Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 22 1 2 9 10 11 12 13 21 22
kolbi #3960594 24/06/2010 18:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
U dwa laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by Marcel
U dwa laugh

popłakałem sie ze śmiechu grin

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
U-dwa zaje... zespol laugh

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
u dwa grające od 30 lat, bijące rekordy od 3 dekad laugh laugh (dzisiejsze zespoły)

Llama #3961389 24/06/2010 22:40
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
wole sukać ? grin

lelu #3961625 24/06/2010 23:24
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
a ja myślałem że się przesłyszałem kiedy Jarek to mówił

ja pierrr co za ignorant laugh smirk

Stoin #3962024 25/06/2010 00:26
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Przychodzi facet do swojego kumpla, patrzy, a tam u niego na podwórku wielki kort tenisowy z trybunami na kilka tysięcy ludzi. Na korcie Federer z Roddickiem rozgrywają mecz. Idzie do kumpla i pyta:
- Stary, skąd ty miałeś tyle kasy żeby zafundować sobie to wszystko?
- A wiesz, bo mam złotą rybkę która spełnia każdemu życzenie.
- Pożycz mi ją! Jutro ci oddam!
- Dobra, tylko uważaj, ona jest mocno przygłucha, musisz do niej wyraźnie mówić.

Facet wziął rybkę i szczęśliwy wraca do domu. Postawił na stole i głośno, wyraźnie, powoli mówi do niej akcentując każde słowo:
- Złota rybko! Chcę mieć górę złota.
Rybka na to:
- OK. Idź spać a rano życzenie będzie spełnione.

Facet wstaje na drugi dzień, a tu jego dom przygnieciony przez górę błota. Chwycił rybkę, leci do kumpla i krzyczy:
- Coś ty mi dał! Chciałem górę złota a ona mi dała górę błota!
- Mówiłem ci przecież, że jest trochę głucha. Co ty niby myślałeś, że ja chciałem mieć wielki tenis?


Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
widzieliscie pileczke (taka do kopania) w odtwarzaczach youtube ?;] hy hy laugh

Stoin #3963158 25/06/2010 06:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Stoin
a ja myślałem że się przesłyszałem kiedy Jarek to mówił

ja pierrr co za ignorant laugh smirk

A ja myślałem, że 'Irasiad' i 'Borubara' by Lechu nikt nie pobije...

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635

ivo #3963196 25/06/2010 07:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by ivo

90' +3491:54
Nieźle jadą laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Moze ktos slyszal w radiu z okazji dnia ojca, prowadzacy pyta do jakiego pilkarza porownalbys swojego ojca? Dzwoni ktos tam i mowi: Moj tata jest jak Dudek - ciagle grzeje lawe. Pozniej laska dzwoni: moj tata jest jak Leo Messi - jest krolem strzelcow... mam 4 siostry laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Za stworzenie kobiety odpowiedzialnych było trzech fachowców stolarz, hydraulik i architekt. Niestety wszyscy spaprali robotę.
Nawalił stolarz, przez co teraz nogi się rozjeżdżają
Nawalił hydraulik i teraz co miesiąc przecieka.
Na koniec nawalił też architekt który postawił plac zabaw obok szamba

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
Założyli się rosyjski i amerykański dyrektor parku rozrywki, kto ma straszniejszą jaskinię strachu.
Wchodzi Ruski do amerykańskiej jaskini i widzi - szkielety, wampiry, zjawy, łańcuchy, kajdany...
Wchodzi Amerykaniec do ruskiej jaskini. Ciemny, wąski korytarz, na końcu światełko. Gdy dochodzi do tego światełka, słyszy za sobą złowieszczy odgłos zatrzaskiwanych drzwi. Zauważa, że krąg światła pochodzi z niewielkiej świecy. Podchodząc bliżej dostrzega, że świecę trzyma dwumetrowy, nagi Gruzin. I w dodatku pyta:
- Dupę myłeś? (i gasi świecę).

Zaixi #3965739 26/06/2010 08:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
zapiac pasy grin

Okolice Lublina. Zapadła wiocha. Ławka przed spożywczo-monopolowym "U Hanki".Miejscowa elyta odbija owocowe-mocne. Wszyscy ciągną z gwinta - jeden nie pije.- Dlaczego nie pijesz? - pytają zdziwieni.- Nie mogę. Hipnoza i kodowanie... - wyjaśnia abstynent.Następnego dnia - na wielkim kacu - jeden z uczestników libacji przychodzi do abstynenta:- Słuchaj! Chciałbym się także zahipnotyzować i zakodować... Już nie mogę tak dalej... Daj mi adres tego lekarza...- Jakiego lekarza? To nasz kowal.Facio podziękował i udał się do kowala:- Chciałbym przestać pić... Podobno pomaga hipnoza i kodowanie... proszę...- Zdejmuj spodnie i wypnij się - odpowiada kowal.Facio zdziwił się, ale zdejmuje spodnie i wypina się w stronę kowala.
Ten przyciąga chłopa do siebie i w żelaznym uścisku dyma go przez pół
godziny. Wreszcie kończy, podciąga spodnie i mówi:- Wypijesz - całej wsi opowiem...

laugh laugh laugh

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
i jeszcze jeden z moich ostatnich ulubionych ooo

Kobieta wpada do ginekologa.- Panie doktorze proszę mi pomóc!- W zasadzie jest już po godzinach mojej pracy, więc proszę przyjść jutro.- Ale, panie doktorze ja nie wytrzymam, proszę mi pomóc!- A co się stało?- No więc, mrówka weszła mi tam gdzie nie powinna i chodzi, łaskoczemnie szczypie... no po prostu nie do wytrzymania! Proszę mi ją wyciągnąć!- Wie pani, jest już po pracy, narzędzia nie wysterylizowane, nie bardzomogę pani pomóc...- Ależ musi pan cos wymyślić... Błagam!Doktor po chwili namysłu:- No jest sposób, ale musi się pani zgodzić, bo jest trochęniekonwencjonalny...- Zgadzam się na wszystko, byle by ją wyciągnąć!- Pani się rozbierze i położy na leżance. Ja mam tu taki krem, którynałożę sobie na czubek prącia, wsunę je, mrówka przyklei się do kremui ją wyciągnę.- Dobrze niech pan działa.Lekarz zrobił jak powiedział, krem, wsunął prącie i w tym momencie mówi:- Wie pani, ja zmieniłem zdanie. Ja ją po prostu zatłukę!!!

laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Hiphopowiec złowił złota rybkę. Oczywiście miał życzenie.
W końcu rybka mówi:
- Ok, twoje życzenie spełni się.
- Kiedy ? - pyta facet.
- W nocy, gdy zaśniesz, wszystko się spełni.
Kiedy już spał, obudziło go stukanie do drzwi. Otwiera drzwi i widzi płonący krzyż na placu przed domem i sześć zakapturzonych, ubranych na biało osób.
Przywódca grupy podszedł do niego, z lina w ręku i pyta:
- To ty chłopcze chciałeś bujać się jak czarni ?!

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Originally Posted by ELDORADO
. Ja ją po prostu zatłukę!!!

laugh laugh laugh

laugh piwo

Stoin #3966125 26/06/2010 20:19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Stoin
Originally Posted by ELDORADO
. Ja ją po prostu zatłukę!!!

laugh laugh laugh

laugh piwo

Taki sam dowcip slyszalem tylko z osa i miodem. A na koncu lekarz "zmiana taktyki zaje***my te kur*e" smile

Strona 11 z 22 1 2 9 10 11 12 13 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1