|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
To i ja zabiorę głos w sprawie 5 setów w nogach i we włosach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Zmęczenie odgrywa swoją rolę i czasami nawet bardzo ważną, ale jeszcze nie w tej fazie turnieju! Trzeba jednak wziąć je pod uwagę analizując dłuższy okres czasu. Murray rozegrał w sierpniu 14 spotkań, w tym w ostatnim tygodniu cztery w tym jedną pięciosetówkę!! 18-letni organizm nie jest w stanie znieść bez szwanku takich obciążeń - właśnie dlatego nominalni juniorzy uczestniczą w mniejszej ilości turniejów niż ich starsi koledzy. Owszem pokonał Pavla mimo torsji, ale Rumun który w ostatnich miesiącach przegrywał prawie również ledwo się trzymał na nogach. Dzisiaj rywalem Szkota jest Cklement, który zęby zjadł na betonie i doskonale wie co zrobić zeby wymęczyć Szkota. Dla mnie dzisiaj kurs 1.87 na Francuza jest wystarczająco dobry do zagrania. Murray, Monfils iyd. muszą na swoje sukcesy jeszcze trochę poczekać!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
[color:"red"] Post przeniesiony [/color]
Last edited by Schranzer; 02/09/2005 12:35.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Onda ---> Chciałbym zauwazyc, ze Usopen nie jest pierwszym turniejem w tym roku i kilku grajków takich jak Chela czy Murray mieli juz w nogach 3 albo 4 tygodnie grania w turniejach wiec uparcie twierdze ze ma to znacznie aczkolwiek nie w przypadku Djokovic'ia bo chłopina grał w kwalach ewentualnie 1 runde i tydzien odpoczywał ! wszystko się zgadza - Murray grał bardzo duzo i do tego to zawodnik , który MUSI POPRAWIĆ WYDOLNOŚĆ - przygotowanie fizyczne - ale mimo wszystko przy takim schedule jak na tym US open ( nawet po 2 dni przerwy ) zagranie w ciągu TYGODNIA nawet 2 - óch 5-cio setówek to nie masakra . Na pewno trzeba to brać pod uwagę - ale wybiórczo i pod kątem danego zawodnika i nie dać się zwariować - ja dzisiaj Murraya nie gram - dla mnie to no bet - wolę to spokojnie obejrzeć przy jakimś średnio agresywnym płynie . pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
wszystko się zgadza - Murray grał bardzo duzo i do tego to zawodnik , który MUSI POPRAWIĆ WYDOLNOŚĆ - przygotowanie fizyczne - ale mimo wszystko przy takim schedule jak na tym US open ( nawet po 2 dni przerwy ) zagranie w ciągu TYGODNIA nawet 2 - óch 5-cio setówek to nie masakra . Na pewno trzeba to brać pod uwagę - ale wybiórczo i pod kątem danego zawodnika i nie dać się zwariować - ja dzisiaj Murraya nie gram - dla mnie to no bet - wolę to spokojnie obejrzeć przy jakimś średnio agresywnym płynie .
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> "A ja jesli pan pozwoli to z miła checią" zagram na francuza, wierze ze wygra doswiadczenie, ze Arnoud zmusi do biegania po korcie wyspiarza i poraz kolejny Murray bedziesz rzygał ( oby juz poza turniejem w sztani ) pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Last edited by Schranzer; 02/09/2005 12:31.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Stoin żyjemy w wolnym kraju ( tak mówią ) - dla mnie to typowy NO BET i tak zostanie . Dzxisiaj stawki rekraacyjne - kursy i pary warte grzechu dopiero jutro na kortach . pozdrawiam i spadam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Trzeba też pamiętać ze Pavel ogólnie jest w tragicznej formie a mimo to był bliski wygranej . Murray to swietnie returnujacy zawodnik , lubiący grać z kontry , taki sam typ jak Clement , który gra często siłą rywala . Wygrana z Ferrero 3-0 bardzo mnie zaskoczyła , zwłaszcza 80% wygranych piłek po 1 serwisie ale to znaczy , że jest w formie jak za najlepszych lat . Obaj są po kwalach jednak Clement to maratończyk rozegrał już w swoim życziu tyle niesamowitych spotkań , że to on jest dla mnie tutaj zdecydowanym faworytem . Murray będzie już niedługo czołowym zawodnikiem ale jeszcze troszke musi poczekać . Sam to zagram tylko lekko bo poprostu to czuje ale ogolnie to jest nobet a zagram zeby sobie pozniej nie pluc w brode - "a nie mowilem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
na dzis najlepiej wyglada Rochus . Kurs słaby chociaz 1.20 ulicą nie chodzi .
