|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
Jimmy ja to pisałem już przed meczem, zerknij w temat jak nie wierzysz pisałeś, że dziwi Cię ten hurra optymizm w graniu na Anglię i tu się z Tobą zgodzę bo sam pieniędzy nie postawiłem na ten mecz ale pisanie przy stanie 4-1 jaka to Anglia słaba jest co najmniej nie na miejscu. Gdyby było 2-2 to zupełnie inaczej by to w tej chwili wyglądało i mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę. Anglicy się odkryli i dostali dwie kontry, mówi sie trudno i płacze się dalej a słaba nie jest, Anglia jest gra beznadziejnie w całym turnieju
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
właśnie kobietę moją kochaną na samolot odwiozłem  teraz piłka i wimbledon przez tydzień przy  i pamięciowka oj głupiutki ty jeszcze dzieciaku, głupiutki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Niemcy fura szczescia i blad sedziego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
tylko czy to są niemcy ? czy zbieranina z całego swiata ,która mieszka i dorabia w Niemczech tylko Podolskin i Klose urodzili sie poza granicami. Reszta to 100% Niemcy. Spoleczenstwo niemieckie tak wlasnie wyglada pelno Turkow troche murzynow i Am Pld. Idealnie reprezentacja to odwzorowuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
Tak ogolnie to James jest slabiutkim bramkarzem w tym meczu... i najslabszym ogiwem angli dla mnie Najsłabszy jest Upson. Strasznie gubi się w obronie. sam fakt, ze gosc 40letni jest bramkarzem mowi sam za siebie, zaraz beda mowic: nie slyszales o Shilton'ie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
właśnie kobietę moją kochaną na samolot odwiozłem  teraz piłka i wimbledon przez tydzień przy  i pamięciowka oj głupiutki ty jeszcze dzieciaku, głupiutki  troche poczucia humoru ja mam syna w twoim wieku tak na marginesie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Jimmy,szkoda że nie dostrzegłeś, ale również pisałem że Angole są strasznie wolni i grają bez pomysłu.
Dobra ja już się nie odzywam, bo widzę że to nie ma sensu.
Anglicy przegrali bo sędzia popełnił jeden błąd, a poza tym są zajebiści
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
co za upadek jak by to powiedział Żorsz Ponimirski 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
yeeeeee 5 spalony i over 4.5 siadl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
no to  Capello
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Jimmy,szkoda że nie dostrzegłeś, ale również pisałem że Angole są strasznie wolni i grają bez pomysłu.
Dobra ja już się nie odzywam, bo widzę że to nie ma sensu.
Anglicy przegrali bo sędzia popełnił jeden błąd, a poza tym są zajebiści nie ma co dyskutowac ze "znawcami" pilki Siedza przed tv i sie podniecaja beznadziejna gra wyspiarzy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
tylko czy to są niemcy ? czy zbieranina z całego swiata ,która mieszka i dorabia w Niemczech jakie maja obywatelstwo? to też mozna kupić vide reoger guerreiro lub olisadebe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
właśnie kobietę moją kochaną na samolot odwiozłem  teraz piłka i wimbledon przez tydzień przy  i pamięciowka oj głupiutki ty jeszcze dzieciaku, głupiutki  troche poczucia humoru ja mam syna w twoim wieku tak na marginesie :D, nie rozsmieszaj mnie, jak masz syna to wiesz że jak baba wyjeżdża to święto w domu, wino kobiety i śpiew  to ile ty masz lat 60 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497 |
Niemcy byli o niebo lepsi od Angli i w dzisiejszym meczu i biorąc pod uwagę cały turniej, szkoda tylko że nikt o tym nie wspomni,a wszyscy będą mówic o sytuacji z pierwszej połowy (aż sam się dziwię że pochlebnie piszę o Niemcach  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Jimmy,szkoda że nie dostrzegłeś, ale również pisałem że Angole są strasznie wolni i grają bez pomysłu.
Dobra ja już się nie odzywam, bo widzę że to nie ma sensu.
Anglicy przegrali bo sędzia popełnił jeden błąd, a poza tym są zajebiści dostrzegłem to również i z tym też się zgodzę. Anglicy przegrali bo błąd sędziego wymusił na nich odkrycie się i danie Niemcom możliwości na puszczenie szybkiej kontry, a nawet dwóch. Niemcy są dziś lepsi i tyle aczkolwiek gdyby sędzie uznał gola podejrzewam, że potoczyłoby się to zupełnie inaczej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
tylko czy to są niemcy ? czy zbieranina z całego swiata ,która mieszka i dorabia w Niemczech tylko Podolskin i Klose urodzili sie poza granicami. Reszta to 100% Niemcy. Spoleczenstwo niemieckie tak wlasnie wyglada pelno Turkow troche murzynow i Am Pld. Idealnie reprezentacja to odwzorowuje Kakao też ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,046 |
Capello jeszcze dzisiaj powinien się podać do dymisji
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Nie wiadomo jak mecz by się potoczył, gdyby sędzie uznał tę bramkę na 2-2. Wiadome jest tylko, że w takim momencie morale Anglików byłyby znacznie wyższe, niż Niemców.
Obie bramki w drugiej połowie były efektem odkrycia się Anglików. Jakby to wyglądało przy wyniku remisowym - nie wiadomo. Raczej żadna z drużyn by tak nie ryzykowała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,497 |
Capello jeszcze dzisiaj powinien się podać do dymisji za dużo zarabia żeby tak zrobić 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|