|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Kotwica - AZS to zdecydowanie mecz do grania przynajmniej dla mnie...wiem ,ze to derby ale róznica w potencjale druzyn ogromna...AZS 8/10 Kołobrzezanie linia 144.5 w meczu Polpak - Czarni jest chyba za wysoka under 144.5 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja też uważam, że AZS wygra z Kotwicą. Mecz z Polonią pokazał,że chłopaki jednak potrafią grać a jak do tego dojdzie Gray to z wygraniem meczu derbowego nie powinno być problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 15 |
Polpak - Czarni linia 144,5 to raczej over. Aby wygrać, Czarni będą musieli zagrać odważniej w ofensywie. Rzucjacy dużo punktów Polpak zatrzymany w obronie i tak rzuci ponad 70. Jak dla mnie over. Co do oceny Turowa pozostaję twardo przy swoim zdaniu. Obecnie przy słabszym Anwilu - druga siła ligi
Co do Kotwica - AZS, powrót Graya obniży tylko szanse AZS-u. Za dwie, trzy kolejki zobaczymy czy Amerykanin zafunkcjonuje W ZESPOLE Barana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
No to wyczaiłeś. Jak można stawiać nawet na tak wysoką linię na zepół, który regularnie bierze w ryj 30-punktami.
Sam się zastanawiam jak można remisować po dwóch kwartach i przegrać ponad 30pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Kotwica - AZS to zdecydowanie mecz do grania przynajmniej dla mnie...wiem ,ze to derby ale róznica w potencjale druzyn ogromna...AZS 8/10 Kołobrzezanie linia 144.5 w meczu Polpak - Czarni jest chyba za wysoka under 144.5 5/10 swietna analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Kotwica - AZS to zdecydowanie mecz do grania przynajmniej dla mnie...wiem ,ze to derby ale róznica w potencjale druzyn ogromna...AZS 8/10 Kołobrzezanie linia 144.5 w meczu Polpak - Czarni jest chyba za wysoka under 144.5 5/10 swietna analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Adik:)...analiza marna:)...typy zdecydowanie lepsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 15 |
Zestaw spotkań na najbliższy weekend (2-4.XII.2005)
Piątek: Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec 1.65 2.10
Sobota: Polpharma Starogard - Polpak Świecie 1.45 2.55 Czarni Słupsk - Astoria Bydgoszcz 1.40 2.75 AZS Koszalin - Stal Ostrów 2.10 1.65 Śląsk Wrocław - Noteć Inowrocław 1.02 10.00 Unia Tarnów - Kotwica Kołobrzeg 1.65 2.10
Niedziela: Prokom Trefl Sopot - Polonia Warszawa 1.05 8.00
Kursy: Expekt
Zapraszam do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
zagralem dzis turowza 500 zlotych ale juz paikuje ze cos takiego zrobilem ale wydaje sie to pewne wedlug mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 271
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 271 |
D77*Polpharma-Polpak 1 1.61 - wydaje mi sie ze kurs godny ryzyka, polpak dobrze wystartowal ale nie gral z nikim rewelacyjnym, poza tym kiedys musi przyjsc zadyszka... polpharma z kolei jak rowny z rownym u siebie z prokomem, wydaje mi sie ze po takim kursie w profie warto!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
tez tak uwazam i pewna jedynka to czarni slups u siebie po kursie chyba 1.32
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
zagralem dzis turowza 500 zlotych ale juz paikuje ze cos takiego zrobilem ale wydaje sie to pewne wedlug mnie gowno nas to obchodzi za ile zagrales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i ze panikujesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Anwil-Turów 2
