|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
zebym sie w cos nie wpakowal  to poszlo takie cos Fischer over 40.5 Chardy over 41.4
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie ma co gdybać, okaże się za ( miejmy nadzieję ) za kilkadziesiąt minut.
A ja w kółko swoje :
Każdy jest Sobie sterem i żeglarzem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Jak pewka forumowa to znak że wjebie?, typ na Seppiego bardzo przemyślany, staty miał bardzo fajne z cyganem, Kamke tylko dzięki kalkulacji GGL jest w następnej rundzie, ja przewiduje tylko 3 sety, w tym jeden zakończony tajem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Marchenko 2,44 tak na początek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Dobra, niedawno wstalem - quasi przeczytalem. Chcecie grac Seppiego po takim kursie? Mocno sie zastanowcie. Juz nie raz i nie dwa wtapial gladko mecze bedac w takiej sytuacji. U mnie dorobil sie ksywki "Cweppi" przez ta jego gre i teraz jego mecze to dla mnie powietrze. Lacko z Chardym to nie wiem czy dobra inwestycja jest granie 1/2 w tym meczu. Moze over gemowy? Linia jest 38,5 czyli wysokie wyniki w 4 setach, a nie spdoziewam sie zeby nawet ten cipek Chardy przegral w 3 setach. Moze over 3,5 seta po 1,50? Tez dobra inwestycja w taki mecz. A teraz mozecie po mnie jechac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
Marchenko, Marchenko, marchenko...
Simon peffka dnia ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2010
Posty: 99 |
kamke wygrał dzięki słabej głowie garci nic nie grał seppi dużo pewniejszy, ale wyjdzie w praniu. a co sadzicie o malisse może jakiś over +38.5 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Murray gladko dzis wygra, moze seta straci, ale to nie datego ze slaby, lecz bedzie mial pelne porty przed Krolowa... pogralem ostrzej Conge - troche mnie straszycie ale Dolgopolov niczym absolutnie mi nie imponuje... polfinal w Eastbourne? a kogo on tam wyrzucil  nie wiem skad to cisnienie na Ukrainca
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,131 |
zebym sie w cos nie wpakowal  to poszlo takie cos Fischer over 40.5 Chardy over 41.4 gdzie Ty taką linie wysoka masz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Dobra, niedawno wstalem - quasi przeczytalem. Chcecie grac Seppiego po takim kursie? Mocno sie zastanowcie. Juz nie raz i nie dwa wtapial gladko mecze bedac w takiej sytuacji. U mnie dorobil sie ksywki "Cweppi" przez ta jego gre i teraz jego mecze to dla mnie powietrze. Lacko z Chardym to nie wiem czy dobra inwestycja jest granie 1/2 w tym meczu. Moze over gemowy? Linia jest 38,5 czyli wysokie wyniki w 4 setach, a nie spdoziewam sie zeby nawet ten cipek Chardy przegral w 3 setach. Moze over 3,5 seta po 1,50? Tez dobra inwestycja w taki mecz. A teraz mozecie po mnie jechac  a co my Jacyków zeby jezdzic po Tobie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wczorajsza peffka forumowa - Lu. Gitara. Tak że nie ma co uogólniać. Jedne peffki wchodzą, a inne... też mogą wejść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Jak pewka forumowa to znak że wjebie?, typ na Seppiego bardzo przemyślany, staty miał bardzo fajne z cyganem, Kamke tylko dzięki kalkulacji GGL jest w następnej rundzie, ja przewiduje tylko 3 sety, w tym jeden zakończony tajem. pewny jestes ze to GGL kalkulował? bo szczerze watpie, pojebane rozumowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nie, ale mozecie byc fanami takiego Seppiego czy Chardy'ego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
zebym sie w cos nie wpakowal  to poszlo takie cos Fischer over 40.5 Chardy over 41.4 gdzie Ty taką linie wysoka masz  tobet
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
zebym sie w cos nie wpakowal  to poszlo takie cos Fischer over 40.5 Chardy over 41.4 i jeszcze Isia 2-0 i Kanepi 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Jak pewka forumowa to znak że wjebie?, typ na Seppiego bardzo przemyślany, staty miał bardzo fajne z cyganem, Kamke tylko dzięki kalkulacji GGL jest w następnej rundzie, ja przewiduje tylko 3 sety, w tym jeden zakończony tajem. pewny jestes ze to GGL kalkulował? bo szczerze watpie, pojebane rozumowanie. z takim potencjałem jaki ma GGL na trawce powinno być szybkie 3:0, było już 2:0 i nagle co? przestał grać, główka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
Jak pewka forumowa to znak że wjebie?, typ na Seppiego bardzo przemyślany, staty miał bardzo fajne z cyganem, Kamke tylko dzięki kalkulacji GGL jest w następnej rundzie, ja przewiduje tylko 3 sety, w tym jeden zakończony tajem. pewny jestes ze to GGL kalkulował? bo szczerze watpie, pojebane rozumowanie. z takim potencjałem jaki ma GGL na trawce powinno być szybkie 3:0, było już 2:0 i nagle co? przestał grać, główka? zaczął grać przeciwnik? główka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
moglby ktos powrzucac adresy streamow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365 |
Malisse, Tsonga, Querrey - poszlo za 4 tysiaczki  do wziecia 2700 na czysto ;>
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|