|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
1. Expekt zareagował na AZS?. To świetnie. W to mi Gray. Paradoksalnie info o kontuzji Graya tylko zwiększa szanse AZS-u na zwycięstwo z Polonią, nic nie ujmują temu skąd inąd niezłemu koszykarzowi. AZS jest jak zwykle drużyną źle zbudowaną i źle prowadzoną. Teraz bez tzw. lidera będą mogli włączyć się do gry inni zawodnicy i potencjał będzie bardziej wykorzystany. Obecność nowego trenera Barana gwarantuje co najmniej brak głupich błędów taktycznych. Jeśli więc koszalinianie zagrają z ambicją, a że niektórzy są zagrożeni zwolnieniem będzie tak na pewno, pokonają będąca w dołku Polonię i przełamią serię pięciu porażek. Handi +6,5 i kursie 1,9 to jak Panowie tu mówią promocja. Ale ja obstawima czystą jedynkę.
2. Polecam też mecz Czarni - Polpharma - 1 za 1,76, to bardzo dobry kurs. To wyrównane drużyny, ale między takimi decydująca jest przewaga własnego parkietu. Gdyby mecz odbywał się w Starogardzie, obstawiłbym Polpharmę.
3. Jesli dodamy do tego Anwil, który do soboty będzie wzmocniony i kurs 1,5 z przereklamowaną ostatnio Stalą, mamy serię świetnych meczy do grania. Na takie kolejki w PLK się czeka.
Życzę wszystkim powodzenia. 1.cuda sie zdarzają na szczęscie 2.Czarni faworytem...heh...:) 3.Anwil...heh...żenująca koszykówka...under 155.5 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
Panowie co myslicie o takim handi 5454 TURÓW Z.-NOTEĆ I. H(0-28) 2,30 1
Notec dostawala 29 i wiecej punktami 6 razy w sezonie, nawet z Kotwica przegrali 32 punktami. Ich najlepszy wynik w tym sezonie to Polpak Świecie - Noteć Inowrocław 67:53 jest szansa ze handi wejdzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 68 |
na jutro Anwil - Stal 1 kurs 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2005
Posty: 68 |
za szybko wcisnalem enter  Anwil dość juz naprzegrywał meczy, wiec czas wziasc sie w garsc i zaczac wygrywac tymbardziej ze gra u siebie ze srednia stala i w ostatnim tygodniu nastapily w Anwilu wzmocnenia! A wiec ja gram Anwil za 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> innegego rezultatu jak zwyciestwo gospodarzy sobie nie wyobrazam..;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934 |
Z tego co wiem to tylko jeden zawodnik troszkę trenował a dwóch pozostałych przybędzie dopiero dzisiaj.Więc skąd możemy wiedziec co to za wzmocnienia skoro mają podpisane kontrakty na kilka dni. Też chcę zagrac na Anwil ale prócz hali to nie umiem sobie powiedziec co za nimi przemawia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 35 |
Zmiany kursów na hc w totomix: Turów Z. - Noteć I. H(0-28) 2,30-1,60 Unia Tarnów - Astoria Byd. H(8-0) 1,60-2,30 Czyżby czysta 2 w pierwszym i czysta 1 w drugim meczu? Może Unia w ogóle pokusi się o wygraną w meczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Turów Notec -26.5 1.65 expekt Turów Z. - Noteć I. H(0-28) 2,30 Toto Expekt nie zawsze ma racje ale tym razem jestem z nimi...handi wyglada na bardzo wysokie ale ja wystawiłbym 10 pkt wyzsze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
co dopozostałych spotkan... nie wydaja mi sie aby w Slupsku było wiecej niz 140 pkt... Astoria powinna wygrać ale "nowości" w Tarnowie i Chudeusz na ławce wiec moze byc over.... linia na Anwil lekko spadal ale i tak wydaje mi sie za duza...Radke dzisiaj zagra a czy beda wzmocnienia tego nie wiedza nawet we Włocławku...Jezeli ufacie Anwilowi to zycze powodzenia ale ze Stalą bedzie im bardzo ciezko...bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 231 |
DGP Azoty Unia Tarnów - Astoria Bydgoszcz 1-2.85-Toto-Mix W druzynie tarnowskiej w tym tygodniu duże zmiany kadrowe, pojawil amerykanin Shawn Simpson który zatapil Caseya Snadersa na pozycji srodkowego. Simpson wedlug trenera jaskolek Krzysztofa Kocola mimo ze jest nizszy od Sandersa to sprawia wrazenia zawodnika lepszego i bardziej walecznego. Wspolnie z obecnie 3 zbierajacym w PLK Wojtkiem Żurawskim stocza pojedynek pod koszem z wyzszymi Kristjanem Ergecevicem i Marcusem Masonem. Kolejny nowy zawodnik to Piotrek Szczotka który w zeszlym sezonie gral w lasnie w Astorii Bydogszcz a obecny sezon rozpoczynal w Stali Ostrow, Dusan Radovic to juz weteran parkietow, klasyczna jedynka, nie rzuca duzo ale wiele widzi na parkiecie. Chaz Carr z meczu na mecz gra coraz lepiej a pojedynek zaczyna byc liderem tarnowskiej druzyny. Pojawienie sie nowych zawodnikow sparwi ze trener Kocol bedzie mial wieksza mozliwosc dokonywania zmian w zespole. Druzyna Astorii z liderem Gregiem Davisem, i z solidnie grajacymi Pawlem Wiekiera i Aivarasem Kiausasem. Mecz zapowiada sie bardzo ciekawie, Unia juz dwa tygodnie byla bliska pokonania Polpharmy,a teraz nadszedl czas na pierwsze zwyciestwo w sezonie!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Randy Holbrook najprawdopodobniej nie zagra dzisiaj w meczu z Turowem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
