|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
U dwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
U dwa  popłakałem sie ze śmiechu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
U-dwa zaje... zespol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
u dwa grające od 30 lat, bijące rekordy od 3 dekad  (dzisiejsze zespoły)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
wole sukać ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
a ja myślałem że się przesłyszałem kiedy Jarek to mówił ja pierrr co za ignorant 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Przychodzi facet do swojego kumpla, patrzy, a tam u niego na podwórku wielki kort tenisowy z trybunami na kilka tysięcy ludzi. Na korcie Federer z Roddickiem rozgrywają mecz. Idzie do kumpla i pyta: - Stary, skąd ty miałeś tyle kasy żeby zafundować sobie to wszystko? - A wiesz, bo mam złotą rybkę która spełnia każdemu życzenie. - Pożycz mi ją! Jutro ci oddam! - Dobra, tylko uważaj, ona jest mocno przygłucha, musisz do niej wyraźnie mówić.
Facet wziął rybkę i szczęśliwy wraca do domu. Postawił na stole i głośno, wyraźnie, powoli mówi do niej akcentując każde słowo: - Złota rybko! Chcę mieć górę złota. Rybka na to: - OK. Idź spać a rano życzenie będzie spełnione.
Facet wstaje na drugi dzień, a tu jego dom przygnieciony przez górę błota. Chwycił rybkę, leci do kumpla i krzyczy: - Coś ty mi dał! Chciałem górę złota a ona mi dała górę błota! - Mówiłem ci przecież, że jest trochę głucha. Co ty niby myślałeś, że ja chciałem mieć wielki tenis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
widzieliscie pileczke (taka do kopania) w odtwarzaczach youtube ?;] hy hy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a ja myślałem że się przesłyszałem kiedy Jarek to mówił ja pierrr co za ignorant  A ja myślałem, że 'Irasiad' i 'Borubara' by Lechu nikt nie pobije...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Moze ktos slyszal w radiu z okazji dnia ojca, prowadzacy pyta do jakiego pilkarza porownalbys swojego ojca? Dzwoni ktos tam i mowi: Moj tata jest jak Dudek - ciagle grzeje lawe. Pozniej laska dzwoni: moj tata jest jak Leo Messi - jest krolem strzelcow... mam 4 siostry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Za stworzenie kobiety odpowiedzialnych było trzech fachowców stolarz, hydraulik i architekt. Niestety wszyscy spaprali robotę. Nawalił stolarz, przez co teraz nogi się rozjeżdżają Nawalił hydraulik i teraz co miesiąc przecieka. Na koniec nawalił też architekt który postawił plac zabaw obok szamba
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,396 |
Założyli się rosyjski i amerykański dyrektor parku rozrywki, kto ma straszniejszą jaskinię strachu. Wchodzi Ruski do amerykańskiej jaskini i widzi - szkielety, wampiry, zjawy, łańcuchy, kajdany... Wchodzi Amerykaniec do ruskiej jaskini. Ciemny, wąski korytarz, na końcu światełko. Gdy dochodzi do tego światełka, słyszy za sobą złowieszczy odgłos zatrzaskiwanych drzwi. Zauważa, że krąg światła pochodzi z niewielkiej świecy. Podchodząc bliżej dostrzega, że świecę trzyma dwumetrowy, nagi Gruzin. I w dodatku pyta: - Dupę myłeś? (i gasi świecę).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
zapiac pasy  Okolice Lublina. Zapadła wiocha. Ławka przed spożywczo-monopolowym "U Hanki".Miejscowa elyta odbija owocowe-mocne. Wszyscy ciągną z gwinta - jeden nie pije.- Dlaczego nie pijesz? - pytają zdziwieni.- Nie mogę. Hipnoza i kodowanie... - wyjaśnia abstynent.Następnego dnia - na wielkim kacu - jeden z uczestników libacji przychodzi do abstynenta:- Słuchaj! Chciałbym się także zahipnotyzować i zakodować... Już nie mogę tak dalej... Daj mi adres tego lekarza...- Jakiego lekarza? To nasz kowal.Facio podziękował i udał się do kowala:- Chciałbym przestać pić... Podobno pomaga hipnoza i kodowanie... proszę...- Zdejmuj spodnie i wypnij się - odpowiada kowal.Facio zdziwił się, ale zdejmuje spodnie i wypina się w stronę kowala. Ten przyciąga chłopa do siebie i w żelaznym uścisku dyma go przez pół godziny. Wreszcie kończy, podciąga spodnie i mówi:- Wypijesz - całej wsi opowiem... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
i jeszcze jeden z moich ostatnich ulubionych  Kobieta wpada do ginekologa.- Panie doktorze proszę mi pomóc!- W zasadzie jest już po godzinach mojej pracy, więc proszę przyjść jutro.- Ale, panie doktorze ja nie wytrzymam, proszę mi pomóc!- A co się stało?- No więc, mrówka weszła mi tam gdzie nie powinna i chodzi, łaskoczemnie szczypie... no po prostu nie do wytrzymania! Proszę mi ją wyciągnąć!- Wie pani, jest już po pracy, narzędzia nie wysterylizowane, nie bardzomogę pani pomóc...- Ależ musi pan cos wymyślić... Błagam!Doktor po chwili namysłu:- No jest sposób, ale musi się pani zgodzić, bo jest trochęniekonwencjonalny...- Zgadzam się na wszystko, byle by ją wyciągnąć!- Pani się rozbierze i położy na leżance. Ja mam tu taki krem, którynałożę sobie na czubek prącia, wsunę je, mrówka przyklei się do kremui ją wyciągnę.- Dobrze niech pan działa.Lekarz zrobił jak powiedział, krem, wsunął prącie i w tym momencie mówi:- Wie pani, ja zmieniłem zdanie. Ja ją po prostu zatłukę!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Hiphopowiec złowił złota rybkę. Oczywiście miał życzenie. W końcu rybka mówi: - Ok, twoje życzenie spełni się. - Kiedy ? - pyta facet. - W nocy, gdy zaśniesz, wszystko się spełni. Kiedy już spał, obudziło go stukanie do drzwi. Otwiera drzwi i widzi płonący krzyż na placu przed domem i sześć zakapturzonych, ubranych na biało osób. Przywódca grupy podszedł do niego, z lina w ręku i pyta: - To ty chłopcze chciałeś bujać się jak czarni ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Taki sam dowcip slyszalem tylko z osa i miodem. A na koncu lekarz "zmiana taktyki zaje***my te kur*e" 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|