Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 30 1 2 3 4 29 30
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
chyba rozbujali sie co?
over rzutow roznych 10.5 2.00
teraz jest 5

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

normalne ludzkie zachowanie fair play
to 46 minuta i Niemcy strzelaja do wlasnej bramki

i zaczynaja mecz od 2-2

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by ^.msza[Y
*]
Originally Posted by Master.com back
Swoją drogą chyba jest możliwość zmiany wyniku w połowie w przypadku jakiegoś wyraźnego błędu sędziego?
Wątpię. Osobiście wolę żeby zostało 2-1 na rozpoczęciu 2 połowy to będziemy miec mega widowisko ;]

Oczywiście, pytam tylko czysto hipotetycznie, kiedyś coś takiego słyszałem (możliwe, że coś przekręciłem), albo była taka możliwość (zmiany wyniku) wcześniej, bądź w meczach towarzyskich.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
Niech Anglia dojebie tym szfabom , zeby za chwile sie nie okazalo sie dojda do finalu jakims cudem jak Korea w 2002 lol

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Bullet
Z całym szacunkiem Panowie, ale to jest kurwa SKANDAL, żeby ciągnąć dalej w turnieju tych frajerów z czarną wroną w herbie takim MEGA wałkiem blush


Ci frajerzy leja tych cienkich angoli az milo i bardzo dobrze

Jazda Szwaby!!

O ile mnie pamięć nie myli to gdyby nie sędziował jakiś kret do przerwy po 2 byśmy mieli więc nie bardzo wiem kto z kim jedzie bo liczy się chyba to co w sieci blush

zgadza sie liczy sie to co w sieci

ale chyba przyznasz, ze przez 30 min to Niemcury z nimi jechaly i ta ich przewaga bramkowa jest zasluzona jesli mowimy o grze wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172
Originally Posted by gumisz
Niech leja ale od 2 polowy z wynikiem 1-2 dla Angli.
Pierwsza bramka dla szfabow byla ze spalonego!!!! 2m


Po aucie bramkowym nie ma spalonych.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Originally Posted by Llama
na bank angielskie buki uznają wszystkim grającym gola Lamparda.

Zobaczymy... wydaje mi się, że mogą mieć za dużo do stracenia, aby to zrobić. Angole pewnie masowo grali na swoją drużynę... jak zawsze

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Bullet
Z całym szacunkiem Panowie, ale to jest kurwa SKANDAL, żeby ciągnąć dalej w turnieju tych frajerów z czarną wroną w herbie takim MEGA wałkiem blush


Ci frajerzy leja tych cienkich angoli az milo i bardzo dobrze

Jazda Szwaby!!

O ile mnie pamięć nie myli to gdyby nie sędziował jakiś kret do przerwy po 2 byśmy mieli więc nie bardzo wiem kto z kim jedzie bo liczy się chyba to co w sieci blush

Hagii ma rację, w pierwszej połowie Niemcy o niebo lepsi

Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
Originally Posted by pacyfista
normalne ludzkie zachowanie fair play
to 46 minuta i Niemcy strzelaja do wlasnej bramki

i zaczynaja mecz od 2-2
Hahahahah chlopie to sa NIEMCY smile

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Platini
Originally Posted by Bullet
Z całym szacunkiem Panowie, ale to jest kurwa SKANDAL, żeby ciągnąć dalej w turnieju tych frajerów z czarną wroną w herbie takim MEGA wałkiem blush
Na razie przecież tylko i aż jedna pomyłka wink

Po drugie zaznaczyć trzeba, że to Niemcy są lepsi.

Oglądam mecz z wujkiem i jak dowiedziałem się kto sędziuje to powiedzialem - będą jaja.
No i niestety są bo nie uznać tej bramki? To już Fabio się cieszył wink

Mecz super, nie żadne szachy jak się wielu spodziewało tylko dobra gra.
Oby i II połowa taka była.

Platini jak zwykle rzeczowo, spokojnie i obiektywnie wink Mam jednak nadzieję, że Angielskie Lwy zadziobią wrony tongue

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by gumisz
Niech Anglia dojebie tym szfabom , zeby za chwile sie nie okazalo sie dojda do finalu jakims cudem jak Korea w 2002 lol


wez czlowieku sie nie osmieszaj laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by vecchio cucs
gdyby ten szwabski bramkarz miał choć odrobine honoru to by wskazał ,że był gol on to musiał widzieć - ale sprzedajna ciota złapała piłkę pod pache i naprzód - k...wa czas umierać - gdzie fair play ????

on przy bramce zglaszal sedziemu ze bylo zagranie reka laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
ENGLAND boks boks boks

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Krystiann
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by Bullet
Z całym szacunkiem Panowie, ale to jest kurwa SKANDAL, żeby ciągnąć dalej w turnieju tych frajerów z czarną wroną w herbie takim MEGA wałkiem blush


Ci frajerzy leja tych cienkich angoli az milo i bardzo dobrze

Jazda Szwaby!!

O ile mnie pamięć nie myli to gdyby nie sędziował jakiś kret do przerwy po 2 byśmy mieli więc nie bardzo wiem kto z kim jedzie bo liczy się chyba to co w sieci blush

zgadza sie liczy sie to co w sieci

ale chyba przyznasz, ze przez 30 min to Niemcury z nimi jechaly i ta ich przewaga bramkowa jest zasluzona jesli mowimy o grze wink

No faktycznie jest jak mówisz, ale nie zmiania to faktu, że wynik jest dziełem wałka, a nie tego co się naprawdę wydarzyło.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by gumisz
Originally Posted by pacyfista
normalne ludzkie zachowanie fair play
to 46 minuta i Niemcy strzelaja do wlasnej bramki

i zaczynaja mecz od 2-2
Hahahahah chlopie to sa NIEMCY smile

A znacie jakiś przykład w meczu o stawkę (MŚ, ME itp.), w którym drużyna strzeliła do własnej bramki? Wiem, że był mecz w hol. lidze, gdzie miała miejsce sytuacja, w której drużyny "wymieniły" się jakby bramkami, ale stawka jest astronomicznie różna.

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by gumisz
Niech leja ale od 2 polowy z wynikiem 1-2 dla Angli.
Pierwsza bramka dla szfabow byla ze spalonego!!!! 2m


no i?
takie uroki pilki kopanej - wygrywa lepszy
Uroki pilki kopanej byly tez w Korei i Japan....Korea Pld przeszla Wlochow i Hiszpanow bo byla lepsza....sedzia nic do tego nie mial

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
widac, ze polowa chlopa z forum pracowala w Anglii, ze wypisuje takie bzdury laugh laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
sedzia, lepiej aby nie wracal British Airways do domu laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
Originally Posted by HAGIi
widac, ze polowa chlopa z forum pracowala w Anglii, ze wypisuje takie bzdury laugh laugh
Rozumiem ze ty jestes dyrektorem i grasz u buka dla rozrywki hahhaa laugh laugh co za gosc...

Strona 2 z 30 1 2 3 4 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,939 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,847
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1