|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,151 |
Ej no macie jakies info z tej Winetki? Please
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
no własnie przekopałem internet i nie znalazłem nic na temat co się dzieje w meczu Ryan Harrison vs Donald Young, ktoś coś wie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
o na bet 365 pojawił się live Younga
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
wyniki sa tylko z centralnego. wygral phau i soeda a teraz gra young.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,163 |
Bjorn Phau won 64 76(4) Pierre-Ludovic Duclos won 76(4) 06 64 Kevin Kim won 61 62 Fritz Wolmarans won 76(8) 64 Milos Raonic won 61 62 Go Soeda won 76(1) 61
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Vera Zvonareva Brawo świetny zysk dzięki Niej na tym turnieju  Pironkova totalny szok, nie jestem sobie w stanie wyobrazić sobie przebiegu meczu, by był taki pogrom chyba, że była kontuzje Venus. A forumowa peffka Kvitova to Wam na farcie weszła, bekę miałem z kumplem jak sobie wyobrażałem te rzyganie na forum  a wróciła z niebywałych sytuacji, bodajże 4-0 w trzecim i kilka mp dla Estonki  Zobaczymy co jutro Rafa pokaże, razem z +2,5 na Tsongę domyka kolejny świetny kuponik podobnie jak dziś Hiszpania  ESPANA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,149 |
hehe bwin rzadzi Czy Jo-Wilfried Tsonga (FRA) wygra co najmniej jednego seta? na tak 2.67 pod tym Czy Jo-Wilfried Tsonga (FRA) wygra przynajmniej jednego seta? na nie 2.75
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
jestem!!!! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Dzięki wszystkim za gratulacje, i za doping! Petra jestes przezajebista, taka walka, szacunek na wieki, ch... z kuponami, pokazalas charakter, wole walki, ktore nie czesto jest posytkane w WTA  wpadnij do Szczecina na drinka  grubooooooooooo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka