|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
chyba rozbujali sie co? over rzutow roznych 10.5 2.00 teraz jest 5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
normalne ludzkie zachowanie fair play to 46 minuta i Niemcy strzelaja do wlasnej bramki
i zaczynaja mecz od 2-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
*] Swoją drogą chyba jest możliwość zmiany wyniku w połowie w przypadku jakiegoś wyraźnego błędu sędziego? Wątpię. Osobiście wolę żeby zostało 2-1 na rozpoczęciu 2 połowy to będziemy miec mega widowisko ;] Oczywiście, pytam tylko czysto hipotetycznie, kiedyś coś takiego słyszałem (możliwe, że coś przekręciłem), albo była taka możliwość (zmiany wyniku) wcześniej, bądź w meczach towarzyskich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
Niech Anglia dojebie tym szfabom , zeby za chwile sie nie okazalo sie dojda do finalu jakims cudem jak Korea w 2002 lol
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Z całym szacunkiem Panowie, ale to jest kurwa SKANDAL, żeby ciągnąć dalej w turnieju tych frajerów z czarną wroną w herbie takim MEGA wałkiem  Ci frajerzy leja tych cienkich angoli az milo i bardzo dobrze Jazda Szwaby!! O ile mnie pamięć nie myli to gdyby nie sędziował jakiś kret do przerwy po 2 byśmy mieli więc nie bardzo wiem kto z kim jedzie bo liczy się chyba to co w sieci  zgadza sie liczy sie to co w sieci ale chyba przyznasz, ze przez 30 min to Niemcury z nimi jechaly i ta ich przewaga bramkowa jest zasluzona jesli mowimy o grze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172 |
Niech leja ale od 2 polowy z wynikiem 1-2 dla Angli. Pierwsza bramka dla szfabow byla ze spalonego!!!! 2m Po aucie bramkowym nie ma spalonych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297 |
na bank angielskie buki uznają wszystkim grającym gola Lamparda. Zobaczymy... wydaje mi się, że mogą mieć za dużo do stracenia, aby to zrobić. Angole pewnie masowo grali na swoją drużynę... jak zawsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497 |
Z całym szacunkiem Panowie, ale to jest kurwa SKANDAL, żeby ciągnąć dalej w turnieju tych frajerów z czarną wroną w herbie takim MEGA wałkiem  Ci frajerzy leja tych cienkich angoli az milo i bardzo dobrze Jazda Szwaby!! O ile mnie pamięć nie myli to gdyby nie sędziował jakiś kret do przerwy po 2 byśmy mieli więc nie bardzo wiem kto z kim jedzie bo liczy się chyba to co w sieci  Hagii ma rację, w pierwszej połowie Niemcy o niebo lepsi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
normalne ludzkie zachowanie fair play to 46 minuta i Niemcy strzelaja do wlasnej bramki
i zaczynaja mecz od 2-2 Hahahahah chlopie to sa NIEMCY 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Z całym szacunkiem Panowie, ale to jest kurwa SKANDAL, żeby ciągnąć dalej w turnieju tych frajerów z czarną wroną w herbie takim MEGA wałkiem  Na razie przecież tylko i aż jedna pomyłka  Po drugie zaznaczyć trzeba, że to Niemcy są lepsi. Oglądam mecz z wujkiem i jak dowiedziałem się kto sędziuje to powiedzialem - będą jaja. No i niestety są bo nie uznać tej bramki? To już Fabio się cieszył  Mecz super, nie żadne szachy jak się wielu spodziewało tylko dobra gra. Oby i II połowa taka była. Platini jak zwykle rzeczowo, spokojnie i obiektywnie  Mam jednak nadzieję, że Angielskie Lwy zadziobią wrony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Niech Anglia dojebie tym szfabom , zeby za chwile sie nie okazalo sie dojda do finalu jakims cudem jak Korea w 2002 lol wez czlowieku sie nie osmieszaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
gdyby ten szwabski bramkarz miał choć odrobine honoru to by wskazał ,że był gol on to musiał widzieć - ale sprzedajna ciota złapała piłkę pod pache i naprzód - k...wa czas umierać - gdzie fair play ???? on przy bramce zglaszal sedziemu ze bylo zagranie reka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Z całym szacunkiem Panowie, ale to jest kurwa SKANDAL, żeby ciągnąć dalej w turnieju tych frajerów z czarną wroną w herbie takim MEGA wałkiem  Ci frajerzy leja tych cienkich angoli az milo i bardzo dobrze Jazda Szwaby!! O ile mnie pamięć nie myli to gdyby nie sędziował jakiś kret do przerwy po 2 byśmy mieli więc nie bardzo wiem kto z kim jedzie bo liczy się chyba to co w sieci  zgadza sie liczy sie to co w sieci ale chyba przyznasz, ze przez 30 min to Niemcury z nimi jechaly i ta ich przewaga bramkowa jest zasluzona jesli mowimy o grze  No faktycznie jest jak mówisz, ale nie zmiania to faktu, że wynik jest dziełem wałka, a nie tego co się naprawdę wydarzyło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
normalne ludzkie zachowanie fair play to 46 minuta i Niemcy strzelaja do wlasnej bramki
i zaczynaja mecz od 2-2 Hahahahah chlopie to sa NIEMCY  A znacie jakiś przykład w meczu o stawkę (MŚ, ME itp.), w którym drużyna strzeliła do własnej bramki? Wiem, że był mecz w hol. lidze, gdzie miała miejsce sytuacja, w której drużyny "wymieniły" się jakby bramkami, ale stawka jest astronomicznie różna.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Niech leja ale od 2 polowy z wynikiem 1-2 dla Angli. Pierwsza bramka dla szfabow byla ze spalonego!!!! 2m no i? takie uroki pilki kopanej - wygrywa lepszy Uroki pilki kopanej byly tez w Korei i Japan....Korea Pld przeszla Wlochow i Hiszpanow bo byla lepsza....sedzia nic do tego nie mial
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
widac, ze polowa chlopa z forum pracowala w Anglii, ze wypisuje takie bzdury 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509 |
sedzia, lepiej aby nie wracal British Airways do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
widac, ze polowa chlopa z forum pracowala w Anglii, ze wypisuje takie bzdury  Rozumiem ze ty jestes dyrektorem i grasz u buka dla rozrywki hahhaa  co za gosc...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|