jutrzejsza 3 runda zapowiada sie smakowicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Blake , Berdych , Grosjean , YOuzhny , Massu , Ginepri . Będzie z czego wybierać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
bardzo konkretne wypowiedzi ( Onda i Chomik ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Mnie cały czas kusi zagrać na Serre ( czyste 2, bądź +hc ) i na Almagro ( wyłącznie +hc6,5 ). Serre narazie zostawie w spokoju. Skupie sie na Almagro. Hiszpan bardzo dobrze serwuje , tylko czy to wystarczy aby zmiescic sie w handicapie ?? Mnie nurtuje własnie to o czym wspomniał Onda. Czy Almagro bedzie wstanie odpierac ciągłe ataki Denta do siatki?? W oczy rzucił mi sie jeden z wynikow Almagro na kortach twardych, a mianowicie przegrana ze Sluiterem 06 26 , który ma podobny styl do Denta. Zagrywka slajsowaną , mocno podciętą piłką i atak do siatki. Ale trzeba wziąc pod uwage ze było to na początku roku, a Hiszpan cały czas sie uczy. Wygrana z Carlsenem to dobry znak. Na Denta nie postawie nigdy złamanego grosza, bo uważam go za zawodnika strasznie topornego, słabego technicznie. Ma niby mocny serwis, ale potęzna ilosc podwójnych błędów serwisowych i fatalna skutecznosc pierwszego podania wystawiają mu jak najgorsze świadectwo. Dodatkowo spora ilość niewymuszonych błędów. Oczywiście zdarzają mu się i lepsze mecze, ale to normalne. Gdyby grał kiepsko cały czas nie byłby na takim miejscu w rankingu na jakim jest. Oglądałem jego pierwszy mecz z Burgsmullerem i jak dla mnie Dent grał słabo. Niemiec nie nalezy do tytanów rozgrywek męskich , a i tak Amerykanin miał problemy w tym meczu.
Almagro +6,5 --- 3/10
ps.1. Djokovic jest słaby fizycznie i ten pięciosetowy mecz z pierwszej rundy moze miec lekkie znaczenie
ps.2 typy na jutrzjsze mecze w innym temacie ( niech kurs na Blejka rosnie , ciiiii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
ps.1. Djokovic jest słaby fizycznie i ten pięciosetowy mecz z pierwszej rundy moze miec lekkie znaczenie i ktorys już raz mial problemy z oddychanie - to samo na RG . A dzis meczyk rozegra kolo 14.00 czasu nowo jorskiego w najwiekszym upale . Cięzko spodziewac sie kolejnego cudu bo wygrana z Monfilsem byla jakims cudem .Chłopak przelamal Monfilsa zaledwie dwa razu , wiecej ue, mniej winnersow . Dziwny mecz . Monfilsowi zabraklo doswiadczenia i to on nie wytrzymal psychicznie . Ancic jest nieregularny , cięzko sie domyslic jak zagra a kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Witam wszystkich typerów tenisa.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Bilans przed wczorajszym dniem: +12,21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Wczorajsze typki: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Söderling Robin - @2,20 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />+8,40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Johansson Thomas - @2,00 5/10 (-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Muller Gilles - @2,53 5/10 (-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Schuettler Rainer - @3,20 5/10 (-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Andreev Igor - @4,05 3/10 (-3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Razem: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> -9,60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Bilans US<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />pen: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> +2,61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Na dzis mam 3 typki:
Clement Arnaud <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Murray Andrew - @1,87 7/10 (Expekt)
Murraya juz omawialem przy okazji meczu z Pavlem. Zawodnik utalentowany, ktory nie wiadomo jednak czy po ciezkim 5-setowym meczu z Pavlem, podczas ktorego mial problemy zdrowotne i puscil pawia, bedzie w pelni dyspozycji. Na tle Klementyny ktora ograla gladko Ferrero i wydaje sie byc w dobrej formie, Murray wyglada niezbyt przekonywujaco. Kursy wyrownane, a gdzieniegdzie nawet nieco wyzszy kurs na Klementyne moze kusic. Dlatego dam na Murraya.
