|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Mensah : transparent dla Ciebie za mecz w toku ... czekam AV-Sunderland !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Suarez człowiek instytucja. Strzela gole, broni strzały.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
kolejny raz dowód empiryczny, czarni to debile 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
kolejny raz dowód empiryczny, czarni to debile  dobre  witamy w klubie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jakie kursy były że mistrz będzie z Ameryki Płd? A jakie z Europy? Na Amerykę na pewno podand 3.00, na Europę coś w okolicach 1.70 -1.80
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 2,149 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
kolejny raz dowód empiryczny, czarni to debile  **** wisz w nogach śpisz  zaraz Ci Funky czy jakiś pacyfista napiszę że trzeba kochać wszystkich niezależnie od koloru skóry. Kenijczyków, Ghanijczyków i inne czarne istotki, które sztućcami się posługiwać nie potrafią.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jak w tej reklamie NIKE, Suarez ma pomnik Ronaldo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,237 |
dobre MS, wyleczyly mnie mam nadzieje z obstawiania  dosc tego, za duzo czarnych biega i latwo o wtopy  (wtopilem na kilku meczach, 2x na ghanie  ) zegnam papa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Urugwaj ma jakiegos super bramkarza od karnych ze na Ghane 2.20 ?  Może buki myślą, że Czarny to głupi i w bramkę nie wceluje. słusznie buki myślały, oby teraz ich żydy z Wyborczej nie osrkażyły o rasizm
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
słusznie buki myślały, oby teraz ich żydy z Wyborczej nie osrkażyły o rasizm paciorek do ojca tadeusza juz zmowiles ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
kolejny raz dowód empiryczny, czarni to debile  **** wisz w nogach śpisz  zaraz Ci Funky czy jakiś pacyfista napiszę że trzeba kochać wszystkich niezależnie od koloru skóry. Kenijczyków, Ghanijczyków i inne czarne istotki, które sztućcami się posługiwać nie potrafią. skończ ze swoimi poglądami zachowuj jak ****** w sercu a nie pisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Urugwaj ma jakiegos super bramkarza od karnych ze na Ghane 2.20 ?  Może buki myślą, że Czarny to głupi i w bramkę nie wceluje. słusznie buki myślały, oby teraz ich żydy z Wyborczej nie osrkażyły o rasizm no teraz juz wiem o co chodziło ten z rozbiegiem kilometrowym najlepszy, przeciez bramkarz w takiej sytuacji ma większe szanse niz strzelajacy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
dobre MS, wyleczyly mnie mam nadzieje z obstawiania  dosc tego, za duzo czarnych biega i latwo o wtopy  (wtopilem na kilku meczach, 2x na ghanie  ) Ja od kilku lat sobie powtarzam, żeby nie stawiać na czarnych (tych afrykańskich - bo amerykańscy się trochę ucywilizowali po 300 latach niewolnictwa) bo to pewne wtopy. Choćby nie wiem jak dobrze szło, choćby nie wiem jak wielki by nie był faworyt - i tak wszystko spier*olą. Bo czarni ogólnie są głupi. Udaje mi się szerokim łukiem omijać ligę francuską, ale niestety czasami i tak brakuje mi konsekwencji i na ich mecze czasem coś postawię. 99% stawiania na czarnych kończy się wtopami. Na tym mundialu pierwszy i ostatni raz postawiłem na czarnych w meczu Ghana - Australia. Po tym meczu dałem sobie spokój z obstawianiem mundialu. Chwilę wcześniej mnie okradli w meczu USA - Słowenia. A wynik wydrukował oczywiście... czarny z Afryki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Ja od kilku lat sobie powtarzam, żeby nie stawiać na czarnych (tych afrykańskich - bo amerykańscy się trochę ucywilizowali po 300 latach niewolnictwa) bo to pewne wtopy. Choćby nie wiem jak dobrze szło, choćby nie wiem jak wielki by nie był faworyt - i tak wszystko spier*olą. Bo czarni ogólnie są głupi.
Udaje mi się szerokim łukiem omijać ligę francuską, ale niestety czasami i tak brakuje mi konsekwencji i na ich mecze czasem coś postawię. 99% stawiania na czarnych kończy się wtopami.
Na tym mundialu pierwszy i ostatni raz postawiłem na czarnych w meczu Ghana - Australia. Po tym meczu dałem sobie spokój z obstawianiem mundialu. Chwilę wcześniej mnie okradli w meczu USA - Słowenia. A wynik wydrukował oczywiście... czarny z Afryki. nie chce cie martwic ale nieszczescia chodza parami wiec pewnie jeszcze w swoim zyciu czarny cie wydupczy, zaczoles z nimi a oni l itosci nie znaja LOLOLOLOL
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Jest dobrze. Meczu nie oglądałem, bo mój popierdolony szef, powiedział, że nie ma opcji, żebym sie mógł zwolnić. Kretyn... Ta sama przeprawa czeka mnie we wtorek. Będę walczył, aby tym razem móc zobaczyć moją Holandię. A że dopiero wróciłem z roboty, to najpierw wypiję za zdrowie "Oranje" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,005 |
Jest dobrze. Meczu nie oglądałem, bo mój popierdolony szef, powiedział, że nie ma opcji, żebym sie mógł zwolnić. Kretyn... Ta sama przeprawa czeka mnie we wtorek. Będę walczył, aby tym razem móc zobaczyć moją Holandię. A że dopiero wróciłem z roboty, to najpierw wypiję za zdrowie "Oranje"  urzekła mnie twoja historia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Fajnie się czyta te Nasze posty. Szczególnie po skończonych meczach, człowiek wiele może się nauczyć i poznać drugiego człowieka, na szczęście białego. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Hehe, rzeczywiście. A pomyśl jakimi bylibyśmy rasistami gdyby obok nas żyły tysiące/miliony czarnych ze swoimi gettami, przestępczością, lenistwem i głupotą. Nie przypadkiem największy rasizm zawsze jest tam gdzie te dwie rasy się ze sobą stykają. W USA, Francji czy Wlk. Brytanii mają na ten temat wiele do powiedzenia  U nas na szczęście tego nie ma.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|