do undera w Koszalinie dorzucam jeszcze Anwil-Stal 2 2.55 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
co dopozostałych spotkan... nie wydaje mi sie aby w Slupsku było wiecej niz 140 pkt... Astoria powinna wygrać ale "nowości" w Tarnowie i Chudeusz na ławce wiec moze byc overowo.... linia na Anwil lekko spadła ale i tak wydaje mi sie za duza...Radke dzisiaj NIE zagra a czy beda wzmocnienia tego nie wiedza nawet we Włocławku...Jezeli ufacie Anwilowi to zycze powodzenia ale ze Stalą bedzie im bardzo ciezko...bardzo nie wiem jak moglem zrobic tyle błędów....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
do undera w Koszalinie dorzucam jeszcze Anwil-Stal 2 2.55 4/10 Szymii W Koszalinie undera nie bedzie...poza tym AZS nie powinnien przegrać over150 5/10 AZS+6.5 7/10 AZS win 3/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Równie dobrze może sie tak zdażyć że wygramy oboje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo ja zagrałem under 152.5
Co do Stali to gdyby nie przespana pierwsza kwarta to Anwil by popłynoł, nie wiem co się tam stało i jak można było zdobyć tylko 4 punkty ? Slupsk napisałeś że Stal to przereklamowany zespół, ja twierdze inaczej. Mieli problemy zdrowotne na początku rozgrywek, ale teraz grają coraz lepiej i sprawią jeszcze nie jedną niespodzianke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ale się naciąłem na tym underze Koszalina, ojajego
Rzeczywiscie, tak jak mowil zw, w tej hali nie powinni grac w kosza na tym poziomie... Masakra i w sumie rzecz biorąc wstyd
Druga sprawa to to, ze jednak kufa w koszykowce sie BRONI, a ani polonia, ani koszalin TOTALNIE nie potrafia bronić, po prostu smieszne to jest
Chcialbym byc trenerem w ekstraklasie, z 12 robotnikow zrobilbym wicemistrza Polski. Proste jak parówka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Chcialbym byc trenerem w ekstraklasie, z 12 robotnikow zrobilbym wicemistrza Polski. Proste jak parówka. Az strach pomysleć co by było, gdybyś był trenerem NBA... i miał w drużynie kilku wartościowych graczy, a nie samych rzemieślników. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Remis na minute do konca. Polonia chyba jednak wygra moim zdaniem. Koszarek... ale koleś.... wielki gracz, wielki powrót.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Kowalczuk jest drwalem, czy pracuje w kamieniołomach?
Oszałamiająca technika. Normalnie gratuluję mądrej koncowki regularnego czasu gry, po co wygrac normalnie jak mozna grac dogrywke psujac 902348018543285734085743289574230985789423758943275809234750982347598234758942375890324759803270589374 zł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15 |
1.cuda sie zdarzają na szczęscie 2.Czarni faworytem...heh...:) 3.Anwil...heh...żenująca koszykówka...under 155.5 5/10
1. Nie trzeba cudów, wystarczy że zagra zespół (tylko co to była za gra, z obu stron)
2. Nie kieruje się nigdy regionalnymi uprzedzeniami w typowaniu. Zdecydowała właśnie przewaga parkietu.
3. Anwil, nadal gra słabo, ale musiał sobie poradzić
Wszystko pięknie weszło. Ogranie buków po trzech dogrywkach, to naprawdę smakuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Cuda na szczescie sie zdarzaja...to co grał dzisiaj AZS przez cały regulaminowy czas gry to żenada....wstyd by cos takiego pokazywac w calej Polsce...nie wiem jak to wygladało w telewizji ale na hali było mi wstyd... Nie wiem cio tak spieło chlopakow...grali strasznie nerwowo niepewnie i czasami nie wiedzieli co maja zrobic z piłką Moze na ich postawe wpłyneła transmisja telewizyjna...moze top ,ze grali pierwszy raz od półtora roku bez Graya...moze to wina nowego trenera...nie wiem ale czasami nie moglem juz tego ogladac...naszczescie Polonia dostosowala sie do poziomu meczu i dzieki temu dzisiejszy dzien konczy sie dla mnie bardzo szczesliwie... co do Kowalczuka...to on wygrał ten mecz...mimo ,ze nie trafil tych osobistych to co zbierał w ataku to mistrzostwo świata... Słupsk... ja żadnych uprzedzen regionalnych nie mam...Bukmacherzy nie powinni moim zdaniem tak faworyzowac Czarnych...Macie dobry zespół,swietnego fachowca na ławce i najlepsza publicznosc w Polsce...naprawde przyjemnie oglada mi sie mecze w Słupsku...ale Polpharma kadrowo jest mocniejsza i expekt wystawiajac kursy moim zdaniem sie lekko pomylił To tyle... Ide sie napic bo straciłem dzisiaj troche zdrowia:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Kowalczuk jest drwalem, czy pracuje w kamieniołomach?
Oszałamiająca technika. Normalnie gratuluję mądrej koncowki regularnego czasu gry, po co wygrac normalnie jak mozna grac dogrywke psujac 902348018543285734085743289574230985789423758943275809234750982347598234758942375890324759803270589374 zł? Już można obstawiać dogrywki w Polskiej Lidze Koszykówki(pozdrowienia dla TOTO-MIXA)to dogrywki sypią sie jak z rękawa...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|