|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
witam, Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił  dawaj dawaj...co i kiedy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam, Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił  podaj Słonko numerek i jakiej treści mają to być te sms-y dzięki Onda, wszystko prześle Ci pv, wyślesz ile będziesz mógł
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Sprawiedliwość jednak jest czasami na świecie - Francuzi ponieśli karę za Irlandię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
popika nie przekona bo wyleciał na 4 dni  witam  od razu jakas mila , fajna informacja z rana jak craax mowi,ze Argentyna wygra to nie ma ch.. i wygra Lu , Schuettler , Llodra to tak na poczatek analiz jakichkolwiek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
witam, Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił  nic nie obiecalem. a niestety to ze musialem wyjsc to juz nie moja wina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
cześć ile idzie przelew z bahu na konto bankowe? 1 do 2 dni zależy od pory dnia o której złożysz polecenie przelewu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Już wczoraj cholera zauważyłem,że pedalstwo na dzisiejszą piłeczkę ustawiło linię na karteczki w wyższej strefie stanów wysokich. Zapowiada się rekordowy dzionek,nawet pedalski Stark może linię dobawić...Pytanie dnia ile czerwonych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071 |
cześć ile idzie przelew z bahu na konto bankowe? 1 do 2 dni zależy od pory dnia o której złożysz polecenie przelewu dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam, Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił  nic nie obiecalem. a niestety to ze musialem wyjsc to juz nie moja wina. napisałeś że napiszesz, więc napiszesz sprawa jest prosta... ale nie będziemy dziećmi i nie będziemy się kłócić o pierdoły  a przypuszczam że głównym problemem była sieć  pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Już wczoraj cholera zauważyłem,że pedalstwo na dzisiejszą piłeczkę ustawiło linię na karteczki w wyższej strefie stanów wysokich. Zapowiada się rekordowy dzionek,nawet pedalski Stark może linię dobawić...Pytanie dnia ile czerwonych? Ghana z czerwem , Anglicy moga z czerwem , stawiam 2-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
No to wygląda na to, że Lu staje się betem dnia. Zapewne słusznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70 |
Stawka całkowita 500 zł Całkowita przewidywana wypłata 5286,74 zł Yen-Hsun Lu - Przysiezny, M 1 (1,60) Kohlschreiber, P - Gabashvili, T 1 (1,21) Berdych, T - Becker, Benjamin 1 (1,25) Perry, S - Kirilenko, M 2 (1,37) Kleybanova, A - Kudryavtseva, A 1 (1,34) Arn, G - Molik, A 1 (2,38) Stawka: 500,00 Całkowity kurs: 10,57 Przewidywana wypłata: 5286,74 Stawka całkowita 500 zł Całkowita przewidywana wypłata 5286,74 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
witam, Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił  nic nie obiecalem. a niestety to ze musialem wyjsc to juz nie moja wina. Cześć Genius i Marian - ja mogłem ale nie dałeś namiarów  I pytanie do Geniusa coś z filipin gramy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam, Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił  nic nie obiecalem. a niestety to ze musialem wyjsc to juz nie moja wina. Cześć Genius i Marian - ja mogłem ale nie dałeś namiarów  I pytanie do Geniusa coś z filipin gramy ? zgadza się nie dałem Ci Arturo bo niestety nie można wysyłać Ci pv  a swojego tel. nie będę że tak powiem upubliczniał  ale mimo wszystko dzięki za chęci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dobra , zero odzweu
Lu widze szeroko pobierany , ale Schuettler nie ? Llodra nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
ARTUROS8 Ginebra po 2.52 ładnie wyglada. pierwszego meczu nie gram, chcoiaz tutaj bedzie pewne pogrom TNT, ostatnio przegrali wiec jaj nie bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
witam, Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił  nic nie obiecalem. a niestety to ze musialem wyjsc to juz nie moja wina. Cześć Genius i Marian - ja mogłem ale nie dałeś namiarów  I pytanie do Geniusa coś z filipin gramy ? zgadza się nie dałem Ci Arturo bo niestety nie można wysyłać Ci pv  a swojego tel. nie będę że tak powiem upubliczniał  ale mimo wszystko dzięki za chęci  Dałem Ci namiar na mojego maila a jakby co to Genius ma mój numer tel. może go Tobie przekazać wyślij sms-a i gitara . 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
dobra , zero odzweu
Lu widze szeroko pobierany , ale Schuettler nie ? Llodra nie ? 3 x Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wiadomo tenis tenisem ale odbiegnijmy na chwile od tematu u Was tez optymizm na USA ? bo ja zdecydowanie mysle,ze beda mieli problemy Niemcy bez dwoch zdan 1/1 HT/FT , strasznie nabuzowani sa i zmotywowani
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142 |
panowie jest temat na trzysta baniek...popodsylalby ktos pare smsow moga byc z bramki bo mam z plusa z meczu giraldo de bakker bo wlasnie dostalem kurs do ina i sie nie wyrobie zapewne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|