Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
Bukmacherzy nie powinni moim zdaniem tak faworyzowac Czarnych


Zgadzam się, jestem za. Im mnieju będą go faworyzowali we własnej hali tym lepiej dla niektórych portfeli.
Czarni grają w ekstraklasie szósty sezon. We własnej hali przez ten czas jeśli przegrywali to tylko z medalistami MP, a i to nie zawsze, czesto ich ogrywali. Było zaledwie kilka meczy w historii, kiedy zespół spoza podium wygrał w Słupsku. Na palcach jednej reki mozna to policzyć. Ale raz był to Koszalin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Zasrany AZS, przez 5 minut dogrywki rzucili więcej punktów niż w trzech ostatnich kwartach, gdzie była ta jebana obrona ?? aeech

In minum zaskoczył mnie również Polpak, sądziłem że podejmą walke i nie przegrają 20 punktami. Albo Prokom wraca do formy, albo jwdnak Polpak to średnia drużyna w którą za wcześnie uwierzyłem.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 15
F
stranger
stranger
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 15
szymi co??? zdobywca?? chyba szymi_obrażacz bo chyba tylko to potrafisz. Ja postawiłem na AZS w wygrałem!!!!!!!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
Obrodziło dogrywkami w naszej lidze, dlatego najlepiej grać systemem na remisy. Jednak lepiej NBA bo tam to co 9,10 mecz jest dogrywka, a liga można powiedzieć b.wyrównana, gdzie swój parkiet nie ma takiego znaczenia jak w ligach europejskich. W NBA często zdarzają się nawet 2 remisy na kolejkę.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Quote
szymi co??? zdobywca?? chyba szymi_obrażacz bo chyba tylko to potrafisz. Ja postawiłem na AZS w wygrałem!!!!!!!

A co mnie to interesuje że ty postawiłeś?
Jakoś nie widze żadnej twojej analizy.

Ja też postawiłem w tym spotkaniu na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Za e-basket.pl

Dominet Basket Liga - pod takim szyldem prowadzone będą w bieżącym sezonie rozgrywki Polskiej Ligi Koszykówki. Informację o porozumieniu z Dominet Bankiem podano na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. W ramach współpracy, Polska Liga Koszykówki SA otrzyma wsparcie w postaci sponsoringu bezpośredniego oraz udziału w programie pośrednictwa finansowego, zaś Dominet Bank będzie promowany w trakcie rozgrywek. Umowa pomiędzy Dominet Bankiem i PLK może zostać jednostronnie przedłużona przez bank na kolejnych 5 lat.

Na mocy umowy sponsoringowej, Dominet Bank otrzymał prawo do emisji spotu reklamowego podczas meczów oraz do zamieszczania reklam na plakatach, biletach, w publikacjach i w halach sportowych. Może także organizować konkursy i akcje promocyjne podczas rozgrywek oraz prowadzić wspólny z Ligą wortal internetowy. Dominet Basket Liga będzie też transmitowana w telewizji publicznej.

Umowa z Dominet Bankiem zapewni Lidze bezpośrednie świadczenia sponsoringowe przy zachowaniu samodzielności w zarządzaniu organizacją rozgrywek. Ponadto, dzięki zapisom dotyczącym pośrednictwa finansowego poszczególne kluby będą mogły pozyskiwać dodatkowe środki ze sprzedaży i obsługi produktów finansowych Dominet Banku, np. kart kredytowych dedykowanych poszczególnym klubom. Zwiększanie ich przychodów będzie także wynikało ze wsparcia przez Dominet Bank działań sprzedażowych i marketingowych Ligi - rozszerzenia bazy kibiców, zwiększenia dochodów ze sprzedaży pamiątek klubowych oraz stworzenia systemu lojalnościowego dla posiadaczy kart na zakup biletów na mecze nie objęte rozgrywkami Dominet Basket Ligi


Co o tym sądzicie?

btw. Proszę moderatora o zmianę nagłówka tego tematu.

Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
a ja powiem tylko jedno grajcie na Notec w piatek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
co powiecie na kursy w profku:

D71 Ast.Bydg.-Prokom S 3.1 1.25
D72 K.Kolobr.-Koszalin 1.78 1.78
D73 St.Ostrow-Slask W. 2.2 1.5
D74 Not.Inowr.-Anwil W 3.6 1.18
D75 Polpharma-T.Zgorz. 1.7 1.87
D76 Polpak-E.Cz.Slupsk 1.78 1.78
D77 Polonia- U.Tarnow 1.15 3.95

qrcze tym razem wyrównane mecze troszke.. :|

moje typy:

- Prokom (chociaz chcialbym zeby ich ktos wreszcie ograł - ale z taką formą i składem będzie ciężko)

- Kotwica - pierwsze derby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - moja sympatia w tym przypadku po stronie Arabasa i teamu

- Sląsk Wrocław - Wydaje mi się że to poniekąd promocja po takim kursie.. (mimo iż Stal prezentuje się nienajgorzej) - Sląsk jednak jest zgrany i ostatnio forma idzie tylko w jednym kierunku -> do góry!

- Anwil - mimo słabej postawy anwilu jest on zdecydowanym faworytem, drużyna z Inowrocławia to tylko sparing partner w całej PLK :|

- Polpharma - tutaj mecz na szczycie wiec wszystko moze sie zdarzyc.. jednak Jerry Johnson i Dennis Stanton + atut własnego boiska przekonuje mnie do zespołu z Starogardu (wiadomośc z ostatniej chwili to powrót najlepiej podającego zawodnika PLK z zeszłego sezonu do Turowa.. -hm.. ciekawe co z tego wyniknie)

- Polpak i Energa..... no cóż Polpak wg. mnie ma niesamowity początek jak na PLK, Energa ostatnio 2 ciężkie mecze u siebie... jedyny mecz którego się nie tykam..
przynajmniej jak narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

- Polonia - to brązowy medalista zeszłego sezonu, ostatnio jednak nie prezentuje super formy, z Unią raczej bez problemów zwycięży bo to kolejny sparing partner..

powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
heh są już typy w ekspekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ciekawe... pojawiły się 40 minut po tym jak prof je wystawił (i calkiem podobne sa) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jeszcze czekam na milenium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

tutaj z ekspekta kursy :

16:55 Polpharma Starogard - Turów Zgorzelec Pol. Basket liga 1.76 1.95 +2
17:55 Polpak Świecie - Czarni Słupsk Pol. Basket liga 1.75 1.97 +2
17:55 Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin Pol. Basket liga 1.85 1.85 +1
18:25 Astoria Bydgoszcz - Prokom Trefl Sopot Pol. Basket liga 7.00 1.07 +2
18:25 Stal Ostrów - Slask Wroclaw Pol. Basket liga 2.30 1.55 +2
18:25 Polonia Warszawa - Unia Tarnów Pol. Basket liga 1.08 6.50 +4



co Wy na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
no to jutro mamy derby po raz pierwsyz bez emocji i beze mnei na hali (jeb... robota) Ale do buka rtza sie wybrac i na Anwil poatwic neistety tym razem nei moge da na NOTEC:( jutro kolejna porazka ale z tego co wiem nadchodza jakeis tam wzmocnienia i moze uda sie uratowac ekstrklase....mimo wsyztsko jutro be scisk za ANWIL!!!

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Sorry za OT.

Gdzie znajdę tabele z poprzednich sezonów? Szukałem na ofcjalnym sajcie Era Basket Ligi, ale albo nieskutecznie, albo nie ma tam...

--
pzdr.bcn1899 *Madrid, cabrón, saluda al campeón*

Dołączył: May 2005
Posty: 435
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 435
toto-mix nam sie rozwija,dal strzelcow , comyslicie
o parze hoolbrook- ignerski, 2 za 1,75 calkiem mila

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
FERDYNAND A JA MYSLĘ ŻE NIE WIESZ NAWET O CZYM PISZESZ I NA CZYM OPIERASZ SWÓJ "CAŁKIEM FAJNY TYP"
wziąłeś go z kapelusza i nie rozumiem po kiego grzyba zawracasz ludziom głowe swoja nędzną twórczościa
holbrock-kontuzja ahillesa najprawdopodobniej dzisiaj nie zagra + notec w ostatnich 3 dniach zakontraktowała 3 nowych zaowdników i cały inowrocław mówi że własnie za holbroocka który dzisiaj może juz siedzi w samolocie do usa ,a ty piszesz o parce , moja propozycja jesli na przyszłość bedziesz pisał o czymkowliek to może wczesniej sprawdż choć czy zawodnik o którym piszesz zagra w danym meczu,

