|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
dlaczego bah z oferty zabrał męskie deble ????/.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
ciekawe czy Michał dziś nie sprawi niespodzianki. jest typem dnia haha. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
witam  GGL [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176 |
[quote=buldog]Fish Lindstedt/ Tecau Ruano Pascual/ Shaughnessy Dulko/ Pennetta Peschke/ Srebotnik Kubot/ Marach Clement Istomin Zvonareva Huber/Mattek-Sands
********************************************
Lindstedt/Tecau Fish Bopanna/ Qureshi Peschke/ Srebotnik Kubot/ Marach Huber/ Mattek-Sands
*******************************************
Yen-Hsun Lu - 3 Lleyton Hewitt Under 32.5 Novak Djokovic Under 28.5
******************************************
gdzie masz taki under na djokovica gram na over tylko powiedz skad kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176 |
[quote=buldog]Fish Lindstedt/ Tecau Ruano Pascual/ Shaughnessy Dulko/ Pennetta Peschke/ Srebotnik Kubot/ Marach Clement Istomin Zvonareva Huber/Mattek-Sands
********************************************
Lindstedt/Tecau Fish Bopanna/ Qureshi Peschke/ Srebotnik Kubot/ Marach Huber/ Mattek-Sands
*******************************************
Yen-Hsun Lu - 3 Lleyton Hewitt Under 32.5 Novak Djokovic Under 28.5
******************************************
gdzie masz taki under na djokovica gram na over tylko powiedz skad kurs chyba 38.5 gema ale i tak mysle ze bedzie over
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
na Isner Mahut zakłady ? -u ziemniaków widzę -w bwinie jest -jakiś normalny buk ktoś widzi jeszcze:) Bet365,Betsafe,Betsson,Centrebet,Doxxbet,Expekt,Nordicbet,Stan James,V Chandler- starczy ? O i to się nazywa wyczerpująca i satysfakcjonująca odpowiedż  ktoś mi raczy powiedzieć ile te kursy wynoszą w expekt/bet365/doxx ja tego nie widzę  No faktycznie bet365 nie ma tego meczu w ofercie , może podają tam nie sprawdzone informacje i wprowadzają tym samym w błąd i wkurzają .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Singiel na Szwedowa i Singiel na Lopeza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Evans z Montim powinien wygrac, tylko kurcze technika Bercik go przewyzsza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Mahut de Bakker Przysiezny Berankis Rainer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
W/g mnie Berankis powiezie Lopeza......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
dla mnie kurs na Lopeza to promo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
czyzby jakas wybitna forma Lopeza powoduje te promo ?.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
czyzby jakas wybitna forma Lopeza powoduje te promo ?..... raczej to, ze Berankis tak na prawde nie wygral jeszcze z zadnym graczem z wyzszej polki, a jest roznica miedzy czelendżerowcami a graczami z touru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
Podczas meczu z Wardem panna Lopezówna brała medical time....i nie grała a raczej snuła sie po korcie......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Podczas meczu z Wardem panna Lopezówna brała medical time....i nie grała a raczej snuła sie po korcie...... tank przed wimbem, zwykłe symulowanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Podczas meczu z Wardem panna Lopezówna brała medical time....i nie grała a raczej snuła sie po korcie...... tank przed wimbem, zwykłe symulowanie  dokładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,227 |
czyzby jakas wybitna forma Lopeza powoduje te promo ?..... raczej to, ze Berankis tak na prawde nie wygral jeszcze z zadnym graczem z wyzszej polki, a jest roznica miedzy czelendżerowcami a graczami z touru  taaak..duuuuża ....pokazal to np.Falla w meczu z Federerem......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
mam tylko na dzieje ze Pusiak juz sie przestal podneicac wygrana z Nadalem i sie wezmie do roboty, bo na dziecko trzeba robic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
czyzby jakas wybitna forma Lopeza powoduje te promo ?..... raczej to, ze Berankis tak na prawde nie wygral jeszcze z zadnym graczem z wyzszej polki, a jest roznica miedzy czelendżerowcami a graczami z touru  taaak..duuuuża ....pokazal to np.Falla w meczu z Federerem...... Falla sie lapie do touru spokojnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
czyzby jakas wybitna forma Lopeza powoduje te promo ?..... raczej to, ze Berankis tak na prawde nie wygral jeszcze z zadnym graczem z wyzszej polki, a jest roznica miedzy czelendżerowcami a graczami z touru  taaak..duuuuża ....pokazal to np.Falla w meczu z Federerem...... tak właśnie tak że w decydujących momentach Falla się zesrał serwując prawie po mecz... juz nie mówiąc o ostatnim secie gdzie został wypunktowany... to jest właśnie ta różnica.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|