|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
I don't think Kings will score many points today, also I think 177 will go under. zajebisty argument na under  Kings and Llmados another tough game, and I expect today Llmados to preval. jeszcze lepszy  z tego co tam zagladalem to koles ma niezla skutecznosc, ale jak zauwazyles argumentacja mierna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Polsat Sport i Polsat Sport Extra
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Piostar moze zadzwon do nich i sie zapytaj czy wysylaja do serwisu: Babolat Polska - Sprzęt Tenisowy Ireneusz Maciocha Email: [email protected], WWW: http://www.babolat.pl, http://tenis.shop.plTel. (0-91) 486 29 20 - 29 (w godz. 8-16), Fax. (0-91) 487 37 38 ul. Czorsztyńska 30, 71-163 Szczecin To akurat znalazłem. Do serwisu nie wyślą bo to Dunlop i dopiero chce ewentualnie kupić Babolata  A po drugie myślę, że nie nadaje się do serwisu W każdym razie dzięki za chęci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
kurde naszla mnie chec na pogranie w teniska, z 5 lat nie gralem, a rakieta lezy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
czemu na Shvedowa taki kurs? No właśnie, ciekawe...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
SHVEDOVA, Yaroslava (KAZ, 30) - KULIKOVA, Regina (RUS) (1.89) something wrong with this game for sure. odds are going down on Regina all the time. open was 2.66 in Russian local -- now it's a ~2 and looks like Regina will be favorite before the game. ruska mafia cos kombinuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Zadzwoniłem - mają odbiorców w Lublinie. Jest ok. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Panowie dlaczego jak wstawiam zdjęcia to zamiast jedno pod drugim to ustawiają się obok siebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
florian mayer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
To akurat znalazłem. Do serwisu nie wyślą bo to Dunlop i dopiero chce ewentualnie kupić Babolata A po drugie myślę, że nie nadaje się do serwisu W każdym razie dzięki za chęci  nie ladnie lamac rakiety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701 |
Lu-Przysiezny 1 Fish-Mayer F. 1 Davydenko-Brands 1 Monfils-Beck K. 1 Dlouhy/Paes-De Voest/Zverev 1 Melo M./Soares-Greul/Luczak 1 Benneteau/Llodra-Beck K./Tursunov 1 Peschke/Srebotnik-Craybas/Erakovic 1 Kubot/Marach-Mayer L./Zeballos 1 co wywalić ?!?!?!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
Bopanna/Qureshi
Ktoś gra na nich? ja tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Eee tam łamać, upadła mi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
SHVEDOVA, Yaroslava (KAZ, 30) - KULIKOVA, Regina (RUS) (1.89) something wrong with this game for sure. odds are going down on Regina all the time. open was 2.66 in Russian local -- now it's a ~2 and looks like Regina will be favorite before the game. ruska mafia cos kombinuje  Tylko jakby coś kombinowali, to buki by to wywalali z ofert, a robią tylko korekty. Może być to tylko podpucha, lepiej tego nie ruszać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Eee tam łamać, upadła mi.  no Safin tez zawsze byl niezgrabny i mu wypadala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Eee tam łamać, upadła mi.  A czym grałeś? Mi Head Ti3000 za 250 zl kupowalem chyba wtedy po roku pekl od gry, szit w ch,uj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Panowie dlaczego jak wstawiam zdjęcia to zamiast jedno pod drugim to ustawiają się obok siebie? kliknij ENTER 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Panowie dlaczego jak wstawiam zdjęcia to zamiast jedno pod drugim to ustawiają się obok siebie? kliknij ENTER  nic to nie daje, nadal są poustawiane obok siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Eee tam łamać, upadła mi.  A czym grałeś? Mi Head Ti3000 za 250 zl kupowalem chyba wtedy po roku pekl od gry, szit w ch,uj. Dunlop M-Fil
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|