|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zalayeta jak tych serbow widzisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
zalayeta jak tych serbow widzisz? zaraz napisze tylko ide fajke zapalic i przemysle chwile chociaz w sumie wiem co mam napisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
przy wygranej niemcow serbom wystarczy remis by awansowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zalayeta jak tych serbow widzisz? zaraz napisze tylko ide fajke zapalic i przemysle chwile chociaz w sumie wiem co mam napisac no ja tez nie widze tego meczu w ogole, koncza mi kupon niemcy+paragwaj, ale cos bym sobie jeszcze dzis wyslal, ja bardziej w strone algierii a anglikow to juz sam nie wiem, cos jakies ze ukuja z 2 bramki, moze jakies handi over albo cos ale jeszcze jest chwila czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
przy wygranej niemcow serbom wystarczy remis by awansowac no nie jest tak do konca! przy jednobramkowej wygranej Niemcow i przy jednoczesnym remisie 0:0 i 1:1 serbow, serbowie odpadaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przy wygranej niemcow serbom wystarczy remis by awansowac bramkowy remis, lub Niemcy z hc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
1:1 tez im nie da awansu mlody
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
jaka jest grupa serbow wiadomo. to ostatni mecz juz tutaj nie bedzie kalkulacji i serbowie mimo tego ze nie rzuca sie na rywala od pierwszej minuty to widze w tym meczu nie wiem czemu przebieg taki ze bedzie on zalezny od drugiego meczu jesli tam dlugo bedzie utrzymywac sie remis to serbia bedzie bic glowa w mur. mecz bedzie bardzo ostry jak to narod po dawnej jugoslawi za wszelka cene beda odzyskiwac pilke nie patrzac na kartki.jesli natomiast ghana bedzie prowadzic z niemcami serbowie moga przejsc obok meczu.w przypadku kiedy to niemcy szybko strzela gola afrykanczykom w meczu serbow widze over.
mecz serbow jako jedyny gram dzis tylko na live .
chcialbym zeby australia sprawila niespodzianke bedzie o to ciezko ale australijczycy ktorzy nie maja nic do stracenia moga sprawic niespodzianke bo w pilke kopac potrafia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
dziwi mnei fakt ze nikt nie zauwazyl ze Anglia gra ze ... Slowenia bardzo slaba slowenia i kurs 1,5 to trzeba brac z pocalowaniem w reke bynajmniej takie moje zdanie zreszta juz to pogralem podobnie jak stany z tą słabą Słowenią co spokojnie ograła Algerie ktora wypadła lepiej od Anglików?  nie no Anglie można ale kurs nie warty ryzyka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
1:1 tez im nie da awansu mlody przy 1dnobramkowe wygranej niemcurow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
to szkoda  A więc Niemcy z hc niech wygrają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
ja pobralem angoli -1 i jak dla mnie mecz skonczy sie wynikiem 4-0 5-0. zawodnicy sa za trenerem lampard terry dzis zagraja tak jakby grali dla chelsea a nie w reprezentacji.gerrard bedzie oddawal mase stzralow .rooney nie wazne z kim bedzie grac w ataku bedzie sie wracac po kazda pilke i jemu nie bedzie zalezec czy to on strzeli gola czy kto inni wazne zeby krolowa byla zadowolona.
slowency co bez formy i jak widzialem ich mecz z usa zagrali tylko ta czesc gry dobrze gdzie zawodnicy usa stali a nie biegali. anglia dzis wyjdzie tak jakby miala przeciw sobie jakis zespol typu lux licht andora
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
to szkoda  A więc Niemcy z hc niech wygrają  [ Linked Image] DEUTSCHLAND 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
a zastanawia mnie czemu na usa jest tak wysoki kurs jak tak patrze na roznice w taktyce i w wybieganiu to usa bije na glowe nawet anglikow.
trener ma jaja zeby kazac narzucic im 90 min presingu i ciaglego nekania rywali. przyjemnie sie ogladalo zesapol usa w meczu z ang i 45 min w meczu ze slowancami algieria natomiast to troszke chaos i wiele przypadku.
napastnicy mozemy im pozazdroscic ten mlody Altidore za 3 4 lata bedzie na ustach kibicow gracz tak niesamowicie miesza ze glowa boli ze narod ktory od niedawna kopie pilke ma takie talenty
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
USA  Anglia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
lampard terry dzis zagraja tak jakby grali dla chelsea a nie w reprezentacji.gerrard bedzie oddawal mase stzralow .rooney nie wazne z kim bedzie grac w ataku bedzie sie wracac po kazda pilke i jemu nie bedzie zalezec czy to on strzeli gola czy kto inni wazne zeby krolowa byla zadowolona.  może i tak ale nie graj z handi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Algieria under 2.5 , x2 Niemcy -1.0 Slowenia x2 , +1.5 under 2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
[ Linked Image] ENGLAND Jeszcze raz, Boże chroń królową 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jak nie przestaniecie trabiac to nic z tego nie bedzie
kibicuje dzisiaj Anglikom , ale pieniedzy to w nich na ta chwile nie ulokuje za nic w swiecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|