Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
a ja dalem prokom w profie po kursie 1.30 i przejebalem

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
a ja dalem prokom w profie po kursie 1.30 i przejebalem

Nie wjebałeś bo prof nie mial opcji remisu. A swoją drogą śmieszne jest że nie wiesz co grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Wracam do flasi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Quote
Quote
a ja dalem prokom w profie po kursie 1.30 i przejebalem

Nie wjebałeś bo prof nie mial opcji remisu. A swoją drogą śmieszne jest że nie wiesz co grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Wracam do flasi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

oczywiscie nie w profie moj blad kurde a to dobre ze w profie nie bylo opcij remisu

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Jeśli tylko Koszalin potrafi zagrać nieźle pod koszem /Kevin wczoraj pokazał/ to wygracie jak nic z Polonią bo Kamiński jest b.słaby i wątpie czy jest w stabnie w trakcie meczu coś wymyślić. Wystarczy ze tylko przykryjecie Owensa na początku to ten ćwok posadzi swoją najlepszą opcję na ławie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Taylor kompletnie bez formy, brak Koszarka aż nadto widoczny. Gogo AZS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />\
PS. Kocham swoją Bożenkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Nie wiem seb czy widziałes koncówke spotkania z Astoria i bezradnosc Robaczka i inneych naszych orłów...w samej końcówce Astoria miała 4 ofensywne zbiórki...mamy wielki problem pod koszem i Polonia ma tam znaczną przewagę.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Sebkos widze ze przciwko mojej kochanej Polonii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Brak Lukasza bardzo widoczny niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Taylor ukochany mojej kolezanki bez formy... Niestety Kaminski moim zdaniem tez sie gubi w swojej mysli trenerskiej... Ale zwyciestwo Koszalina brzmi nierealnie mimo wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam... Bozenke w szczegolnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dominik

Dołączył: Nov 2005
Posty: 576
addict
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 576
co mozna obstawic dzisiaj z kosza ?? dzieki

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Jezeli mieliscie ochote postawic na AZS Koszalin a ja taką miałem musicie wiedzieć ,że w zespole akademików nie zagra Chudney Gray...ma stłuczony łokieć i bedzie pauzował przynajmniej 2 typ.
Szkoda...

Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Quote
Jezeli mieliscie ochote postawic na AZS Koszalin a ja taką miałem musicie wiedzieć ,że w zespole akademików nie zagra Chudney Gray...ma stłuczony łokieć i bedzie pauzował przynajmniej 2 typ.
Szkoda...

Czy to jest pewne na 100% ?
Bo to całkowicie zmienia mój piękny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Szymiii!! nie widziałem jak mu zakładali gips i ręki sobie nie dam odciąć:) ale info jest pewne i już jutro bedziesz czytał o tym na e-basket...poza tym szybka reakcja expektu powinna Cie przekonać...ja już niestety pieniadze zainwestowalem rano a rano Chudney fruwał jeszcze na treningu...niestety wpadł na Robaczka i stukł mocno rekę...jest w szynie gipsowej i wszyscy chuchaja dmuchaja czy nie ma jakiegos pękniecia kości...ucieka jakies 30pkt dla AZSu bez których....ajjjjjjj....

Dołączył: Oct 2005
Posty: 15
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 15
Quote
Quote
Jezeli mieliscie ochote postawic na AZS Koszalin a ja taką miałem musicie wiedzieć ,że w zespole akademików nie zagra Chudney Gray...ma stłuczony łokieć i bedzie pauzował przynajmniej 2 typ.
Szkoda...

Czy to jest pewne na 100% ?
Bo to całkowicie zmienia mój piękny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pewne na 101%

Dzisiaj na popołudniowym treningu, urazu łokcia doznał rozgrywający AZS-u Koszalin, Chudney Gray. Wątpliwym pocieszeniem dla kibiców może być fakt, że jest to kontuzja prawej, a nie lewej ręki.

Jak poważny jest uraz? Gray ma obecnie założona szyną gipsową. Na razie pewne jest, że Gray będzie wykluczony z treningów przez co najmniej tydzień stwierdził wyraźnie zmartwiony trener AZS-u, Piotr Baran. Mam nadzieje, że jego kontuzja tylko bardziej zmobilizuje resztę zawodników i pomoże im uwierzyć, że spotkanie można wygrać nawet bez niego zakończył Baran.