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Toto dali handi +25 na Noteć,hmm,grają u siebie,kombinują z nowymi grajkami,do tego podejmują Anwil,który jak gra,kazdy widzi,pewno i Włocławek wygra,bo rywal mizerny,ale wątpie,czy przebiją te 25 handi,chyba na tyle mocni nie są.
Moim zdaniem troche za wysoko dali linie i skuszę się,owszem Inowrocław dostaje baty od całej ligi,ale w tym meczu akurat nie powinien.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
juan holbrock dizs u nas nei gra!!! nei daaj na notec anwil powinien spokojnie przeskoczyc ta granice z nowych tyko zagra jakis gracz z polpaku ktory tam gral epizody restz dopieor w nastepnym tygodniu

Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
Quote
(wiadomośc z ostatniej chwili to powrót najlepiej podającego zawodnika PLK z zeszłego sezonu do Turowa.. -hm.. ciekawe co z tego wyniknie)

A no to m.in. wyniknie, że Turów ten mecz wygra. Właśnie takie mocne ogniwo pozwoli wykorzystać w pełni potencjał Turowa, któy jest nieporównywalnie wyższy niż Polpharmy. Kurs na Turów jest niewiarygodnie wysoki, rekompensujący pozostałe pary, w który poza nie wartymi świeczki Anwilem i Prokomem, trudno wytypować wzgględnie pewnego zwycięzcę.

Z newsów, Rick Apodaca lider Polpaku podkręcił staw skokowy i jego występ przeciwko Czarnym stoi pod znakiem zapytania.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
D
member
member
D Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
Nie wiadomo jeszcze na 100% czy Yann Mollinari wystąpi w meczu z Polpharmą. Zresztą jego pierwsze wystepy napewno nie będa takie z jakich go pamietamy z ostatniego sezonu w Turowie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Myślę że ta linia w tot +25 na Noteć z Anwilem za 1,9
do wzięcia. Noteć to słaby zespół ale Anwil też nie gra rewelacji. Jak przegrałw Kołobrzegu to kus na nich był w
granicach 1,2. I porzegrali.
Pozdrawiam Teo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
Quote
Nie wiadomo jeszcze na 100% czy Yann Mollinari wystąpi w meczu z Polpharmą. Zresztą jego pierwsze wystepy napewno nie będa takie z jakich go pamietamy z ostatniego sezonu w Turowie.
Raczej wystąpi. Francja to cwywiliowany kraj i nie trzeba jak w przypadku Underwooda (AZS K.) czekać na list czystości z Brazylii. co do zgrania z zespołem to soory, ale tak doświadczony gracz i to jedynka wchodzi w zespół z mety. Wystarczy mu rozrysować zagrwki. To wysocy bywają na początkku zagubieni. Upieram się - Turów to pewna 2 w meczu z Tabletkami.


[quota]Myślę że ta linia w tot +25 na Noteć z Anwilem za 1,9
do wzięcia. Noteć to słaby zespół ale Anwil też nie gra rewelacji.[/quote]

No to wyczaiłeś. Jak można stawiać nawet na tak wysoką linię na zepół, który regularnie bierze w ryj 30-punktami.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
polpharma-turow zdecydowanie no bet,polpharma to zespol trzech amerykancow,widzialem obie druzyny w akcji,lepsze wrazenie mimo wszystko sprawiaja druzyna z pomorza.turow zlepka inwidualnosci,narazie jeden mecz im wyszedl z prokomem i to wszystko,ostatni mecz mimo wysokiej wygranej z notecia tez nie zachwycili,styl pozostawial wiele do zyczenia,staton,johnson,kinloch mam nadzieje ze poprowadza dwoja druzyne do zwyciestwa,po dwoch porazkach nieszczesliwych po dogrywkach czas na zwyciastwo u siebie...ja lekko ze wskazanie na polpharme

kotwica-aza,derby tez ciezke to wytypowania,ale do zespolu koszalinskiego powraca Gray,wiec moze...2??ale no bet

cala kolejka ciezka do wytypowania:((

Strona 10 z 15 1 2 8 9 10 11 12 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1