|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Dobra jedziemy...
Tsonga - Benek ?
Ogladal ktos Benka ? Prosze o opinie czy warto grac tsonge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Serena - Szpara
Tu raczej pewna 1... Szczegolnie upewnil mnie w tym ostatni mecz Marysi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
co sądzicie o Lejtonie jutro z Novakiem ? Kangur bardzo solidna forma ostatnio,z kolei Serb jakoś mnie nie przekonuje na tym turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
co sądzicie o Lejtonie jutro z Novakiem ? Kangur bardzo solidna forma ostatnio,z kolei Serb jakoś mnie nie przekonuje na tym turnieju. ja juz zagrałem na kangura 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
wydaje mi się, ze warto dac handi na Melzera. chodzi w okolicach 6,5 7,5 gema. serwis ma drobry, roger bez formy mysle ze bedzie duzy problem, zeby go przełamac i licze na to ze seta urwie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
co sądzicie o Lejtonie jutro z Novakiem ? Kangur bardzo solidna forma ostatnio,z kolei Serb jakoś mnie nie przekonuje na tym turnieju. ja juz zagrałem na kangura  Dla mnie Serb jest w tym turnieju no bet od pojedynku w ostatni poniedziałek z Rochusem - pograłem już kangura ;)tak trochę nawet przeciwko Novakowi .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460 |
Mam pytanie do znawców tenisa: Jak oceniacie serwis Agi Radwańskiej na przestrzeni całej jej kariery?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
witam na jutro kangur(+1,5 seta , murray, holand win , brazil awans )  ako 3,34@
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
a ja mysle nad na li w meczu z radwanska? co o tym sadzicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
[ Linked Image] value na Agnieche:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
a ja mysle nad na li w meczu z radwanska? co o tym sadzicie? mysle, ze wszyscy beda grali Li a aga zrobi na zlosc i wygra jesli bedzie cierpliwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
a ja mysle nad na li w meczu z radwanska? co o tym sadzicie? mysle, ze wszyscy beda grali Li a aga zrobi na zlosc i wygra jesli bedzie cierpliwa  dokladnie, na porazke Agi wiekszosc nastawiala sie od pierwszej rundy Hater$
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
a ja mysle nad na li w meczu z radwanska? co o tym sadzicie? mysle, ze wszyscy beda grali Li a aga zrobi na zlosc i wygra jesli bedzie cierpliwa  dokladnie, na porazke Agi wiekszosc nastawiala sie od pierwszej rundy Hater$ jeśli zdrowia Chince nie zabraknie to Isia nie ma prawa wygrać.......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
raczej na Venus, az zal nie zagrac po takim kursie:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512 |
a ja mysle nad na li w meczu z radwanska? co o tym sadzicie? mysle, ze wszyscy beda grali Li a aga zrobi na zlosc i wygra jesli bedzie cierpliwa  dokladnie, na porazke Agi wiekszosc nastawiala sie od pierwszej rundy Hater$ jeśli zdrowia Chince nie zabraknie to Isia nie ma prawa wygrać....... prosze cie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
raczej na Venus, az zal nie zagrac po takim kursie:D Vera, bankovoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Agnieszkę po takim kursie trzeba spróbować  do tego Melzer +7,5  spadam do pracy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Czink , Brianti , Errani .. poważna drabinka  Na Li to już trochę inna liga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Na 13 Knowle/Ram i raczej Moodie/Norman
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Hejka Panowie Sorki za zaśmiecanie tamatu ale o tej godzinie quasi piłki nożnej jest martwy. Na 10 śmigam na rehabilitację kolana (po rekonstrukcji wiązadła przedniego krzyżowego). Czy znajdzie się Ktoś kto podeśle informacje na temat meczu Oakleigh Cannons U21 v Heidelberg Utd U21 to jest Australia - Foxtel Cup U21. Spotkanie zaczyna się o 10:30 a live będzie chociażby na bet 365. Kończy fajny kuponik a bez informacji będzie mi się ciężko skupić na ćwiczeniach  a raczej  bo to żałosne że człowiek się tak uzależnił. Tel to era: 600 856 098 (tak przynajmniej ze 2 esemesiki, HT i FT).
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|