|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Nie bedzie juz zadnych blogow wlasnie przez takich pasozytow jak ty i GreyTiger czy jak mu tam.Znam swoja wartosci nie potrzebuje poklasku pucybytow. Vamos Rafa  na pohybel twoim przeciwnikom ! bo twoja wielkosc wyznacza liczba twoich wrogow  wlacz hamulce bo zaczynasz przesadzac chlopczyku. dobrze radze. od pasozytow swoja rodzine mozesz wyzywac Pasożyt wykorzystuje stale lub okresowo oragnizm zywiciela w tym przypadku typy typera  ale jesli nic nie wchodzi i zamykasz blog po 3 zlych kuponach w ktorych grasz po 1000zł to jak ktos ma zerowac ? no napisz na czym ? Napinales sie bardzo jak powstal Twoj blog i pozniej cisza... Wyluzuj troche a i Rafa to nie Twoj kumpel z piaskownicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Nawet nie gralem tego meczu ani nie bylem w jego czasie na quasi dziecko.Co do Berdycha juz pisalem wczoraj ze przejedzie sie po Djoko i przegra z Rafa w finale dziecko... ja traktuje hazard wylacznie jaka przyjemnosc na ktora sobie moge pozwolic i mam normalne zycie a nie trzepie sobie konia pzy plakacie Rafy. Bez odbioru dziadku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka