|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796 |
Panowie EUFORIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Od przyszłego tygodnia na (chyba TVP 2)zapodają ten zajebisty serial(czyzby "Moda na sukces" się skończyła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS.Och RENE "Ty głupa kobieto" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
You stupid woman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mój ulubiony serial wraca na antene, olaboga, wierzyc się nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
jedna z lepszych produkcji, mi się nigdy nie znudzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
a mój brat sciągnął niedawno kilkadziesiąt odcinków z netu i w kółko ogląda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
się ucieszy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629 |
Dzińdybry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To zajebiście, ach te podchody o zdobycie obrazu Madonny z wielkim cycem Van Klompa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
to o to chodzi!!! na początku nie zajarzyłem o jaki serial chodzi,a teraz załapałem klasyka synu klasyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dzińdybry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To zajebiście, ach te podchody o zdobycie obrazu Madonny z wielkim cycem Van Klompa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To byla chyba upadla Madonna z wielkim cycem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jak se przypomne, ze naziwska tych oficerow niemieckich albo zachowania tego makaroniarza to ==> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chetnie obejze znow tem serial <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
no nie ma co jak dla mnie fajny serial, ale osobiście wolę Bundych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tak na marginesie nawiązując do pierwszego posta to w sumie mogli by już skończyć nadawać ''Modę na sukces'' nie orientuję się, który to już odcinek ? 4000 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> paranoja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2005
Posty: 97 |
Madonny z wielkim cycem pędzla Van Klompa..gwoli szczegółu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 4,301 |
to ja, LeClerk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
no nie ma co jak dla mnie fajny serial, ale osobiście wolę Bundych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
tak na marginesie nawiązując do pierwszego posta to w sumie mogli by już skończyć nadawać ''Modę na sukces'' nie orientuję się, który to już odcinek ? 4000 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> paranoja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> U nas jest teraz odzcinek grubo ponad 2000 ale są to odcinki bodajże z 95 roku, a w stanach kolejne nadal są kręcone! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
sluchajcie ... bo nie bede powtarzal.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Yesssssssssssss, zajebiscie, wreszcie sie doczekalem.. Mhmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Czy mi sie zdaje czy to bedzie lecialo tylko od srody do piatku?
Pora znana: 17:10 TVP2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!
Genialny serial którym nie sposób się znudzić!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
Jeszcze w podstawowce bylem jak to pierwszy raz ogladalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nadajnik radiowy w nocniku tesciowej, ktora spluwa gdy uslyszy slowo "Niemiec" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na pewno znowu bede ogladal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> lezka sie w oku kreci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> pamietam, jak mialem 5-6 latek to juz to ogladalem (teraz 18 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Naprawde genialny serial. Jak ktos juz powzej wspomnial juz - kultowe "Dzińdybry" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> wypowiadane bodajze jak dobrze pamietam przez niemcow ktorzy przychodzili do pubu poczciwego Rene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ktory byl za Anglia i pucowal niemieckim zolnierzom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pamietam ze byla taka kobieta-szpieg z angielskiego wywiadu, ktora zawsze pojawiala sie z szafy lub zzaokna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Moglem troche pomylic fakty :P, w koncu to juz z 12 lat nie widzialem ALLLO ALLLO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
"Dzińdybry" o ile dobrze pamiętam padało z ust jakiegoś brytyjskiego oficera.
Zaś kobieta o której piszesz to Michelle z Ruchu Oporu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z niekłamaną przyjemnością już po raz n-ty obejrzę ten kultowy serial.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108 |
ja bardzo dawno to oglądałem i jak dobrze pamiętam nie wszystkie zdołałem złapać wiec teraz spkojnie obejrze ten kultowy serial od nowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
a nie czasem dzindybry wypowiadal francuski policjant ?
i das Helga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oraz Herflik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> he he
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|