|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 4,063 |
[font:Arial Black][/font] szmakowicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
czy Robben zagra dziś od 1 minuty ? Bo fajny jest kurs na to, że strzeli bramkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Knowle/Ram skąd ta pewność do nich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
jeszcze chwile bede mial watpliwosci i pojda wszystkie 3 i bedzie swiety spokoj @akagi Holandia do glownego tez dzis idzie  ale debel na pewno nie , ale to dlatego , ze to debel wlasnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2007
Posty: 2,115 |
czy Robben zagra dziś od 1 minuty ? Bo fajny jest kurs na to, że strzeli bramkę ma zagrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Semjan GSM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
czy Robben zagra dziś od 1 minuty ? Bo fajny jest kurs na to, że strzeli bramkę ma zagrac  no to myślę, że @3.55 na to, że strzeli to jest value np. wczoraj na Messiego tylko @2.1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A ja w kółko to samo craax :
Każdy jest Sobie sterem i żeglarzem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Craax a Brazylię dajesz? bo Chile solidne jest, ale kartki ich zniszczyły xD
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
czy Robben zagra dziś od 1 minuty ? Bo fajny jest kurs na to, że strzeli bramkę ma zagrac  no to myślę, że @3.55 na to, że strzeli to jest value np. wczoraj na Messiego tylko @2.1 Prędzej Sneijderek wkula.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wiem akagi wiem ,dlatego steruje z daleka od tego ! dalem Rad/Kir gladko w dupe , dalem z handi debel nr 1 po 1.25 z Eaton/Inglot i plecy , podziekowal
Diilmach o Brazylii jeszcze mysle , szkoda ,ze tak oslabione dzis Chile
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
no właśnie, ogólnie z Hiszpanią dawałem że strzelą gola chłopaki nie zawiodłem się. xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Pisałem Ci wtedy craax, żeby Radwy zaliczyć do planu " B ", pozostałe męskie - gładko - ale weszły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
Ciężkie te mecze dzisiaj, na WTA to się nie bardzo znam, Henin da radę ? ja gram Kim  Enę widzialem jeden mecz i mi sie nie podobała, urwane uderzenia i w ogóle bez rewelacji, Kim widziałem tylko troche i bylo co najmniej poprawnie wie ktoś jakie były kursy na Fedora w MMA ? 1,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Wszyscy napaleni na Age tak wiec pozostaje nic innego jak grac Na Li 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
panowie a z mężczyzn dziś nic? ; >
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
panowie a z mężczyzn dziś nic? ; > no jak nic sklec sobie kupon fedex, nadal, tsonga, murray i masz prawie 2 kurs  a raczej pewne...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Henin gra naprawde dobrze , szybko i agresywnie , bardziej lubie Kim ale chyba dzis odpadnie a naprawde powaznie Petrowej to traktowac nie mozna. Princessa to Princessa  Dla mnie Kim wydaje sie silniejsza nie tylko pod wzgledem co ma 'w lapie' ale rowniez pod wzgledem psychiki  Sadze ze Henin tego meczu moze w decydujacych momentach nie wytrzymac i bedzie miala taki przestoj chocby na serwisie tak jak podczas meczu z Serena na AO w tym roku albo ze Stosur na RG czy nawet tez na tym RG z Szarapowa ( malo brakowalo a tamten mecz potoczyl by sie w druga strone ) Drugi serwis Henin to jest kopalnia punktow a o tym Kim dobrze wie. Przyjdzie moment w meczu ze Henin zacznie sie gotowac nie trafiac pierwszym a drugi to juz Kim bedzie zbijac i spychac do obrony. Sadze ze tego typu przestoj Henin w waznym meczu kolejny raz sie zdarzy i Kim to wykorzysta a pierdolniecie w dloni przeciez ma i gra katowa tez jest na najwyzszym poziomie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
nie nie takich kuponów nie gram.;)) ale dzięki. xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
@popik Na Li to Ty sobie wez  i biore   Przynajmniej sam nie jestem  Gdzie są Ci co kazali Adze kończyć karierę, bo dziś pomału szał na Nią 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|