Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 87 1 2 3 86 87
#3960333 24/06/2010 07:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
confused

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
JuN ktos ostatnio na nia czesto rzygal, jedna z mniej lubianych zawodniczek. Ja bym tego kijem nie ruszyl nawet tongue

iti #3960336 24/06/2010 07:24
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Dzien dobry, co dzis gramy laugh

Sed #3960337 24/06/2010 07:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
Originally Posted by Sed
Dzien dobry, co dzis gramy laugh
wszystko bo hajs jest najwazniejszy boks

PS puke praca, meczy nie pozwalaja ogladac mad

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
[Linked Image]

z MTF laugh :D: D

Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 9,629
dzieki ostatnim popisom Mahuta: 24-22 z Bogdanem, wyciagniecie z 0-2 z Koubkiem i dzisiejszym meczem
moja dziewczyna zaczela sie w koncu interesowac tenisem hura grin

iti #3960341 24/06/2010 07:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Witam piwo
trochę mnie nie było, ale czas porozmawiać o tenisie tongue

Pytanie do Vendetty i Marcela
Czemu Fognini ma się męczyć/przegrać z Russellem?
Dla mnie Russell to generalnie bardzo przeciętny grajek, ostatni dobry mecz jaki widziałem w jego wykonaniu to przegrana z Murrayem podczas Indian Wells. Ma problemy przy ważnych punktach. Natomiast Fabio ostatnio spisuje się bardzo dobrze - choćby jego występ na RG. Tutaj niestety go nie widziałem. Mógłby ktoś opisać spotkanie z Verdasco? Skłaniałbym się ku grze na Fogniniego,ale ma dwa minusy - jest chimeryczny i w końcu to Makaron tongue
Może ktoś jeszcze się wypowie?

MagiK #3960343 24/06/2010 07:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ale gdzie Ty powownujesz Rg do trawy smile na szybkich naiwerzchniach to amerykanin ma przewage. Styll gry Fogniniego na trawe sie nie nadaje o czym swiadcza jego wczesniejsze wyniki na tej nawierzchni a kurs na Russella fajny i tylko dlatego zwrocilem uwage na ten mecz.

Ja szanse oceniam 60 do 40 na korzysc Majkela

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Nie porównuję RG do trawy tongue
Tylko uważam,że Włoch jest w dobrej formie i to,że odprawił Verdasco też raczej przeciwko nie przemawia tongue
Chciałem się tylko dowiedzieć jak wyglądał mecz? wink

Ja na jutro widzę dwie perełki

Simon - Marchenko +1,5 2 2,20

i Dolgopolov, ale to już delikatniej wink

MagiK #3960345 24/06/2010 07:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
nad marchenko tez mysle albo handi albo over w tym meczu. ok ide spac. dobranoc

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Marcel obecny? Czy już spać poszedł? wink
Bo mam pytanie - co z tym ślubem Tipsy? tongue
Doczytałem,że ma być 4 lipca,a wiadomo gdzie?
Bo jutro debel w parze z Lu, który dzisiaj też nie zachwysał...
Może Janko będzie tankował tongue

MagiK #3960349 24/06/2010 07:47
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
wrócił syn marnotrawny wink

Grajus Serbia już skończyła jedną taśmę, a 5 tysięcy zabrali Włosi z Nową Zelandią, uroczo...

Czink lepsza od Brianti, stawiam Agę 6-4 6-2 wink Mimo średniej formy, chociaż zaskakująco dobrze serwuje.

MagiK #3960350 24/06/2010 07:49
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by MagiK
Witam piwo
trochę mnie nie było, ale czas porozmawiać o tenisie tongue

Pytanie do Vendetty i Marcela
Czemu Fognini ma się męczyć/przegrać z Russellem?
Dla mnie Russell to generalnie bardzo przeciętny grajek, ostatni dobry mecz jaki widziałem w jego wykonaniu to przegrana z Murrayem podczas Indian Wells. Ma problemy przy ważnych punktach. Natomiast Fabio ostatnio spisuje się bardzo dobrze - choćby jego występ na RG. Tutaj niestety go nie widziałem. Mógłby ktoś opisać spotkanie z Verdasco? Skłaniałbym się ku grze na Fogniniego,ale ma dwa minusy - jest chimeryczny i w końcu to Makaron tongue
Może ktoś jeszcze się wypowie?
Verdasco od poczatku wiedzial,ze przegra... stracil duzo w moich oczach i ciagle w przerwie miedzy gemami zakrywal sie recznikiem by ukryc swoj wstyd za ten walek, tyle prostych bledow zawodnika tej klasy na trawie jest zaskakujace. Nawet jak wygral 3 set postawilem na fabio by wyjsc na zero w tym meczu...

Sed #3960351 24/06/2010 07:50
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Wygrany 3 set byl przypadkowo, V. mial 6-3 w TB, proste 3 szybkie bledy i 6-6, fabio nie dal mu szansy wyrzucic kolejnych pilek bo sam to zobil + df i przypadkiem 8-6

Sed #3960353 24/06/2010 07:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Dzięki Sed za wypowiedź piwo

Młody piwo co tam jutro pykasz?

MagiK #3960354 24/06/2010 07:56
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Włochów i Paragwaj mi kończy smile Podobnie jak Tobie podobają mi się ukraińskie dogi przeciw francuzom smile

Nie trawie Laleczki, Chardy dogiem. Może też warto ? smile

MagiK #3960357 24/06/2010 08:01
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Fajna ciekawostka: Verdasco mial minimum 5-6 razy 30-0 w meczu przy serwisie fabio i wtedy nagle niewymuszone bledy smile ktorych mial ponad 50 smile nawet nie pamietam czy mial choc jeden bp w calym spotkaniu. No i ta symulacja kontuzji w 4 secie...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by młody gniewny
Włochów i Paragwaj mi kończy smile Podobnie jak Tobie podobają mi się ukraińskie dogi przeciw francuzom smile

Nie trawie Laleczki, Chardy dogiem. Może też warto ? smile
warto grac wlochow ? ogolnie omijam kopaczy

#3960360 24/06/2010 08:03
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
S
Sed Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Originally Posted by AlexDelPiero
[Linked Image]

z MTF laugh :D: D
kursy na isnera 2.0 moze warto zagrac ? smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ja kiedyś bardzo lubiłem Jeremiego,ale ogólnie trochę stracił w moich oczach i bardziej widzi mi się tutaj Lacko, ale to taki trochę no bet dla mnie.
Włosi i Paragwaj...hmm powinno być dobrze,ale jak sobie przypomnę jak mnie Wlosi 'okradli' z NZ i patrząc na dzisiejsze mecze to wszystko się może zdarzyć tongue

Strona 1 z 87 1 2 3 86 87

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1