Ferrer David <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Kucera Karol - @3,50 4/10 (BAW)
Ferrer w tym roku jest w naprawde dobrej formie i to zarowno na clayu, jak i na hardzie, gdzie przegrywal tylko z naprawdę dobrymi tenisistami. Karol w ostatnim czasie nie zaprezentowal na kortach tenisowych prawie nic a jego zwyciestwo w pierwszej rundzie nad bedacym zupelnie bez formy Markiem PhilisPussies'em mozna uznac za jego najwiekszy sukces w tym roku. Stajac przeciwko Ferrerowi w tym meczu wystepuje w roli chlopca do bicia. Kurs na Ferrera do super atrakcyjnych nie nalezy, ale mysle, ze jesli jakis dog antypociagowiec ma dzis zaszczekac to bedzie to albo Karol albo nastepny typ.
Mirnyi Max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Serra Florent - @4,00 3/10 (Bet365)
Serra to zawodnik, ktorego nazwisko nie nalezy do popularnych, bo w turniejach przechodzil conajwyzej kwalifikacje i w odpadal zaraz w pierwszej rundzie. Mirnyia przedstawiac nie trzeba i jest w tym meczu jakby pewniakiem. Sprobuje wiec lekko na Serre.
Pozdrawiam wszystkich i zycze samych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 129 |
Gram Clementa na podstawie tego co widzialem w TV. Murray absolutnie musi poczekac na sukcesy. Ktos go musi nauczyc manier na korcie: wrzeszy, krzyczy, ekscytuje sie ladna pilka , a potem z podjarania nie potrafi clear balla wykonczyc. Nie ma mocy w rece. Pavel w tragicznej formie prawie go ogral, choc mial mnostwo niewymuszonych. Ale czasem spokojem i regularnoscia doprowadzal juniora do obledu (rzucanie rekieta - potem psunie prostych pilek). Wybiegany na betonie Clement, duzo lepszy od Pavela powinnien bez problemu to wykorzystac. Baa, im wiecej grali tym Murray slabl w oczach , 1 serwis nie egzystuje.
Murray - Clement 2 2,06 Betfair za 8/10 wczoraj z pocalowaniem reki wzielem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096 |
Nie znając się zbytnio na tenisie zabiorę głos..he..he.. A to odnosnie meczu Murray- Clement. Akurat oglądałem 1 rundy z udziałem obu panów i wg mnie korzystniej zaprezentował się Francuz. Ale to tylko moje odczucie... Mecz Murray'a to wielka nerwówka. Pavel nie pokazał wielkiego tenisa a przy odrobinie szczescia mogl smialo przejść do drugiej rundy. Murray to dobry materiał na świetnego tenisistę ale przed nim jeszcze dużo pracy.Opanowanie i regularność powinny przyjść z czasem. Bo szczęścia chłopakowi nie brakuje...Żywiołowo reagował na większość zagrań i miał publikę za sobą. Ale dziś jeśli naprzeciw stanie doświadczony i wyrachowany Clement to ani publika ani szczęście nie pomogą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
Moim zdaniem na dzis njciekawszy meczyk po ladnym kursie do zagrania to debelek Oliver/Kerr. Graja z para Delic/Morisson. Jak Morisson gra w debla wiekszosc pewnie wie:)-albo nie gra,albo bardzo slabo,wyjatek stanowi zwycistwo w parze z Thomasem ze zmeczonymi Erl/Ram jakies 2 tyg.temu. Gdyby ten mecz rozgrywany byl w 1 rundzie zapewne kurs bylby o wiele nizszy niz 1.8, ktore proponuje prof. Dodatkowo utwierdza mnie w tym fakt zwyciestwa z Paes?Zim a jak wiemy po takim sukcesie czesto przychodza gorsze wystepy- chociazby Bychkow czy Muller.Ja osobiscie biore ten kurs z wielka przyjemnoscia i mam nadzieje ze wejda mi jeszcze pozostale meczyki na tym kuponie:)Pozdrawiam i zycze powodzonka:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