Mimo troche lepszej gry włocławian,jakoś ich nie widze w tym meczu.Problemy i roszady kadrowe,problemy trenera(boiskowe i po za nim-damski bokser ),do tego skład też taki lipny maja,w sumie tylko Ignerski tam gra na dobrym poziomie.Turów to natomiast inna bajka,mocny,zgrany skład,stabilna sytuacja w klubie,solidny sponsor i jasny cel w tym roku.Myśle,że Turów ma więcej atutów na parkiecie,wiecej opcji w ataku,no i w ogóle lepeij poukładany zespół,powinni sobie dać rade,pojechali puzzle w Sopocie,to czemu nie Nobiles:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
Anwil-Turów 2
Mimo troche lepszej gry włocławian,jakoś ich nie widze w tym meczu.Problemy i roszady kadrowe,problemy trenera(boiskowe i po za nim-damski bokser ),do tego skład też taki lipny maja,w sumie tylko Ignerski tam gra na dobrym poziomie.Turów to natomiast inna bajka,mocny,zgrany skład,stabilna sytuacja w klubie,solidny sponsor i jasny cel w tym roku.Myśle,że Turów ma więcej atutów na parkiecie,wiecej opcji w ataku,no i w ogóle lepeij poukładany zespół,powinni sobie dać rade,pojechali puzzle w Sopocie,to czemu nie Nobiles:) Do tego wraca jeszcze podstawowoy graCZ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tAK WIĘC 22222
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
BULDOG pytanie za milion do ciebie o czym ty piszesz jaki podstawowy gracz wraca w turowie?? chyba nie chodzi ci o janka który jest juz od jakiegos czasu ani o szawe który takze grał juz w ostatnim tygodniu jak widze wszyscy takze zapominaja ze 2 panow dzisiaj walczy w anwilu o kontrakty to jest dror(który jednak ma podobnoz problemy z plecami) oraz erdman i jesli sie nie zalapia w slabiutkim anwilu to juz chyba tylko cypr albo austria im zostanie o urlepie i grze zespołu przeciwko niemu wiedza juz wszyscy i to zadna nowosc , ,a zawodnicy sa po rozmowach z zarzadem klubu i podobnoz znów wszyscy wyrazili chec grania dla anwilu do konca roku i obiecali ze juz nie beda odwalac kiszki dalej nawet zakladajac ze to nie anwil zagral dobrze tylko wlosi zle to i tak nie da sie ukryc ze turów z włochami zapewne by sobie przeszedl obok meczu jak chodza obok co drugiego dalej -kibice turowa na forum druzyny pisza ze deske to maja i tak przegrana , wiec............ zastanawia mnie ile jeszcze bedzie trwalo wspomnienie meczu z sopotem bojak widze to dla wielu jedyny wyznacznik mocy turowa a jakos nikt nie wspomina ze ich trenera moglaby wioletta willas zastapić i na jedno by wyszło i że tam też wygląda to jakby zawodnicy grali przeciwkjo niemu dalej wszyscy sie rozpływaja co to za super graczy ma ten turów hmm ansley 38 lat bigus 29 i mega nadwaga machowski 33 molinari 30 pluta 31 szawarski 29
no i trener korol teraz pytanie a skoro to tacy super zawodnicy to co oni osiągnęli w swojej karierze?? przeciez to drużyna emerytów - nieudacznikow z wiolą willas na ławie , ale jak widze wszyscy , że nieee aaa jeszcze mamy gwiazdeczke radzia hyżego najmłodszy 28 lat i o ile pamietam jakis epizodzik we francji gdzie sobie nie umial poradzic w druzynie jakichs workow
świetna druzyna
nie mówie że anwilek lepszy , ale ci choc maja motywacje(dror, erdmann, scott--także na wylocie)
romeq riquelme --"mocny zgrany skład"--romek kurde poczytaj sobie forum kiboli turowa--oni maja na ten temat zupelnie inne zdanie
