|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15 |
Bukmacherzy nie powinni moim zdaniem tak faworyzowac Czarnych
Zgadzam się, jestem za. Im mnieju będą go faworyzowali we własnej hali tym lepiej dla niektórych portfeli. Czarni grają w ekstraklasie szósty sezon. We własnej hali przez ten czas jeśli przegrywali to tylko z medalistami MP, a i to nie zawsze, czesto ich ogrywali. Było zaledwie kilka meczy w historii, kiedy zespół spoza podium wygrał w Słupsku. Na palcach jednej reki mozna to policzyć. Ale raz był to Koszalin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Zasrany AZS, przez 5 minut dogrywki rzucili więcej punktów niż w trzech ostatnich kwartach, gdzie była ta jebana obrona ?? aeech
In minum zaskoczył mnie również Polpak, sądziłem że podejmą walke i nie przegrają 20 punktami. Albo Prokom wraca do formy, albo jwdnak Polpak to średnia drużyna w którą za wcześnie uwierzyłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 15 |
szymi co??? zdobywca?? chyba szymi_obrażacz bo chyba tylko to potrafisz. Ja postawiłem na AZS w wygrałem!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 10 |
Obrodziło dogrywkami w naszej lidze, dlatego najlepiej grać systemem na remisy. Jednak lepiej NBA bo tam to co 9,10 mecz jest dogrywka, a liga można powiedzieć b.wyrównana, gdzie swój parkiet nie ma takiego znaczenia jak w ligach europejskich. W NBA często zdarzają się nawet 2 remisy na kolejkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
szymi co??? zdobywca?? chyba szymi_obrażacz bo chyba tylko to potrafisz. Ja postawiłem na AZS w wygrałem!!!!!!! A co mnie to interesuje że ty postawiłeś? Jakoś nie widze żadnej twojej analizy. Ja też postawiłem w tym spotkaniu na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Za e-basket.pl
Dominet Basket Liga - pod takim szyldem prowadzone będą w bieżącym sezonie rozgrywki Polskiej Ligi Koszykówki. Informację o porozumieniu z Dominet Bankiem podano na specjalnie zwołanej konferencji prasowej. W ramach współpracy, Polska Liga Koszykówki SA otrzyma wsparcie w postaci sponsoringu bezpośredniego oraz udziału w programie pośrednictwa finansowego, zaś Dominet Bank będzie promowany w trakcie rozgrywek. Umowa pomiędzy Dominet Bankiem i PLK może zostać jednostronnie przedłużona przez bank na kolejnych 5 lat.
Na mocy umowy sponsoringowej, Dominet Bank otrzymał prawo do emisji spotu reklamowego podczas meczów oraz do zamieszczania reklam na plakatach, biletach, w publikacjach i w halach sportowych. Może także organizować konkursy i akcje promocyjne podczas rozgrywek oraz prowadzić wspólny z Ligą wortal internetowy. Dominet Basket Liga będzie też transmitowana w telewizji publicznej.
Umowa z Dominet Bankiem zapewni Lidze bezpośrednie świadczenia sponsoringowe przy zachowaniu samodzielności w zarządzaniu organizacją rozgrywek. Ponadto, dzięki zapisom dotyczącym pośrednictwa finansowego poszczególne kluby będą mogły pozyskiwać dodatkowe środki ze sprzedaży i obsługi produktów finansowych Dominet Banku, np. kart kredytowych dedykowanych poszczególnym klubom. Zwiększanie ich przychodów będzie także wynikało ze wsparcia przez Dominet Bank działań sprzedażowych i marketingowych Ligi - rozszerzenia bazy kibiców, zwiększenia dochodów ze sprzedaży pamiątek klubowych oraz stworzenia systemu lojalnościowego dla posiadaczy kart na zakup biletów na mecze nie objęte rozgrywkami Dominet Basket Ligi
Co o tym sądzicie?
