|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Szewa kazdy facet z jajami co odrobine mysli podaje sie do dymisji po takich eliminacjach i szopkach z trenerem .Zal ze taki czlowiek kieruje nasza pilka. prawda jest tak ze staczamy sie na dno.
pamietasz nasza pilke mlodziezowa w latach 80/90?
bylismy w czolowce swiatowej gdzie jestesmy dzisiaj? oj głębiej chyba Luksemburg u19 1-0 Polska u19 w ciemnej dupie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
[quote=oNteNNis]Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem  Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa  ? Kaczor win @3.00 Korwin over 2.75% @1.85 Frekwencja under 57.5% @1.85 Gdzie był zakład na underowa frekw??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
Dla rozluznienia, wróćmy do poprzednich wyborów
"Ten kraj jest nasz i was nie damy bić się w twarz będziemy walczyć jak lwy.. niepokona nas nikt"
Kto się agitował tą pioseneczką , zagadeczka , proszę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
do 17:00 frekwencja wyniosła 40% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 292 |
Czy chodzi ci o Andriew Leppera ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
w jakim buku mozna było grac frek under 57%??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
Dla rozluznienia, wróćmy do poprzednich wyborów
"Ten kraj jest nasz i was nie damy bić się w twarz będziemy walczyć jak lwy.. niepokona nas nikt"
Kto się agitował tą pioseneczką , zagadeczka , proszę samoobrona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
[quote=oNteNNis]Francuzów oceniam jako jedną z gorszych w ofensywie zespołów na tym mundialu , strasznie topornie to wygląda z przodu, niech odpadną szybko i z hukiem  Za godzine wyniki wyborów jakie były kursiwa  ? Kaczor win @3.00 Korwin over 2.75% @1.85 Frekwencja under 57.5% @1.85 Gdzie był zakład na underowa frekw?????? ja mam po 8.00 ze nie bedzie II tury pawlak - korwin --2- po 2.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,597 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
w jakim buku mozna było grac frek under 57%?? w tobecie była chyba 46,5% kilka dni przed wyborami, jesli dobrze pamietam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,666 |
gracie coś ze specjalnych?
np. WKS powyżej 4,5 rożnych po 2.20?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
46,5% mogło byc ale chodzi mi o under 57,7% po 1,85,gdzie to było do zagrania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2009
Posty: 292 |
Tak no i w naziemnych mozna bylo grac under/ over płacili po 1,7
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 980 |
Co będzie decydowało, jeśli spotkania Włochy-Słowacja i Paragwaj-Nowa Zelandia zakończą się takim samym wynikiem?
Włochy i Nowa Zelandia będą mieć identyczną ilość pkt, bilans bramkowy, jak i ilość zdobytych bramek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
w jakim buku mozna było grac frek under 57%?? w tobecie była chyba 46,5% kilka dni przed wyborami, jesli dobrze pamietam w ladbrokes under 57% ale szybko kurs spadł
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Co będzie decydowało, jeśli spotkania Włochy-Słowacja i Paragwaj-Nowa Zelandia zakończą się takim samym wynikiem?
Włochy i Nowa Zelandia będą mieć identyczną ilość pkt, bilans bramkowy, jak i ilość zdobytych bramek. jak padna tam takie same remisy to bedzie losowanie czy awansuja wlosi czy nz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
46,5% mogło byc ale chodzi mi o under 57,7% po 1,85,gdzie to było do zagrania? jesli w tobecie była linia 46,5 po rownych kursach, to dziwne że gdzieś indziej była linia 57 po 1,85  a swoja drogą jak teraz patrzę to ta linia 46 to mega pefka była 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
qrwa emerytury po 200/300 euro na msc
a banda debili z tvn jara sie jakie piekne studio
na ogloszenie wynikow zrobili.
ps pani Pochanke ma tylko 38 lat haha ja jej dawalem okolo 45
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
no tez sie dziwie linii 57,5,jakbym trafił taka linie w jakims wiarygodnym buku zagrałbym za 20tys
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|