|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
mala czesc pracowała w niemczech przy ogorkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
widac, ze polowa chlopa z forum pracowala w Anglii, ze wypisuje takie bzdury  Rozumiem ze ty jestes dyrektorem i grasz u buka dla rozrywki hahhaa  co za gosc... tak jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
gdyby ten szwabski bramkarz miał choć odrobine honoru to by wskazał ,że był gol on to musiał widzieć - ale sprzedajna ciota złapała piłkę pod pache i naprzód - k...wa czas umierać - gdzie fair play ???? Nie wiem o czym piszesz  Ma kalkulować co zrobić? W czasach, gdzie każdy czeka na pomyłkę, by 'przycwanić'? Zdobyć bramkę ręką, po spalonym itd? Nie te czasy  Platini jak zwykle rzeczowo, spokojnie i obiektywnie  Mam jednak nadzieję, że Angielskie Lwy zadziobią wrony  Staram się zawsze spokojnie, choć ostatnio tak napisałem jedno słowo to mnie banować chcieli. Kibicuję by wygrał lepszy w tym meczu. I tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
cwel zaczyna pracować dla Anglii - 1 kartka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2007
Posty: 156 |
kim jest ten fagas obok Loewa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
na bank angielskie buki uznają wszystkim grającym gola Lamparda. Zobaczymy... wydaje mi się, że mogą mieć za dużo do stracenia, aby to zrobić. Angole pewnie masowo grali na swoją drużynę... jak zawsze Z tego co kojarzę to w Finlandii była podobna akcja po tym jak sensacyjnie odpadli w  I pewnie też mieli mnóstwo do stracenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Master co ma do uczciwosci stawka gyby tak Polacy oddali rywalowi gola ktorego sedzia nie uznal
nie byl bys dumny z tego powodu ?
wygrana to nie wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,718 |
kim jest ten fagas obok Loewa? flick chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
gdyby ten szwabski bramkarz miał choć odrobine honoru to by wskazał ,że był gol on to musiał widzieć - ale sprzedajna ciota złapała piłkę pod pache i naprzód - k...wa czas umierać - gdzie fair play ???? Nie wiem o czym piszesz  Ma kalkulować co zrobić? W czasach, gdzie każdy czeka na pomyłkę, by 'przycwanić'? Zdobyć bramkę ręką, po spalonym itd? Platini mówię o tym ,że jak jest gol to jest gol i jak broniłeś kiedyś na podwórku to jak miałeś honor i była sporna sytuacja a wiedziałeś ,że wpadło to nie kombinowałeś tylko mówiłeś jest gol - a te k..wy za grube pieniadze widzą ,że jest bramka ale k..wa udają ,że zaomnieli binokli albo ,że nie mieli czucia w rękach Nie te czasy  Platini jak zwykle rzeczowo, spokojnie i obiektywnie  Mam jednak nadzieję, że Angielskie Lwy zadziobią wrony  Staram się zawsze spokojnie, choć ostatnio tak napisałem jedno słowo to mnie banować chcieli. Kibicuję by wygrał lepszy w tym meczu. I tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Sądzę, że wypłacą. Piłka Nożna i obstawianie w UK to praktycznie świętość. Zajebista reklama dla bukuff. WH z pewnością wypłaci 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Może trochę mnie poniosło, ale obok takiego babola nie można przejść obojętnie. Trzeba w końcu zrobić porządek w tej piłce bo inaczej ciągle będą ręki Henrego czy wałki czarnych jak dziś  England po X
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,718 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
ale poprzeczka ja pierdziele ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
poprzeczka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
wszystko na ten temat - dla mnie jest szmatą
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 687 |
Poprzeczka , za chwile szfaby beda wyciagac pileczke z siateczki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Master co ma do uczciwosci stawka gyby tak Polacy oddali rywalowi gola ktorego sedzia nie uznal
nie byl bys dumny z tego powodu ?
wygrana to nie wszystko Nie mówimy o dumie, czy "niedumie", a o tym co zazwyczaj się dzieje w takich wypadkach, poza tym kto miałby zadecydować o strzeleniu sobie samobója? Bramkarz? Kapitan? Przecież to jest od razu wyrok na samego siebie. Bramka być powinna, nieuznana - błąd astronomiczny. Bywa (w meczach o taką stawkę - rzadko), ale jednak. Anglia w natarciu. Fajny mecz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|