|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Niemcy od poczatku zmobilizowani , grajacy o wszystko wywra taka presje na Ghanie , ze zapewnie tego afrykance nie wytrzymaja. Szwaby sa w pierwszej trojce najlepszych ekip turnieju i grupe swoja wygraja bez dwoch zdan. @Stelmach serca Anglikom nie brakuje , oni nie wiedza co maja grac i jak maja grac , sa bezradni dlatego 1.45 nie wyglada zbyt atrakcyjnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,155
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,155 |
dziekuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
dziwi mnei fakt ze nikt nie zauwazyl ze Anglia gra ze ... Slowenia bardzo slaba slowenia i kurs 1,5 to trzeba brac z pocalowaniem w reke bynajmniej takie moje zdanie zreszta juz to pogralem podobnie jak stany " Wolnoć Tomku w swoim domku "
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
dziwi mnei fakt ze nikt nie zauwazyl ze Anglia gra ze ... Slowenia bardzo slaba slowenia i kurs 1,5 to trzeba brac z pocalowaniem w reke bynajmniej takie moje zdanie zreszta juz to pogralem podobnie jak stany " Wolnoć Tomku w swoim domku " chyba bym Cie polubil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
a tak z innej beczki spisalem sobie od Ciebie Twoje dwa deble na 13.05 i dodalem do mojego kuponika ze Stanami Lu i Anglia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie graj takich pociągów. Małą łyżeczką, a często, bo inaczej cały czas będziesz ( bez urazy ) - AMATORnowicjusz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
Nie graj takich pociągów. Małą łyżeczką, a często, bo inaczej cały czas będziesz ( bez urazy ) - AMATORnowicjusz. wiem wiem gram juz 10 lat i nic sie nie nauczylem  Tzn ja to wiem ale jakos ostatnio mnie opetalo z tymi pociagami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
mam nadzieje ze za Klose dzisiaj Cacau wyjdzie w pierwszym ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mam nadzieje ze za Klose dzisiaj Cacau wyjdzie w pierwszym ;-) tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
masz nadzieje czy co tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
masz nadzieje czy co tak  mam nadzieje i tak jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
jeszcze moglby troszke kurs pojsc do gory na bramke Algierii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
FIFA nie ukarze hiszpańskiego napastnika Davida Villi, który w meczu grupowym piłkarskich mistrzostw świata w RPA z Hondurasem (2:0) uderzył w twarz Emilio Izaguirrę. Japoński sędzia Yuichi Nishimura na incydent nie zareagował. - Komisja Dyscyplinarna zbadała całą sprawę i uznała, że nie ukarze gracza - poinformował rzecznik prasowy FIFA Pekka Odriozola. - To był przypadek. Nie chciałem trafić go w twarz, tylko odepchnąć od siebie - tłumaczył Villa, który w wygranym 2:0 spotkaniu zdobył obie bramki oraz nie wykorzystał rzutu karnego. ufff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311 |
Orientuje sie ktoś czy jest jakiś bonus przy pierwszej wpłacie w tobecie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
FIFA nie ukarze hiszpańskiego napastnika Davida Villi, który w meczu grupowym piłkarskich mistrzostw świata w RPA z Hondurasem (2:0) uderzył w twarz Emilio Izaguirrę. Japoński sędzia Yuichi Nishimura na incydent nie zareagował. - Komisja Dyscyplinarna zbadała całą sprawę i uznała, że nie ukarze gracza - poinformował rzecznik prasowy FIFA Pekka Odriozola. - To był przypadek. Nie chciałem trafić go w twarz, tylko odepchnąć od siebie - tłumaczył Villa, który w wygranym 2:0 spotkaniu zdobył obie bramki oraz nie wykorzystał rzutu karnego. ufff  jakie tam uff, hiszpanie rządzą sędziami w fifa więc takiej mowy nie bylo od początku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
i elegancko, bo Villa ma tu byc krolem strzelcow  Dobra, tak patrze na ten mecz Anglii i te kartki tez mnie jakos do konca nie przekonuja, chyba zagram, ze Anglicy strzela minimum 2 bramki po 2.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wroc, zobaczylem nie na to co trzeba, 1.60 na to tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
bez dwoch zdan jak dla mnie win usa i angole -1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|