Witam wszystkich typerów tenisa.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Bilans przed wczorajszym dniem: +12,21 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Wczorajsze typki: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Söderling Robin - @2,20 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />+8,40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Johansson Thomas - @2,00 5/10 (-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Muller Gilles - @2,53 5/10 (-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Schuettler Rainer - @3,20 5/10 (-5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Andreev Igor - @4,05 3/10 (-3) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Razem: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> -9,60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> Bilans US<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />pen: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> +2,61 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Nie chcialbym byc nie mily,bo sam za czesto nie pisze analiz,ale wiekszosc czytam.Wydaje mi sie ze od paru dniu twoje analizy sa conajmniej dziwaczne.Pod kazdy mecz mozna by stworzyc odwrotno analize niz twoja,a fakt ze grasz odwrotnie troszke mnie denerwuje.CZy nie lepiej napisac np.tak jak zrobil to ktos wczosniej ze Mirny w szlemach za wyjatkiem wimbledonu spisuje sie nie za specjalnie vide porazka kiedys tam z Siriannim itd a ze np. Serra pokonal bedacego w niezlej formie Koubka bardzo latwo itd i dlatego grasz na niego.A ty wypisujesz nieco zakrecone te swoje analizy i grasz na przeciw.Troszke mnie to irytuje,tym bardziej ze jakos nie bardzo te typki wchodza.Nie chce Cie tym postem urazic bo szanuje ludzi ktorzy poswiecaja czas na pisanie o meczach ,ale chyba dla wielu z nas byloby latwiej gdybys pisal to w normalny sposob tak jak robi to wiekszoc a w zasadzie wszyscy.Taki analizy po prostu wprowadzaja zamieszanie i zamet w ludzkich glowkach.Pozdrawiam i zycze powodzenia w typowaniu:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Last edited by Schranzer; 02/09/2005 12:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
co do Blake to nie masz racji bo kurs byl 1,38 a na to co obecnie prezentuje to chyba zawyzony i to znacznie! 1. Gdzie byl taki kurs? U naziemnych? To odejmij 10% i wtedy pogadamy. Na Betfair godzine przed meczem grano Blake'a po 1.3. 2. Zawyzony? Pewnie i 1.1 by bylo warto zagrac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> W dodatku u buka, ktory rozlicza krecz jako przegrana, to dopiero bylby interes. Powtarzam: gdyby ten mecz odbyl sie tydzien, dwa tygodnie temu (czy chwile wczesniej, gdy przegral z Carrazem) - kurs na Jamesa bylby okolo 1.7-1.8, mozna by wtedy powiedziec, ze warto zagrac. Wygral turniej i nagle gramy Go... caly swiat! po kazdym kursie jaki zaproponuja. Jasne, dzis mozemy mowic, ze wygral latwo, lekko i przyjemnie. Tylko zajrzyj na quasi Chat, gdy przegrywaja "faworyci" i zobacz ile razy ktos sie zarzeka, ze nie ruszy tenisa albo nigdy nie zagra nikogo po niskim kursie. Przegrywaja "pewniaki" po kursach 1.07, a Ty mnie probujesz przekonac, ze Blake jest warty 1.38 przeciw 45. zawodnikowi na swiecie... Jedno jest pewne: naprawde warto to zagrac teraz przeciw Nadalowi, tu rozumiem sens takiego typu, nie dlatego, ze Blake wygra (bo tego nie wiem), ale dlatego, ze ma to jakas wartosc. 1.3, czy nawet 1.38 nie ruszylbym chocbym mial zagrac Twoimi pieniedzmi. Oczywiscie kazdy ma prawo do swojego zdania, wiec pozwol, ze i ja pozostane przy swoim...