|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
a ja dalem prokom w profie po kursie 1.30 i przejebalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
a ja dalem prokom w profie po kursie 1.30 i przejebalem Nie wjebałeś bo prof nie mial opcji remisu. A swoją drogą śmieszne jest że nie wiesz co grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS. Wracam do flasi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
a ja dalem prokom w profie po kursie 1.30 i przejebalem Nie wjebałeś bo prof nie mial opcji remisu. A swoją drogą śmieszne jest że nie wiesz co grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> PS. Wracam do flasi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oczywiscie nie w profie moj blad kurde a to dobre ze w profie nie bylo opcij remisu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Jeśli tylko Koszalin potrafi zagrać nieźle pod koszem /Kevin wczoraj pokazał/ to wygracie jak nic z Polonią bo Kamiński jest b.słaby i wątpie czy jest w stabnie w trakcie meczu coś wymyślić. Wystarczy ze tylko przykryjecie Owensa na początku to ten ćwok posadzi swoją najlepszą opcję na ławie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Taylor kompletnie bez formy, brak Koszarka aż nadto widoczny. Gogo AZS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />\ PS. Kocham swoją Bożenkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Nie wiem seb czy widziałes koncówke spotkania z Astoria i bezradnosc Robaczka i inneych naszych orłów...w samej końcówce Astoria miała 4 ofensywne zbiórki...mamy wielki problem pod koszem i Polonia ma tam znaczną przewagę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Sebkos widze ze przciwko mojej kochanej Polonii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Brak Lukasza bardzo widoczny niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Taylor ukochany mojej kolezanki bez formy... Niestety Kaminski moim zdaniem tez sie gubi w swojej mysli trenerskiej... Ale zwyciestwo Koszalina brzmi nierealnie mimo wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam... Bozenke w szczegolnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 576
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 576 |
co mozna obstawic dzisiaj z kosza ?? dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Jezeli mieliscie ochote postawic na AZS Koszalin a ja taką miałem musicie wiedzieć ,że w zespole akademików nie zagra Chudney Gray...ma stłuczony łokieć i bedzie pauzował przynajmniej 2 typ. Szkoda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Jezeli mieliscie ochote postawic na AZS Koszalin a ja taką miałem musicie wiedzieć ,że w zespole akademików nie zagra Chudney Gray...ma stłuczony łokieć i bedzie pauzował przynajmniej 2 typ. Szkoda... Czy to jest pewne na 100% ? Bo to całkowicie zmienia mój piękny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Szymiii!! nie widziałem jak mu zakładali gips i ręki sobie nie dam odciąć:) ale info jest pewne i już jutro bedziesz czytał o tym na e-basket...poza tym szybka reakcja expektu powinna Cie przekonać...ja już niestety pieniadze zainwestowalem rano a rano Chudney fruwał jeszcze na treningu...niestety wpadł na Robaczka i stukł mocno rekę...jest w szynie gipsowej i wszyscy chuchaja dmuchaja czy nie ma jakiegos pękniecia kości...ucieka jakies 30pkt dla AZSu bez których....ajjjjjjj....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 15 |
Jezeli mieliscie ochote postawic na AZS Koszalin a ja taką miałem musicie wiedzieć ,że w zespole akademików nie zagra Chudney Gray...ma stłuczony łokieć i bedzie pauzował przynajmniej 2 typ. Szkoda... Czy to jest pewne na 100% ? Bo to całkowicie zmienia mój piękny typ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Pewne na 101% Dzisiaj na popołudniowym treningu, urazu łokcia doznał rozgrywający AZS-u Koszalin, Chudney Gray. Wątpliwym pocieszeniem dla kibiców może być fakt, że jest to kontuzja prawej, a nie lewej ręki. Jak poważny jest uraz? Gray ma obecnie założona szyną gipsową. Na razie pewne jest, że Gray będzie wykluczony z treningów przez co najmniej tydzień stwierdził wyraźnie zmartwiony trener AZS-u, Piotr Baran. Mam nadzieje, że jego kontuzja tylko bardziej zmobilizuje resztę zawodników i pomoże im uwierzyć, że spotkanie można wygrać nawet bez niego zakończył Baran. W swoich dotychczasowych występach Amerykanin notował średnio 28,6 punktów, 5,6 asysty, 5,1 zbiórki oraz 2 przechwyty na mecz. [http://www.azs.koszalin.pl/]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Fakt expekt szybko zareagował, ale zapomniał o jednej rzeczy linia jak była tak jest nadal na poziomie 152.5 i ja biore sobie under 1.85 Jak zw1 napisał AZSowi ucieka jakieś 30 punktów, nie wiem za bardzo na kim oprą swoją gre? Radwan, Sporar? Nikt im nie zastąpi Chudneya, z drugiej strony typowo underovy zespół z Owensem w kiepskiej formie.
