|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
betwocie jestes? Zakład o piweczko, że wygra leyton? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Bohdan Tomaszewski ma 90 lat .. ciekawe jak Ty bedziesz sie wypowiadal w Jego wieku o ile w ogole dozyjesz tego wieku  czy ja dożyję to wątpię. "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" Ja go szanuję i lubię, ale nietety nie da się go słuchać... tragedia.. i juz jak komentuje z Kasia to przesada "Ma Pani racje" "oj nie, Pan ma racje" "oj, ah" " stranie w banie, pierdolenie kotka za pomoca mlotka rowniez ma opinia odnonosi sie do drugiego meskiego komentatora - DRAMAT TA CALA EKIPA PS i PSE place, i ogladam mecz bez dzwieku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Feda mogło już tu nie być a tymczasem złapał wiatr i zgarnia Wimbledon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478 |
ale tsonga jedzie z gównem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
co Pironkova gra - koncertowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
ale tsonga jedzie z gównem wreszcie, jakim cudem to coś zwane beneto tutaj doszło to ja nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
jarka bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Obaj Tomaszewscy to durnie. Pierw Tomasz pojechal po Kubocie, przed chwila Bohdan pojechal po Radwanskich. A fanem Radwanskich nie jestem, ale kim oni sa zeby tak jezdzic na antenie po ludziach, ktorzy w atp i wta daja nam [Polakom] najwiecej 'radosci' czy wynikow - jak kto woli. grubo pojechałes, co jak co ale stary tomaszewski obok Ambroziaka znaja się na tenisie nie wspominajac o innych dyscyplinach, więkeszy szacun "stary" tomaszewski był niezłym grajkiem Grubo pojechalem, ale mam do tego podstawy. Ja nie neguje jego wiedzy, ale jezdzic tak po Radwanskich? Cenie Bohdana i jego wiedze, mam do niej szacunek, ale tak mowic nie wypada i mysle, ze on juz nie powinien komentowac sportu, bo zdrowie nie to i lata nie te. Naszym dziadkom tez w glowach sie przewraca z wiekiem. Wszystkim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Groth łam i po seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Obaj Tomaszewscy to durnie. Pierw Tomasz pojechal po Kubocie, przed chwila Bohdan pojechal po Radwanskich. A fanem Radwanskich nie jestem, ale kim oni sa zeby tak jezdzic na antenie po ludziach, ktorzy w atp i wta daja nam [Polakom] najwiecej 'radosci' czy wynikow - jak kto woli. grubo pojechałes, co jak co ale stary tomaszewski obok Ambroziaka znaja się na tenisie nie wspominajac o innych dyscyplinach, więkeszy szacun "stary" tomaszewski był niezłym grajkiem Grubo pojechalem, ale mam do tego podstawy. Ja nie neguje jego wiedzy, ale jezdzic tak po Radwanskich? Cenie Bohdana i jego wiedze, mam do niej szacunek, ale tak mowic nie wypada i mysle, ze on juz nie powinien komentowac sportu, bo zdrowie nie to i lata nie te. Naszym dziadkom tez w glowach sie przewraca z wiekiem. Wszystkim. najlepsze i tak było jak 10 czy 15 minut przepraszal Kubota, dzien pozniej na antenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
co Pironkova gra - koncertowo od poczatku turnieju ladnie pomyka , oby do konca dzisiejszego meczu tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
znowu bp jarka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
co Pironkova gra - koncertowo od poczatku turnieju ladnie pomyka , oby do konca dzisiejszego meczu tak oby  bo gram ją również od poczatku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,548 |
booooooooooooooooom groth 6*-5
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Melzer , drewno dziś kompletne ... On w tym meczu 8 gemów nie ugra
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
co Pironkova gra - koncertowo Zwracam honor w temacie Groth gra dziewczyna świetny tennis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Groth breaaaaaaaaaaak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
co Pironkova gra - koncertowo Zwracam honor w temacie Groth gra dziewczyna świetny tennis  gra swietnie, tylko szkoda ze JJ zwalila na 11 k kupon 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|