dla mnie typowy no bet, jesli cokolwiek mialbym ryzykowac z tego meczu to 2706 2005-12-02 18:15 Witka(An)-Ansley(Tu) 1.70 5.40 2.10 na roberta --tyle ze martwią mnie na maxa jego ostatnie 2 wystepy przeciw włochom oraz ostrowowi , gdzier spudłował prawie wszystko i sroka pojawiać sie zaczął coraz więcej za niego na parkiecie , wiec moze jest tu jakis loodek co to ma pojęcie o koszykowce i napisałby dlaczego witka tak słabo ostatnio i czy jest szansa na jakies jego w końcu celne 3 po bodaj 8 spudłowanych , bo ansley przy droże nie powinien sobie za duzo pod koszem pograc , zreszta dzwonił dzisiaj do mnie i mówił że już ma pełne majty i jak dostanie czape to idzei płakac do korola , poza tym ma blisko do 40 i nie ma pchoty sie ośmieszac --no i to by było na tyle , może jakaś polemika???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4 |
A może warto byłoby zaryzykować under 148,5? Co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
w milenium masz linie 154.5 tylko że kursy 1,45-2.40
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4 |
ale u mnie w expekcie jest 148,5 i kusi mnie ta linia. Jeżeli Anwil rzuci niewiele ponad 60 punktów (bo taka jest ich średnia) to dla turowa zostaje ponad 80 a myśle ze handi na pewno nie bedzie wiekszy od 20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
hmm, lokus a widziałeś że srednia straconych punktów przez turów to 80 --- dlaczego liczysz punkty zdobyte przez druzyny a nie akurat stracone?? dla mnie to tez raczej zdecydowanie bedzie mecz underowy bo anwil to istotnie sierotki marysue i wiecej jak 70 to ja im raczej nie rezerwuje , ale mimo wszystko turów to jedna z 3 najsłabszych obron w lidze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
turówe tylko 2 razy podczas tego sezonu poniżej lini 154 nartomiast anwil tylko 3razy powyzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Panowie ostatnimi czasy w domowym zaciszu opracowałem w Excelu program służący do wyliczenia najbardziej prawdopodobnej sumy punktów w danym meczu.
Program ten opiera się tylko i wyłącznie na punktach zdobytych i straconych przez poszczególne drużyny. Zebrane dane po odpowiednich obliczeniach matematycznych dają mi wynik. Oczywiście nie jest to jakieś tam zwykłe dodanie punktów zdobywanych i podzielenie ich prze zliczbę spotkań. Program uwzględnia szereg czynników - rolę gospodarza, większe znaczenie punktów zdobytych u siebie w przypadku gospodarza, itd., itp.
Jestem w fazie testowania tego programu na SUCHO, tzn. nie gram narazie za realne pieniądze, ale przyznam że spisuje się on nienajgorzej.
Ot niedalej jak wczoraj wyszło według tego programu, że najbardziej prawdopodobna suma punktów w spotkaniu Maccabi - Armani Milano wyniesie 147 punktów. Bukmacher wystawił linię 159.5 czyli w tej sytuacji należałoby wziąć under. No i spotkanie zakończło się rezultatem 75:75 (czyli 150 pinktów - o 3 więcej niż to policzyłem). No bo to, że potem były 2 dogrywki i posypały się kolejne punkty to już zupełnie inna bajka...
Jeśli ktoś z was chce to niech tutaj napisze następujące dane zaczerpnięte TYLKO ze spotkań tego sezonu PLK: 1. Łączna liczba punktów zdobytych u siebie. 2. Łączna liczba zdobytych na wyjeździe. 3. Łączna liczba punktów straconych u siebie. 4. Łączna liczba punktów straconych na wyjeździe. 5. Ilość spotkań u siebie. 6. Ilość spotkań na wyjeździe. Oczywiście takie dane potrzebne są dla obu drużyn biorących udział w meczu. Uwaga dane punktowe BEZ dogrywek. Tylko 40 minut gry.
Jak ktoś ma ochotę i 5 minut czasu by wyliczyć sobie te rzeczy to niech napisze a ja powiem co na to mój amatorski program.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|