Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 87 1 2 10 11 12 13 14 86 87
akagi #3960651 24/06/2010 19:47
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
zebym sie w cos nie wpakowal laugh tongue to poszlo takie cos
Fischer over 40.5
Chardy over 41.4

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie ma co gdybać,
okaże się za ( miejmy nadzieję ) za kilkadziesiąt minut.

A ja w kółko swoje :

Każdy jest Sobie sterem i żeglarzem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Jak pewka forumowa to znak że wjebie?, typ na Seppiego bardzo przemyślany, staty miał bardzo fajne z cyganem, Kamke tylko dzięki kalkulacji GGL jest w następnej rundzie, ja przewiduje tylko 3 sety, w tym jeden zakończony tajem.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Seppi czy Belluci ?

akagi #3960656 24/06/2010 19:50
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Marchenko 2,44 tak na początek smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Dobra, niedawno wstalem - quasi przeczytalem. Chcecie grac Seppiego po takim kursie? Mocno sie zastanowcie. Juz nie raz i nie dwa wtapial gladko mecze bedac w takiej sytuacji. U mnie dorobil sie ksywki "Cweppi" przez ta jego gre i teraz jego mecze to dla mnie powietrze.

Lacko z Chardym to nie wiem czy dobra inwestycja jest granie 1/2 w tym meczu. Moze over gemowy? Linia jest 38,5 czyli wysokie wyniki w 4 setach, a nie spdoziewam sie zeby nawet ten cipek Chardy przegral w 3 setach. Moze over 3,5 seta po 1,50? Tez dobra inwestycja w taki mecz.

A teraz mozecie po mnie jechac tongue

Azazel #3960659 24/06/2010 19:51
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Marchenko, Marchenko, marchenko...


Simon peffka dnia ;]

Dołączył: Jun 2010
Posty: 99
journeyman
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 99
kamke wygrał dzięki słabej głowie garci nic nie grał seppi dużo pewniejszy, ale wyjdzie w praniu. a co sadzicie o malisse może jakiś over +38.5 ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Murray gladko dzis wygra, moze seta straci, ale to nie datego ze slaby, lecz bedzie mial pelne porty przed Krolowa...

pogralem ostrzej Conge - troche mnie straszycie ale Dolgopolov niczym absolutnie mi nie imponuje... polfinal w Eastbourne? a kogo on tam wyrzucil laugh nie wiem skad to cisnienie na Ukrainca

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Originally Posted by NanekHKS
zebym sie w cos nie wpakowal laugh tongue to poszlo takie cos
Fischer over 40.5
Chardy over 41.4
gdzie Ty taką linie wysoka masz blush blush

iti #3960664 24/06/2010 19:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by iti
Dobra, niedawno wstalem - quasi przeczytalem. Chcecie grac Seppiego po takim kursie? Mocno sie zastanowcie. Juz nie raz i nie dwa wtapial gladko mecze bedac w takiej sytuacji. U mnie dorobil sie ksywki "Cweppi" przez ta jego gre i teraz jego mecze to dla mnie powietrze.

Lacko z Chardym to nie wiem czy dobra inwestycja jest granie 1/2 w tym meczu. Moze over gemowy? Linia jest 38,5 czyli wysokie wyniki w 4 setach, a nie spdoziewam sie zeby nawet ten cipek Chardy przegral w 3 setach. Moze over 3,5 seta po 1,50? Tez dobra inwestycja w taki mecz.

A teraz mozecie po mnie jechac tongue

a co my Jacyków zeby jezdzic po Tobie? grin

ice18 #3960666 24/06/2010 19:52
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wczorajsza peffka forumowa - Lu.
Gitara.
Tak że nie ma co uogólniać.
Jedne peffki wchodzą, a inne...
też mogą wejść.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by Marczajka
Jak pewka forumowa to znak że wjebie?, typ na Seppiego bardzo przemyślany, staty miał bardzo fajne z cyganem, Kamke tylko dzięki kalkulacji GGL jest w następnej rundzie, ja przewiduje tylko 3 sety, w tym jeden zakończony tajem.
pewny jestes ze to GGL kalkulował? bo szczerze watpie, pojebane rozumowanie.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Nie, ale mozecie byc fanami takiego Seppiego czy Chardy'ego wink

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by Raphaello
Originally Posted by NanekHKS
zebym sie w cos nie wpakowal laugh tongue to poszlo takie cos
Fischer over 40.5
Chardy over 41.4
gdzie Ty taką linie wysoka masz blush blush

tobet

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by NanekHKS
zebym sie w cos nie wpakowal laugh tongue to poszlo takie cos
Fischer over 40.5
Chardy over 41.4

i jeszcze Isia 2-0 i Kanepi 2-0 boks

qenius #3960680 24/06/2010 20:00
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by qenius
Originally Posted by Marczajka
Jak pewka forumowa to znak że wjebie?, typ na Seppiego bardzo przemyślany, staty miał bardzo fajne z cyganem, Kamke tylko dzięki kalkulacji GGL jest w następnej rundzie, ja przewiduje tylko 3 sety, w tym jeden zakończony tajem.
pewny jestes ze to GGL kalkulował? bo szczerze watpie, pojebane rozumowanie.


z takim potencjałem jaki ma GGL na trawce powinno być szybkie 3:0, było już 2:0 i nagle co? przestał grać, główka?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Originally Posted by Marczajka
Originally Posted by qenius
Originally Posted by Marczajka
Jak pewka forumowa to znak że wjebie?, typ na Seppiego bardzo przemyślany, staty miał bardzo fajne z cyganem, Kamke tylko dzięki kalkulacji GGL jest w następnej rundzie, ja przewiduje tylko 3 sety, w tym jeden zakończony tajem.
pewny jestes ze to GGL kalkulował? bo szczerze watpie, pojebane rozumowanie.


z takim potencjałem jaki ma GGL na trawce powinno być szybkie 3:0, było już 2:0 i nagle co? przestał grać, główka?
zaczął grać przeciwnik? główka?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
moglby ktos powrzucac adresy streamow piwo

qenius #3960684 24/06/2010 20:04
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
Malisse, Tsonga, Querrey - poszlo za 4 tysiaczki smile do wziecia 2700 na czysto ;>

Strona 12 z 87 1 2 10 11 12 13 14 86 87

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, betowiec, Sensei, aker, forty), 2,742 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1