btw. Proszę moderatora o zmianę nagłówka tego tematu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,461 |
a ja powiem tylko jedno grajcie na Notec w piatek... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
co powiecie na kursy w profku:
D71 Ast.Bydg.-Prokom S 3.1 1.25 D72 K.Kolobr.-Koszalin 1.78 1.78 D73 St.Ostrow-Slask W. 2.2 1.5 D74 Not.Inowr.-Anwil W 3.6 1.18 D75 Polpharma-T.Zgorz. 1.7 1.87 D76 Polpak-E.Cz.Slupsk 1.78 1.78 D77 Polonia- U.Tarnow 1.15 3.95
qrcze tym razem wyrównane mecze troszke.. :|
moje typy:
- Prokom (chociaz chcialbym zeby ich ktos wreszcie ograł - ale z taką formą i składem będzie ciężko)
- Kotwica - pierwsze derby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - moja sympatia w tym przypadku po stronie Arabasa i teamu
- Sląsk Wrocław - Wydaje mi się że to poniekąd promocja po takim kursie.. (mimo iż Stal prezentuje się nienajgorzej) - Sląsk jednak jest zgrany i ostatnio forma idzie tylko w jednym kierunku -> do góry!
- Anwil - mimo słabej postawy anwilu jest on zdecydowanym faworytem, drużyna z Inowrocławia to tylko sparing partner w całej PLK :|
- Polpharma - tutaj mecz na szczycie wiec wszystko moze sie zdarzyc.. jednak Jerry Johnson i Dennis Stanton + atut własnego boiska przekonuje mnie do zespołu z Starogardu (wiadomośc z ostatniej chwili to powrót najlepiej podającego zawodnika PLK z zeszłego sezonu do Turowa.. -hm.. ciekawe co z tego wyniknie)
- Polpak i Energa..... no cóż Polpak wg. mnie ma niesamowity początek jak na PLK, Energa ostatnio 2 ciężkie mecze u siebie... jedyny mecz którego się nie tykam.. przynajmniej jak narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
- Polonia - to brązowy medalista zeszłego sezonu, ostatnio jednak nie prezentuje super formy, z Unią raczej bez problemów zwycięży bo to kolejny sparing partner..
powodzenia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
heh są już typy w ekspekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ciekawe... pojawiły się 40 minut po tym jak prof je wystawił (i calkiem podobne sa) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jeszcze czekam na milenium <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
tutaj z ekspekta kursy :
16:55 Polpharma Starogard - Turów Zgorzelec Pol. Basket liga 1.76 1.95 +2 17:55 Polpak Świecie - Czarni Słupsk Pol. Basket liga 1.75 1.97 +2 17:55 Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin Pol. Basket liga 1.85 1.85 +1 18:25 Astoria Bydgoszcz - Prokom Trefl Sopot Pol. Basket liga 7.00 1.07 +2 18:25 Stal Ostrów - Slask Wroclaw Pol. Basket liga 2.30 1.55 +2 18:25 Polonia Warszawa - Unia Tarnów Pol. Basket liga 1.08 6.50 +4
co Wy na to? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886 |
no to jutro mamy derby po raz pierwsyz bez emocji i beze mnei na hali (jeb... robota) Ale do buka rtza sie wybrac i na Anwil poatwic neistety tym razem nei moge da na NOTEC:( jutro kolejna porazka ale z tego co wiem nadchodza jakeis tam wzmocnienia i moze uda sie uratowac ekstrklase....mimo wsyztsko jutro be scisk za ANWIL!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Sorry za OT.
Gdzie znajdę tabele z poprzednich sezonów? Szukałem na ofcjalnym sajcie Era Basket Ligi, ale albo nieskutecznie, albo nie ma tam...