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Nie chcialbym byc nie mily,bo sam za czesto nie pisze analiz,ale wiekszosc czytam.Wydaje mi sie ze od paru dniu twoje analizy sa conajmniej dziwaczne. Pod kazdy mecz mozna by stworzyc odwrotno analize niz twoja,a fakt ze grasz odwrotnie troszke mnie denerwuje. Nic na to nie poradze, ze Cie to denerwuje. A moze bardziej niz moje analizy, denerwuje Cie to ze w analizie przedstawiam dokladnie tok myslenia podobny do Twojego po czym typuje na odwrot i czesto wygrywam a Ty nie ? CZy nie lepiej napisac np.tak jak zrobil to ktos wczosniej ze Mirny w szlemach za wyjatkiem wimbledonu spisuje sie nie za specjalnie vide porazka kiedys tam z Siriannim itd a ze np. Serra pokonal bedacego w niezlej formie Koubka bardzo latwo itd i dlatego grasz na niego. W swojej analizie przedstawiam dokladnie swoj tok myslenia, a jesli nie masz na dosc inteligencji, by zrozumiec o co w nich chodzi, to proponuje je omijac szerokim lukiem, bo rzeczywiscie moga Ci sporo namieszac. A ty wypisujesz nieco zakrecone te swoje analizy i grasz na przeciw.Troszke mnie to irytuje,tym bardziej ze jakos nie bardzo te typki wchodza.Nie chce Cie tym postem urazic bo szanuje ludzi ktorzy poswiecaja czas na pisanie o meczach ,ale chyba dla wielu z nas byloby latwiej gdybys pisal to w normalny sposob tak jak robi to wiekszoc a w zasadzie wszyscy. Czy naprawde az tak bardzo nie wchodza ? Jak na razie jest przeciez plus. Maly bo maly ale jest. Sadze, ze niewielu z tutaj typujacych, gdyby prowadzilo uczciwie bilans by go tak naprawde mialo. Ja nie chce typowac tak jak wszyscy. Typowalem tak kilka lat bez efektu. Roznie sie tym, ze po jakims czasie stac mnie bylo na wyciagniecie wnioskow i pewna zmiane. Taki analizy po prostu wprowadzaja zamieszanie i zamet w ludzkich glowkach.Pozdrawiam i zycze powodzenia w typowaniu:) A moze pokazuja cos, czego typujace owce z klapkami na oczach nie widza ? Ty wychodzisz z zalozenia ze tenis jest calkowicie czysty. Ja z tego juz dawno "wyroslem". Nie chce teraz o tym zaczynac dyskusji, bo to mija sie z celem. Po prostu pozwol mi grac swoje a Ty graj swoje. Zapraszam do prowadzenia bilansu i porownania na podstawie tego efektywnosci naszych analiz. Pozdro i rowniez zycze powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 539 |
Ale co to za tok myslenia skoro po wykonaniu swej analizy sam stwierdzasz ze chyba cos nie tak skoro zagrywasz typ na odwrot.Ja abosultnie nie mam nic przeciwko tym typom,ktore grasz i wcale nie denewuje mnie ze wygrywasz,chociaz z tego co widzialem to nie jest tak kolorowo,ale nie o to chodzi tylko o to aby wygrac z bukami.Chodzi mi po prostu o fakt, iz gdybys inaczej to napisal to moze ktos zagralby podobnie, a jak zaprzeczasz sam sobie a potem typ nie wchodzi to troche denerwujace.Ja tez nie twierdze ze tenis jest czysty i lubie zagrac sobie jakies niespodzianki,ale jak gram to dlatego ze sadze ze wygraja,a nie tak jak ty wydaje Ci sie ze przegraja a puszczas ze wygraja:)Troche sam to po prostu komplikujesz i tyle:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Widze, ze nadal mnie nie rozumiesz. Napisze krotko i ostatni raz tak, zeby nikogo nie urazic i nie wzbudzac sensacji i zebys zrozumial (to moze nie byc latwe...). Jesli gram kilka lat w tenisa i wiedzac o ktorej Herbata pije herbate i o ktorej Beck beka, po 3 godzinnej analizie trafiam najczesciej mniej niz polowe typow o kursach mniejszych od 2 a czesto nizsze i dzieje sie to nie raz, dwa kilka ale w wiekszosci przypadkow, to jaki czlowiek ktory potrafi myslec logicznie moze wyciagnac wniosek ? Tylko jeden, czyli taki, ze sport prawdopodobnie nie jest czysty. Buki graja przeciwko mnie i wygrywaja z latwoscia nawet nie wliczajac marzy. Dlatego pora zagrac z bukami przeciwko sobie. Nie wiem czy teraz zrozumiales,a le inaczej juz nie umiem wytlumaczyc. Chcialem jeszcze grubo zaznaczyc, ze nie pisze tutaj tego by kogokolwiek przekonywac do takiego stylu gry. Nie uwazam sie tez za jakiegos omnibusa lub Krzysztofa Kolumba. Po prostu przyjalem taki styl gry od jakiegos czasu i on mi odpowiada. Kazdy powinien grac po swojemu, by w razie przegrania pieniedzy miec pretensje wylacznie do siebie. Jeszcze raz pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Jesli mozna...
