Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 37 1 2 3 4 5 36 37
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
zalayeta jak tych serbow widzisz?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by Krystiann
zalayeta jak tych serbow widzisz?

zaraz napisze tylko ide fajke zapalic i przemysle chwile chociaz w sumie wiem co mam napisac

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
przy wygranej niemcow serbom wystarczy remis by awansowac

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by zalayeta
Originally Posted by Krystiann
zalayeta jak tych serbow widzisz?

zaraz napisze tylko ide fajke zapalic i przemysle chwile chociaz w sumie wiem co mam napisac

no ja tez nie widze tego meczu w ogole, koncza mi kupon niemcy+paragwaj, ale cos bym sobie jeszcze dzis wyslal, ja bardziej w strone algierii a anglikow to juz sam nie wiem, cos jakies ze ukuja z 2 bramki, moze jakies handi over albo cos

ale jeszcze jest chwila czasu

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by spirolek
przy wygranej niemcow serbom wystarczy remis by awansowac

no nie jest tak do konca! przy jednobramkowej wygranej Niemcow i przy jednoczesnym remisie 0:0 i 1:1 serbow, serbowie odpadaja

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by spirolek
przy wygranej niemcow serbom wystarczy remis by awansowac

bramkowy remis, lub Niemcy z hc

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
1:1 tez im nie da awansu mlody

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
jaka jest grupa serbow wiadomo. to ostatni mecz juz tutaj nie bedzie kalkulacji i serbowie mimo tego ze nie rzuca sie na rywala od pierwszej minuty to widze w tym meczu nie wiem czemu przebieg taki ze bedzie on zalezny od drugiego meczu jesli tam dlugo bedzie utrzymywac sie remis to serbia bedzie bic glowa w mur. mecz bedzie bardzo ostry jak to narod po dawnej jugoslawi za wszelka cene beda odzyskiwac pilke nie patrzac na kartki.jesli natomiast ghana bedzie prowadzic z niemcami serbowie moga przejsc obok meczu.w przypadku kiedy to niemcy szybko strzela gola afrykanczykom w meczu serbow widze over.

mecz serbow jako jedyny gram dzis tylko na live .

chcialbym zeby australia sprawila niespodzianke bedzie o to ciezko ale australijczycy ktorzy nie maja nic do stracenia moga sprawic niespodzianke bo w pilke kopac potrafia.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by AMATORnowicjusz
dziwi mnei fakt ze nikt nie zauwazyl ze Anglia gra ze ... Slowenia bardzo slaba slowenia i kurs 1,5 to trzeba brac z pocalowaniem w reke bynajmniej takie moje zdanie zreszta juz to pogralem podobnie jak stany
z tą słabą Słowenią co spokojnie ograła Algerie ktora wypadła lepiej od Anglików?
laugh laugh laugh

nie no Anglie można ale kurs nie warty ryzyka.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Krystiann
1:1 tez im nie da awansu mlody

przy 1dnobramkowe wygranej niemcurow

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
to szkoda smile A więc Niemcy z hc niech wygrają boks

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
ja pobralem angoli -1 i jak dla mnie mecz skonczy sie wynikiem 4-0
5-0.
zawodnicy sa za trenerem lampard terry dzis zagraja tak jakby grali dla chelsea a nie w reprezentacji.gerrard bedzie oddawal mase stzralow .rooney nie wazne z kim bedzie grac w ataku bedzie sie wracac po kazda pilke i jemu nie bedzie zalezec czy to on strzeli gola czy kto inni wazne zeby krolowa byla zadowolona.

slowency co bez formy i jak widzialem ich mecz z usa zagrali tylko ta czesc gry dobrze gdzie zawodnicy usa stali a nie biegali.
anglia dzis wyjdzie tak jakby miala przeciw sobie jakis zespol typu lux licht andora

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by młody gniewny
to szkoda smile A więc Niemcy z hc niech wygrają boks

[Linked Image] DEUTSCHLAND boks

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
a zastanawia mnie czemu na usa jest tak wysoki kurs jak tak patrze na roznice w taktyce i w wybieganiu to usa bije na glowe nawet anglikow.

trener ma jaja zeby kazac narzucic im 90 min presingu i ciaglego nekania rywali.
przyjemnie sie ogladalo zesapol usa w meczu z ang i 45 min w meczu ze slowancami algieria natomiast to troszke chaos i wiele przypadku.

napastnicy mozemy im pozazdroscic ten mlody Altidore za 3 4 lata bedzie na ustach kibicow gracz tak niesamowicie miesza ze glowa boli ze narod ktory od niedawna kopie pilke ma takie talenty


Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
USA boks Anglia boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by zalayeta
lampard terry dzis zagraja tak jakby grali dla chelsea a nie w reprezentacji.gerrard bedzie oddawal mase stzralow .rooney nie wazne z kim bedzie grac w ataku bedzie sie wracac po kazda pilke i jemu nie bedzie zalezec czy to on strzeli gola czy kto inni wazne zeby krolowa byla zadowolona.

laugh

może i tak ale nie graj z handi grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Algieria under 2.5 , x2
Niemcy -1.0
Slowenia x2 , +1.5 under 2.5

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
[Linked Image] ENGLAND

Jeszcze raz, Boże chroń królową boks


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
jak nie przestaniecie trabiac to nic z tego nie bedzie

kibicuje dzisiaj Anglikom , ale pieniedzy to w nich na ta chwile nie ulokuje za nic w swiecie

Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
boks Anglia boks
boks USA boks

Strona 3 z 37 1 2 3 4 5 36 37

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon), 2,594 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1