-- pzdr.bcn1899 *Madrid, cabrón, saluda al campeón*
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 435 |
toto-mix nam sie rozwija,dal strzelcow , comyslicie o parze hoolbrook- ignerski, 2 za 1,75 calkiem mila
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
FERDYNAND A JA MYSLĘ ŻE NIE WIESZ NAWET O CZYM PISZESZ I NA CZYM OPIERASZ SWÓJ "CAŁKIEM FAJNY TYP" wziąłeś go z kapelusza i nie rozumiem po kiego grzyba zawracasz ludziom głowe swoja nędzną twórczościa holbrock-kontuzja ahillesa najprawdopodobniej dzisiaj nie zagra + notec w ostatnich 3 dniach zakontraktowała 3 nowych zaowdników i cały inowrocław mówi że własnie za holbroocka który dzisiaj może juz siedzi w samolocie do usa ,a ty piszesz o parce , moja propozycja jesli na przyszłość bedziesz pisał o czymkowliek to może wczesniej sprawdż choć czy zawodnik o którym piszesz zagra w danym meczu,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Toto dali handi +25 na Noteć,hmm,grają u siebie,kombinują z nowymi grajkami,do tego podejmują Anwil,który jak gra,kazdy widzi,pewno i Włocławek wygra,bo rywal mizerny,ale wątpie,czy przebiją te 25 handi,chyba na tyle mocni nie są. Moim zdaniem troche za wysoko dali linie i skuszę się,owszem Inowrocław dostaje baty od całej ligi,ale w tym meczu akurat nie powinien.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 886 |
juan holbrock dizs u nas nei gra!!! nei daaj na notec anwil powinien spokojnie przeskoczyc ta granice z nowych tyko zagra jakis gracz z polpaku ktory tam gral epizody restz dopieor w nastepnym tygodniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15 |
(wiadomośc z ostatniej chwili to powrót najlepiej podającego zawodnika PLK z zeszłego sezonu do Turowa.. -hm.. ciekawe co z tego wyniknie) A no to m.in. wyniknie, że Turów ten mecz wygra. Właśnie takie mocne ogniwo pozwoli wykorzystać w pełni potencjał Turowa, któy jest nieporównywalnie wyższy niż Polpharmy. Kurs na Turów jest niewiarygodnie wysoki, rekompensujący pozostałe pary, w który poza nie wartymi świeczki Anwilem i Prokomem, trudno wytypować wzgględnie pewnego zwycięzcę. Z newsów, Rick Apodaca lider Polpaku podkręcił staw skokowy i jego występ przeciwko Czarnym stoi pod znakiem zapytania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 129 |
Nie wiadomo jeszcze na 100% czy Yann Mollinari wystąpi w meczu z Polpharmą. Zresztą jego pierwsze wystepy napewno nie będa takie z jakich go pamietamy z ostatniego sezonu w Turowie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Myślę że ta linia w tot +25 na Noteć z Anwilem za 1,9 do wzięcia. Noteć to słaby zespół ale Anwil też nie gra rewelacji. Jak przegrałw Kołobrzegu to kus na nich był w granicach 1,2. I porzegrali. Pozdrawiam Teo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15 |
Nie wiadomo jeszcze na 100% czy Yann Mollinari wystąpi w meczu z Polpharmą. Zresztą jego pierwsze wystepy napewno nie będa takie z jakich go pamietamy z ostatniego sezonu w Turowie. Raczej wystąpi. Francja to cwywiliowany kraj i nie trzeba jak w przypadku Underwooda (AZS K.) czekać na list czystości z Brazylii. co do zgrania z zespołem to soory, ale tak doświadczony gracz i to jedynka wchodzi w zespół z mety. Wystarczy mu rozrysować zagrwki. To wysocy bywają na początkku zagubieni. Upieram się - Turów to pewna 2 w meczu z Tabletkami. [quota]Myślę że ta linia w tot +25 na Noteć z Anwilem za 1,9 do wzięcia. Noteć to słaby zespół ale Anwil też nie gra rewelacji.[/quote] No to wyczaiłeś. Jak można stawiać nawet na tak wysoką linię na zepół, który regularnie bierze w ryj 30-punktami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
polpharma-turow zdecydowanie no bet,polpharma to zespol trzech amerykancow,widzialem obie druzyny w akcji,lepsze wrazenie mimo wszystko sprawiaja druzyna z pomorza.turow zlepka inwidualnosci,narazie jeden mecz im wyszedl z prokomem i to wszystko,ostatni mecz mimo wysokiej wygranej z notecia tez nie zachwycili,styl pozostawial wiele do zyczenia,staton,johnson,kinloch mam nadzieje ze poprowadza dwoja druzyne do zwyciestwa,po dwoch porazkach nieszczesliwych po dogrywkach czas na zwyciastwo u siebie...ja lekko ze wskazanie na polpharme
kotwica-aza,derby tez ciezke to wytypowania,ale do zespolu koszalinskiego powraca Gray,wiec moze...2??ale no bet
cala kolejka ciezka do wytypowania:((
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|