Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 38 z 39 1 2 36 37 38 39
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Mensah : transparent dla Ciebie za mecz w toku ...
czekam AV-Sunderland !!!


Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Suarez człowiek instytucja. Strzela gole, broni strzały.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
kolejny raz dowód empiryczny, czarni to debile laugh

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Originally Posted by Llama
kolejny raz dowód empiryczny, czarni to debile laugh


dobre laugh witamy w klubie

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by zostać modem_MLS
Jakie kursy były że mistrz będzie z Ameryki Płd? A jakie z Europy?
Na Amerykę na pewno podand 3.00, na Europę coś w okolicach 1.70 -1.80

Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Koncertowo to zwalili...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
suarez bohater narodowy,

Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Originally Posted by Llama
kolejny raz dowód empiryczny, czarni to debile laugh

**** wisz w nogach śpisz wink zaraz Ci Funky czy jakiś pacyfista napiszę że trzeba kochać wszystkich niezależnie od koloru skóry. Kenijczyków, Ghanijczyków i inne czarne istotki, które sztućcami się posługiwać nie potrafią.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jak w tej reklamie NIKE, Suarez ma pomnik Ronaldo laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
dobre MS, wyleczyly mnie mam nadzieje z obstawiania smile dosc tego, za duzo czarnych biega i latwo o wtopy laugh (wtopilem na kilku meczach, 2x na ghanie laugh )

zegnam papa tongue

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by akagi
Originally Posted by 11kera11
Urugwaj ma jakiegos super bramkarza od karnych ze na Ghane 2.20 ? grin

Może buki myślą, że Czarny to głupi i w bramkę nie wceluje.
słusznie buki myślały, oby teraz ich żydy z Wyborczej nie osrkażyły o rasizm

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by tyson
słusznie buki myślały, oby teraz ich żydy z Wyborczej nie osrkażyły o rasizm


paciorek do ojca tadeusza juz zmowiles ?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by zostać modem_MLS
Originally Posted by Llama
kolejny raz dowód empiryczny, czarni to debile laugh

**** wisz w nogach śpisz wink zaraz Ci Funky czy jakiś pacyfista napiszę że trzeba kochać wszystkich niezależnie od koloru skóry. Kenijczyków, Ghanijczyków i inne czarne istotki, które sztućcami się posługiwać nie potrafią.

skończ ze swoimi poglądami
zachowuj jak ****** w sercu a nie pisz wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by tyson
Originally Posted by akagi
Originally Posted by 11kera11
Urugwaj ma jakiegos super bramkarza od karnych ze na Ghane 2.20 ? grin

Może buki myślą, że Czarny to głupi i w bramkę nie wceluje.
słusznie buki myślały, oby teraz ich żydy z Wyborczej nie osrkażyły o rasizm
no teraz juz wiem o co chodziło ten z rozbiegiem kilometrowym najlepszy, przeciez bramkarz w takiej sytuacji ma większe szanse niz strzelajacy

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Yakeri
dobre MS, wyleczyly mnie mam nadzieje z obstawiania smile dosc tego, za duzo czarnych biega i latwo o wtopy laugh (wtopilem na kilku meczach, 2x na ghanie laugh )


Ja od kilku lat sobie powtarzam, żeby nie stawiać na czarnych (tych afrykańskich - bo amerykańscy się trochę ucywilizowali po 300 latach niewolnictwa) bo to pewne wtopy. Choćby nie wiem jak dobrze szło, choćby nie wiem jak wielki by nie był faworyt - i tak wszystko spier*olą. Bo czarni ogólnie są głupi.

Udaje mi się szerokim łukiem omijać ligę francuską, ale niestety czasami i tak brakuje mi konsekwencji i na ich mecze czasem coś postawię.
99% stawiania na czarnych kończy się wtopami.

Na tym mundialu pierwszy i ostatni raz postawiłem na czarnych w meczu Ghana - Australia. Po tym meczu dałem sobie spokój z obstawianiem mundialu. Chwilę wcześniej mnie okradli w meczu USA - Słowenia. A wynik wydrukował oczywiście... czarny z Afryki.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by Bzyku
Ja od kilku lat sobie powtarzam, żeby nie stawiać na czarnych (tych afrykańskich - bo amerykańscy się trochę ucywilizowali po 300 latach niewolnictwa) bo to pewne wtopy. Choćby nie wiem jak dobrze szło, choćby nie wiem jak wielki by nie był faworyt - i tak wszystko spier*olą. Bo czarni ogólnie są głupi.

Udaje mi się szerokim łukiem omijać ligę francuską, ale niestety czasami i tak brakuje mi konsekwencji i na ich mecze czasem coś postawię.
99% stawiania na czarnych kończy się wtopami.

Na tym mundialu pierwszy i ostatni raz postawiłem na czarnych w meczu Ghana - Australia. Po tym meczu dałem sobie spokój z obstawianiem mundialu. Chwilę wcześniej mnie okradli w meczu USA - Słowenia. A wynik wydrukował oczywiście... czarny z Afryki.


nie chce cie martwic ale nieszczescia chodza parami wiec pewnie jeszcze w swoim zyciu czarny cie wydupczy, zaczoles z nimi a oni l itosci nie znaja LOLOLOLOL

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Jest dobrze. Meczu nie oglądałem, bo mój popierdolony szef, powiedział, że nie ma opcji, żebym sie mógł zwolnić. Kretyn...
Ta sama przeprawa czeka mnie we wtorek. Będę walczył, aby tym razem móc zobaczyć moją Holandię.
A że dopiero wróciłem z roboty, to najpierw wypiję za zdrowie "Oranje" piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Originally Posted by APOLLYON
Jest dobrze. Meczu nie oglądałem, bo mój popierdolony szef, powiedział, że nie ma opcji, żebym sie mógł zwolnić. Kretyn...
Ta sama przeprawa czeka mnie we wtorek. Będę walczył, aby tym razem móc zobaczyć moją Holandię.
A że dopiero wróciłem z roboty, to najpierw wypiję za zdrowie "Oranje" piwo


urzekła mnie twoja historia

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Fajnie się czyta te Nasze posty.

Szczególnie po skończonych meczach,
człowiek wiele może się nauczyć i poznać drugiego człowieka,
na szczęście białego. grin

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Hehe, rzeczywiście.

A pomyśl jakimi bylibyśmy rasistami gdyby obok nas żyły tysiące/miliony czarnych ze swoimi gettami, przestępczością, lenistwem i głupotą.

Nie przypadkiem największy rasizm zawsze jest tam gdzie te dwie rasy się ze sobą stykają. W USA, Francji czy Wlk. Brytanii mają na ten temat wiele do powiedzenia smile

U nas na szczęście tego nie ma.

Strona 38 z 39 1 2 36 37 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1