Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 35 z 51 1 2 33 34 35 36 37 50 51
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Trzeba chyba 1X na RPA przyłożyć grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Wspaniała atmosfera w Le Blues , to już na szczęście ostatni mundial "starych" francuskich, ne EURO to już będzie całkiem odmłodzona drużyna i bez Pana Domenecha , którego nawet Kołtoń nazwał żadnym smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem smile

Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa laugh?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
puke puke puke Włochy puke puke puke

Nowa Zelandia nie strzeli kończyło na 2K kupony to 1 strzał celny i gol puke wczoraj Phila w MLB 9-4 w ostatnim innie i w dupe puke co za pech w mordę kopany blush

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by wluczykij&
gol gol gol gol Pato na 2:2 dla Milanu pięknie

co to za mecz

a dodatkowo co to za sytuacja w twoim avatrze

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by oNteNNis
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem smile

Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa laugh?

Kaczor win @3.00

Korwin over 2.75% @1.85

Frekwencja under 57.5% @1.85


Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by zalayeta
Originally Posted by wluczykij&
gol gol gol gol Pato na 2:2 dla Milanu pięknie

co to za mecz

a dodatkowo co to za sytuacja w twoim avatrze

puchar miast targowych

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by oNteNNis
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem smile

Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa laugh?

Kaczor win @3.00

Korwin over 2.75% @1.85

Frekwencja under 57.5% @1.85
hehe wiec jestem pewien ze nie głosowałes smile ja tez poki co nie , to co moze 100 za to ze nie pojde tongue zartuje laugh z tym 2

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by oNteNNis
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem smile

Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa laugh?

Kaczor win @3.00

Korwin over 2.75% @1.85

Frekwencja under 57.5%
@1.85

nie byłem na wyborach i nie idę, ile odpalasz cool cool

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by javapl
puke puke puke Włochy puke puke puke

Nowa Zelandia nie strzeli kończyło na 2K kupony to 1 strzał celny i gol puke wczoraj Phila w MLB 9-4 w ostatnim innie i w dupe puke co za pech w mordę kopany blush

jeszcze spalony byl tak na marginesie

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by javapl
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by oNteNNis
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem smile

Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa laugh?

Kaczor win @3.00

Korwin over 2.75% @1.85

Frekwencja under 57.5%
@1.85

nie byłem na wyborach i nie idę, ile odpalasz cool cool
2 PLN laugh

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by javapl
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by oNteNNis
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem smile

Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa laugh?

Kaczor win @3.00

Korwin over 2.75% @1.85

Frekwencja under 57.5%
@1.85

nie byłem na wyborach i nie idę, ile odpalasz cool cool

korwin bedzie under jak nic frekwencja izi wejdzie natomiast kaczor nie ma bata nie wygra

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
fakty czas zaczac

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by akagi
Hvidovre 1

Dobre było do pogrania na live po tym jak czerwoną złapali a przed karnym który dostali na bet365 było po @11 smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Głosowałem smile , czekam z ciekawoscią na 20.00

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by javapl
puke puke puke Włochy puke puke puke

Nowa Zelandia nie strzeli kończyło na 2K kupony to 1 strzał celny i gol puke wczoraj Phila w MLB 9-4 w ostatnim innie i w dupe puke co za pech w mordę kopany blush

jeszcze spalony byl tak na marginesie

nie chciałem tego dodawać, włączam tv.
Patrzę a tam cieszy się w białej koszulce, mówię Gilardino?
A tu wałek, jakiś Szmelc strzela puke

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

Szewa kazdy facet z jajami co odrobine mysli
podaje sie do dymisji po takich eliminacjach i szopkach z trenerem .Zal ze taki czlowiek kieruje nasza pilka.
prawda jest tak ze staczamy sie na dno.

pamietasz nasza pilke mlodziezowa w latach 80/90?

bylismy w czolowce swiatowej gdzie jestesmy dzisiaj?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Jak myślicie jutro o Monfilsie

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by akagi
Hvidovre 1

Dobre było do pogrania na live po tym jak czerwoną złapali a przed karnym który dostali na bet365 było po @11 smile

Ustawili się na spadek Thisted i musieli jakieś pozory stworzyć.
W takich wypadkach bramki często padają pod koniec, żeby nie wkurzać kibiców.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by pacyfista
Szewa kazdy facet z jajami co odrobine mysli
podaje sie do dymisji po takich eliminacjach i szopkach z trenerem .Zal ze taki czlowiek kieruje nasza pilka.
prawda jest tak ze staczamy sie na dno.

pamietasz nasza pilke mlodziezowa w latach 80/90?

bylismy w czolowce swiatowej gdzie jestesmy dzisiaj?

Luksemburg u19 1-0 Polska u19

w ciemnej dupie?

Strona 35 z 51 1 2 33 34 35 36 37 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, alfa, JelineK, Sensei, aker), 1,342 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1