Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 84 1 2 3 4 5 83 84
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Pany Kanepi ktoś gra ? chyba wychodzi że powinna wygrać :Cop:

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by ELEV
Czink , Brianti , Errani .. poważna drabinka laugh
Na Li to już trochę inna liga smile

Chyba,że zagra jak rok temu...prawie 60 UE.Z punktu widzenia łobstawiania mogłoby dojść do meczyku z Sarenką...Wtedy pierwszy set CS 6-0 v 6-1 i ręka na pulsie...

Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Originally Posted by onda
Originally Posted by ELEV
Czink , Brianti , Errani .. poważna drabinka laugh
Na Li to już trochę inna liga smile

Chyba,że zagra jak rok temu...prawie 60 UE.Z punktu widzenia łobstawiania mogłoby dojść do meczyku z Sarenką...Wtedy pierwszy set CS 6-0 v 6-1 i ręka na pulsie...

A pewnie , to tylko kobitki - wszystko sie może zdarzyć smile
Z drugiej strony to co gra Aga i to co grały do tej pory jej przeciwniczki , brak słów smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
a ja dzisiaj Kanepi + Clijsters smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 219
?
enthusiast
enthusiast
? Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 219
witam
Kto przy serwisie w mixcie Matkowskiego ?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Elev z Errani, Aga miała swoje świetne momenty. Ogólnie grała dobrze i pewnie, chyba się dopieprzasz z zasady i antypatii wink

Mimo wszystko gram Chinkę

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
witam !

Pironkova trzeba sprobowac , ale to na pierwszy rzut oka bo dopiero sie wstalo


Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by śledż ulik
witam
Kto przy serwisie w mixcie Matkowskiego ?

teraz garbin bedzie serwowala chyba

Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Originally Posted by młody gniewny
Elev z Errani, Aga miała swoje świetne momenty. Ogólnie grała dobrze i pewnie, chyba się dopieprzasz z zasady i antypatii wink

Mimo wszystko gram Chinkę

Ale ja na prawdę nie mam antypatii do Isi choć pewnie tak wielu uważa , oglądałem wszystkie mecze Agi jak na razie , owszem - masz rację miała fajne momenty bo ma talent i jest to oczywiste ale przeciwniczki były tragiczne , sprawdź jeden fakt - ile Aga w tych spotkaniach broniła BP , z Na Li może już tak dobrze nie być , i jakby co to ja nie ruszam tego spotkania , to tylko takie moje luźne przemyślenia wink

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Z bramki dostajesz ?

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Co do spotkan Radwanskiej to cale szczescie ze juz od dluzszego czasu oduczylem sie grania jej spotkan na glownych kuponach. No skutecznosc czy wygra czy przegra na niej mam 'niesamowita'. Przypuszczam za ponizej 50 % wiec ciesze sie ze nie gram juz tej gowniary za 'powazne' pieniadze smile Tylko probuje ja zlapac tak jak np tu ostatnio z Errani 0-2 po @9 no ale kur.va troche nie wyszlo tongue

Jest duzo prawdy w tym co pisze onda o tych mozliwych UE na li . China to troche taki cyborg bez mozgu stojacy na koncowej i przebijajacy z regularnoscia solidengo chinskiego automatu... przebijajcy do czasu az ktos jej z tego rytmu przebijania nie wybije. Radwanska z takiego rytmu wybic wlasnie potrfi. Potrfi zwolinic gra . Sciagnac dropem do siatki zagrac 'lob' i w ten sposob ten chinski jedowymiarowy robot do przebijania moze sie z czasem roz.pierdolic smile Do tego Radwanska dobrze trzyma tu pilke w korcie i serwuje naprwde przyzwoicie.

Jakbym mial dzis grac ten mecz to na boczny Radwanska grin ale mowie spotkania z udzialem tej gowniary mam z 50% skutecznosci smile

pozdrawionka piwo smile


Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Zvonareva

Kanepi

Knowle/Ram

Bopanna/Qureshi

Hewitt

Brands +5,5

Melzer over 34,5

boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Henin , Kanepi , Radwanska ,Zvonareva , Pironkova

u facetow same dogi

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by craax
Henin , Kanepi , Radwanska ,Zvonareva , Pironkova

u facetow same dogi

Widzę craax, że chcesz dzisiaj buki z torbami puscić wink
Ale czy warto ?
Gdzie My wszyscy biedni, będziemy wtedy grali.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
siema musze wybrać 2 typy z tych 5 podanych niżej które według was są dziś do gry confused

1. Na Li - Radwanska, Agnieszka
2 2,08

2. Wozniacki, C - Kvitova, Petra
Całkowita liczba wygranych setów
Kvitova, Petra +1.5 2,00

3. Benneteau, J - Tsonga, J-W
Całkowita liczba wygranych setów
Benneteau, J +1.5 2,35

4. Clijsters, K - Henin, J
Całkowita liczba wygranych setów
Clijsters, K +1.5 1,36

5. Na Li - Radwanska, Agnieszka
Całkowita liczba wygranych setów
Radwanska, Agnieszka +1.5 1,45

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by akagi
Originally Posted by craax
Henin , Kanepi , Radwanska ,Zvonareva , Pironkova

u facetow same dogi

Widzę craax, że chcesz dzisiaj buki z torbami puscić wink
Ale czy warto ?
Gdzie My wszyscy biedni, będziemy wtedy grali.

nie nie nie , dopiero z tego wybieral bede 2 mecze grin chcialem wywolac dyskusje , rozmowe , ale tutaj zjawia sie dopiero wszyscy o 13 ,i zaczna wymiotowac , pierd.. glupoty i boksowac przez nastepne 50 stron

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Kanepi Zvonareva boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Mnie za to kusi coś z innej beczki.... J. Knowle/A. Ram po 1.85@ wydaje się dobrą inwestycją.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Originally Posted by seneka1
Kanepi Zvonareva boks

jak dla mnie ani jedna ani druga , ale mogę się mylić smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Szał na Verę dzisiaj widzę smile

Ja na pewno za Nią trzymam kciuki, z Wickmayer bardzo dobrą grę, więc inwestorzy mają swoje podstawy. Hazardziści wybierają Na Li ooo

Strona 3 z 84 1 2 3 4 5 83 84

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1