W swoich dotychczasowych występach Amerykanin notował średnio 28,6 punktów, 5,6 asysty, 5,1 zbiórki oraz 2 przechwyty na mecz.

[http://www.azs.koszalin.pl/]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Fakt expekt szybko zareagował, ale zapomniał o jednej rzeczy linia jak była tak jest nadal na poziomie 152.5 i ja biore sobie under 1.85
Jak zw1 napisał AZSowi ucieka jakieś 30 punktów, nie wiem za bardzo na kim oprą swoją gre? Radwan, Sporar? Nikt im nie zastąpi Chudneya, z drugiej strony typowo underovy zespół z Owensem w kiepskiej formie.

Czyli under 152.5 8/10 szkoda ze dopiero w niedziele ale tzreba brać puki jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
W B&W linia 156.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Fakt expekt szybko zareagował, ale zapomniał o jednej rzeczy linia jak była tak jest nadal na poziomie 152.5 i ja biore sobie under 1.85
Jak zw1 napisał AZSowi ucieka jakieś 30 punktów, nie wiem za bardzo na kim oprą swoją gre? Radwan, Sporar? Nikt im nie zastąpi Chudneya, z drugiej strony typowo underovy zespół z Owensem w kiepskiej formie.

Czyli under 152.5 8/10 szkoda ze dopiero w niedziele ale tzreba brać puki jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Quote
W B&W linia 156.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W Koszalinie under to tak jak Barcelona nie strzeli bramki w meczu...
Odradzam!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Troche masz racje. AZS rzuca sporo punktów u siebie, ale tak jak napisałem nie widze kto mógłby zastąpić Chudneya, z nim w składzie AZS zanotował tylko jeden under jak narazie, a było to z Energią, która też jak Polonia jest zespołem underowym.

Ale co tu dużo pisać , już zagrane a wynik będzie w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mecz w TV to i emocji będzie więcej

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ja absolutnie nie napisałem tego, gdyż chcę grać a jedynie dlatego, zeby koledze zaoferowac lepszy typ.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Jakby kogos to interesowalo to toto-mix chyba po raz pierwszy wystawil PLK w ofercie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
Jakby kogos to interesowalo to toto-mix chyba po raz pierwszy wystawil PLK w ofercie.
a widzicie konkurencja jednak robi cuda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bo te downy z profesjonala sts i toto-mix myslaly ze juz moga siedziec na dupie!!! to jest sprawa preznego milennium z ktorego mysmy sie smiali!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15

1. Expekt zareagował na AZS?. To świetnie. W to mi Gray. Paradoksalnie info o kontuzji Graya tylko zwiększa szanse AZS-u na zwycięstwo z Polonią, nic nie ujmują temu skąd inąd niezłemu koszykarzowi.
AZS jest jak zwykle drużyną źle zbudowaną i źle prowadzoną. Teraz bez tzw. lidera będą mogli włączyć się do gry inni zawodnicy i potencjał będzie bardziej wykorzystany. Obecność nowego trenera Barana gwarantuje co najmniej brak głupich błędów taktycznych. Jeśli więc koszalinianie zagrają z ambicją, a że niektórzy są zagrożeni zwolnieniem będzie tak na pewno, pokonają będąca w dołku Polonię i przełamią serię pięciu porażek.
Handi +6,5 i kursie 1,9 to jak Panowie tu mówią promocja. Ale ja obstawima czystą jedynkę.

2. Polecam też mecz Czarni - Polpharma - 1 za 1,76, to bardzo dobry kurs. To wyrównane drużyny, ale między takimi decydująca jest przewaga własnego parkietu. Gdyby mecz odbywał się w Starogardzie, obstawiłbym Polpharmę.

3. Jesli dodamy do tego Anwil, który do soboty będzie wzmocniony i kurs 1,5 z przereklamowaną ostatnio Stalą, mamy serię świetnych meczy do grania. Na takie kolejki w PLK się czeka.

Życzę wszystkim powodzenia.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
Ja tak za Anwilem bym nie szalał, po ostatniej kolejce liczyłem na dobry kurs na Stal i tak sie stało.
Jak tak wszyscy będą grali Anwil to ja sobie poczekam aż kurs jeszcze wzrośnie i zagram na zespół Georgea Reese <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ile to jeszcze się zobaczy, a dodatni HC tym bardziej do przemyślenia

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1