Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#395679 02/09/2005 14:43
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Panowie EUFORIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Od przyszłego tygodnia na (chyba TVP 2)zapodają ten zajebisty serial(czyzby "Moda na sukces" się skończyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS.Och RENE "Ty głupa kobieto" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#395680 02/09/2005 14:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
You stupid woman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Mój ulubiony serial wraca na antene, olaboga, wierzyc się nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pzdr.

#395681 02/09/2005 14:53
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
jedna z lepszych produkcji, mi się nigdy nie znudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#395682 02/09/2005 15:13
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
a mój brat sciągnął niedawno kilkadziesiąt odcinków z netu i w kółko ogląda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

się ucieszy...

#395683 02/09/2005 15:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Dzińdybry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To zajebiście, ach te podchody o zdobycie obrazu Madonny z wielkim cycem Van Klompa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395684 02/09/2005 16:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
to o to chodzi!!!
na początku nie zajarzyłem o jaki serial chodzi,a teraz załapałem klasyka synu klasyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#395685 02/09/2005 18:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Dzińdybry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

To zajebiście, ach te podchody o zdobycie obrazu Madonny z wielkim cycem Van Klompa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

To byla chyba upadla Madonna z wielkim cycem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak se przypomne, ze naziwska tych oficerow niemieckich albo zachowania tego makaroniarza to ==> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Chetnie obejze znow tem serial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#395686 02/09/2005 18:45
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
no nie ma co jak dla mnie fajny serial, ale osobiście wolę Bundych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tak na marginesie nawiązując do pierwszego posta to w sumie mogli by już skończyć nadawać ''Modę na sukces'' nie orientuję się, który to już odcinek ? 4000 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> paranoja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395687 02/09/2005 19:26
Dołączył: Jun 2005
Posty: 97
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 97
Madonny z wielkim cycem pędzla Van Klompa..gwoli szczegółu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395688 02/09/2005 19:29
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
to ja, LeClerk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#395689 02/09/2005 19:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Quote
no nie ma co jak dla mnie fajny serial, ale osobiście wolę Bundych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

tak na marginesie nawiązując do pierwszego posta to w sumie mogli by już skończyć nadawać ''Modę na sukces'' nie orientuję się, który to już odcinek ? 4000 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> paranoja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

U nas jest teraz odzcinek grubo ponad 2000 ale są to odcinki bodajże z 95 roku, a w stanach kolejne nadal są kręcone! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#395690 02/09/2005 19:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
sluchajcie ... bo nie bede powtarzal.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395691 02/09/2005 20:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Yesssssssssssss, zajebiscie, wreszcie sie doczekalem.. Mhmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#395692 02/09/2005 20:52
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Czy mi sie zdaje czy to bedzie lecialo tylko od srody do piatku?

Pora znana: 17:10 TVP2

#395693 02/09/2005 21:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!

Genialny serial którym nie sposób się znudzić!!!

#395694 02/09/2005 21:55
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Jeszcze w podstawowce bylem jak to pierwszy raz ogladalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nadajnik radiowy w nocniku tesciowej, ktora spluwa gdy uslyszy slowo "Niemiec" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na pewno znowu bede ogladal

#395695 02/09/2005 22:17
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> lezka sie w oku kreci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pamietam, jak mialem 5-6 latek to juz to ogladalem (teraz 18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Naprawde genialny serial. Jak ktos juz powzej wspomnial juz - kultowe "Dzińdybry" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wypowiadane bodajze jak dobrze pamietam przez niemcow ktorzy przychodzili do pubu poczciwego Rene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ktory byl za Anglia i pucowal niemieckim zolnierzom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pamietam ze byla taka kobieta-szpieg z angielskiego wywiadu, ktora zawsze pojawiala sie z szafy lub zzaokna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Moglem troche pomylic fakty :P, w koncu to juz z 12 lat nie widzialem ALLLO ALLLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#395696 02/09/2005 22:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
"Dzińdybry" o ile dobrze pamiętam padało z ust jakiegoś brytyjskiego oficera.

Zaś kobieta o której piszesz to Michelle z Ruchu Oporu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Z niekłamaną przyjemnością już po raz n-ty obejrzę ten kultowy serial.

#395697 02/09/2005 22:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
ja bardzo dawno to oglądałem i jak dobrze pamiętam nie wszystkie zdołałem złapać
wiec teraz spkojnie obejrze ten kultowy serial od nowa

#395698 02/09/2005 22:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
a nie czasem dzindybry wypowiadal francuski policjant ?

i das Helga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oraz Herflik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> he he

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Lukasz111, rafal08, Akhu, 11kera11, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,670 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,029
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1