Czyli under 152.5 8/10 szkoda ze dopiero w niedziele ale tzreba brać puki jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
W B&W linia 156.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Fakt expekt szybko zareagował, ale zapomniał o jednej rzeczy linia jak była tak jest nadal na poziomie 152.5 i ja biore sobie under 1.85 Jak zw1 napisał AZSowi ucieka jakieś 30 punktów, nie wiem za bardzo na kim oprą swoją gre? Radwan, Sporar? Nikt im nie zastąpi Chudneya, z drugiej strony typowo underovy zespół z Owensem w kiepskiej formie.
Czyli under 152.5 8/10 szkoda ze dopiero w niedziele ale tzreba brać puki jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W B&W linia 156.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W Koszalinie under to tak jak Barcelona nie strzeli bramki w meczu... Odradzam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Troche masz racje. AZS rzuca sporo punktów u siebie, ale tak jak napisałem nie widze kto mógłby zastąpić Chudneya, z nim w składzie AZS zanotował tylko jeden under jak narazie, a było to z Energią, która też jak Polonia jest zespołem underowym.
Ale co tu dużo pisać , już zagrane a wynik będzie w niedziele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mecz w TV to i emocji będzie więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ja absolutnie nie napisałem tego, gdyż chcę grać a jedynie dlatego, zeby koledze zaoferowac lepszy typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,735 |
Jakby kogos to interesowalo to toto-mix chyba po raz pierwszy wystawil PLK w ofercie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Jakby kogos to interesowalo to toto-mix chyba po raz pierwszy wystawil PLK w ofercie. a widzicie konkurencja jednak robi cuda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bo te downy z profesjonala sts i toto-mix myslaly ze juz moga siedziec na dupie!!! to jest sprawa preznego milennium z ktorego mysmy sie smiali!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15 |
1. Expekt zareagował na AZS?. To świetnie. W to mi Gray. Paradoksalnie info o kontuzji Graya tylko zwiększa szanse AZS-u na zwycięstwo z Polonią, nic nie ujmują temu skąd inąd niezłemu koszykarzowi. AZS jest jak zwykle drużyną źle zbudowaną i źle prowadzoną. Teraz bez tzw. lidera będą mogli włączyć się do gry inni zawodnicy i potencjał będzie bardziej wykorzystany. Obecność nowego trenera Barana gwarantuje co najmniej brak głupich błędów taktycznych. Jeśli więc koszalinianie zagrają z ambicją, a że niektórzy są zagrożeni zwolnieniem będzie tak na pewno, pokonają będąca w dołku Polonię i przełamią serię pięciu porażek. Handi +6,5 i kursie 1,9 to jak Panowie tu mówią promocja. Ale ja obstawima czystą jedynkę.
2. Polecam też mecz Czarni - Polpharma - 1 za 1,76, to bardzo dobry kurs. To wyrównane drużyny, ale między takimi decydująca jest przewaga własnego parkietu. Gdyby mecz odbywał się w Starogardzie, obstawiłbym Polpharmę.
3. Jesli dodamy do tego Anwil, który do soboty będzie wzmocniony i kurs 1,5 z przereklamowaną ostatnio Stalą, mamy serię świetnych meczy do grania. Na takie kolejki w PLK się czeka.
Życzę wszystkim powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797 |
Ja tak za Anwilem bym nie szalał, po ostatniej kolejce liczyłem na dobry kurs na Stal i tak sie stało. Jak tak wszyscy będą grali Anwil to ja sobie poczekam aż kurs jeszcze wzrośnie i zagram na zespół Georgea Reese <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ile to jeszcze się zobaczy, a dodatni HC tym bardziej do przemyślenia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|