Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 30 1 2 7 8 9 10 11 29 30
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Originally Posted by Jimmy
Originally Posted by Ghost
Jimmy ja to pisałem już przed meczem, zerknij w temat jak nie wierzysz
pisałeś, że dziwi Cię ten hurra optymizm w graniu na Anglię i tu się z Tobą zgodzę bo sam pieniędzy nie postawiłem na ten mecz ale pisanie przy stanie 4-1 jaka to Anglia słaba jest co najmniej nie na miejscu. Gdyby było 2-2 to zupełnie inaczej by to w tej chwili wyglądało i mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę. Anglicy się odkryli i dostali dwie kontry, mówi sie trudno i płacze się dalej


a słaba nie jest, Anglia jest gra beznadziejnie w całym turnieju

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Azazel77
właśnie kobietę moją kochaną na samolot odwiozłem hura
teraz piłka i wimbledon przez tydzień przy piwo grin

i pamięciowka
oj głupiutki ty jeszcze dzieciaku, głupiutki laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Niemcy fura szczescia i blad sedziego smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Originally Posted by vecchio cucs
tylko czy to są niemcy ? czy zbieranina z całego swiata ,która mieszka i dorabia w Niemczech

tylko Podolskin i Klose urodzili sie poza granicami. Reszta to 100% Niemcy. Spoleczenstwo niemieckie tak wlasnie wyglada pelno Turkow troche murzynow i Am Pld. Idealnie reprezentacja to odwzorowuje

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Azazel77
właśnie kobietę moją kochaną na samolot odwiozłem hura
teraz piłka i wimbledon przez tydzień przy piwo grin

i pamięciowka


laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Originally Posted by Kobe
Originally Posted by Sed
Tak ogolnie to James jest slabiutkim bramkarzem w tym meczu... i najslabszym ogiwem angli dla mnie


Najsłabszy jest Upson.
Strasznie gubi się w obronie.
sam fakt, ze gosc 40letni jest bramkarzem mowi sam za siebie, zaraz beda mowic: nie slyszales o Shilton'ie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Azazel77
właśnie kobietę moją kochaną na samolot odwiozłem hura
teraz piłka i wimbledon przez tydzień przy piwo grin

i pamięciowka
oj głupiutki ty jeszcze dzieciaku, głupiutki laugh

troche poczucia humoru ja mam syna w twoim wieku tak na marginesie

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Jimmy,szkoda że nie dostrzegłeś, ale również pisałem że Angole są strasznie wolni i grają bez pomysłu.

Dobra ja już się nie odzywam, bo widzę że to nie ma sensu.

Anglicy przegrali bo sędzia popełnił jeden błąd, a poza tym są zajebiści

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
co za upadek jak by to powiedział Żorsz Ponimirski laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
yeeeeee 5 spalony i over 4.5 siadl wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
no to papa Capello

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Ghost
Jimmy,szkoda że nie dostrzegłeś, ale również pisałem że Angole są strasznie wolni i grają bez pomysłu.

Dobra ja już się nie odzywam, bo widzę że to nie ma sensu.

Anglicy przegrali bo sędzia popełnił jeden błąd, a poza tym są zajebiści


nie ma co dyskutowac ze "znawcami" pilki

Siedza przed tv i sie podniecaja beznadziejna gra wyspiarzy...

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by vecchio cucs
tylko czy to są niemcy ? czy zbieranina z całego swiata ,która mieszka i dorabia w Niemczech
jakie maja obywatelstwo?

to też mozna kupić vide reoger guerreiro lub olisadebe

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Azazel77
właśnie kobietę moją kochaną na samolot odwiozłem hura
teraz piłka i wimbledon przez tydzień przy piwo grin

i pamięciowka
oj głupiutki ty jeszcze dzieciaku, głupiutki laugh

troche poczucia humoru ja mam syna w twoim wieku tak na marginesie
:D, nie rozsmieszaj mnie, jak masz syna to wiesz że jak baba wyjeżdża to święto w domu, wino kobiety i śpiew grin to ile ty masz lat 60 ? shocked

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
Niemcy byli o niebo lepsi od Angli i w dzisiejszym meczu i biorąc pod uwagę cały turniej, szkoda tylko że nikt o tym nie wspomni,a wszyscy będą mówic o sytuacji z pierwszej połowy (aż sam się dziwię że pochlebnie piszę o Niemcach smile )

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Originally Posted by Ghost
Jimmy,szkoda że nie dostrzegłeś, ale również pisałem że Angole są strasznie wolni i grają bez pomysłu.

Dobra ja już się nie odzywam, bo widzę że to nie ma sensu.

Anglicy przegrali bo sędzia popełnił jeden błąd, a poza tym są zajebiści
dostrzegłem to również i z tym też się zgodzę.
Anglicy przegrali bo błąd sędziego wymusił na nich odkrycie się i danie Niemcom możliwości na puszczenie szybkiej kontry, a nawet dwóch. Niemcy są dziś lepsi i tyle aczkolwiek gdyby sędzie uznał gola podejrzewam, że potoczyłoby się to zupełnie inaczej smile

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by nitek
Originally Posted by vecchio cucs
tylko czy to są niemcy ? czy zbieranina z całego swiata ,która mieszka i dorabia w Niemczech

tylko Podolskin i Klose urodzili sie poza granicami. Reszta to 100% Niemcy. Spoleczenstwo niemieckie tak wlasnie wyglada pelno Turkow troche murzynow i Am Pld. Idealnie reprezentacja to odwzorowuje

Kakao też ???

Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
Capello jeszcze dzisiaj powinien się podać do dymisji

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Nie wiadomo jak mecz by się potoczył, gdyby sędzie uznał tę bramkę na 2-2. Wiadome jest tylko, że w takim momencie morale Anglików byłyby znacznie wyższe, niż Niemców.

Obie bramki w drugiej połowie były efektem odkrycia się Anglików. Jakby to wyglądało przy wyniku remisowym - nie wiadomo. Raczej żadna z drużyn by tak nie ryzykowała.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
Originally Posted by style
Capello jeszcze dzisiaj powinien się podać do dymisji

za dużo zarabia żeby tak zrobić smile

Strona 9 z 30 1 2 7 8 9 10 11 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1