|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Trzeba chyba 1X na RPA przyłożyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Wspaniała atmosfera w Le Blues , to już na szczęście ostatni mundial "starych" francuskich, ne EURO to już będzie całkiem odmłodzona drużyna i bez Pana Domenecha , którego nawet Kołtoń nazwał żadnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem  Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
gol gol gol gol Pato na 2:2 dla Milanu pięknie co to za mecz a dodatkowo co to za sytuacja w twoim avatrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem  Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa  ? Kaczor win @3.00 Korwin over 2.75% @1.85 Frekwencja under 57.5% @1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
gol gol gol gol Pato na 2:2 dla Milanu pięknie co to za mecz a dodatkowo co to za sytuacja w twoim avatrze puchar miast targowych
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem  Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa  ? Kaczor win @3.00 Korwin over 2.75% @1.85 Frekwencja under 57.5% @1.85 hehe wiec jestem pewien ze nie głosowałes  ja tez poki co nie , to co moze 100 za to ze nie pojde  zartuje  z tym 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem  Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa  ? Kaczor win @3.00 Korwin over 2.75% @1.85 Frekwencja under 57.5% @1.85 nie byłem na wyborach i nie idę, ile odpalasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jeszcze spalony byl tak na marginesie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem  Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa  ? Kaczor win @3.00 Korwin over 2.75% @1.85 Frekwencja under 57.5% @1.85 nie byłem na wyborach i nie idę, ile odpalasz  2 PLN 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem  Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa  ? Kaczor win @3.00 Korwin over 2.75% @1.85 Frekwencja under 57.5% @1.85 nie byłem na wyborach i nie idę, ile odpalasz  korwin bedzie under jak nic frekwencja izi wejdzie natomiast kaczor nie ma bata nie wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Dobre było do pogrania na live po tym jak czerwoną złapali a przed karnym który dostali na bet365 było po @11 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Głosowałem  , czekam z ciekawoscią na 20.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
jeszcze spalony byl tak na marginesie nie chciałem tego dodawać, włączam tv. Patrzę a tam cieszy się w białej koszulce, mówię Gilardino? A tu wałek, jakiś Szmelc strzela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Szewa kazdy facet z jajami co odrobine mysli podaje sie do dymisji po takich eliminacjach i szopkach z trenerem .Zal ze taki czlowiek kieruje nasza pilka. prawda jest tak ze staczamy sie na dno.
pamietasz nasza pilke mlodziezowa w latach 80/90?
bylismy w czolowce swiatowej gdzie jestesmy dzisiaj?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Jak myślicie jutro o Monfilsie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Dobre było do pogrania na live po tym jak czerwoną złapali a przed karnym który dostali na bet365 było po @11  Ustawili się na spadek Thisted i musieli jakieś pozory stworzyć. W takich wypadkach bramki często padają pod koniec, żeby nie wkurzać kibiców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Szewa kazdy facet z jajami co odrobine mysli podaje sie do dymisji po takich eliminacjach i szopkach z trenerem .Zal ze taki czlowiek kieruje nasza pilka. prawda jest tak ze staczamy sie na dno.
pamietasz nasza pilke mlodziezowa w latach 80/90?
bylismy w czolowce swiatowej gdzie jestesmy dzisiaj? Luksemburg u19 1-0 Polska u19 w ciemnej dupie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|