Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
kur#$a... to już jakas sublultura, czy co to ku$#a jest? co to te Guido Boys? Nie zebym był nietolerancyjny, ale to gorzej jak cioty!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Sporo takich sqrwysynow popieprza po Barcelonie
Passeig de Gracia, plaza na Barcelonecie lub w Castelldefels, Paralel to najczestsze miejsca wystepowania tego gowna.
Zadna nowosc.
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
[img]
VIDEO
[/img]
W lutym też zajadał
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
to są chyba jakieś tiki nerwowe
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
to są chyba jakieś tiki nerwowe
Takie triki, ze balwan gile wpierdala
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.sports.pl/Tenis/Tenis-Agnieszka-Radwanska-o-porazce-z-Na-Li-i-meczu-Niemcy-Anglia,artykul,79993,1,289.html
"AGNIESZKA RADWAŃSKA: Najgorsze, że cały czas grała równo. Na wolniejszej mączce jest zwykle bardziej nastawiona na przerzut, tu chciała wszystko kończyć jak najszybciej. I jej wchodziło! Wymiany były bardzo krótkie, jeśli w ogóle do nich dochodziło. Trudno się z nią przebijało, akurat miała swój dzień. Niestety, ona na wszystkich nawierzchniach potrafi być groźna."
biedna Agusia przegrała bo z Li nie dało się przebijać jak na treningu
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jak widac jedzenie wlasnych gili pomaga w awansie na mundial, poki co bardzo dobre gre na nim. Moze Smuda powinien wziac przyklad?
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jak widac jedzenie wlasnych gili pomaga w awansie na mundial, poki co bardzo dobre gre na nim. Moze Smuda powinien wziac przyklad?
Biorac pod uwage, ze poziom polskiej repry jest duzo nizszy, Franz musiałby posilac sie, grzebiac w innym otworze ciała.
Gdyby sie zdecydował, konsultacja z Nadalem mogłaby byc pomocna.
Dołączył: Jan 2010
Posty: 138
member
member
Dołączył: Jan 2010
Posty: 138
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
przecież te żółwie są innego rozmiaru
żółwie , o k.wa
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
<object style="height: 344px; width: 425px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kz8a7lXL58I"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/kz8a7lXL58I" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></object>
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
<object style="height: 344px; width: 425px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/kz8a7lXL58I"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/kz8a7lXL58I" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></object>
VIDEO
Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
member
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 120
Tutaj masz "pełna wersje"
VIDEO
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,291
Szykuje sie ustawka na MS http://www.tvn24.pl/-1,1662902,0,1,brazylia-odpadla-w-reklamie,wiadomosc.html
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Hello , a mnie ostatnimi czasy rozjebała NEW MODE
wsród zniewieściałych kolesi
hmmmm nie wiem czy słyszeliście o tym ale NY i Barcelona ogarnieta przez oszołomów ;P nazywają się GUIDO albo WIGGERS ,nizej kilka fotek z joe ,hmmmmm malowane usta + samoopalacze + zel na jeża ha ha ha dobrze ,ze w Polsce by to nie przeszło:) he he he
[
Linked Image ]
[
Linked Image ]
[
Linked Image ]
[
Linked Image ]
[
Linked Image ]
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Hello , a mnie ostatnimi czasy rozjebała NEW MODE
wsród zniewieściałych kolesi
hmmmm nie wiem czy słyszeliście o tym ale NY i Barcelona ogarnieta przez oszołomów ;P nazywają się GUIDO albo WIGGERS ,nizej kilka fotek z joe ,hmmmmm malowane usta + samoopalacze + zel na jeża ha ha ha dobrze ,ze w Polsce by to nie przeszło:) he he he
Słyszeliśmy, poprzednia strona tematu.
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
http://www.youtube.com/watch?v=zA803thhgA0&feature=player_embedded#!
ha ha h a Loew znów , na euro dawał czadu z kulami i teraz to samo!!!
Link skopiowany do schowka