koszykarskie osiagniecia sąsiadkom... oto ostatni wynik tych dwoch teamow nie tak dawno: Ryga...ostatnia niedziela sierpnia Łotwa Łitwa 55 73
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808 |
Jest gdzies na TV ten mecz?? (Łotwa-Polska)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Dla mnie Dobry Typ na Hiszpanie, Hiszpanki sa owiele lepsze od Litwy, a kurs 1,37 niczego sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002 |
Borczi Łotewkom jeszcze troche brakuje do ich w bogatszyc w koszykarskie osiagniecia sąsiadkom... oto ostatni wynik tych dwoch teamow nie tak dawno: Ryga...ostatnia niedziela sierpnia Łotwa Łitwa 55 73 Problem w tym, że Litwa jedzie jeszcze ostatkami dawnej wielkości - złote pokolenie z ME w Budapeszcie jeszcze częściowo potrafi obronić dawną bezdyskusyjną dominację. Problem w tym, że następczynie to jednak nie ta klasa... i Łotyszki wcale nie stoją na straconej pozycji... Zresztą... ... Polska - Łotwa 62:75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />((( Obawy się potwierdziły... ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Witam, jako że pierwsze dzisiejsze mecze juz za 2 godzinki, a w temacie cisza postanowiłem sie skusić na umieszczenie moich subiektywnych opini na temat dzisiejszych spotkań. Polemika mile widziana.
Hiszpania- Rumunia
Hiszpanki wzoraj uległy po zaciętej końcówce Litwinkom i ich gra nie zachwyciła- tylko Valdemoro ciągnęła grę Hiszpanek, natomiast reszta ekipy zagrała zdecydowanie poniżej oczekiwań. Rumunki przegrały planowo 60-94 z ekipą głównych kandydatek do tytułu- Ruskimi- wzmocnionymi grajkamiz WNBA Abrosimovą i Stepanovą.
Moim zdaniem Hiszpanki wygraja mecz z Rumunkami w granicac 12-16 pkt.
typ: Rumunia +23.5 unibet
Łotwa- Niemcy- no bet
Czechy- Polska
Polki, wiadomo wczoraj nieoczekiwan porażka z Łotyszkami. Nie wiem czy to nasze takie słabe czy Łotyszki takie silne... Czeszki wygrały wczoraj z Francuzkami, ale było to raczej efektem słabej gry Francuzek- oczywiście nie twierdzę , że Czeszki są słabe ale czy zniszczą naszą ekipę dwucyfrowo? Wg mnie Czeszki wygrają w granicach 8-12 pkt
typ: Polska +15.5 kurs 1,85 unibet
Litwinki wygrały wczoraj z Hiszpankami, mają dość równy skład i myślę, że wygrają także z ekipą Serbii, która wczoraj przegrywając z gospodyniami pokazała, że w za wysokiej formie nie jest. Myślę, że Litwinki wygrają w granicach 10-14 pkt.
typ: Litwa -6.5 pkt kurs 1,85 unibet
Grecja- Francja no bet
Rosja- Turcja- typ Rosja kurs 1,2 expekt bez komentarza
Pozdrawiam Lleyton
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7 |
[color:"red"] Ty sie wysil,podaj swoje typy,zobaczymy jaki będzie skutek,natomiast złośliwe uwagi w stosunku do innych userów ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />[/color]
Last edited by amkwish; 04/09/2005 05:51.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
dzis mamy meczyk NIEMCY-POLSKA kurs w toto mixie odpowiednio 2.25-15-1.65 oraz hp dla niemek 4 pkt przy kursie 1.9 jak graja nasze panie ogolnie wiadomo i nie ma sie co rozpisywac mysle ze i tym razem rowniez poplyna,tak wiec gram 1-pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 252
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 252 |
Super analiza ! jestes moim mistrzem ! Daj jeszcze jakas ! nie badz dupa !
[color:"red"] A może Ty dasz lepszą ? Nie przypominam sobie,abyś podal tu choc jeden typ,tak wiec wstrzymaj się z uszczypliwościami w strone innych,skoro sam nic do tematu nie wnosisz [/color]
Last edited by amkwish; 04/09/2005 10:59.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
dzis mamy meczyk NIEMCY-POLSKA kurs w toto mixie odpowiednio 2.25-15-1.65 oraz hp dla niemek 4 pkt przy kursie 1.9 jak graja nasze panie ogolnie wiadomo i nie ma sie co rozpisywac mysle ze i tym razem rowniez poplyna,tak wiec gram 1-pozdrawiam Tzn. jak grają - co wiesz, popłyną - ehh widziałś choć jeden mecz Polek albo Niemek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> PS. Polki dziś win - bo nie wypada inaczej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|