Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 136 1 2 3 4 5 135 136
Marian #3956391 23/06/2010 16:06
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Originally Posted by Marian
witam,

Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił smile


dawaj dawaj...co i kiedy

Bonus: Unibet
onda #3956392 23/06/2010 16:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by onda
Originally Posted by Marian
witam,

Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił smile

podaj Słonko numerek i jakiej treści mają to być te sms-y
dzięki Onda, wszystko prześle Ci pv, wyślesz ile będziesz mógł wink


onda #3956393 23/06/2010 16:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Sprawiedliwość jednak jest czasami na świecie - Francuzi ponieśli karę za Irlandię grin

oli #3956394 23/06/2010 16:07
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by oli
popika nie przekona bo wyleciał na 4 dni smile

witam piwo od razu jakas mila , fajna informacja z rana

jak craax mowi,ze Argentyna wygra to nie ma ch.. i wygra grin

Lu , Schuettler , Llodra to tak na poczatek analiz jakichkolwiek

Marian #3956395 23/06/2010 16:07
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by Marian
witam,

Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił smile
nic nie obiecalem.

a niestety to ze musialem wyjsc to juz nie moja wina.

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by imarcel
cześć
ile idzie przelew z bahu na konto bankowe?

1 do 2 dni zależy od pory dnia o której złożysz polecenie przelewu

qenius #3956398 23/06/2010 16:10
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Już wczoraj cholera zauważyłem,że pedalstwo na dzisiejszą piłeczkę ustawiło linię na karteczki w wyższej strefie stanów wysokich.
Zapowiada się rekordowy dzionek,nawet pedalski Stark może linię dobawić...Pytanie dnia ile czerwonych?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,071
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by imarcel
cześć
ile idzie przelew z bahu na konto bankowe?

1 do 2 dni zależy od pory dnia o której złożysz polecenie przelewu


dzięki

qenius #3956400 23/06/2010 16:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by qenius
Originally Posted by Marian
witam,

Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił smile
nic nie obiecalem.

a niestety to ze musialem wyjsc to juz nie moja wina.
napisałeś że napiszesz, więc napiszesz sprawa jest prosta... ale nie będziemy dziećmi i nie będziemy się kłócić o pierdoły wink a przypuszczam że głównym problemem była sieć wink

pozdrawiam piwo

onda #3956401 23/06/2010 16:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by onda
Już wczoraj cholera zauważyłem,że pedalstwo na dzisiejszą piłeczkę ustawiło linię na karteczki w wyższej strefie stanów wysokich.
Zapowiada się rekordowy dzionek,nawet pedalski Stark może linię dobawić...Pytanie dnia ile czerwonych?

Ghana z czerwem , Anglicy moga z czerwem , stawiam 2-3

craax #3956402 23/06/2010 16:12
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
No to wygląda na to, że Lu staje się betem dnia.
Zapewne słusznie.


Marian #3956403 23/06/2010 16:12
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
R
ray Offline
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 70
Stawka całkowita 500 zł
Całkowita przewidywana wypłata 5286,74 zł
Yen-Hsun Lu - Przysiezny, M 1 (1,60)
Kohlschreiber, P - Gabashvili, T 1 (1,21)
Berdych, T - Becker, Benjamin 1 (1,25)
Perry, S - Kirilenko, M 2 (1,37)
Kleybanova, A - Kudryavtseva, A 1 (1,34)
Arn, G - Molik, A 1 (2,38)
Stawka: 500,00
Całkowity kurs: 10,57
Przewidywana wypłata: 5286,74
Stawka całkowita 500 zł
Całkowita przewidywana wypłata 5286,74 zł

qenius #3956404 23/06/2010 16:12
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by qenius
Originally Posted by Marian
witam,

Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił smile
nic nie obiecalem.

a niestety to ze musialem wyjsc to juz nie moja wina.

Cześć Genius i Marian - ja mogłem ale nie dałeś namiarów smile

I pytanie do Geniusa coś z filipin gramy ?


Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by qenius
Originally Posted by Marian
witam,

Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił smile
nic nie obiecalem.

a niestety to ze musialem wyjsc to juz nie moja wina.

Cześć Genius i Marian - ja mogłem ale nie dałeś namiarów smile

I pytanie do Geniusa coś z filipin gramy ?
zgadza się nie dałem Ci Arturo bo niestety nie można wysyłać Ci pv frown a swojego tel. nie będę że tak powiem upubliczniał wink ale mimo wszystko dzięki za chęci piwo

Marian #3956406 23/06/2010 16:16
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dobra , zero odzweu

Lu widze szeroko pobierany , ale Schuettler nie ? Llodra nie ?

craax #3956407 23/06/2010 16:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
ARTUROS8

Ginebra po 2.52 ładnie wyglada.

pierwszego meczu nie gram, chcoiaz tutaj bedzie pewne pogrom TNT, ostatnio przegrali wiec jaj nie bedzie wink

Marian #3956408 23/06/2010 16:18
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by Marian
Originally Posted by ARTUROS8
Originally Posted by qenius
Originally Posted by Marian
witam,

Panowie byłby ktoś wstanie parę sms-ów przesłać? tylko nie tak jak wczoraj genius, który obiecał, a tego nie zrobił smile
nic nie obiecalem.

a niestety to ze musialem wyjsc to juz nie moja wina.

Cześć Genius i Marian - ja mogłem ale nie dałeś namiarów smile

I pytanie do Geniusa coś z filipin gramy ?
zgadza się nie dałem Ci Arturo bo niestety nie można wysyłać Ci pv frown a swojego tel. nie będę że tak powiem upubliczniał wink ale mimo wszystko dzięki za chęci piwo

Dałem Ci namiar na mojego maila a jakby co to Genius ma mój numer tel. może go Tobie przekazać wyślij sms-a i gitara . smile

craax #3956409 23/06/2010 16:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by craax
dobra , zero odzweu

Lu widze szeroko pobierany , ale Schuettler nie ? Llodra nie ?


3 x Tak

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
wiadomo tenis tenisem ale odbiegnijmy na chwile od tematu
u Was tez optymizm na USA ? bo ja zdecydowanie mysle,ze beda mieli problemy
Niemcy bez dwoch zdan 1/1 HT/FT , strasznie nabuzowani sa i zmotywowani

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,142
panowie jest temat na trzysta baniek...popodsylalby ktos pare smsow moga byc z bramki bo mam z plusa z meczu giraldo de bakker bo wlasnie dostalem kurs do ina i sie nie wyrobie zapewne

Strona 3 z 136 1 2 3 4 5 135 136

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, 11kera11, $-man, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, aker, Zaixi, betowiec, alfa, Akhu, ANZELMO), 2,808 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1