Uwazam, ze Czekajacy Na Smierc robi dobra robote i bylbym daleki od odwodzenia Go od tego.
Pokazuje, ze tenis jest sportem nieprzewidywalnym i skoro ma profit, to nie rozumiem skad ta krytyka. Nie interesuje mnie rowniez jakie znaczenie maja Jego analizy - wole takie rozumowanie niz zachecanie do grania kogokolwiek po kursie 1.05. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
WFD jest NA PLUSIE i to tym bardziej cenne, jezeli wezmiemy pod uwage, ze jestesmy w czasie turnieju Wielkiego Szlema, gdy wiekszosc tenisistow powinna grac na powaznie...
Jestem niemal pewien, ze Jego profit bedzie jeszcze wyzszy, gdy przejdziemy do turniejow typu Bukareszt czy Pekin, kiedy nie wiadomo czy gwiazdy nie pojechaly do tych miejsc na zwiedzanie i darmowe sniadania.
Tez na poczatku gralem gowniane kursy w kazdym mozliwym turnieju, bo przeciez Agassi jest zawsze lepszy od Nicolasa Thomanna, jakze by moglo byc inaczej? Zawsze, ale nie w Atlancie 4 lata temu. Przegrywal (i to na pewno celowo!) takze z Clavetem i Kratochvilem na przyklad...
WFD przynajmniej to widzi i zobaczycie, ze bedzie na plusie, moze nie w czasie US Open, bo o niespodzianki bedzie coraz trudniej, ale po tym turnieju... na pewno!
P.S. W koncu cos ciekawego i madrego dzieje sie w dziale ATP. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 734 |
Chomik jesli wczoraj nei zagrales blake to Twoja strata, nie widizalem zadnych przeciwskazan na ten mecz to co ze to 45 zawodnik na swiecie!!! widze ze sie tloske kompromitujesz,bo nie ranking tylko obecna dyspozycja gra!!! mowisz ze na quasi... na faworytow powiedz mi na jakich????? Tylko krecz mogl to wszytko przekeslic.. a jak tak bedziesz podchodzic do kazdego meczu to zycze powdzenia!!!! nie ze dzis ktos jest madry tylko widac co chlopak wyprawia w ostanim czasie!!!!zagralem to i za wygrana moge puscic znow go z nadalem!!! podaj swoje typy mistrzu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,125 |
Ja też z zaciekawieniem przyglądam się temu co robi W8inG4DeatH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wiadomo, że gdyby zawsze trafiały niskie kursy, to bukmacherzy mogliby zwijać interes. Wyszukiwanie niespodzianek to zawsze dodatkowa zabawa, a do tego czasami opłacalna np. trafienie Tursunowa z Henmanem na Wimledonie dało mi większą wygraną niż tzw. pewniaki w ciągu dwóch dni. Tak więc W8inG4DeatH życzę powodzenia!
P.S Swego czasu na wysokie kursy grywał w swoim temacie w Private Picks Majestic i wychodził na tym bardzo dobrze!
Im dłużej patrzę tym Clement dla mnie coraz pewniejszy - już zagrałem i nie pozostaje nic innego jak w spokoju czekać!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|