|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Pany Kanepi ktoś gra ? chyba wychodzi że powinna wygrać :Cop:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
Czink , Brianti , Errani .. poważna drabinka  Na Li to już trochę inna liga  Chyba,że zagra jak rok temu...prawie 60 UE.Z punktu widzenia łobstawiania mogłoby dojść do meczyku z Sarenką...Wtedy pierwszy set CS 6-0 v 6-1 i ręka na pulsie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Czink , Brianti , Errani .. poważna drabinka  Na Li to już trochę inna liga  Chyba,że zagra jak rok temu...prawie 60 UE.Z punktu widzenia łobstawiania mogłoby dojść do meczyku z Sarenką...Wtedy pierwszy set CS 6-0 v 6-1 i ręka na pulsie... A pewnie , to tylko kobitki - wszystko sie może zdarzyć Z drugiej strony to co gra Aga i to co grały do tej pory jej przeciwniczki , brak słów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
a ja dzisiaj Kanepi + Clijsters 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 219 |
witam Kto przy serwisie w mixcie Matkowskiego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Elev z Errani, Aga miała swoje świetne momenty. Ogólnie grała dobrze i pewnie, chyba się dopieprzasz z zasady i antypatii  Mimo wszystko gram Chinkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
witam !
Pironkova trzeba sprobowac , ale to na pierwszy rzut oka bo dopiero sie wstalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
witam Kto przy serwisie w mixcie Matkowskiego ? teraz garbin bedzie serwowala chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 10,966 |
Elev z Errani, Aga miała swoje świetne momenty. Ogólnie grała dobrze i pewnie, chyba się dopieprzasz z zasady i antypatii  Mimo wszystko gram Chinkę Ale ja na prawdę nie mam antypatii do Isi choć pewnie tak wielu uważa , oglądałem wszystkie mecze Agi jak na razie , owszem - masz rację miała fajne momenty bo ma talent i jest to oczywiste ale przeciwniczki były tragiczne , sprawdź jeden fakt - ile Aga w tych spotkaniach broniła BP , z Na Li może już tak dobrze nie być , i jakby co to ja nie ruszam tego spotkania , to tylko takie moje luźne przemyślenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Co do spotkan Radwanskiej to cale szczescie ze juz od dluzszego czasu oduczylem sie grania jej spotkan na glownych kuponach. No skutecznosc czy wygra czy przegra na niej mam 'niesamowita'. Przypuszczam za ponizej 50 % wiec ciesze sie ze nie gram juz tej gowniary za 'powazne' pieniadze  Tylko probuje ja zlapac tak jak np tu ostatnio z Errani 0-2 po @9 no ale kur.va troche nie wyszlo  Jest duzo prawdy w tym co pisze onda o tych mozliwych UE na li . China to troche taki cyborg bez mozgu stojacy na koncowej i przebijajacy z regularnoscia solidengo chinskiego automatu... przebijajcy do czasu az ktos jej z tego rytmu przebijania nie wybije. Radwanska z takiego rytmu wybic wlasnie potrfi. Potrfi zwolinic gra . Sciagnac dropem do siatki zagrac 'lob' i w ten sposob ten chinski jedowymiarowy robot do przebijania moze sie z czasem roz.pierdolic  Do tego Radwanska dobrze trzyma tu pilke w korcie i serwuje naprwde przyzwoicie. Jakbym mial dzis grac ten mecz to na boczny Radwanska  ale mowie spotkania z udzialem tej gowniary mam z 50% skutecznosci  pozdrawionka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 3,584 |
Zvonareva Kanepi Knowle/Ram Bopanna/Qureshi Hewitt Brands +5,5 Melzer over 34,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Henin , Kanepi , Radwanska ,Zvonareva , Pironkova
u facetow same dogi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Henin , Kanepi , Radwanska ,Zvonareva , Pironkova
u facetow same dogi Widzę craax, że chcesz dzisiaj buki z torbami puscić  Ale czy warto ? Gdzie My wszyscy biedni, będziemy wtedy grali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 801 |
siema musze wybrać 2 typy z tych 5 podanych niżej które według was są dziś do gry  1. Na Li - Radwanska, Agnieszka 2 2,08 2. Wozniacki, C - Kvitova, Petra Całkowita liczba wygranych setów Kvitova, Petra +1.5 2,00 3. Benneteau, J - Tsonga, J-W Całkowita liczba wygranych setów Benneteau, J +1.5 2,35 4. Clijsters, K - Henin, J Całkowita liczba wygranych setów Clijsters, K +1.5 1,36 5. Na Li - Radwanska, Agnieszka Całkowita liczba wygranych setów Radwanska, Agnieszka +1.5 1,45
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Henin , Kanepi , Radwanska ,Zvonareva , Pironkova
u facetow same dogi Widzę craax, że chcesz dzisiaj buki z torbami puscić  Ale czy warto ? Gdzie My wszyscy biedni, będziemy wtedy grali. nie nie nie , dopiero z tego wybieral bede 2 mecze  chcialem wywolac dyskusje , rozmowe , ale tutaj zjawia sie dopiero wszyscy o 13 ,i zaczna wymiotowac , pierd.. glupoty i boksowac przez nastepne 50 stron
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
Kanepi Zvonareva 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Mnie za to kusi coś z innej beczki.... J. Knowle/A. Ram po 1.85@ wydaje się dobrą inwestycją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
Kanepi Zvonareva  jak dla mnie ani jedna ani druga , ale mogę się mylić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Szał na Verę dzisiaj widzę  Ja na pewno za Nią trzymam kciuki, z Wickmayer bardzo dobrą grę, więc inwestorzy mają swoje podstawy. Hazardziści wybierają Na Li 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|