|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
JuN ktos ostatnio na nia czesto rzygal, jedna z mniej lubianych zawodniczek. Ja bym tego kijem nie ruszyl nawet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Dzien dobry, co dzis gramy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
Dzien dobry, co dzis gramy  wszystko bo hajs jest najwazniejszy  PS  praca, meczy nie pozwalaja ogladac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
[ Linked Image] z MTF  :D: D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629 |
dzieki ostatnim popisom Mahuta: 24-22 z Bogdanem, wyciagniecie z 0-2 z Koubkiem i dzisiejszym meczem moja dziewczyna zaczela sie w koncu interesowac tenisem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Witam trochę mnie nie było, ale czas porozmawiać o tenisie Pytanie do Vendetty i Marcela Czemu Fognini ma się męczyć/przegrać z Russellem? Dla mnie Russell to generalnie bardzo przeciętny grajek, ostatni dobry mecz jaki widziałem w jego wykonaniu to przegrana z Murrayem podczas Indian Wells. Ma problemy przy ważnych punktach. Natomiast Fabio ostatnio spisuje się bardzo dobrze - choćby jego występ na RG. Tutaj niestety go nie widziałem. Mógłby ktoś opisać spotkanie z Verdasco? Skłaniałbym się ku grze na Fogniniego,ale ma dwa minusy - jest chimeryczny i w końcu to Makaron Może ktoś jeszcze się wypowie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ale gdzie Ty powownujesz Rg do trawy  na szybkich naiwerzchniach to amerykanin ma przewage. Styll gry Fogniniego na trawe sie nie nadaje o czym swiadcza jego wczesniejsze wyniki na tej nawierzchni a kurs na Russella fajny i tylko dlatego zwrocilem uwage na ten mecz. Ja szanse oceniam 60 do 40 na korzysc Majkela
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Nie porównuję RG do trawy Tylko uważam,że Włoch jest w dobrej formie i to,że odprawił Verdasco też raczej przeciwko nie przemawia Chciałem się tylko dowiedzieć jak wyglądał mecz? Ja na jutro widzę dwie perełki Simon - Marchenko +1,5 2 2,20 i Dolgopolov, ale to już delikatniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
nad marchenko tez mysle albo handi albo over w tym meczu. ok ide spac. dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Marcel obecny? Czy już spać poszedł?  Bo mam pytanie - co z tym ślubem Tipsy? Doczytałem,że ma być 4 lipca,a wiadomo gdzie? Bo jutro debel w parze z Lu, który dzisiaj też nie zachwysał... Może Janko będzie tankował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wrócił syn marnotrawny  Grajus Serbia już skończyła jedną taśmę, a 5 tysięcy zabrali Włosi z Nową Zelandią, uroczo... Czink lepsza od Brianti, stawiam Agę 6-4 6-2  Mimo średniej formy, chociaż zaskakująco dobrze serwuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Witam trochę mnie nie było, ale czas porozmawiać o tenisie Pytanie do Vendetty i Marcela Czemu Fognini ma się męczyć/przegrać z Russellem? Dla mnie Russell to generalnie bardzo przeciętny grajek, ostatni dobry mecz jaki widziałem w jego wykonaniu to przegrana z Murrayem podczas Indian Wells. Ma problemy przy ważnych punktach. Natomiast Fabio ostatnio spisuje się bardzo dobrze - choćby jego występ na RG. Tutaj niestety go nie widziałem. Mógłby ktoś opisać spotkanie z Verdasco? Skłaniałbym się ku grze na Fogniniego,ale ma dwa minusy - jest chimeryczny i w końcu to Makaron Może ktoś jeszcze się wypowie? Verdasco od poczatku wiedzial,ze przegra... stracil duzo w moich oczach i ciagle w przerwie miedzy gemami zakrywal sie recznikiem by ukryc swoj wstyd za ten walek, tyle prostych bledow zawodnika tej klasy na trawie jest zaskakujace. Nawet jak wygral 3 set postawilem na fabio by wyjsc na zero w tym meczu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Wygrany 3 set byl przypadkowo, V. mial 6-3 w TB, proste 3 szybkie bledy i 6-6, fabio nie dal mu szansy wyrzucic kolejnych pilek bo sam to zobil + df i przypadkiem 8-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Dzięki Sed za wypowiedź Młody  co tam jutro pykasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Włochów i Paragwaj mi kończy  Podobnie jak Tobie podobają mi się ukraińskie dogi przeciw francuzom  Nie trawie Laleczki, Chardy dogiem. Może też warto ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Fajna ciekawostka: Verdasco mial minimum 5-6 razy 30-0 w meczu przy serwisie fabio i wtedy nagle niewymuszone bledy  ktorych mial ponad 50  nawet nie pamietam czy mial choc jeden bp w calym spotkaniu. No i ta symulacja kontuzji w 4 secie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Włochów i Paragwaj mi kończy  Podobnie jak Tobie podobają mi się ukraińskie dogi przeciw francuzom  Nie trawie Laleczki, Chardy dogiem. Może też warto ?  warto grac wlochow ? ogolnie omijam kopaczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
kursy na isnera 2.0 moze warto zagrac ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ja kiedyś bardzo lubiłem Jeremiego,ale ogólnie trochę stracił w moich oczach i bardziej widzi mi się tutaj Lacko, ale to taki trochę no bet dla mnie. Włosi i Paragwaj...hmm powinno być dobrze,ale jak sobie przypomnę jak mnie Wlosi 'okradli' z NZ i patrząc na dzisiejsze mecze to wszystko się może zdarzyć 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|