Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 30 1 2 3 4 5 29 30
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by vecchio cucs
ENGLAND boks boks boks

boks

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
mala czesc pracowała w niemczech przy ogorkach smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by gumisz
Originally Posted by HAGIi
widac, ze polowa chlopa z forum pracowala w Anglii, ze wypisuje takie bzdury laugh laugh
Rozumiem ze ty jestes dyrektorem i grasz u buka dla rozrywki hahhaa laugh laugh co za gosc...


tak jest

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by vecchio cucs
gdyby ten szwabski bramkarz miał choć odrobine honoru to by wskazał ,że był gol on to musiał widzieć - ale sprzedajna ciota złapała piłkę pod pache i naprzód - k...wa czas umierać - gdzie fair play ????
Nie wiem o czym piszesz smile

Ma kalkulować co zrobić? W czasach, gdzie każdy czeka na pomyłkę, by 'przycwanić'?
Zdobyć bramkę ręką, po spalonym itd?

Nie te czasy frown

Originally Posted by Bullet
Platini jak zwykle rzeczowo, spokojnie i obiektywnie wink Mam jednak nadzieję, że Angielskie Lwy zadziobią wrony tongue
Staram się zawsze spokojnie, choć ostatnio tak napisałem jedno słowo to mnie banować chcieli. Kibicuję by wygrał lepszy w tym meczu.
I tyle smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
cwel zaczyna pracować dla Anglii - 1 kartka

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172

Dołączył: Jul 2007
Posty: 156
B
member
member
B Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 156
kim jest ten fagas obok Loewa?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Originally Posted by Llama
na bank angielskie buki uznają wszystkim grającym gola Lamparda.

Zobaczymy... wydaje mi się, że mogą mieć za dużo do stracenia, aby to zrobić. Angole pewnie masowo grali na swoją drużynę... jak zawsze
Z tego co kojarzę to w Finlandii była podobna akcja po tym jak sensacyjnie odpadli w hokej wink

I pewnie też mieli mnóstwo do stracenia smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

Master co ma do uczciwosci stawka
gyby tak Polacy oddali rywalowi gola ktorego sedzia nie uznal

nie byl bys dumny z tego powodu ?

wygrana to nie wszystko

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,718
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,718
Originally Posted by bubelot
kim jest ten fagas obok Loewa?
flick chyba

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Platini
Originally Posted by vecchio cucs
gdyby ten szwabski bramkarz miał choć odrobine honoru to by wskazał ,że był gol on to musiał widzieć - ale sprzedajna ciota złapała piłkę pod pache i naprzód - k...wa czas umierać - gdzie fair play ????
Nie wiem o czym piszesz smile

Ma kalkulować co zrobić? W czasach, gdzie każdy czeka na pomyłkę, by 'przycwanić'?
Zdobyć bramkę ręką, po spalonym itd?

Platini mówię o tym ,że jak jest gol to jest gol i jak broniłeś kiedyś na podwórku to jak miałeś honor i była sporna sytuacja a wiedziałeś ,że wpadło to nie kombinowałeś tylko mówiłeś jest gol - a te k..wy za grube pieniadze widzą ,że jest bramka ale k..wa udają ,że zaomnieli binokli albo ,że nie mieli czucia w rękach

Nie te czasy frown

Originally Posted by Bullet
Platini jak zwykle rzeczowo, spokojnie i obiektywnie wink Mam jednak nadzieję, że Angielskie Lwy zadziobią wrony tongue
Staram się zawsze spokojnie, choć ostatnio tak napisałem jedno słowo to mnie banować chcieli. Kibicuję by wygrał lepszy w tym meczu.
I tyle smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Sądzę, że wypłacą. Piłka Nożna i obstawianie w UK to praktycznie świętość. Zajebista reklama dla bukuff. WH z pewnością wypłaci wink

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Może trochę mnie poniosło, ale obok takiego babola nie można przejść obojętnie. Trzeba w końcu zrobić porządek w tej piłce bo inaczej ciągle będą ręki Henrego czy wałki czarnych jak dziś blush

England po X

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,718
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,718
poprzeczka

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
o okurwa..........

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
ale poprzeczka ja pierdziele ;/

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
poprzeczka boli

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by walterek

wszystko na ten temat - dla mnie jest szmatą

Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
Poprzeczka , za chwile szfaby beda wyciagac pileczke z siateczki laugh

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by pacyfista
Master co ma do uczciwosci stawka
gyby tak Polacy oddali rywalowi gola ktorego sedzia nie uznal

nie byl bys dumny z tego powodu ?

wygrana to nie wszystko


Nie mówimy o dumie, czy "niedumie", a o tym co zazwyczaj się dzieje w takich wypadkach, poza tym kto miałby zadecydować o strzeleniu sobie samobója? Bramkarz? Kapitan? Przecież to jest od razu wyrok na samego siebie. Bramka być powinna, nieuznana - błąd astronomiczny. Bywa (w meczach o taką stawkę - rzadko), ale jednak.

Anglia w natarciu. Fajny mecz.

Strona 3 z 30 1 2 3 4 5 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, forty, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker), 2,131 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,475
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1