Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 22 1 2 11 12 13 14 15 21 22
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
C
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
C Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
kur#$a... to już jakas sublultura, czy co to ku$#a jest? co to te Guido Boys? Nie zebym był nietolerancyjny, ale to gorzej jak cioty!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Prawie jak kulturysci.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Bet3654

Sporo takich sqrwysynow popieprza po Barcelonie puke

Passeig de Gracia, plaza na Barcelonecie lub w Castelldefels, Paralel to najczestsze miejsca wystepowania tego gowna.

Zadna nowosc.

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
CZŁOWIEK KTÓRY .... ZJADAŁ KOZY laugh

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
[img]
[/img]


W lutym też zajadał grin

kadus #3972339 29/06/2010 06:15
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by kadus



W lutym też zajadał grin

kadus #3972360 29/06/2010 06:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
to są chyba jakieś tiki nerwowe laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Marcel
to są chyba jakieś tiki nerwowe laugh

Takie triki, ze balwan gile wpierdala grin

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.sports.pl/Tenis/Tenis-Agnieszka-Radwanska-o-porazce-z-Na-Li-i-meczu-Niemcy-Anglia,artykul,79993,1,289.html

"AGNIESZKA RADWAŃSKA: Najgorsze, że cały czas grała równo. Na wolniejszej mączce jest zwykle bardziej nastawiona na przerzut, tu chciała wszystko kończyć jak najszybciej. I jej wchodziło! Wymiany były bardzo krótkie, jeśli w ogóle do nich dochodziło. Trudno się z nią przebijało, akurat miała swój dzień. Niestety, ona na wszystkich nawierzchniach potrafi być groźna."

laugh laugh
biedna Agusia przegrała bo z Li nie dało się przebijać jak na treningu laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak widac jedzenie wlasnych gili pomaga w awansie na mundial, poki co bardzo dobre gre na nim.

Moze Smuda powinien wziac przyklad?

lupus #3972617 29/06/2010 18:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by lupus
Jak widac jedzenie wlasnych gili pomaga w awansie na mundial, poki co bardzo dobre gre na nim.

Moze Smuda powinien wziac przyklad?

Biorac pod uwage, ze poziom polskiej repry jest duzo nizszy, Franz musiałby posilac sie, grzebiac w innym otworze ciała.

Gdyby sie zdecydował, konsultacja z Nadalem mogłaby byc pomocna.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 138
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 138

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by cassapian
przecież te żółwie są innego rozmiaru laugh
żółwie , o k.wa laugh

tyson #3974326 30/06/2010 02:40
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
<object style="height: 344px; width: 425px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kz8a7lXL58I"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/kz8a7lXL58I" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></object>

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
Originally Posted by lavolpe
<object style="height: 344px; width: 425px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kz8a7lXL58I"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/kz8a7lXL58I" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></object>





Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
Quote
Tutaj masz "pełna wersje"
smile

Does #3974912 30/06/2010 17:23
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Szykuje sie ustawka na MS
http://www.tvn24.pl/-1,1662902,0,1,brazylia-odpadla-w-reklamie,wiadomosc.html

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Hello , a mnie ostatnimi czasy rozjebała NEW MODE smile wsród zniewieściałych kolesi smile hmmmm nie wiem czy słyszeliście o tym ale NY i Barcelona ogarnieta przez oszołomów ;P nazywają się GUIDO albo WIGGERS ,nizej kilka fotek z joe ,hmmmmm malowane usta + samoopalacze + zel na jeża ha ha ha dobrze ,ze w Polsce by to nie przeszło:) he he he

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

[Linked Image]

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Patricu$
Hello , a mnie ostatnimi czasy rozjebała NEW MODE smile wsród zniewieściałych kolesi smile hmmmm nie wiem czy słyszeliście o tym ale NY i Barcelona ogarnieta przez oszołomów ;P nazywają się GUIDO albo WIGGERS ,nizej kilka fotek z joe ,hmmmmm malowane usta + samoopalacze + zel na jeża ha ha ha dobrze ,ze w Polsce by to nie przeszło:) he he he
Słyszeliśmy, poprzednia strona tematu.

Szewa #3975118 30/06/2010 19:26
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
http://www.youtube.com/watch?v=zA803thhgA0&feature=player_embedded#!


ha ha h a Loew znów , na euro dawał czadu z kulami i teraz to samo!!! smile

Strona 13 z 22 1 2 11 12 13 14 15 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, Sensei, poozon), 2,926 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1